Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2011., 09:54   #661
Quote:
TheGal kaže: Pogledaj post
Pa možete ih suziti u krojačice!
Kako to ona radi? Znaš možda cijenu bar cca?
đonidep is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 02:18   #662
nije stvar u suzavanju,jer su one meni skroz uske kada ih navucem na sebe i da ih suzim ne bi ih mogla nit navuc nit zakopcat.treba pazit sta se kupuje i amen..
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 21:28   #663
Drage moje...tražim traperice niskog struka i lagano na trapez

Moje idealne su bile od WhiteBoya, ali sad ga više nema (barem u ri)...

Do sad sam kupovala u T.Hilfigeru, Mustangu, Benetonu, h&m pa do žnj trgovina i jeftinih modela ali ništa mi nije tako dobro kao trapke iz WB...

Ima li di još tih WB trgovina i imate li kakav savjet di da pogledam za trapke niskog struka i laganim trapezom, HVALA!
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 01:33   #664
Cure može iskreno šta mislite na ove trapke,da li su too much?
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_1292wt_905
Meni se sviđaju onak na prvu ali opet imam osjecaj da nekak vriste i nisam sigurna kako bi ih iskombinirala?
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 02:22   #665
Quote:
little CoCo kaže: Pogledaj post
Cure može iskreno šta mislite na ove trapke,da li su too much?
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_1292wt_905
Meni se sviđaju onak na prvu ali opet imam osjecaj da nekak vriste i nisam sigurna kako bi ih iskombinirala?
Sviđa mi se kombinacija boja i ideja ali izvedba mi izgleda grozno, baš nekako jadno je pofarbano i izrezano. Inače su mi super šarene hlače, imam jedne od diesela i super se daju kombinirati. Probaj naći neke slične, u boljoj izvedbi naravno
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 02:24   #666
Quote:
cabo kaže: Pogledaj post
nije stvar u suzavanju,jer su one meni skroz uske kada ih navucem na sebe i da ih suzim ne bi ih mogla nit navuc nit zakopcat.treba pazit sta se kupuje i amen..
amen.

a i sužavanje kod krojačice ih izobliči. u jednom sam životnom razdoblju zbog bolesti bila primorana suziti odjeću, pa tako i traperice, i ispalo je katastrofa. koliko god da je to krojačica dobro napravila, vidi se. fala kukiju da je to razdoblje iza mene i da mi je štitnjača opet ok.

Coco, super su! uzmi, jesu upadljive al' genijalne su. a kombiniranje bar nije problem - žute, bijele majice, majice s printevima, gore može boyfriend blazer, jednobojne vestice... da ih mogu nekim čudom isprobati i znati da će mi 10-tka biti taman uzela bih ih odmah...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 15:14   #667
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
amen.

a i sužavanje kod krojačice ih izobliči. u jednom sam životnom razdoblju zbog bolesti bila primorana suziti odjeću, pa tako i traperice, i ispalo je katastrofa. koliko god da je to krojačica dobro napravila, vidi se. fala kukiju da je to razdoblje iza mene i da mi je štitnjača opet ok.

Coco, super su! uzmi, jesu upadljive al' genijalne su. a kombiniranje bar nije problem - žute, bijele majice, majice s printevima, gore može boyfriend blazer, jednobojne vestice... da ih mogu nekim čudom isprobati i znati da će mi 10-tka biti taman uzela bih ih odmah...
hvala curke! E to i mene muci nisu mi baš jeftine a znate kak je to s trapericama bez probe nikad ne znaš kako će ti stajat
Nikad još nisam kupovala hlače preko neta i sad se ful dvoumim super su miiii ovak na slici,baš su mi zapele za oko na prvu vidjet ću još,nego da li ste vidjele takve slične negdje kod nas? Te iz Diesela su vjerojatno iz neke stare kolekcije?
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 15:41   #668
Quote:
little CoCo kaže: Pogledaj post
hvala curke! E to i mene muci nisu mi baš jeftine a znate kak je to s trapericama bez probe nikad ne znaš kako će ti stajat
Nikad još nisam kupovala hlače preko neta i sad se ful dvoumim super su miiii ovak na slici,baš su mi zapele za oko na prvu vidjet ću još,nego da li ste vidjele takve slične negdje kod nas? Te iz Diesela su vjerojatno iz neke stare kolekcije?
Nisam vidjela nigdje, ove iz Diesela sam kupila prije 2-3 godine.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 13:26   #669
Ima negdje u Zg-u sniženje hlača do 150kn??
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 18:44   #670
u mangu je sniženje traperica, ne svih, ilica, 1. kat, taman one traperice prije garderobe, cijene od 189 do 249kn. ima traperica sniženih i s 349 na 189kn.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:13   #671
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Drage moje...tražim traperice niskog struka i lagano na trapez

Moje idealne su bile od WhiteBoya, ali sad ga više nema (barem u ri)...

Do sad sam kupovala u T.Hilfigeru, Mustangu, Benetonu, h&m pa do žnj trgovina i jeftinih modela ali ništa mi nije tako dobro kao trapke iz WB...

Ima li di još tih WB trgovina i imate li kakav savjet di da pogledam za trapke niskog struka i laganim trapezom, HVALA!
Hej, i ja imam najbolje trapke koje nosim 10 godina i to isto od WhiteBoya jer isto obožavam da su uske, niži struk i malkoc trapez i pred koju godinu sam zadnje pitala kod njih u dućanu za taj isti model (U importaneu su imali dućan,ne znam jel još imaju) ali ne proizvode ih više I dalje sam se se provlačila s levisovim modelima i uglavnom danas sam naletila na jedne jako slične tim mojim iz WB-a i to u Takku, uske lijepo po nogi idu, niži struk i lagani trapez jedva da se i primjeti, i dođu 250 kn..tak da pogledaj tamo.

Zadnje uređivanje nata2907 : 06.05.2011. at 23:20.
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 00:23   #672
salsa i miss sixty mi imaju najbolje traperice...samo što nigdje više u zg nema za kupiti miss sixty, ne znam zašto ih je P&C izbacio iz prodaje

moje nove traperice

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 11:13   #673
zna li mozda netko koliko se levisove traperice razvuku? kupila sam model bold curve, imaju elastina, mekane su i odlično mi stoje u nogama i guzi,taman onako kako treba biti, ali problem mi je ona gore pasica gdje se kopča, ona je nesto tvrda i dosta me stisne, pa dobijem hrenovka efekt. ne zelim se zavaravati da cu smrsaviti etc.pa me zanima hoce li se i ta pasica malo razvuci?

veci broj mi je gore taman, ali u nogama, pogotovo donjem dijelu ima malo lufta, a skinny model je. ne znam bi li ih mijenjala ili ne...ajd ako netko nosi njihove trapke nek malo pomogne, hvala
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 16:01   #674
razvuku se, bez brige....moja sestra je godinama njihove modele kupovala i uvijek su se razvukle...zato je i odustala od njih...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 20:04   #675
Kad smo već kod ravlačenja, koje se NE razvuku? I da su dugačke po mogućnosti.

180 sam visoka i kad nađem dovoljno duge, onda su široke. Ak nisu široke, onda su kratke.
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 20:08   #676
navodno se ne razvuku one od liocelnog vlakna...ne znam ni jel sam ih ikad vidjela i gdje se te traperice kupuju
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 21:05   #677
Quote:
mirna_nemirna kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod ravlačenja, koje se NE razvuku? I da su dugačke po mogućnosti.

180 sam visoka i kad nađem dovoljno duge, onda su široke. Ak nisu široke, onda su kratke.
U roku od 4 godine uspjela sam dva puta naći hlače u New Yorkeru. Oba puta sam bila preprezadovoljna. Nisu mi se nikad razvukle, a oboje su i duže nego bi trebale biti. Inače sam visoka 182 i imam duge noge i odgovarale su mi. Često se zaletim tamo, ali nemam baš sreće da naletim. Zato velim, dvoje u 4 godine.

Probaj tamo
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 23:34   #678
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
razvuku se, bez brige....moja sestra je godinama njihove modele kupovala i uvijek su se razvukle...zato je i odustala od njih...
ipak sam ih zamijenila danas. nosila sam ih sat vremena po doma (zapravo sam vise sjedila u njima u nadi da ce se ta pasica razvuci), ali nista. nekako si mislim da mi je ipak lakse suziti hlače ako bude potrebno, nego ih povecati
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 01:18   #679
Ja sam mislila da NIKAD neću nać trapke koje će mi se sviđat baš po SVEMU ,međutim slučajno sam naletila u ZARU i kupila trapke za 450kn ..taj put i predobre su mi materijal prva liga,rastezljive-mrkva kroj,boja je baš onako super tamno plava ,vidi se da nisu baš ko s placa ili kineskoga,imaju malo dublji struk,stvarno sam bila happy kad sam ih probala i začudila se kak mi dobro stoje, ,prala sam ih već x puta i još uvijek su u super stanju.Međutim kad sam došli drugi puta više nisu imali taj model ,ali su imali slične i na sniženju 250kn .. uzela sam 2 i isto sam jako zadovoljna.Odsad samo tamo kupujem trapke.(West Gate--ogroman izbor) i sve veličine.
miško123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 11:32   #680
ja sam u problemu što se tiče traperica.

nakon dva poroda u zadnje tri godine, niti jedne stare trapke ne mogu navući na sebe (iako imam samo 2kg više nego prije).

kad sam počela raditi pred pola godine, kupila sam jedne u gapu i bila relativno zadovoljna iako su mi se malo razvukle.
u međuvremenu sam smršavila 2-3kg pa su mi malo velike.
prošli tjedan sam ponovno kupila u gapu, tamo sam ih doslovno jedva navukla na sebe.
nakon jednog dana nošenja razvukle su se kao žvaka, grozno mi stoje.

dakle, neću više u gapu kupovati.
sjećam se prije da su mi wrangler bile jako dobre, ima ih još gdje za kupiti?
imate li još kakvih prijedloga?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.