Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2015., 13:26   #1
Helldivers (PC)



Od autora Magicke, za PC je napokon izasla njihova nova igra Helldivers (prije bilo za PS4), izadao ju je Sony.

The dystopian universe of Helldivers has mankind ruled by a 'managed democracy',[7] an improvement of contemporary democracy where the outcome of elections are more predictable. The improved democracy has become more than a way of electing a government, it has become a creed by which the brainwashed inhabitants of Super Earth fight for - without fully acknowledging what it means.

Super Earth, the fictional futuristic Earth is beset on all sides by three hostile enemy races that, according to the government, in one way or another needs to be subdued. And while the Helldivers are a pure combat unit, they are often tasked with retrieving technology, activating oil-pumps or other activity that is deemed important by the government to preserve freedom and the 'way of life'.




Ukratko, rijec je o single / co op / 4 player multi twin stick shooteru, koji ima ukljucen friendly fire. Na isti nacin koji je imala Magicka. Malo gameplaya:
- HELLDIVERS for PC Steam Announcement Trailer
- Helldivers Gets Crazy Quick (PC Gameplay)

Malo vise infa:
- osim singleplayera, co opa i multija - podržava da dvoje igraju na istom PCu
- customizacija izgleda
- poveci broj perkova, vecina je otkljucana od starta, uz mogucnost nadogradnje istih
- ogroman broj oruzja, podrzavaju svakakve playstyleove, te upgrade istih
- friednly fire always on, nema gasenja, moze vas ubiti drugi player, neprijatelji, vulkan koji strca lavu, supply drop, shuttle extraction, vas turret - ma sve
- community driven - kako rat napreduje, tako se otvaraju nove planete i ako se recimo napravi dovoljan push protiv jedne rase, svi igraci Helldiversa dobiju pristup community eventu
- jako vuce na Starship troopers, od kud vuce dosta zajebancije, ali i Aliens, te slicnih filmova
- ne zelite trckarati okolo? Prizovite si mecha, tenka, motor
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:59   #2
To je ona igra koju kupi prije releasea ali igraš odmah.

Jebeno su to složili

Ali fora izgleda, podsjeća me na red solstice.
Ova fora da cijeli community oblikuje igru mi je jedan od razloga zašto me privlači.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 16:42   #3
izgleda zabavno, podjeca me na Crimsonland
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 19:35   #4
Super zgleda, jako zanimljiv gameplay.

Ali koliko vidim treba odmah kupit Digital Deluxe Edition za 30$ (standalone je 20$) jer kasnije u igri skuzis da DLC packovi jako dobro dodju, a onda moras dati jos 20$ za sve, pa te na kraju ispadne sve skupa 40$.
__________________
"Moja mala vozi Cynabalaaa"
Chay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 21:30   #5
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
izgleda zabavno, podjeca me na Crimsonland
O B O Z A V A O S A M G A !!!! crimsonland jel

netko tko ga je igrao, mozda igra i ovo pa da ukratko povuce paralele?
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:13   #6
Quote:
Chay kaže: Pogledaj post
Super zgleda, jako zanimljiv gameplay.

Ali koliko vidim treba odmah kupit Digital Deluxe Edition za 30$ (standalone je 20$) jer kasnije u igri skuzis da DLC packovi jako dobro dodju, a onda moras dati jos 20$ za sve, pa te na kraju ispadne sve skupa 40$.
Mi smo uboli taj deluxe i zbilja ima brutalno puno opcija i kombiniranja.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/...lldivers-1.jpg

Jucer smo se maknuli s prvih par difficultya i skocili na 5+. Shema je da nema podesavanja ingame na kojem se nivou igra, nego misije ti kazu koja je tezina. Dobra je shema sto ubijanje neprijatelja ne nosi XP nego iskljucivo obavljanje Objectivea unutar misija. Kad smo ovo skuzili, onda nam je bot koji otkriva kretanje patrola odjednom posao omiljena igracka.

Ili recimo netko nosi heavy weapon, drugi igrac ako ima support pack moze reloadirati dok ovaj puca.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:18   #7
Fek ju sad moram spiskat 30 eura
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 13:25   #8
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Fek ju sad moram spiskat 30 eura
A eto, zbilja jeben multiplayer.

Npr. jucer idemo dignuti bug nest u zrak i sad zoves drop nuklearke. Kad dropa (pazis da ne budes gdje padne jer te ubije) trebas ju aktivirati i imas 5 sekundi da pobjegnes, al trebas paziti da ju bugs ne sjebu. I sad ja aktiviram, na TSu se zbunimo gdje treba trcat, on krene lijevo, ja desno i zabije nas bomba.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 00:18   #9
Stvarno je odlična igra.

Super su mi mehanike sa okretanjem i to, asmo me malo jebe ciljanje jer svaki put kada stisnem right mouse button miš se prebaci u početnu poziciju.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 00:21   #10
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A eto, zbilja jeben multiplayer.

Npr. jucer idemo dignuti bug nest u zrak i sad zoves drop nuklearke. Kad dropa (pazis da ne budes gdje padne jer te ubije) trebas ju aktivirati i imas 5 sekundi da pobjegnes, al trebas paziti da ju bugs ne sjebu. I sad ja aktiviram, na TSu se zbunimo gdje treba trcat, on krene lijevo, ja desno i zabije nas bomba.
Fora fora, vidio sam na youtube-u i kad zovu dropship pa sleti i squish-a svu cetvoricu!

Jao, opasno mi se hoce odrijesit kesa, eno je sva se otima! :klap:
__________________
"Moja mala vozi Cynabalaaa"
Chay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 00:34   #11
Quote:
Chay kaže: Pogledaj post
Fora fora, vidio sam na youtube-u i kad zovu dropship pa sleti i squish-a svu cetvoricu!

Jao, opasno mi se hoce odrijesit kesa, eno je sva se otima! :klap:
To se meni dogodilo u prvoj misiji.

Stajao sam kod beacona i zdrobio me ship.

Ali još uvijek su mi najjači deathovi kada na nešto prvi put naletiš jer to fakat izgleda debilno
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 01:41   #12
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Ali još uvijek su mi najjači deathovi kada na nešto prvi put naletiš jer to fakat izgleda debilno
Cyborg misija, secemo se okolo tek smo poceli. Nalete 3 cucka (charge + stun) ja imam plasma scorcher. Pogodim frenda u ledja (instagib) + prvog cucka, ostali zabiju mene. Smijeh.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 01:46   #13
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Cyborg misija, secemo se okolo tek smo poceli. Nalete 3 cucka (charge + stun) ja imam plasma scorcher. Pogodim frenda u ledja (instagib) + prvog cucka, ostali zabiju mene. Smijeh.
Ja sam upao u neku rupu za koju uopće nisam znao da se može upast
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 17:05   #14
haha
koji reinforce
https://www.youtube.com/watch?v=f8xs2N9OGsg
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 02:18   #15
Phiber disi jbt napadmo homeworld kukaca
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 09:54   #16
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Phiber disi jbt napadmo homeworld kukaca

Kak je proslo? Javi se danas za Helldivanje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 10:19   #17
Nikak tek je pocelo
Ja kad smm otisao influence je bio na mozda 5% i odbrojavalo je nekih 34 sata pretpostavljam da je to time limit.

Zaboravio sam i napomenut da smo većinu vremena proveli braneći planetu jer su kukci napravili neki counter attack.

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 11.12.2015. at 13:36.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 14:23   #18
nebude li igra repetativna nakon nekog vremena?
i kaj je tu end game content?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 16:01   #19
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
nebude li igra repetativna nakon nekog vremena?
i kaj je tu end game content?


Endgame je malo weak. Pošto su te ekstra misije za napad na planeti i to je to.

Repetativno? Vjerojatno, kao i svaka igra, ali postoji jako puno perkova i stratagema da ne bude dosadno.
Fora je eksperimentirati, sa različitim stratagemima na različitim terenima itd.

Uz to oni stalno nešto dodaju. Svi ovi silni day 1 DLC-ovi oko kojih ekipa plače su u biti portani sa playstaiona gdje se igra već 9 mjeseci i oslislio ih je community.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:04   #20
Evo kome se vjezba
https://jsfiddle.net/bred34/xxa7t74c/5/embedded/result/

Nemojte drzati ctrl
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.