Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 20:25   #1
Question Problem Wii

Pozdrav, imam problem sa Usb Loader gx programom.

Posjedujem 3 USB-a ( 2x4gb i jedan od 16gb). Prva dva "manja" USB-a rade kak spada bez ikakvih poteskoca, al zato mi probleme stvara "veci" da bi sve normalno koristio i igrao, a ne da moram mijenjat non-stop USB. Problem je sljedeci da mi taj "veci" USB jednostavno nece ucitat u WII-u, tj. sta god pokusao jednostavno mi zamrzne Wii, a najcesce se to dogada u Usb loaderu. Proces stavljanja stvari na USB je isti za sva 3 usb-a, apsolutno isti.

Nekuzim gdje je problem jer taj "veci" usb normalno radi u ostalim uredajima(auto-radio,laptop,Tv).

Ako je netko imao slican problem pa da mi objasni kako je rijesio ili da me uputi na rijesenje.
KundT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 09:44   #2
Formatiraj USB stick na wbfs format i onda probaj ubacivat igre na njemu.
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 15:02   #3
Vec sam to napravio, da nest krivo radim, nebi mi druga dva USB normalno radila.
KundT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 17:36   #4
a vj ga ne voli wii
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 11:37   #5
Problem Wii sa spajanjem na web???????????

Kupio sam wii lan adapter za spajanje konzole na web i javlja gresku "problem sa kablom".
Imam kabelsku tv i povezivanje preko iste veze na web.
Spojena su dva PC-a preko HUB-a i oba rade bez greske. Stavio sam novi kabel pa nakon toga kabel od PC-a koji radi na adapter i javlja istu gresku.
Konzola testira vezu i svaki puta javi gresku koja je navedena kao greska adaptera, a ne konzole.
Da li netko zna kako ustanoviti tocan razlog nepovezivanja konzole na web.
Hvala unaprijed
ps
nisam nikada konzolu spajao na web prije
ocka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 12:06   #6
neke USBove neće čitat, to je jednostavno tak i moš se slikat...taj podatak sam naišao na više mjesta da ljudi navode, kad se učiš o softmoddu i loaderima i čitaš forume itd...

drugo, za internet probaj staviti Veliku Britaniju pod zemlju, meni nije htjelo radit dok to nisam napravio.
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 15:01   #7
molim pomoć - igrica u wbfs formatu ima 7 giga. ne mogu je prebaciti na hdd jer je očito formatiran u fat32 i kaže da je file prevelik.

kako se može riješiti ovaj problem?
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 17:03   #8
Quote:
mlaki kaže: Pogledaj post
molim pomoć - igrica u wbfs formatu ima 7 giga. ne mogu je prebaciti na hdd jer je očito formatiran u fat32 i kaže da je file prevelik.

kako se može riješiti ovaj problem?
riješeno. zanemarite.
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.