Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 08:15   #1
Zagreb - ginekolozi [HZZO]

Ispada da preostaje samo privatnik ginekolog, posto nikako da nadjem nekog stalnog, tj nijedan do sad nije zasluzio moje povjerenje, lutam od jednog do drugog, ima li netko, zna li za dobrog ginekologa u zapadnom dijelu grada, jer mi je ovo dozlogrdilo, mozda bi se kod nekog socijalnog konacno skrasila, a naravno da moze obavit osnovne pretrage, PAPA, UZV..ajd ljudi spasite me
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 09:04   #2
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
Ispada da preostaje samo privatnik ginekolog, posto nikako da nadjem nekog stalnog, tj nijedan do sad nije zasluzio moje povjerenje, lutam od jednog do drugog, ima li netko, zna li za dobrog ginekologa u zapadnom dijelu grada, jer mi je ovo dozlogrdilo, mozda bi se kod nekog socijalnog konacno skrasila, a naravno da moze obavit osnovne pretrage, PAPA, UZV..ajd ljudi spasite me
ja osobno idem u dom zdravlja švarcova,kod dr.pačaka,i zadovoljna sam,a u dz prečko,imaš dr.bokić,koliko sam čula mlada je i dobra
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:26   #3
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
ja osobno idem u dom zdravlja švarcova,kod dr.pačaka,i zadovoljna sam,a u dz prečko,imaš dr.bokić,koliko sam čula mlada je i dobra
hvala ti puno..otici cu u precko, nadam se da ce me primit..
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:28   #4
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
hvala ti puno..otici cu u precko, nadam se da ce me primit..
imaš i u šarengradskoj,u dz mupa,izvrsnog ginića,ima ultrazvuk,pa nemoraš okolo hodati
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:45   #5
meni je super dr. Suzana Bokić u DZ Prečko...jedino što moram čekati na pregled oko mjesec dana....ali dr. je

btw. prima nove, samo odi po prijavni list

radno vrijeme:


parni datumi --> ujutro 7 - 14:30

neparni --> popodne 13 - 20:30


vrijeme za telefonsko naručivanje:

parni datumi (ujutro) --> 8 - 8:30, 13 - 13:30

neparni (popodne) --> 14 - 14:30, 18:30 - 19
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 14:21   #6
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
meni je super dr. Suzana Bokić u DZ Prečko...jedino što moram čekati na pregled oko mjesec dana....ali dr. je

btw. prima nove, samo odi po prijavni list

radno vrijeme:


parni datumi --> ujutro 7 - 14:30

neparni --> popodne 13 - 20:30


vrijeme za telefonsko naručivanje:

parni datumi (ujutro) --> 8 - 8:30, 13 - 13:30

neparni (popodne) --> 14 - 14:30, 18:30 - 19
Može broj od dr Bokić?
ceeky_m@nkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 06:26   #7
dubrava

Pozdrav svima
zna li netko nekog ginica na podrucju dubrave... nemora biti preko hzzoa... moze i privatni
__________________
I've got thick skin and an elastic heart
ljuljulju is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:55   #8
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
imaš i u šarengradskoj,u dz mupa,izvrsnog ginića,ima ultrazvuk,pa nemoraš okolo hodati
znaci ova Dr Bokić nema ultrazvuk..hmm..vidis kako je to komplicirano..a i kad moram cekat 2 mjeseca, vise mi se ni ne ide.sad ste me totalno zbunile
@Zenabr1 ti ides onda u sarengradsku..a to je privatnik ili?
@Allexis hvala puno na ovim informacijama
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:59   #9
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
znaci ova Dr Bokić nema ultrazvuk..hmm..vidis kako je to komplicirano..a i kad moram cekat 2 mjeseca, vise mi se ni ne ide.sad ste me totalno zbunile
@Zenabr1 ti ides onda u sarengradsku..a to je privatnik ili?
ja idem godinama u dz švarcova,ali u
šarengradskoj je socijalni,u dz
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 11:19   #10
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
znaci ova Dr Bokić nema ultrazvuk..hmm..vidis kako je to komplicirano..a i kad moram cekat 2 mjeseca, vise mi se ni ne ide.sad ste me totalno zbunile
dr. Bokić ima ultrazvuk....+ kad sam se naručivala, naručena sam za mjesec dana...također, ako je hitno, dr. prima na kraju radnog vremena one koje nisu naručene...

btw. meni sestra nikad nije bila neljubazna....ali radije ću imati dobru ginekologicu s neljubaznom sestrom, nego groznu ginekologicu s jako ljubaznom sestrom (kao što sam imala u studentskoj)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:39   #11
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
hvala ti puno..otici cu u precko, nadam se da ce me primit..

Ako misliš ići u onaj dom zdravlja prečko, adresa Prečko/Dekanići - NEMOJ!
Dr. je OK, ali sa sestrom ćeš imati problema. Uopće se ne javljaju na telefon, a naručuju za cca. 2 mjeseca. Ja sam uputnicu čekala 2 sata. Totalno su neorganizirani. Ja tražim novog ginekologa jer s ovima više ne ide.
Michaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 10:41   #12
Quote:
Michaela kaže: Pogledaj post
Ako misliš ići u onaj dom zdravlja prečko, adresa Prečko/Dekanići - NEMOJ!
Dr. je OK, ali sa sestrom ćeš imati problema. Uopće se ne javljaju na telefon, a naručuju za cca. 2 mjeseca. Ja sam uputnicu čekala 2 sata. Totalno su neorganizirani. Ja tražim novog ginekologa jer s ovima više ne ide.
zbog sestre se ja nisam ni prebacila,neljubazna,živčana,ovdje gdje idem naručiš se telefonski u određeno vrijeme,i tada ulaziš,nema čekanja
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 18:06   #13
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
zbog sestre se ja nisam ni prebacila,neljubazna,živčana,ovdje gdje idem naručiš se telefonski u određeno vrijeme,i tada ulaziš,nema čekanja
Upravo tako,dr je super al je sestra katastrofa.Jednom sam s hitne dosla i cekala 7h da dodem do doktorice...i ja sam u potrazi za novim ginicem jer tu vise nemam zivaca za nju
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 14:34   #14
Hej, kako se zove ta u preckom i broj moba ako moze?
amiljkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:10   #15
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
ja osobno idem u dom zdravlja švarcova,kod dr.pačaka,i zadovoljna sam,a u dz prečko,imaš dr.bokić,koliko sam čula mlada je i dobra
E pa neznam više što da mislim!

Ja sam naime kod Pačka-

1. Nema ultrazvuk (nema veza kad bi drugo bilo ok)
2.Moraš se svađati za uputnice
3.Čekaš 100 godina, makar si naručena
4.Čak i neda uputnicu za ultrazvuk, makar ga nema
5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.

Probat ću u šaringradsku, samo neznam gdje je to točno , i dali prima.

Ali eto, baš prije mjesec dana sam dobila taj info, da se maknem od njega što prije.
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:13   #16
Quote:
girlnextdoor kaže: Pogledaj post
E pa neznam više što da mislim!

Ja sam naime kod Pačka-

1. Nema ultrazvuk (nema veza kad bi drugo bilo ok)
2.Moraš se svađati za uputnice
3.Čekaš 100 godina, makar si naručena
4.Čak i neda uputnicu za ultrazvuk, makar ga nema
5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.

Probat ću u šaringradsku, samo neznam gdje je to točno , i dali prima.

Ali eto, baš prije mjesec dana sam dobila taj info, da se maknem od njega što prije.
sve zavisi kako se negdje navikneš,ja sam kod njega 17g.i nisam imala takvih problema kao ti,a šarengradska ti je jednu stanicu dalje od ciboninog tornja
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:14   #17
[QUOTE=girlnextdoor;16607932]E pa neznam više što da mislim!


5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.



ja sam čula slično! al sam i čula da je doktor koji radi u njegovoj suprotnoj smjeni ( ne znam kak se zove) dosta dobar. mislila sam možda to probat...
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:39   #18
[QUOTE=zooey;16608001]
Quote:
girlnextdoor kaže: Pogledaj post
E pa neznam više što da mislim!


5. ŽENA KOJA TAMO RADI (NE KOD NJEGA ALI U DZ) mi je rekla DA BJEŽIM OD NJEGA KAKO ZNAM I UMIJEM.



ja sam čula slično! al sam i čula da je doktor koji radi u njegovoj suprotnoj smjeni ( ne znam kak se zove) dosta dobar. mislila sam možda to probat...

E da , kod njega nemožeš ni preko veze..prekrcat je.(on naime ima ultrazvuk, sam te šalje na briseve kontrolne.ma predobar.)

Vezano za Pačka, neznam dali ti je kada dao uputnicu za recimo briseve? kontrolni ultrazvuk? bilo kakav pregled osim pape?

Još me zanima, dali netko zna za ginekologa, koji ima ultrazvuk recimo u DZ Medvešćak?

Hvala!!
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 09:44   #19
[QUOTE=girlnextdoor;16608447]
Quote:
zooey kaže: Pogledaj post


E da , kod njega nemožeš ni preko veze..prekrcat je.(on naime ima ultrazvuk, sam te šalje na briseve kontrolne.ma predobar.)

Vezano za Pačka, neznam dali ti je kada dao uputnicu za recimo briseve? kontrolni ultrazvuk? bilo kakav pregled osim pape?

Još me zanima, dali netko zna za ginekologa, koji ima ultrazvuk recimo u DZ Medvešćak?

Hvala!!
moram odgovoriti,pačak ako je potrebno posudi ultrazvuk od ovog drugog,dr.a ako je potrebno sve ti da,glupo je pljuvati po njima jer su tu kad ih trebamo,svatko sebi traži ono što mu odgovara
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 14:08   #20
bok, imam jedno pitanje,, da li u sarengradskoj radi jos onaj ginekolog ,,, bio je malo stariji , tj za penziju,jer dok sam ja isla bio je,,pa me bas zanima da li je jos uvijek.
bjelovarcanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.