Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2012., 21:51   #41
Quote:
Spameripo kaže: Pogledaj post
Mislim da je trocilindraš, znaći... ništa.
taj motor nije 3 cilindra
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:58   #42
http://www.njuskalo.hr/auti/suzuki-s...-oglas-4920261

kaže da ima ogrebotine od parkinga a da je odlično sačuvan interijer
novi član1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:04   #43
Quote:
novi član1 kaže: Pogledaj post
http://www.njuskalo.hr/auti/suzuki-s...-oglas-4920261

kaže da ima ogrebotine od parkinga a da je odlično sačuvan interijer
ne kupuj auto koji ima ugradjen plin,bolje ga sama ugradjuj i onda znas kaj imas
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:05   #44
Quote:
novi član1 kaže: Pogledaj post
http://www.njuskalo.hr/auti/suzuki-s...-oglas-4920261

kaže da ima ogrebotine od parkinga a da je odlično sačuvan interijer
ako je ovo istina, vrijedno je poštovanja. reći ću ti iz vlastitog iskustva da vozilo koje je "malo izčohano" jer je, jadno, bilo vani na parkingu cijeli svoj život nije ništa lošije od ušminkanih auta iz kojekakvih autokuća. ja, osobno, iz pristojnosti (ili nekog poštovanja) ne bih na račun vanjskog izgleda bezobrazno spuštao cijenu nikome jer sitno govnarenje je za sitne duše. ako meho blagoslovi, kupuješ i točka... bez obzira na moje lege koje plaču zbog 9 litara u gradu (opet, ponavljam, savim realnih u njihovim uvjetima) i svega što pročitaš ili čuješ u rekla/kazala.

zbog plina mora meho amenovat. i to dobar meho. makar čovjeku iz oriđiđi suzuki servisa morala gurnuti 300 kuna u džep da ide s tobom na pregled
__________________
FIAT GP 1.4 8v, LPG, Renault fluence 1.5 dci 110, renault clio 1.6 GT 130,
nasumfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:17   #45
Quote:
novi član1 kaže: Pogledaj post
trebam se dobro raspitati o tome zbilja neznam,ajde ako ko stigne nek se raspita ako je tri cilindra?? kao aygo?? a, mozda ima bolju izolaciju??ko to zna,u škodi se ne vidim nikako, boja ne odgovara.... samo crna,metalik siva ili srebrna...bijela ostalo isključeno

tip je prvi vlasnik,da li ima zupčasti remen ili lanac???
Colt 1.1 ima tri cilindra isto kao i Fabia 1.2 (HTP).
Svi motori kod toga Colta imaju lanac (mislim da jedino 1.5 Turbo ima remen).
mattco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:18   #46
da vrijedno je pogledati,pa tko je iz zg???ja nisam ,ako će mi tko napraviti uslugu,ali onaj ko se baš kuži u aute..
morali bi mehaničaru da za provjeru plina,jbg drugi je vlasnik već???
novi član1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:19   #47
Quote:
mattco kaže: Pogledaj post
Colt 1.1 ima tri cilindra isto kao i Fabia 1.2 (HTP).
Svi motori kod toga Colta imaju lanac (mislim da jedino 1.5 Turbo ima remen).
da li je bučan ovaj 1.1 jer 1.3 nija vozila sam ga jučer
novi član1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:22   #48
Quote:
nasumfan kaže: Pogledaj post
ako je ovo istina, vrijedno je poštovanja. reći ću ti iz vlastitog iskustva da vozilo koje je "malo izčohano" jer je, jadno, bilo vani na parkingu cijeli svoj život nije ništa lošije od ušminkanih auta iz kojekakvih autokuća. ja, osobno, iz pristojnosti (ili nekog poštovanja) ne bih na račun vanjskog izgleda bezobrazno spuštao cijenu nikome jer sitno govnarenje je za sitne duše. ako meho blagoslovi, kupuješ i točka... bez obzira na moje lege koje plaču zbog 9 litara u gradu (opet, ponavljam, savim realnih u njihovim uvjetima) i svega što pročitaš ili čuješ u rekla/kazala.

zbog plina mora meho amenovat. i to dobar meho. makar čovjeku iz oriđiđi suzuki servisa morala gurnuti 300 kuna u džep da ide s tobom na pregled
da slažem se,čovjek je stariji i kaže da je nažalost po zg jako teško proći autom da nije pohaban ili po rusan,ima plin pa možda malo i spusti i na tom plinu uštedim ovo malo što bih dla za cjenu??
ubit će me muž
novi član1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:26   #49
pa stručnu osobu zovi. kažem ti: odeš u ovlašteni i kažeš čovjeku da ćeš mu dat i 500 kn da to dooooobro vidi auto kad mu završi smjena.
__________________
FIAT GP 1.4 8v, LPG, Renault fluence 1.5 dci 110, renault clio 1.6 GT 130,
nasumfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:51   #50
Za plin, mozda najbolje skociti do Zaboka kod Tidale, da se napravi dijagnostika? Usput se do tamo moze i jako dobro vidjeti i potrosnja i pravi li auto probleme pri vecim brzinama itd...

S ovlastenim servisima za suzuki u ZG nisam zadovoljan. Najpristupacniji Centar Zapad ali bi mogli biti pedantniji, Pavlinic zna znanje sto se tice mehanike (kako je popravljao auto nakon sudara je druga prica) ali nisam zadovoljan odnosom musterija-serviser. Tosa izbjegavati u sirokom luku. Pegas u Sesvetama (cak mislim da spadaju pod Sesv. sela ali dobro sad) ima zanimljivu akciju, nude besplatan pregled vozila, rade uglavnom japance i korejce. Nisam bio u servisu, samo kupovao dijelove kod njih.

Nekome je gradska voznja 3-4km stani-kreni, nekome 10km krstarenja 60km/h u petoj. Za uzi centar je 9l OK po meni. I racunaj da ce ti usteda s plinom biti relativno mala jer imas godisnji fiksni trosak cestarine itd. i ako radis malo km godisnje, a radis, za pretpostaviti je da imas dosta kratkih voznji, sto ce reci da se nezanemariv dio vremena vozis na benzin.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans

Zadnje uređivanje Matesonik : 26.04.2012. at 22:57.
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 10:10   #51
Quote:
gddgfh kaže: Pogledaj post
Za te pare uzmeš Grande punta.
Hoces joj prodat svog?
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:12   #52
Bih rado nek da 6300 i njen je.
__________________
Nikad nisam kasnio i trčao u školu,al sam zato trčao iz škole.
gddgfh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:27   #53
Quote:
gddgfh kaže: Pogledaj post
Bih rado nek da 6300 i njen je.
Ajd spusti još malo i možda bude nešto od posla... Inače auto sa 40 tisuća km zbilja je za preporuku, ako novi član želi auto koji je kao novi neka pogleda tog punta...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:07   #54
Spusti jos malo i trgovat ces bez problema, nemoj da zalis kasnije..
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:30   #55
Pale cijene grande puntu i na 4500 €.
KrasnodarRora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:20   #56
ejjj ljudi pozdrav,znači suzuki onaj sa plinom otpada deffff, nije u mom očekivanju...bio mi lik iz zg pogledati....volim da je auto donekle dobro očuvan, a interijer pogotovo, jako volim držati auto urednim i čistm izvana kao i iznutra...ovaj je bio majko mila....
znači idemo dalje... nebi punta...FIAT..nikako
novi član1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:30   #57
Quote:
novi član1 kaže: Pogledaj post
ejjj ljudi pozdrav,znači suzuki onaj sa plinom otpada deffff, nije u mom očekivanju...bio mi lik iz zg pogledati....volim da je auto donekle dobro očuvan, a interijer pogotovo, jako volim držati auto urednim i čistm izvana kao i iznutra...ovaj je bio majko mila....
znači idemo dalje... nebi punta...FIAT..nikako
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/os...-13555712.html sta mozes bolje od ovog? pogledaj nebu ti zao,jos mu malo spustis cijenu i to je to
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:34   #58
http://www.auti.hr/automobili/oglas-988941/ http://www.auti.hr/automobili/oglas-987224/ evo ti dva suzukia
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:53   #59
ovaj prvi je ok,ali treba viditi kako izgleda izbliza i unutrašnjost...neće spustiti kaže???a ma... a ovaj bjeli je ok ali ima troja vrata..radje bih sa 4
da li bi vi radje colta 1.1 2006. sa 95 tisuća
ili suzukia 1.3 ili 1.5 2006. sa 90 tisuća
vjerovatno ovaj drugi troši dobrahno
novi član1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 13:55   #60
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/os...-13555712.html sta mozes bolje od ovog? pogledaj nebu ti zao,jos mu malo spustis cijenu i to je to
neću se JA voziti u SEATU... , a ni FIATU...a ni ...nekim u tom rangu
volim mašinice
novi član1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.