Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2012., 20:44   #221
evo dolazi nam jesen i bas si razmisljam da si uzmem neki kaput, kraći, nesto ovakvo: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0LENGTH%20COAT

pa me zanima zensko misljenje...jel vam se vise svidja takav look, košulja, traperice, cipele...ili nesto ležernije...
ivan263 is offline  
Old 14.10.2012., 20:48   #222
Quote:
ivan263 kaže: Pogledaj post
evo dolazi nam jesen i bas si razmisljam da si uzmem neki kaput, kraći, nesto ovakvo: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...0LENGTH%20COAT

pa me zanima zensko misljenje...jel vam se vise svidja takav look, košulja, traperice, cipele...ili nesto ležernije...
hmm...evo,ja bih rekla da ovisi o godinama i o tvom opcenitom izgledu... meni se svidja,al na nekome kao sto je lik na slici- tridesetak godina, visok (zapravo normalno gradjen )
kia3 is offline  
Old 14.10.2012., 20:59   #223
Quote:
kia3 kaže: Pogledaj post
hmm...evo,ja bih rekla da ovisi o godinama i o tvom opcenitom izgledu... meni se svidja,al na nekome kao sto je lik na slici- tridesetak godina, visok (zapravo normalno gradjen )
24 godine, normalne gradje...u zadnje vrijeme sam se poceo furati na taj look i meni se nekako svidja...vise gotovo da niti ne obuvam svoje starke nego svugdje u cipela...i onda mi se ponekad cini kada izadjem i pogledam okolo kao da sam preozbiljno obucen...
ivan263 is offline  
Old 14.10.2012., 21:16   #224
Quote:
ivan263 kaže: Pogledaj post
24 godine, normalne gradje...u zadnje vrijeme sam se poceo furati na taj look i meni se nekako svidja...vise gotovo da niti ne obuvam svoje starke nego svugdje u cipela...i onda mi se ponekad cini kada izadjem i pogledam okolo kao da sam preozbiljno obucen...
mislim da je ipak najbitnije da se tebi svidja,tj. da se dobro osjecas. iako ovisi i kamo izlazis tako obucen,naravno. ali generalno...meni je ok. inace mi se ovo svidja: http://www.zara.com/webapp/wcs/store...20FUR%20COLLAR i http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%20DUFFLE-COAT
kia3 is offline  
Old 14.10.2012., 21:26   #225
ivan263 meni se tvoj izbor više sviđa od kiinih.

(23god)
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 14.10.2012., 21:33   #226
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
ivan263 meni se tvoj izbor više sviđa od kiinih.

(23god)
ja se vec zabrinuo za svoj ukus, uvijek sam mrzio to krzno na ovratniku
ivan263 is offline  
Old 14.10.2012., 21:39   #227
Quote:
ivan263 kaže: Pogledaj post
ja se vec zabrinuo za svoj ukus, uvijek sam mrzio to krzno na ovratniku
di si pronasao krzno xD ja ga nisam ni vidla ...visi ovratnik mi je al bez krzna
kia3 is offline  
Old 14.10.2012., 21:56   #228
Quote:
kia3 kaže: Pogledaj post
di si pronasao krzno xD ja ga nisam ni vidla ...visi ovratnik mi je al bez krzna
na tvojoj prvoj slici je krzneni ovratnik izgleda užasno
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Old 14.10.2012., 22:05   #229
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
na tvojoj prvoj slici je krzneni ovratnik izgleda užasno
ma znam da je,skuzila sam...al kad sam postala nisam vidla...ove slike iz blizine nisam ni gledala.
kia3 is offline  
Old 15.10.2012., 22:12   #230
tamne/crne košulje- imam probleme s tim u casual izdanju dobre traperice
Tutankhamon is offline  
Old 17.10.2012., 00:46   #231
Odijela, kožne jakne, košulje - fine jednobojne, na pruge i sl. ili malo ležernije u kombinaciji s trapericama. Neki fora T-shirt, u kombinaciji s trapericama.
UNIFORME.
teta_Saveta is offline  
Old 17.10.2012., 01:06   #232
rebe i neka košulja, po mogućnosti da su rukavi podvrnuti

volim i one široke kao vojničke hlače, još kad ima dobre noge i guzicu, to mi je

Netko je spomenuo uniforme... e i to zna bit lipo
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 23.10.2012., 21:03   #233
Nego cure da vas pitam, crna kosulja i kozna jakna? Uz tamnije traperice ili crne hlace? ) A inace bar dok ne nadem neki kaput bi nosio kosulja i koznjak sad za jesen/zimu..

Kod:
(pitam za crne hlace jel mi treba za sprovod(od frenda tata) a nisam u mogucnosti doc u odjelu na sprovod..
strongtoni is offline  
Old 23.10.2012., 21:52   #234
Quote:
strongtoni kaže: Pogledaj post
Nego cure da vas pitam, crna kosulja i kozna jakna? Uz tamnije traperice ili crne hlace? ) A inace bar dok ne nadem neki kaput bi nosio kosulja i koznjak sad za jesen/zimu..

Kod:
(pitam za crne hlace jel mi treba za sprovod(od frenda tata) a nisam u mogucnosti doc u odjelu na sprovod..
uz fensi hlače ne. uz tamne traperice može
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger