Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2009., 16:02   #21
Quote:
Sintia_84 kaže: Pogledaj post
Postoje li od tog Syoss-a i maske za kosu, i ako da, koja im je cijena?
Naravno da postoje. Ja mislim oko 25 ili 34 kn.
hamstergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 20:23   #22
Quote:
Egocentrik lady kaže: Pogledaj post
malo offa, ali zanima me gdje kupuješ bonacure liniju?
Kod svoje frizerke. Iako proizvodi nisu prejeftini, cak mi se na kraju isplati, jer npr. masku koja kosta 100 kn trosim 3-4 mj. Stavljam ju svaki put kad perem kosu, a perem ju dvaput tjedno jer je suha. Cijela linija mi skroz spasava kosu, nitko ne vjeruje da se farbam vec 15 godina bez prestanka - kosa mi je skroz sjajna i zdrava.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 19:02   #23
da, ti profesioonalni proizvodi jako dugo traju jer su vise koncentrirani pa ih manje treba stavljati. meni je npr sampon znao trajati 4 mjeseca a perem kosu svaki dva do tri dana. a ove obicne potrosim za tren.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 09:08   #24
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Pridružujem se pitanju od Lilit + kakvi su Syoss proizvodi za masnu kosu?
Nisam vidjela za masnu kosu.
Ima neki za tanku, slabu...
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:50   #25
nema za masnu
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 14:21   #26
baš sam sada pisala u topicu o najsavršenijem proizvodu.

Kupila sam prije tjedan dana njihov Shine Booster i saaaavršen je. Imam prirodno smeđu kosu, sjaji se eventulano na suncu, a sad s njim mi se sjaj baš onako preljeva i kosa je jako mekana i podatna (a i koristim ga u kombinaciji s Pantenom Pro V)
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 19:36   #27
nažalost,jamko mi se masti kosa od njohove maske repair inace kosa mi dva, tri dana bude super, a kad stavim mrvicu ove maske, sutradan mi je masna. a npr. loreal proff mi se ne masti ni malo.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 22:53   #28
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
nažalost,jamko mi se masti kosa od njohove maske repair:
Pa mislim da je normalno da ti maska ne odgovara.
Naime, masnoj kosi trebaju preparati koji su drugačijeg sastava od onih za suhu i oštećenu kosu, a Syoss linija Repair je upravo za takvu kosu.
Tebi treba maska koja će lagano "isušivati" kosu, tj. koja ne sadrži supstance koje će poticati dodatna izlučivanja masti na vlasištu, a suhoj kosi treba dosta vlage i/ili kozmetičkih ulja da je nahrani.
__________________
Kuham, perem, na muža se derem!!!
helenaeterovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 12:31   #29
ali moja kosa uopce nije masna, nego normalna. 3 dana mi bude super, cetvrti moram prati. s ovom maskom moram vec drugi dan prati
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:44   #30
Ja sam kupila onaj šampon repair cijena 33kn, a ima ga skoro pola litre , isprobati ću ga ovih dana pa ćemo vidjeti valja li, htjela sam kupitii masku i regenerator ali imam još niveinu i pantenovu i mask i regenerator, a ne volim gomilati proizvode, ja to škrto potroši do zadnje kapi, , ebiga nema se
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 14:49   #31
Kupila regenerator za suhu kosu.
bezveze, nis posebno.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 16:08   #32
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
baš sam sada pisala u topicu o najsavršenijem proizvodu.

Kupila sam prije tjedan dana njihov Shine Booster i saaaavršen je. Imam prirodno smeđu kosu, sjaji se eventulano na suncu, a sad s njim mi se sjaj baš onako preljeva i kosa je jako mekana i podatna (a i koristim ga u kombinaciji s Pantenom Pro V)
& meni . Jako sam zadovoljna .
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:06   #33
Thumbs down

ja sam uzela šampon za suhu kosu i masku
i bezveze..... ništa posebno.... kao što reče ipanema
nije mi nimalo bolji od nijednog šampona koji sam dosad koristila
Mademoiselle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 14:37   #34
evo, i ja sam uzela sampon za suhu kosu, da probam...i mogu reci da mi se svidja.
nije nista WOW!, fantasticno i pretjerano posebno, ali mi je barem jednako dobar kao pantene ili neki drugi sampon kojeg inace koristim, ako ne i bolji.

jako fino mirisi, ne treba ga puno jer se super zapjeni, i jako dobro opere kosu, bas se primjeti da je "squeaky clean" , a s druge strane, nemam dojam da je preagresivan.

professional ili ne, ja sam bas zadovoljna, tim vise sto pola litre dodje samo 34kn (i jos sam primjetila da ga kolicinski za jedno pranje potrosim i manje nego nekih drugih sampona). ...a i crna ambalaza je u mom slucaju dodatni plus
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 15:27   #35
Ambalaža je i meni baš pun pogodak Jutros sam si kupila regenerator Syoss onaj shinne nešto-nešto ali mi je kosa čista jer sam je oprala sinoć, pa ću pričekat dan.dva s testiranjem. Kupila sam ga jer regeneratore ko da jedem kako ih brzo trošim (duga gusta kosa) a ovaj će izdržati po svemu sudeći barem duplo duže. A i na stranim forumima sam čitala kako se cure raspituju di se može nabaviti ova linija jer ima je kao super... I da, obožavam isprobavati kozmetiku A nisam fascinirana skupim proizvodima; jednom me frizerka uvjerila da uzmem neku masku za kosu po cijeni od 159 kuna i ja sam se dala nagovoriti jer mi je super izgledala kosa (s vremenom sam skužila da kosa uvijek izgleda predivno mekano, sjajno i mirišljavo kad se iziđe iz salona i da to ne ovisi toliko o proizvodu) Sve u svemu maska mi je bila, ko svaka druga. Za rođendan dobila Calvin Klein shampon, bog zna koliko je koštao i - niđe veze.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 19:15   #36
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
evo, i ja sam uzela sampon za suhu kosu, da probam...i mogu reci da mi se svidja.
nije nista WOW!, fantasticno i pretjerano posebno, ali mi je barem jednako dobar kao pantene ili neki drugi sampon kojeg inace koristim, ako ne i bolji.

jako fino mirisi, ne treba ga puno jer se super zapjeni, i jako dobro opere kosu, bas se primjeti da je "squeaky clean" , a s druge strane, nemam dojam da je preagresivan.

professional ili ne, ja sam bas zadovoljna, tim vise sto pola litre dodje samo 34kn (i jos sam primjetila da ga kolicinski za jedno pranje potrosim i manje nego nekih drugih sampona). ...a i crna ambalaza je u mom slucaju dodatni plus
Tak nešto radi suhoj kosi?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 20:23   #37
Kakav je onaj njihov sprej za sjaj kose?
Baš sam si razmišljala da ga uzmem...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 20:55   #38
probala repair, odličan
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 21:45   #39
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Tak nešto radi suhoj kosi?
ne kuzim sto hoces reci, i cemu ovaj buljavi smajlic? suha/ostecena kosa se ne bi trebala dobro oprati, nego je dobro na njoj imati nekoliko slojeva razno-raznih preparata za kosu, uvijek i u svako doba?
...s druge strane, ja nisam nigdje rekla da imam suhu i ostecenu kosu (inace, rekla bih da je normalna), samo sam taj sampon uzela...vise prevencije radi *paranoicna-obozava svoju kosu*
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 22:04   #40
Kako imam dugu suhu kosu, prirodno kovrčavu, uzela sam šampon za suhu kosu i dopao mi se! Baš mi je nekako omekšao kosu, lijepe loknice nakon pranja, šampon se lijepo pjeni i stvarno ga ne treba mnogo, a i cijena je izuzetno povoljna.

Regenerator vjerojatno neću uzimati, koristim one male Schwarzkopfove intenzivne maske u tubicama i jako sam zadovoljna kako djeluju i mirišu, pogotovo ona roza za sjaj!
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.