Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2012., 21:36   #1
Higgsov bizon

Danas su se navodno fizikaneri sastali ( to su oni sto ko fol rade nesto i prave tamo neke radove) a onda skuze poslije 2g da Kemo nije dobro zakacio kabel pa onda placaju popravku 30 mil eura. Jel znate vi koliko se pive moze kupiti za to?

Da..ti luzeri su navodno nasli neku cesticu (kad su je izgubili ne znam yebem ih glupe i pijane) i navodno ta cestica govori nesto o nekoj masi.
Iskreno nisam bas skontao jos od druge recenice.
Kratko i jasno:
Prema Higsovom bizonu imaju li feministice ( pa cek i zene) mozga ili ne
edit:
moram vas pitati jer vrucina je..inace ne bih ja
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:37   #2
Evo ga:

Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:46   #3
Chansomps: 60 sec da procitas moj post, da nadjes feministicu na netu i da jos napises post..rispekt
meni ova feministica lici na grbavu sonju savic (pokoj joj dusi) u "braca pa materi"

da..i sad su nasli tog bizona..i sta sad ti fizikaneri rade dalje?
da su mene pitali ja bi im odmah pokazao kako se to radi..svi prijatelji velikig bleka su i moji prijatelji..
veliki blek je vodao bijelog bizona s petokrakom na celu i na 130 strana (onda je vlada htjela da LMS izlazi na 92 stranice) jos pred 200-300g a ovim fizikanerima treba da dodje iz dupeta u glavu

da..to je navodno u svicarskoj..taj cern..a sto ne traze bijelu milku vec se furaju na ljubicastu
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:55   #4
ovaj chansopsov je stvarno zagorio kad jebe kamen
__________________
go
-timski- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 22:00   #5
bolje da su te pare dali vamo nama da jedemo burek s mesom (naravno) po cijele dane.. bilo bi korisnije za covjecanstvo
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 22:05   #6
Quote:
-timski- kaže: Pogledaj post
ovaj chansopsov je stvarno zagorio kad jebe kamen
a jos se nije ni pocesljao
nego timski..jel znas da je brzi bio zaljubljen u dzuliju kristi
ne kazem pak da je ona bizon al bi mogla biti feminisica
didzital: sto jest jest.. i jos pokoja ciganka okolo..
mislim stvarno sto rade ti ferovci i ti fizikaneri..nastranu sto imaju naocale ko tegle i sto imaju na licu tockice (tzv. nejebicki sindrom)..ah da.. geng beng tiori
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 23:07   #7
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

Da..ti luzeri su navodno nasli neku cesticu (kad su je izgubili ne znam yebem ih glupe i pijane) i navodno ta cestica govori nesto o nekoj masi.
ta čestica je tako mali bizon da ga ne možeš naći i da ga cijeli dan tražiš i to ako rano počneš...

to ti je toliko malo...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 00:37   #8
Pa bizon je tako velik da me čudi što im je trebalo toliko vremena da ga otkriju
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno:
Prema Higsovom bizonu imaju li feministice ( pa cek i zene) mozga ili ne
a što će ženama mozak?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 00:39   #9
a jel taj higsov bizon isto kaj i hugh's bosom?

__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 01:47   #10
e da sam znao da će biti ovakva strka oko toga tražio bi barem petsto eura... naime (i zaime) neki dan jašem ja tako prerijom, pušim ugašenu cigaru, i gledam svoja posla. kad odjednom odnikuda, iskoči pred mene mali bizon. inače nisam strašljiv, ali ovo hajvanče bijaše manje i od bebe bizona, pa me bilo malo trta. ali ubrzo sam se pribrao i uperio kalašnjikov u njega. tu započne on zapomagat, nemoj me ubit, ja sam higgsov, dobit ćeš neke pare, ovo ono. bio sam sumnjičav naravno, jer me u životu zajebo ko god je stigo. al pošto su mi u bisagama ostale šape od grizlija, taman za gablec, reko ajd samnom, al hodaj ispred mene da te imam na nišanu. dođemo mi tako u grad, produžimo do ureda izgubljeno nađeno, kad ne lezi vraže, eto ga oglas, izgubljen bizon, nagrada poštenom nalazniku, u potpisu neki higgs. prijavim ja nalazak, službenica (neloša mala) pošalje telegram tom higgsu, i eto ti njega ni za pola sata, sav sretan, hvala ti prerijski jahaču, evo ti pedeset evra. poslije čitam u prerijskom glasniku, higgs pronašao bizona, povijesni trenutak, nekog boga spominju - kao nije bizon higgsov nego božji i štatijaznam. uglavnom, sad mi krivo što mu nisam šanžer u čelo ispraznio. jebem ti pedeset eura da ti jebem. stipsa najobičnija.
halo_bing is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 01:52   #11


Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 09:55   #12
kak ste dezinformirani to je sramotno...
nije higgsov bizon nego bronsonov bizon... i nije smedja ngo je arijevski bijela!
to vam je sve po filmu, prvi je bio tam sedamdestetih i sad su odlucili napraviti rimejk.. kakti sa boljim efektima i u tri deu.
evo vam scena sa orginalnim sudaracem cestica http://www.youtube.com/watch?v=ed9OhLHLlLc
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 10:23   #13
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Chansomps: 60 sec da procitas moj post, da nadjes feministicu na netu i da jos napises post..rispekt
meni ova feministica lici na grbavu sonju savic (pokoj joj dusi) u "braca pa materi"
veliki blek je vodao bijelog bizona s petokrakom na celu i na 130 strana (onda je vlada htjela da LMS izlazi na 92 stranice) jos pred 200-300g a ovim fizikanerima treba da dodje iz dupeta u glavu

:
Blek Stena je jednom satima jahao na prvom bizonu u krdu u stampedu, onda je rekao ''vidi, ovo je Boston, ovde silazim'', i zamisli, nisu prikazali kako silazi s bizona, a da ga ostali ne pregaze, već je sljedeća scena kako šora crvene mundire....
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 10:42   #14
Quote:
-timski- kaže: Pogledaj post
ovaj chansopsov je stvarno zagorio kad jebe kamen
Ma viš da se češe, bit će ima buhe.
Puno prašine oko njega pa se buhe nakotile.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 10:44   #15
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
kak ste dezinformirani to je sramotno...
nije higgsov bizon nego bronsonov bizon... i nije smedja ngo je arijevski bijela!
[/url]
hm...odlucno se suprostavljam ovoj arijevskoj tvrdnji o bronsonovom bizonu..naravno da je film vec davno pogledan..znanstveno tvrdim da to ne stoji
1. bronson je bio tatar a tatari mi bas ne izgledaju arijevski
2. feministice ne mogu imati veze sa arijevcima..to je nesto kao lema u matematicu (nema veze sa kemal montenom..gdje si kemo moj te lemo)
nek smo to rijesili

i zasto bas bizon? mislim to su kauboji pobili (nasi rukometasi)..zasto nije recimo golubica..to bi vise odgovaralo feministickom mozgu

halo_bing: kako brat? nisam bas skonto..si trebao isprazniti utoku na higgsu ili bizonu?
krkimir: kako sta ce im..kazes ajd donesi pivu a ona ti donese recimo sok od bazge..mislim treba imat malo..oh boze i ti svasta pitas
mazgov: taj mali bizon..jel to nesto malo kao pilence..mislim malo ko pile..kao kopile? bjezim ja odavde
diogens: nisam znao da je hugo bos plucni boljesnik

da..nego evo mogao bih i ja malo baviti se sada fizikom..mozda i ja nesto otkrijem..recimo el_emovu kanalnu cesticu
tehno: nisam bas skontao..bizon je sigurno pricao engleski a blek je govorio francuski..kako dodjose cak do bostona..i sto se tice bleka zna se da je on bio pedofil..mada mi se cini da je i profesora znao nakaciti..u ovom svecanom trenutku napravicu novu rijec..od pedofil i peder..pedrofil..to bi opet mogao biti i zagor..i on je nekog pedra il gonzalesa naginjao
dobro nam i ide kakvi su nam junaci
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 10:59   #16
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post


tehno: nisam bas skontao..bizon je sigurno pricao engleski a blek je govorio francuski..kako dodjose cak do bostona..i sto se tice bleka zna se da je on bio pedofil..mada mi se cini da je i profesora znao nakaciti..u ovom svecanom trenutku napravicu novu rijec..od pedofil i peder..pedrofil..to bi opet mogao biti i zagor..i on je nekog pedra il gonzalesa naginjao
dobro nam i ide kakvi su nam junaci
jesu Smuk i Salaso Mikija prčili?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 12:07   #17
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
D
Prema Higsovom bizonu imaju li feministice ( pa cek i zene) mozga ili ne
edit:
moram vas pitati jer vrucina je..inace ne bih ja
ne
i nemoj to više pitati
imamo jednu moždanu česticu
dovoljno da smo pametnije od muških
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 12:19   #18
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
diogens: nisam znao da je hugo bos plucni boljesnik
ne znam ni ja za njega ali hugh hefner sigurno je a ova je njegova zečica objesila križić između tih svojih dviju čestica... pa sam ja mislil da je to isto... da su to te božje čestice malo me istina čudilo da su dvije... a oni traže sam jednu... i još je nemreju naći... a svaki zdravi muški ih odmah spazi... i bez ciklotrona
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 12:51   #19
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
jesu Smuk i Salaso Mikija prčili?
mislim da nisu... oni su cijelo vrijeme derali po rumu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 13:04   #20
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
jesu Smuk i Salaso Mikija prčili?
samo kad su pili..taj miki je bio dosadan..miki ovo miki ono..nije on malom rendzeru mogao na ruke politi..e sad mi pade..otac od malog rendzera je bio moses teller? moses? jel mali rendzer bio zidov

difference: bila je jedna kokos ovdje pred nekoliko dana ..imala slican nejm kao ti..nesto kao different.. da.. ja odgovorno tvrdim da zene imaju dvije mozdane vijuge..druga je za razliku od kokosa ..da ne seru po dvoristu.

diogen: malo si mi nepovezan danas

nego imam novi izraz za feministice koje bi potpadale pod jurisdikciju higgovog bizona..bichke..to je kombinejsn dvije rijeci..bitch i jos jedne..zaboravih koje.

kako je hladno danas
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger