Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 20:32   #1
Kad počinje rasti trbuh?

Znam da je sve to vrlo individualno, ali voljela bih znati vaša iskustva. Kada ste počele dobivati na težini, kada vam se počeo primjećivati trbuščić? Ja sam skoro punih 14 tjedana trudna, a još se ne vidi ništa, a nema ni prirasta težine. Već se brinem...
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 20:43   #2
NI meni nishta...a u 17 tjednu sam...osim kaj sam nakupila malo sala prek praznika, pa se sad nesh malo napuhuje...trudnocha + salo...pa sad neznamo kaj je

al to je normalno....chak i kilazu pochinjesh dobivat sad negdje (neke zene prvo izgube, pa onda dobe...tak sam chula od tete medicinske sestre)
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 21:00   #3
samo polako... sve budete nadoknadile...
meni se počeo nadzirati oko 19. tj. ali ne kada sam obučena...
mislim da je bilo par opaski na moj trbuh na slikama pa potražite...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 21:45   #4
Hvala cure! U biti me je najviše zabrinulo to što gotovo uopće nisam imala mučnine, tako da cijelo vrijeme normalno jedem, pa znam da nije stvar u tome. Normalno je da trudnice koje imaju mučnine znaju čak i gubiti na težini, ali to nije moj slučaj. A dobro, valjda će uskoro krenuti. Svjesna sam da ću si u ne tako dalekoj budućnosti biti i pregolema, ali sada nekako jedva čekam da se počne vidjeti...
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 08:29   #5
meni se trbuh počeo vidjet sa 14 tjedana, navečer onak kao da sam se prejela, ujutro ravan.....između 17-og i 20-og tjedna je ful narastao, a težinu sam počela dobivat poslje 3-eg mjeseca.....do sada 29+2 i +11 kila, al sam ja u ppočetku puno jela jer mi je bila manja muka...al koliko sam jela mislila sam da ću dobit 30 kila....neznam kako sam dobila tako malo (s obzirom na to koliko jedem ).

Ne brini se, bebica raste, atijelo ti sad skroz drukčije radi nego prije trudnoće...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 08:47   #6
Ma da ...ne brinite se...nekima se u 5-om mjesecu ne vidi ništa.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 09:27   #7
Ja samo znam da ujutro mogu zakopčat hlače, a navečer hodam po kući polugola , nije to od bebacha, nego od (tek mi je 9+2)
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 10:40   #8
Ju,nama je 14+4 i nema ništa,samo malo na večer od večere i to je to.Kad sam bila u SAD-u dobila sam 3 kg i to je sva moja kilaža u ova 3 mjeseca trudnoće.
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 11:02   #9
ja sam u 16 tjednu još stala u svoje traperice,u 19 mi se pomalo nazirao ali tko nije znao da sam trudna nije ni skuzio.I onda odjednom za tjedan,dva toliko sam narasla da su svi skužili da sam trudna.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:21   #10
Drage moje iskusne trudnice, hvala vam jer ste mi stvarno pomogle.
Dakle preostaje mi samo još koji tjedan pričekati javljanje svog trbuščića, čemu se, iako je pomalo blesavo to reći, stvarno veselim ...pozdrav svima
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:22   #11
nije to nimalo blesavo kako trbuh raste postaje sve stvarnije....ja obožavam svoju bušicu iako sam ograničena u pokretima......a kad počne rast, raste naočigled. ja kužim po ogrtaču.....svaki dan je sve manje mjesta u njemu a još uvijek ponekad imam osjećaj da je premali ....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:25   #12
Moj trbuh malo je ogroman , pa ga onda nema uopće, prvih dva tri tjedna je bio kao da sm u šestom mj. a onda je splasnuo , sad se opet pojavio a 14+2 sam
__________________
Eduardo i Chiara
helior is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:26   #13
tvoj se trbuščić igra sad me vidiš sad me ne vidiš Meni je ujutro puno manji jer još dosta spavam na leđima, pa se spljošti malo.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:32   #14
bitno da mi raste guzaaaa..već sam sad ko ormarić za cipele ( malo veći)
__________________
Eduardo i Chiara
helior is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:33   #15
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
nije to nimalo blesavo kako trbuh raste postaje sve stvarnije....
Istina! Meni se još ništa ne vidi i osjećam se jedino trudna navečer kad se dobro najedem pa ne mogu skopčati hlače...
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:44   #16
e tak i ja
inače sam građena tako da sam uvijek imala škembicu
i sad ne znam kad se najedem jel to od ručka ili od trudnoće
za sad sam dobila 1,5 kg
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 14:17   #17
Sve je to relativno.. meni je poceo rasti oko 12 tjedna s time da sam do 18 stala u svoje traperice ali vise ne jer mi je trbuh skroz nisko
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 08:50   #18
Meni će sutra biti punih 15 tjedana, ali još uvijek se ništa ne vidi. Kad će više?!?!?!
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 09:52   #19
Ja sam danas 8+4 i već mi se dosta vidi...ono ko da sam jako napuhana. A prvu sam trudnoću uredno nosila sve stare stvari (čitaj tada br. 36 - 38) do ...pazi sad...5-tog mjeseca trudnoće!!!!!!
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 10:02   #20
i ja sam stala u sve svoje do 6-og mejseca......sad još uvijek nosim svoje majice, la hlače ne mogu zakopčat jer mi se maternica nekak istegnula naprijed...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.