Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2009., 00:06   #661
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
samo mi jedno nije jasno... kak mu vidiš facu? vi cure imate običaj žmuriti dok se jebete/mazite/itd...
"misionarski" analni, kako ne bih vidjela?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 08:32   #662
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
pa jer je analni intiman i zahtijeva veliku količinu opuštenosti,povjerenja i slobode prema partneru,te nekima nije nešto što bi prakticirali u nekakvim brijačinama.neko ima sasvim drugačiji pogled na to,meni je on nešto šta zahtijeva puno više povjerenja,intimnosti i opuštenosti i slobode s partnerom!
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Naravno. Analni sex nije nesto sto se radi sa svakim i povjerenje u partnera je neophodno jer bez njega nema ni opustanja pa niti uzivanja. Ali kad je to postignuto analni sex moze biti divan.
Nemam nista protiv da mi ga takav partner stavi u guzu, dapace i sama to ponekad potaknem. I naravno da pritom zelim i volim da mi svrsi u guzi.

Ne mora značiti.. meni su jedni od najboljih analaca ikada bili sa novim ženama.. nepoznatim..
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 09:22   #663
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Ne mora značiti.. meni su jedni od najboljih analaca ikada bili sa novim ženama.. nepoznatim..
Jako jako sebicno razmisljanje. Tebi mozda i jesu bili ali da li su i njima? Nisam bas uvjerena da sa takvim pristupom mozes bilo koju zenu zadrzati uz sebe
tea83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 09:47   #664
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Jako jako sebicno razmisljanje. Tebi mozda i jesu bili ali da li su i njima? Nisam bas uvjerena da sa takvim pristupom mozes bilo koju zenu zadrzati uz sebe
Molim???

Daj ne seri molim te.. Pročitaj još jednom što sam napisao.

Gdje tu ti vidiš da sam ja sebičan, da ona nije uživala, i kakav je to moj pristup, pobogu????

Svašta od tebe
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 09:55   #665
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Jako jako sebicno razmisljanje. Tebi mozda i jesu bili ali da li su i njima? Nisam bas uvjerena da sa takvim pristupom mozes bilo koju zenu zadrzati uz sebe
ne kuzim ovaj ispad
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 09:57   #666
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Molim???

Daj ne seri molim te.. Pročitaj još jednom što sam napisao.

Gdje tu ti vidiš da sam ja sebičan, da ona nije uživala, i kakav je to moj pristup, pobogu????

Svašta od tebe
Takve izraze upucuj svojoj familiji a ne meni.

Da, ludo je uzivala kad joj neki divljak zabije, mozes misliti. I to od one "naj naj najbolje" vrste kome je jedino vazno da njegovom kurcu bude lijepo a za sve ostalo bas ga briga. Stvarno imas problem ako ne vidis gdje je tu tvoja sebicnost pa tesko da ti itko to moze objasniti.

Jadne one koje se moraju sa tobom sexati. Ako takvih uopce ima. Bolje im je da kupe vibrator

Zalim te
tea83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 09:58   #667
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Jako jako sebicno razmisljanje. Tebi mozda i jesu bili ali da li su i njima? Nisam bas uvjerena da sa takvim pristupom mozes bilo koju zenu zadrzati uz sebe
Pretpostavljam da su i one to jednako htjele,nije im držao nož pod vratom!

nekome je za analac potrebno poznavanje partnera i bliskost,a nekome ne!
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 10:08   #668
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Takve izraze upucuj svojoj familiji a ne meni.

Da, ludo je uzivala kad joj neki divljak zabije, mozes misliti. I to od one "naj naj najbolje" vrste kome je jedino vazno da njegovom kurcu bude lijepo a za sve ostalo bas ga briga. Stvarno imas problem ako ne vidis gdje je tu tvoja sebicnost pa tesko da ti itko to moze objasniti.

Jadne one koje se moraju sa tobom sexati. Ako takvih uopce ima. Bolje im je da kupe vibrator

Zalim te
ma o cem ti pricas zeno?
pa nije ih silovao jbt.
ko sto ima zena koje pristanu na obican seks za jednu noc, tako imas i onih koje pristanu na analni.

i ne, ne moraju niti tada biti osjecaji u pitanju.
de ne napadaj covjeka bzvz.

to sto ti ne bi tako nesto napravila ne znaci da ne bi ni drugih deset.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 10:18   #669
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ma o cem ti pricas zeno?
pa nije ih silovao jbt.
ko sto ima zena koje pristanu na obican seks za jednu noc, tako imas i onih koje pristanu na analni.
Naravno da ih ima ali to sto pristanu ne mora ni u kojem slucaju znaciti da uzivaju u tome.
tea83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 10:41   #670
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Takve izraze upucuj svojoj familiji a ne meni.

Da, ludo je uzivala kad joj neki divljak zabije, mozes misliti. I to od one "naj naj najbolje" vrste kome je jedino vazno da njegovom kurcu bude lijepo a za sve ostalo bas ga briga. Stvarno imas problem ako ne vidis gdje je tu tvoja sebicnost pa tesko da ti itko to moze objasniti.

Jadne one koje se moraju sa tobom sexati. Ako takvih uopce ima. Bolje im je da kupe vibrator

Zalim te
:križa se lijevom i desnom:

Žena me napade, ko da sam silovatelj..

što god sam uradio da te uvrijedim.. Sad mi je drago
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 10:47   #671
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ma o cem ti pricas zeno?
pa nije ih silovao jbt.
ko sto ima zena koje pristanu na obican seks za jednu noc, tako imas i onih koje pristanu na analni.

i ne, ne moraju niti tada biti osjecaji u pitanju.
de ne napadaj covjeka bzvz.

to sto ti ne bi tako nesto napravila ne znaci da ne bi ni drugih deset.
Hajde, hvala bogu da je netko razumio..

Zbilja mislim da nisam nikog uvrijedio tim svojim postom..

Ah, whatever..

Sto ljudi, sto ćudi
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 19:40   #672
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Naravno. Analni sex nije nesto sto se radi sa svakim i povjerenje u partnera je neophodno jer bez njega nema ni opustanja pa niti uzivanja. Ali kad je to postignuto analni sex moze biti divan.
Nemam nista protiv da mi ga takav partner stavi u guzu, dapace i sama to ponekad potaknem. I naravno da pritom zelim i volim da mi svrsi u guzi.
ne kužim te ni kurca!
kakve veze ima analni seks s povjerenjem i po čemu se razlikuje oralni, analni, vginalni kada pričamo o povjerenju i užitku?
jer može žena uživati tijekom analca, itekako, budući da može i snažno svršiti tijekom istog.
nekim ženama treba povjerenje tijekom klasičnog seksa, oralnog, analnog, a nekima to povjerenje ne igra ulogu tijekom nikakve vrste seksa.
stvarno ne kužim o čemu pričaš...
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 19:52   #673
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
meni se analni ne cini kao nesto sto bih ikada mogla napravit s tipom s kojim cu se sad posevit i vise ga nikad ne vidjet.

prvo, zato sto za to treba imat golemo povjerenje u partnera, a drugo, zato sto mi je to, skoro pa kao pusenje, nesto strasno intimno. ne znam, mozda sam ja luda, ali meni ne bi palo na pamet.
ajd ja stvari gledam racionalno(više razmišljam glavom, nego srcem i kurcem skupa ), pa mislim ako prakticiraš analni sa kondomom, ili oralni bez, manji je rizik kod analnog prvi put, ne...

mislim, moje osobno mišljenje je da ne bi trebalo bit sexa dok nema povjerenja, ali velika većina osoba od 14-44 bi vjerovatno rekla da sam papčina teška da se ne jebem dok joj ne počnem vjerovati
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 19:53   #674
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
Takve izraze upucuj svojoj familiji a ne meni.

Da, ludo je uzivala kad joj neki divljak zabije, mozes misliti. I to od one "naj naj najbolje" vrste kome je jedino vazno da njegovom kurcu bude lijepo a za sve ostalo bas ga briga. Stvarno imas problem ako ne vidis gdje je tu tvoja sebicnost pa tesko da ti itko to moze objasniti.
A ti govoriš u ime svih žena?
Ne misliš da ima onih koje baš žele da im se divlje zabije i da pritom uživaju?

Onak, daj se saberi.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 19:55   #675
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
pa jer je analni intiman i zahtijeva veliku količinu opuštenosti,povjerenja i slobode prema partneru,te nekima nije nešto što bi prakticirali u nekakvim brijačinama.neko ima sasvim drugačiji pogled na to,meni je on nešto šta zahtijeva puno više povjerenja,intimnosti i opuštenosti i slobode s partnerom!
a vaginalni ne zahtijeva povjerenje, opuštenost, nije intiman?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:00   #676
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a vaginalni ne zahtijeva povjerenje, opuštenost, nije intiman?
super pitanje.
još jedna okolnost - tijekom vaginalnog može ostati trudna što je tijekom analnog gotovo pa nemoguće.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:04   #677
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
super pitanje.
još jedna okolnost - tijekom vaginalnog može ostati trudna što je tijekom analnog gotovo pa nemoguće.
potpis...

cure dajte guze
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:20   #678
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ajd ja stvari gledam racionalno(više razmišljam glavom, nego srcem i kurcem skupa ), pa mislim ako prakticiraš analni sa kondomom, ili oralni bez, manji je rizik kod analnog prvi put, ne...

mislim, moje osobno mišljenje je da ne bi trebalo bit sexa dok nema povjerenja, ali velika većina osoba od 14-44 bi vjerovatno rekla da sam papčina teška da se ne jebem dok joj ne počnem vjerovati
nisi ti nikakav papak. ne brij.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a vaginalni ne zahtijeva povjerenje, opuštenost, nije intiman?
naravno da zahtijeva povjerenje, ali znatno manje, a u nekim slucajevima cak gotovo i uopce ne.

Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
super pitanje.
još jedna okolnost - tijekom vaginalnog može ostati trudna što je tijekom analnog gotovo pa nemoguće.
mogucnost da ostanem trudna bas i nema neke velike veze, jel. ne znam sta ste za to zapeli.

ali ja tipa s kojim cu se posevit samo taj jedan put i mozda ni ne znam kako se zove necu ni poljubit ni posevit na isti nacin kao sto bih poljubila ili posevila nekog do kog mi je stalo. ne znam, meni je analni, kao i pusenje (barem meni) dosao nakon vaginalnog, nakon upoznavanja, nakon zaljubljivanja (nema teorije da bih nekome "samo" popusila - sto to uopce znaci?), nakon sto sam bila toliko opustena da me moze i gledat kako si raspam nokte ili nesto takvo glupavo i usputno, nakon sto sam osjetila da je to sad to i da eto, s tim nekim zelim posevit se i u dupe.

prihvacam da nekima stvarno analno, vaginalno, pusenje, votever dolazi ko od sale, ali meni stvarno ne. a zelju za sevom ne osjecam u dupetu, ako se o tome radi. tak da... seks vulgaris mogu i s bilo kim ako mi se tak posloze kockice u glavi i sama sebi kazem okej, ja sad njega zelim tu i takvog i nikad vise.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:36   #679
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
nisi ti nikakav papak. ne brij.


naravno da zahtijeva povjerenje, ali znatno manje, a u nekim slucajevima cak gotovo i uopce ne.



mogucnost da ostanem trudna bas i nema neke velike veze, jel. ne znam sta ste za to zapeli.

ali ja tipa s kojim cu se posevit samo taj jedan put i mozda ni ne znam kako se zove necu ni poljubit ni posevit na isti nacin kao sto bih poljubila ili posevila nekog do kog mi je stalo. ne znam, meni je analni, kao i pusenje (barem meni) dosao nakon vaginalnog, nakon upoznavanja, nakon zaljubljivanja (nema teorije da bih nekome "samo" popusila - sto to uopce znaci?), nakon sto sam bila toliko opustena da me moze i gledat kako si raspam nokte ili nesto takvo glupavo i usputno, nakon sto sam osjetila da je to sad to i da eto, s tim nekim zelim posevit se i u dupe.

prihvacam da nekima stvarno analno, vaginalno, pusenje, votever dolazi ko od sale, ali meni stvarno ne. a zelju za sevom ne osjecam u dupetu, ako se o tome radi. tak da... seks vulgaris mogu i s bilo kim ako mi se tak posloze kockice u glavi i sama sebi kazem okej, ja sad njega zelim tu i takvog i nikad vise.
ne velim da sam papak, alida ti kažem da se ne želim ševiti s tobom(ili da samo ne poduzimam nešto) preko mjesec dana, misliš da ne bi dosta cura smatralo da sam papak...

osobno, mislim da se u sexu treba postupno otvarati, znam da kad preko mjesec dana ne bude novosti, već postane malo monotono... ali to ne mijenja mišljenje da bi sex(bilo kakav) za mene trebao biti jednako intiman... al to si mi rekla da sam ja zelen, da ću naučit
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:37   #680
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
naravno da zahtijeva povjerenje, ali znatno manje, a u nekim slucajevima cak gotovo i uopce ne.



mogucnost da ostanem trudna bas i nema neke velike veze, jel. ne znam sta ste za to zapeli.

ali ja tipa s kojim cu se posevit samo taj jedan put i mozda ni ne znam kako se zove necu ni poljubit ni posevit na isti nacin kao sto bih poljubila ili posevila nekog do kog mi je stalo. ne znam, meni je analni, kao i pusenje (barem meni) dosao nakon vaginalnog, nakon upoznavanja, nakon zaljubljivanja (nema teorije da bih nekome "samo" popusila - sto to uopce znaci?), nakon sto sam bila toliko opustena da me moze i gledat kako si raspam nokte ili nesto takvo glupavo i usputno, nakon sto sam osjetila da je to sad to i da eto, s tim nekim zelim posevit se i u dupe.

prihvacam da nekima stvarno analno, vaginalno, pusenje, votever dolazi ko od sale, ali meni stvarno ne. a zelju za sevom ne osjecam u dupetu, ako se o tome radi. tak da... seks vulgaris mogu i s bilo kim ako mi se tak posloze kockice u glavi i sama sebi kazem okej, ja sad njega zelim tu i takvog i nikad vise.

to je gledano iz tvoje prespektive.
to što ti gledaš na analni seks kao na nešto izuzetno intimno, za što je potrebno povjerenje i opuštenost, je tvoje mišljenje, a ne univerzalna istina.
nekima da, nekima ne.
to je neupitno, osvrnula sam se jedino na post cure koja govori u ime svih žena, kako je za to potrebno neko veliko povjerenje i da je to slučaj kod svake cure.
ja se osobno ne seksam s bilo kim, tako da ako već imam dovoljno povjerenja da mu dam da mi ulazi u vaginu, onda imam dovoljno povjerenja i da mu dam u šupak, i da me liže, i da mu pušim.
i igra mi ulogu trudnoća, toga se tijekom seksa najviše bojim.
a što se tiče toga da povjerenje nije potrebno tijekom vaginalnog...
ne znam baš!
jer sam ja dolje tako stegnuta u tim trenucima da bi me netko razvalio dolje cijelu da ide ući u mene, a već dugo nisam djevica.
i sebe i mene.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger