Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2010., 09:58   #21
poslala sam ti pm i mail
na jednom linku za smjestaj vidim da ne primaju kartice, da se moze kešom kad dodjes tamo, samo moras rezervirati preko weba. vidjet ces, skuzit ces.
i jos jedan link di placas 10& predujma.
prouci moj mail
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:19   #22
U potrazi sam za idejom za mali odmor. 3 dana mira i tišine, posluga u sobu, jacuzzi u sobi, sve moguce romanticne gluposti a da nisu u paket ukljucene ikakve masaze i sl. gluposti. Po mogucnosti u blizini Rijeke.
Ima li tko kakvu ideju?
Luxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:27   #23
i meni treba takav da iznenadim muža za godišnjicu
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:05   #24
Quote:
Luxy kaže: Pogledaj post
U potrazi sam za idejom za mali odmor. 3 dana mira i tišine, posluga u sobu, jacuzzi u sobi, sve moguce romanticne gluposti a da nisu u paket ukljucene ikakve masaze i sl. gluposti. Po mogucnosti u blizini Rijeke.
Ima li tko kakvu ideju?
http://www.novi.hr/hr
mrena:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:02   #25
Valentinovo

Amo pomagajte..di otić 3 dana sa curom.Preferiram Hrvatsku.Volio bi Zagorje ili nešto tako.
BornSlippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:24   #26
Quote:
BornSlippy kaže: Pogledaj post
Amo pomagajte..di otić 3 dana sa curom.Preferiram Hrvatsku.Volio bi Zagorje ili nešto tako.
Nisi precizirao sa cime biste isli i kako si zamisljao taj 3-dnevni odmor. Samo spavanje, mazenje..ili uzivanje u prirodi, povijesnim znamenitostima ili?
I koji ti je budzet?
Jer ideja je bezbroj, pa da suzimo izbor
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:52   #27
Ispričavam se jer sam ostao nedorečen.
Spavanje i maženje ostaje prije spavanja navečer.
Interesira me da vidim i prirodu i znamenitosti.
Buđet od 1200-2000.Putovanje autom,ali ako mogu proći jeftinije da nije autobus može i to.
BornSlippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 18:28   #28
Quote:
BornSlippy kaže: Pogledaj post
Amo pomagajte..di otić 3 dana sa curom.Preferiram Hrvatsku.Volio bi Zagorje ili nešto tako.
Quote:
BornSlippy kaže: Pogledaj post
Ispričavam se jer sam ostao nedorečen.
Spavanje i maženje ostaje prije spavanja navečer.
Interesira me da vidim i prirodu i znamenitosti.
Buđet od 1200-2000.Putovanje autom,ali ako mogu proći jeftinije da nije autobus može i to.

Doduše bješe jedno popodne ali sa dragim sam za prošlo Valentinovo zapalila do Kopačkog rita, Iloka i Vukovara.
I bješe to pun pogodak - u Kopačkom ritu smo u restaurantu Kormoran klopali za neku smiješnu cifru komplet menu 50kn po osobi: juha, glavni obrok i desert i još smo si naručili beljskog Traminca, ispala odlična kombinacija jer smo dobili vrhunski traminac po cijeni kvalitetnog u dućanu

Potom smo malo zapalili do Iloka gdje smo u Iločkim podrumima dobili za također smiješnu cifru od 20kn palačinke po želji sa njihovim Tramincem. Restaurant je uređen u starom hrastovokm stilu i možeš kupiti jeftinije njihova vina na licu mjesta a u sklopu toga su prošle godine gradili apartmane koji su dosad već valjda u funkciji.
Obišli Vukovar i malo kroz Tovarnik, kad nas privuklo osvijetljenje brda Principovac gdje smo se naprosto oduševili: 5* restaurant (nismo probali jer smo već svega bili natrpani ) sa vidikovcem koji puca poglefd na Vojvodinu i okolne ravnice. Sama lokacija ti je i vinograd Iločkih podruma sa vinom najboljih karakteristika, a imaju i neke apartmane koji su se tada također gradili.
Uglavnom, oko nas su samo se vozali neke budže u ogromnim autima.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 12:02   #29
Quote:
BornSlippy kaže: Pogledaj post
Amo pomagajte..di otić 3 dana sa curom.Preferiram Hrvatsku.Volio bi Zagorje ili nešto tako.
Unutrašnjost Istre recimo. Ako vam dosadi, za pola sata ste bilo gdje na istarskoj obali. Rovinj je isto zgodan.

Prošlo ljeto usred sezone sam našao blizu Marčane (Duga uvala) potpuno novi apartman za 200kn/noć, pa držim da bi van sezone moglo biti dosta jeftinije.

BTW, za 2000 kn (sa smještajem, gorivom i cestarinom)sam 3 dana bio u Budimpešti, pa možeš i to eventualno razmotriti.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 12:22   #30
Ja bi se stacionirao u Tuheljskim toplicama. Okolo po zagorju ima brdo toga za vidit. A ostalo se može provesti u bazenu, SPA i drugi tretmani, možda kakvu masažicu...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 15:22   #31
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ja bi se stacionirao u Tuheljskim toplicama. Okolo po zagorju ima brdo toga za vidit. A ostalo se može provesti u bazenu, SPA i drugi tretmani, možda kakvu masažicu...

Ja bih onda radije recimo ZLOveniju
ak pucamo u tom smjeru. Recimo jedan Podčetrtek, Rogaška Slatina i tako, ali nešto i nisam pretjerano vidjela povijesnih ostataka tamo. Iako - navodno je Slovenija vrlo biološki raznolika zemlja - na listi National Geographica je bila među 10-20 ....
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 15:49   #32
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
poslala sam ti pm i mail
na jednom linku za smjestaj vidim da ne primaju kartice, da se moze kešom kad dodjes tamo, samo moras rezervirati preko weba. vidjet ces, skuzit ces.
i jos jedan link di placas 10& predujma.
prouci moj mail
hej, ovo mi se jako sviđa, jel bi mogla molim te i meni poslat taj mail.... Hvala!!!
lindač is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 19:14   #33
Pogledajte Hotel Kaštel u Motovunu, često nude vikend aranžmane s hrpom dodatnih sadržaja, hrana (tartufi), vino, šetnje u prirodi, jahanje i sl..
vivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 22:13   #34
Quote:
lindač kaže: Pogledaj post
hej, ovo mi se jako sviđa, jel bi mogla molim te i meni poslat taj mail.... Hvala!!!
steka mi net, budem ti sutra poslala mail, samo mi na pm (private messages) posalji tvoj mail.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 00:05   #35
Dvorac Mokrice u Sloveniji, 30 min od ZG... imaju nekad akcije za dva noćenja za dvoje, super je priroda, i odličan restoran na granici
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 03:18   #36
why here

stari moj ajd ti nju iznenadi upravo,možeš poć u Prag, Beč, Veneciju s busom ,polupansion,cijene su ti od 600-900kn po osobi za kako gdje,upišeš last minute ponude valentinovo i biraj, nećeš morat vozit... ništa osim nje
Nefiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 13:53   #37
Valentinovo u Budimpešti, 2 dana, 450,00kn/osobi...
M@cPro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:44   #38
ja sam trebala dragog odvest u wellness za valentinovo i otisla malo po agencijama,sad stvarno mozes nac smjestaj po smjesnim cjenama... ako pucas na romantiku i wellness pogledaj si villu magdalenu u krapinskim toplicama.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 19:36   #39
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
pogledaj si villu magdalenu u krapinskim toplicama.

Bila sam tamo na ručku jednom, fancy izgleda!
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 23:10   #40
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
Bila sam tamo na ručku jednom, fancy izgleda!
pa ono pucaju na cistu romantiku... svaki apartman ima svoj jacuzzi i tak to...cini se ono milina za mlade zaljubljene parove. ima svasta u paketu i masaze,latice i svijece po apartmanu i to sve..
ali cjena je 1770 kn jedna noc-za dvoje.
meni su svi rekli da je to dosta love za jednu noc, da za tolko para ima dosta(ponuda) po 2 polupansiona...
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.