Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2012., 15:39   #81
Quote:
GljivaLudara kaže: Pogledaj post
Jedan detalj: obična bijela majica koja viri ispod džempera ili košulje
Ovako
to su potkosulje kratkih rukava
Epos is offline  
Old 04.09.2012., 16:38   #82
Zanimljiva majica, hmmmmmmm, ovako sta?

[LINK NA SLIKU OBRISAN]

Sabrepulse is offline  
Old 04.09.2012., 19:26   #83
mene samo zanima zašto cure na ovom forumu toliko pate na te ajmo reći svjetlije trenirke?
da možete gledati frajeru u kurac i gledat koliki mu je ili šta?
__________________
dragi Božek! dok nekome daš stopalo broj 46, daj mu onda i pimpača adekvatne dužine, a ne kaj se moram naginjati dok idem pišat kaj nebu sve po patikama. hvala!
CowboyLucky is offline  
Old 04.09.2012., 19:37   #84
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
mene samo zanima zašto cure na ovom forumu toliko pate na te ajmo reći svjetlije trenirke?
da možete gledati frajeru u kurac i gledat koliki mu je ili šta?
da






just kidding

ali da, kad vidin zgodnog tipa u trenerci, tesko mi je odvojit pogled...zapravo cu ga otvoreno odmjeriti...iman oci, zasto ih ne upotrijebiti za gledanje lijepog i atraktivnog
zašto i kako is offline  
Old 04.09.2012., 19:40   #85
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
mene samo zanima zašto cure na ovom forumu toliko pate na te ajmo reći svjetlije trenirke?
da možete gledati frajeru u kurac i gledat koliki mu je ili šta?
Meni je crna bolja... sto tamnije to bolje
Ne kuzim ni ja zasto druge bas naglasavaju te svjetlije trenirke, a zensko sam ajde cure objasnite mi, da znam sto to propustam gledati na svjetlijim trenirkama
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Old 04.09.2012., 19:42   #86
zlizane trapke i stara majica
lilith131 is offline  
Old 04.09.2012., 19:43   #87
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post

ali da, kad vidin zgodnog tipa u trenerci, tesko mi je odvojit pogled...zapravo cu ga otvoreno odmjeriti...iman oci, zasto ih ne upotrijebiti za gledanje lijepog i atraktivnog
od sada hodam samo u trenirci...pa da vas vidim kako balavite
__________________
dragi Božek! dok nekome daš stopalo broj 46, daj mu onda i pimpača adekvatne dužine, a ne kaj se moram naginjati dok idem pišat kaj nebu sve po patikama. hvala!
CowboyLucky is offline  
Old 04.09.2012., 21:46   #88
Ne privlači me odjeća, već onaj tko je u njoj, dakle mora mi se svidjeti muškarac, neovisno o tome što nosi.

Kad je odjeća u pitanju, bitno mi je da je uredna i da mu lijepo, skladno stoji. Ono što nikako ne mogu smisliti na muškarcu jesu potkošulje (ne ispod košulje, već kad na ulici vidim čovjeka u potkošulji), lanci oko vrata, torbice, one široke majice s rukavima do lakta, majice s reklamama... I naglašavam, najbitnije mi je da je odjeća čista i uredna.

Sviđa mi se kombinacija: lijepa, uža košulja bez kravate + tamnije traperice + cipele.... Evo, to mi je sexy.
Lady Orlanda is offline  
Old 04.09.2012., 21:49   #89
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
ali da, kad vidin zgodnog tipa u trenerci, tesko mi je odvojit pogled...zapravo cu ga otvoreno odmjeriti...iman oci, zasto ih ne upotrijebiti za gledanje lijepog i atraktivnog
meni je trenirka odjeća za kuću ili za trening.

A što se tiče dečkiju koji gradom šeću u trenirkama, to mi je seljački!
Lady Orlanda is offline  
Old 04.09.2012., 21:53   #90
Quote:
Lady Orlanda kaže: Pogledaj post
Ne privlači me odjeća,

....

Sviđa mi se kombinacija: lijepa, uža košulja bez kravate + tamnije traperice + cipele.... Evo, to mi je sexy.
lulz

Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Mislim, pročitajte malo većinu postova. Tema se pretvorila u prijedloge o modnim detaljima o simpatičnom izgledu, nema veze sa naslovom teme.
Jest, ali baš ovakva tema bolje obrađuje temu, no što je naslov prezentira.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 04.09.2012., 22:00   #91
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
lulz


-Stipe
Nauči čitati s razumijevanjem!

Rekla sam da mi je kombinacija koju sam opisala sexy. No to ne znači da me "napaljuje" vidjeti tu odjeću na muškarcu, što je tema ovog topica. Dakle, opet naglašavam, uzbuđuje me osoba, a ne krpice.
Ok, možda sam se krivo izrazila kad sam napisala riječ "sexy", trebala sam napisati "atraktivno". Eto, sad se ispravljam, da ne bi bilo zablude...
Lady Orlanda is offline  
Old 04.09.2012., 22:01   #92
It's all good.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 05.09.2012., 00:11   #93
Svjeze oprana kosa, frisko istusiran, cista i uredna odjeca, uredni kratki nokti, jake ruke, diskretan dobar parfem.

Lezeran stil, prirodne tkanine. Kvalitetna udobna obuca. Ostalo ovisi o sezoni/prilici.

Uzasavam se darkera/metroseksualaca sa pocupanim obrvama/pivskih trbuha/torbica.

Zadnje uređivanje Monica B. : 05.09.2012. at 00:16.
Monica B. is offline  
Old 05.09.2012., 00:30   #94
dobre tenesice,otkačena majca ili neka košulja,može karirana ili neka fina,ovisi
traperice,malo uže
pattie_boyd is offline  
Old 05.09.2012., 00:53   #95
ne volim kada se netko oblaci tako da se ne osjeca dobro u tome.
Ponekad se i momci oblace za neke prilike u odjela i vidis da se ne osjecaju ugodno u njiman, odnosno da ih ne znaju nositi. Jer ipak se ne hoda u odjelu kuda se pripadnik nekog streetganga te ne strpajes u odjelo novcanik, kluce, mobitel itd. sve u jedan dzep od gaca.

Ali ipak nisi momci tu tako cudni kao mnogo cura koji nosi stiklice a ne zna u njiman hodati.


Cim se u necemu dobro osjecas nesto drugo zracis. Pa makar si na piru jedini bez odjela mozda si bas zbog toga drugaciji i neka te opazi!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Old 05.09.2012., 13:08   #96
rećine cvike za sunce i košuljica aaaaaaaaaaaa a doli više nemora ništa ni imat posli ovoga gori.samo bi nan smetalo

http://caspersmart.tumblr.com/
muysa is offline  
Old 05.09.2012., 14:42   #97
Crne košulje.
Doll Fetish is offline  
Old 05.09.2012., 17:41   #98
Crno od glave do pete. Bijele tenisice su mi fuj, pogotovo ako su glomazne jos, i da, siroke i duge majice, neodgovarajuce velicine.
__________________
...darovat cu ti plavog goluba, imaj srca kad zakuca na tvoja vrata, ne gledaj u njemu prolaznika bez alibija...
Freeliber is offline  
Old 06.09.2012., 00:01   #99
pade mi nesto na pamet pa da pitam djevojke na forumu
uglavnom sve djevojke sa kojima sam bio su govorile da im se svidjaju najvise bokserice,ostalo donje rublje bas i ne
nisam nikada razmisljao o tome (valjda jer ih i nosim),vec se sada sjetih kada sam vidio ovu temu

pa je li to bas tako?
rezdelija is offline  
Old 06.09.2012., 13:28   #100
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post

Uzasavam se darkera/metroseksualaca sa pocupanim obrvama/pivskih trbuha/torbica.
Baš bi bilo fora srest darkera metroseksualca s počupanim obrvama, torbicom i pivskim trbuhom.

Iako mi je užasavanje nad pivskim trbuhom malo diskriminacija. Ok, reći da ne preferiramo deblje, svatko ima svoj ukus, ali užasavat ih se...i oni su ipak ljudi.

Nije netko kriv što ima pivski trbuh ili mali penis ili nešto.
Alexa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger