Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2015., 16:27   #7341
kupila sam ga početkom 6mj
i kupit ću ga opet i opet, samo čekam neki popust na dekorativu
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 20:13   #7342
Quote:
ColdWhiteLight kaže: Pogledaj post
A ni mene ne smeta što ne matira upravo zbog toga što izgleda prirodno na licu. Još kad bi i matirao, bio bi savršen.
A serum kupujem u superkonzumu črnomerec, mislim da je netko napisao i da ga ima u maxi konzumu ali to ne znam, nisam ga ni vidjela u ijednom drugom.
Hvala na odgovoru! Povremeno prolazim blizu tog konzuma pa cu si bas uzeti serum za probu!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 21:04   #7343
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
kupila sam ga početkom 6mj
i kupit ću ga opet i opet, samo čekam neki popust na dekorativu
2 mjeseca?? Svaka cast, meni ce trebati par godina da potrosim sve sto imam. Jednostavno se nemogu vezat uz samo jednu boju, stalno rotiram :/
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 21:43   #7344
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
2 mjeseca?? Svaka cast, meni ce trebati par godina da potrosim sve sto imam. Jednostavno se nemogu vezat uz samo jednu boju, stalno rotiram :/
Meni da potrosim samo jedno rumenilo treba sigurno godina dana svakodnevnog koristenja.
Ja rumenilo stavim ujutro i ne obnavljam preko dana jer sva koja imam su postojana na mojoj kozi.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 22:11   #7345
Da rumenilo nanosim umjesto pudera ne bih ga mogla potrošiti toliko brzo
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 14:03   #7346
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru! Povremeno prolazim blizu tog konzuma pa cu si bas uzeti serum za probu!
Nema na čemu, nadam se da će ti odgovarati.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 16:13   #7347
Quote:
nebeskoplava kaže: Pogledaj post
Balea
Hvala!
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 16:57   #7348


Skupila se još jedna mala hrpica smeća

Libresse Multistyle ulošci-odlični su mi, prilagode se svim gaćicama i ne odljepljuju se

Bic britvice-kupujem i koristim samo te jer su stvarno jeftine (oko 24 kn 4 komada), a odlično obavljaju posao.

DM maramice-sve je već rečeno, ok cijena i slatka pakiranja, kupujem te ili Mullerove

Litamin Divlja ruža gel za tuširanje-miris je jako nježan i ugodan, ali gel je prerijedak.

Oh so heavenly piling za tijelo-solidno riba,nije pregrub...miris je ugodan i zadržava se na koži. Ne ostavlja uljni trag.

Garnier šampon s uljem argana i kamelije-odličan! Jako omekša kosu, a miriši divno

Beauty kids jagode gel za tuširanje-ovo nema veze s mirisom jagoda...ima jako umjetan miris i sam gel je generalno bezveze...ne znam zašto sam ga uopće kupila

Aveo badem odstranjivač laka-novi već kupljen
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 19:02   #7349


Balea sol za kupanje-miris breskve i kokosa mi je stvarno lijepo poslužila za opuštajuću kupku, jako fino miriši, kao i Body&Soul bombica za kupanje koju sam ja cijelu stavila u kupku ali realno je dovoljno pola za jednu kupku, treba joj dosta da odšumi svoje i da se istopi u vodi, za to vrijeme „trči“ po kadi. Meni je predivno mirisala, moje preporuke!

Nivea Stress protect nije zagušljiv (mene miris puno dezića smeta) i dobro drži. Ima aluminija, ali ljeto je a ja ne želim biti smrdljivica. Ne ponavljam deziće baš često inače jer mi se miris zna ogaditi ali ovoga sam ponovno kupila, sve preporuke. Dugo sam izbjegavala Niveu jer puno njihovih proizvoda realno ne vrijede te pare, ali drago mi je da sam ovom deziću dala šansu.

Olival mlijeko za čišćenje lica s uljem smilja mi je bilo ok, koristim naizmjenično ovakva mlijeka i micelarne, ali mi se malo više sviđa mlijeko iz one Natural linije od Nivee, tako da mislim da bih mogla njega ponovno uzeti iako ni ovo nije loš proizvod, ali ipak malo više s njim moram trljati da sve skinem.

Balea kremasto-uljna tuširalica s mirisom breskve mi je bolja verzija LPM narančastog gela za tuširanje pošto me LPM ponekad zna isušivati a ova tuširalica to ne radi, lijepo je bogata i kremasta. Moja omiljena tuširalica od Balee.

Bebe Dreamy shower fluid je bila ok, ali bih radije ponovila kupnju njihove early bird plave tuširalice nego ove, ona me oduševila (više o tome u drugim emptiesima, imam još smeća za pokazati ).

Bioderma Sebium Pore refiner sam obožavala prije kada sam imala jako jako masnu kožu i voljela sam ju koristiti po paklenim vrućinama jer meni doista reducira mašćenje, ali sada kada mi se koža mrvicu unormalila mene ovo isušuje do te mjere da mi se nos ljušti. Plus dosta je skupo a jedan od glavnih sastojaka je mineralno ulje tako da tu ne vidim računicu za sebe. Ako ste jako masni probajte, dobra je stvar i kao primer ispod šminke po vrućinama. Ovo je ostatak od prošlog ljeta i rok je istekao, a i jako jako mala količina je ostala pa bacam.

Ebelin 140 blazinica – uvijek njih kupujem, isplative su mi.

Golden Rose Jolly Jewels je predivan lak za nokte kojeg imam otkad je izašla ta linija jolly jewels i dosta sam ga potrošila a i zgusnuo se i praktički je neupotrebljiv. Predivan lak, obožavala sam ga koristiti u vrijeme božićnih blagdana ali i kada sam raspoložena za šarenilo na noktima. Baš mi je drago da smo se družili. Treba se paziti pri nanošenju da se dobro rasporede šljokice kojih ima dosta tako da je nekada dovoljno 2 sloja, nekada ipak treba 3, ali u svakom slučaju vrijedi dodatnog truda.

Balea dvominutna kura crvena naranča i moringa – jeftino a kosa jako lijepo izgleda poslije nje, glatka, meka i lako se raščešljava, ja sam zadovoljna. Vidjela sam da sada ima u novom mirisu u DM-u, morati ću isprobati. Uz smeđi regenerator iz Professional linije moja najdraža stvar za kosu od Balee.
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 23:51   #7350


Balea roza umivalica Nježna, a skida kompletnu šminku i lijepo čisti lice. Već sam potrošila dosta bočica, ali faca mi se malo promijenila. Prije sam bila baš masna, a sada mješovita s masnim čelom i bradom te s dehidriranim nosom i problematična. Ne paše mi više u hladnijem dijelu godine. Imam dojam da me tada isušuje i nos mi se peruta. Kupila sam novu bočicu i koristit ću je dok mi to faca dok ne zahladi, a tada se prebacujem na nešto drugo do sljedećeg ljeta.

Bettina Barty Cocos Hand & body lotion Volim Bettina Barty losione jer su dovoljno rijetki i 'slabi' da ih moja koža može upiti. Žene se pate sa suhom koom nogu dok je moja normalna. Nimalo masna. Eventualno je nekad depilacija isuši i jedino tada mogu nešto jače staviti, a da se upije. Nije neka njega, ali meni i više nego dovoljno, a i mirisi su većinom divni te se dugo zadržavaju na koži. Cocos više neću kupiti kao ni Čokoladu jer jako umjetni i ne mogu ih svrstati ni u jedno godišnje doba u kojem bi pasali.

Rimmel Lasting finish Ovo mi je druga tubica. Doduše, ova nije potrošena, ostalo je malo (za par korištenja) i to bacam jer mislim da je istekao rok trajanja. Primijetila sam da mi od njega iskaču prištići i to tek nakon što sam napravila veću pauzu u korištenju. Sada naravno nisam 100% sigurna je li rok trajanja razlog prištićima pa se ne usudim ponovno kupiti, no nešto se moralo dogoditi s njim dok mi je prije pasao. Prekrivanje mu je srednje prema jakomu. Po tom bih ga pitanju usporedila s CSom, samo što je CS žbuka i pretežak je za svakodnvenu uporabu, a Rimmel nije. Ne ističe suhe dijelove i jako se lijepo izblenda. Na faci je više mat, ali ne ono mrtvo mat, nego prirodno koliko je to moguće i traje cijeli radni dio dana i duže. Uvijek sam ga dodatno matirala jer me masni dijelovi lica čine opsjednutom matiranim. Daleko najjači puder koji sam ikada koristila i dok se smirim s ovim dvojbama, sigurno ću ga opet kupiti. I kada potrošim zalihe.

Rexona Biorythm dry Miris je ok, nekako pudrast, ali opet svjež. Tipičan rozi miris! Čak je izdržao i pasje vrućine, ali mislim da ovaj primjerak više neću kupiti. Rexona mi ima nekih boljih primjeraka.

Nivea Cream coconut gel za tuširanje Kremast, lijepo pjeni. Nisam primijetila da isušuje kožu, ali nisam baš najkompetentnija jer nemam s tim problema. Miris mi nije bio ništa posebno. Neki umjetni sintetički kokos te ovaj gel zbog toga više neću kupiti.

Essence crni stampy lak, stara verzija Dobila sam ga od frendice koja se rješavala svojih zaliha pa sad samo za usporedbu s trenutnim Essence crnim stampyjem obzirom da ovoga više nema u prodaji... Ovaj stari je puno pigmentiraniji, dobije se baš crni uzorak pečata, dok je nova verzija nešto rjeđa i više je neka tamna siva u odnosu na staru. Mana stare verzije je da često zezne i zamulja.

Aiko regenerator za suhu i zahtjevnu kosu Moja kosa nije ni suha ni zahtjevna. Normalna je, sjajna i ne traži mnogo. Meni je ovaj regenerator bio super! Kosa se dala lijepo raščešljati, bila je zaglađena, sjajna (kao i obično), kod peglanja je bilo malo statičkog elektriciteta, ali to čak ne mora biti povezano s regeneratorom. Miris regeneratora je lijep, nenametljiv. Kupit ću jednom opet nakon što isprobam sve ostalo što me zanima i kada mi se ukaže prilika.

Aveo badem Stalna postava.

Lady's code blazinice Iako bolje od Ebelin i Duchesse, čvršće, ne rascofaju se, blazinice k'o blazinice.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 00:54   #7351
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Bettina Barty Cocos Hand & body lotion Volim Bettina Barty losione jer su dovoljno rijetki i 'slabi' da ih moja koža može upiti. Žene se pate sa suhom koom nogu dok je moja normalna. Nimalo masna. Eventualno je nekad depilacija isuši i jedino tada mogu nešto jače staviti, a da se upije. Nije neka njega, ali meni i više nego dovoljno, a i mirisi su većinom divni te se dugo zadržavaju na koži. Cocos više neću kupiti kao ni Čokoladu jer jako umjetni i ne mogu ih svrstati ni u jedno godišnje doba u kojem bi pasali.
Ajme, zar su kokos i čokolada stvarno tako umjetni?? A ja baš već neko vrijeme oblijećem oko njih.
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 12:18   #7352
Pa pošnjafaj ih iz boce! Već u tom se trenu dobije gotovo realan dojam. Ja sam krivo pomislila da će se u razvijanju na koži ublažiti malo jer iz boce šnjafkam veliku količinu, međutim pojačalo se. Doslovno što pošnjafkaš, dobiješ. Još mi je zimi bilo ok. Nije mi išlo na đigeru, ali veliko je to pakovanje, a treba stvarno malo proizvoda da se cijelo tijelo namaže i onda sam se zasitila. Fini ljetni kokos definitivno nije.

A ona Čokolada mi više baca na neki teški kakao miris.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 13:43   #7353
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Pa pošnjafaj ih iz boce! Već u tom se trenu dobije gotovo realan dojam. Ja sam krivo pomislila da će se u razvijanju na koži ublažiti malo jer iz boce šnjafkam veliku količinu, međutim pojačalo se. Doslovno što pošnjafkaš, dobiješ. Još mi je zimi bilo ok. Nije mi išlo na đigeru, ali veliko je to pakovanje, a treba stvarno malo proizvoda da se cijelo tijelo namaže i onda sam se zasitila. Fini ljetni kokos definitivno nije.

A ona Čokolada mi više baca na neki teški kakao miris.
Ma jesam i baš sam si tako i ja mislila da će na koži biti "lakši" miris.. A šteta!
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 15:07   #7354
Potrošila pred par dana:

http://online.idea.rs/images/product...532106105l.gif

I sada imam:

http://www.lorealparis.hr/img/l10n/p...ss-cristal.jpg
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 18:01   #7355
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post

Rimmel Lasting finish Ovo mi je druga tubica. Doduše, ova nije potrošena, ostalo je malo (za par korištenja) i to bacam jer mislim da je istekao rok trajanja. Primijetila sam da mi od njega iskaču prištići i to tek nakon što sam napravila veću pauzu u korištenju. Sada naravno nisam 100% sigurna je li rok trajanja razlog prištićima pa se ne usudim ponovno kupiti, no nešto se moralo dogoditi s njim dok mi je prije pasao. Prekrivanje mu je srednje prema jakomu. Po tom bih ga pitanju usporedila s CSom, samo što je CS žbuka i pretežak je za svakodnvenu uporabu, a Rimmel nije. Ne ističe suhe dijelove i jako se lijepo izblenda. Na faci je više mat, ali ne ono mrtvo mat, nego prirodno koliko je to moguće i traje cijeli radni dio dana i duže. Uvijek sam ga dodatno matirala jer me masni dijelovi lica čine opsjednutom matiranim. Daleko najjači puder koji sam ikada koristila i dok se smirim s ovim dvojbama, sigurno ću ga opet kupiti. I kada potrošim zalihe.
Kupila si me s ovom recenzijom možeš mi samo reći koju nijansu CS-a koristiš, a koju od Rimmela? Meni je sad CS 180 već presvijetli.
I gdje si kupila ovaj Rimmel?
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 18:36   #7356
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
Kupila si me s ovom recenzijom možeš mi samo reći koju nijansu CS-a koristiš, a koju od Rimmela? Meni je sad CS 180 već presvijetli.
I gdje si kupila ovaj Rimmel?
CS mi je 150, verzija za suhu kožu, a Rimmel je 103 true ivory s tim da on sada izgleda ovako i malo su promijenili brojeve i nazive pa ću morati tražiti kada budem ponovno kupovala.

Inače sam tubicu kupila u Bosni u dm-u.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 12:32   #7357


Olea Nar i šljiva gel za tuširanje-kombinacija mirisa je zanimljiva i sviđa mi se, ali je tekstura gela nekako čudna...jako je rijedak i bježi s tijela

Olea Bazga i karite maslac gel za tuširanje-nije mi se svidio, miris je bio čudan, gušio me i nije mi odgovarao.

Afrodita Orange cream gel za tuširanje-jako mi se svidio, kremast je i ugodan na koži, a miris podsjeća na jaffa sladoled

Balea Fruity harmony krema za ruke-iznenađujuće dobra kremica...lagana je pa paše na ovim vrućinama, a miris je pravi ljetni i voćni. Da nemam 15-ak drugih krema za ruke u zalihama, kupila bih opet

Bourjois CC krema-imam ju dosta dugo...nijansa mi paše, lijepo izgleda na licu i nije me isušivala i isticala suhe dijelove. Prekrivanje je srednje. Zanemarila sam je, pa opet počela koristiti nakon par mjeseci i pojavili su mi se prištići...ne znam da li je od nje, ali s obzirom da je dugo otvorena, bacam ostatak.

CD mini dezodorans-odvratan, inzenzivan miris koji guši i ne nestaje s kože...iskoristila sam ga za stopala, nema šanse da ponovim kupnju.

Clinique odstranjivač šminke-odlično obavlja svoju zadaću, ali s obzirom na cijenu, ne bih kupila full size...ima puno sličnih proizvoda za puno manju cijenu. Ovo malo pakiranje sam dobila uz kupnju neke maskare.

Garnier Clean sensation roll on dezodorans-generalno sam zadovoljna s Garnier dezićima, drže mi dugo, ne iritiraju i imaju ugodne i svježe mirise. Tako je bilo i s ovim, ali za sada neću ponavljati kupnju jer imam dosta drugih u zalihama.

Bebe Beautiful eyes okoloočna krema-s njom i bez nje, isto Nisam primjetila baš nikakvu razliku kad je koristim.

Lioele Beyond the solution BB krema-odlične su mi azijske bb kreme, ali ovo pakiranje mi je bilo stvarno minijaturno, dovoljno za 3-4 korištenja pa baš i nisam mogla dobiti realan dojam o proizvodu. Sviđa mi se kako izgleda na licu, ali ne znam da li bi isušivala i stvorila nered na licu uz duže korištenje.

Maybelline Lash sensational maskara-oduševljena sam Produži mi trepavice, lijepo ih razdvoji i zacrni, a traje cijeli dan i ne trusi se...sad u zalihama imam neke druge, ali kad ih potrošim, vraćam se ovoj.

Essence Lash princess maskara-nije me baš oduševila, trusila se i lako razmazivala, pogotovo po ovim vrućinama...ako ću ikad opet kupovati essence maskaru, uzet ću onu rozu varijantu, bolja mi je.

Lady's code blazinice-meni su sve ok, kupim one koje budu najjeftinije, ove sam uzela kad su bile 1+1 gratis u dm-u

Bocassy lagana dnevna krema (tester)-dobila sam par testera pa sam joj dala još jednu priliku, ali jednostavno ne ide...preslaba je i ne odgovara mi.

Afrodita maslina krema (tester)-premasna i preteška, samo stoji na licu i ne upija se. A i miris mi nikako ne paše.

Schaebens Jagoda maska za lice-standardno dobra, imam zalihe.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 23:32   #7358


Avene termalna - ovu bocu sam potrošila nešto brze nego inače jer sam se stalno na plaži šprickala, uglavnom između nanošenja SPF-a.

Afrodita Green Tea gel - jedini gel koji koristim već mjesecima. Nikako da mi miris dosadi

Balea aqua serum - klasika.

Korres - White tea, Bergamot Freesia body milk - miris me jako podsjeća na stare Avonove losione preintenzivnog mirisa. Potpuno bezveze, ne znam što mi je bilo kad sam dala preko 10€ za to.

La Cora ulje - ne umasti, a fino zagladi vrhove

Biobaza tonik - odlično mi služi kao dodatna hidratacija sad kad mi treba nešto lagano, i što manje slojeva.

Maybelline Rocket maskara - ovo je već 5-6 potrošena tuba, drži moje jadne trepavice uvijene, nije se do sad nikad razmrljala, ne tražim puno od maskare tako da sam zadovoljna.

Urban Decay Anti Age primer - imala sam i originalnu verziju, jednako mi drže, a imam nešto masnije kapke.

Sve je kupljeno ponovo, osim Korresa
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 14:30   #7359


Montagne Jeunesse Schlamm Maske sa mineralima iz Mrtvog mora - nije loša, lice djeluje osvježeno nakon upotrebe no kako je dovoljna za samo jedno nanošenje (eventualno bi se dalo razvući na dva) nisam primjetila neki značajniji efekt na koži.

Bourjois Healthy Mix puder je jedan od rijetkih pudera koji sam kupila više puta. Zadovoljna sam njime, fino sjeda na kremu, dosta dobro prekriva nepravilnosti i dugo traje na licu. Možda nije najzahvalniji puder za masnu kožu no kada ga se matira puderom u prahu trajanje mu je prilično dobro.

Max Factor 2000 Calorie maskara mi je isto više puta ponovljena kupnja, sviđa mi se efekt ove maskare, jedina zamjerka joj je što se brzo suši i postaje neupotrebljiva.

Essence Get Big Lashes me nije oduševila, efekt je stvarno slabašan, niti nešto previše oboja trepavice, niti ih uvija, niti ih produžuje.

Apivita balzam za usne s medom mi je bio odličan, sviđa mi se tekstura koja je pomalo voskasta, ali i dovoljno masna, a opet ne premasna. Isto tako efekt na usnicama mi se svidio, dobro ih hrani i štiti.

Alverde maska za ruke i nokte je proizvod za koji nisam sigurna proizvodi li se više, mislim da nam je samo kratki period bila dostupna što je šteta jer uopće nije loša, a cijena joj je bila zanemariva (mislim da sam je platila kojih 10-ak kn). Koristila sam je kroz noć tako da bi prije spavanja veću količinu utrljala u ruke i maska bi baš lijepo kroz noć nahranila kožu.

Essence All About Matt papirići su već stalna postava kod mene, koristim ih kroz cijelu godinu. Kad god osjetim da mi se lice počelo mastiti samo utapkam ovaj papirić po licu i problem je riješen.

Nivea Powder Touch stick mi je bio dobar, ima fini miris i dobro štiti od neugodnih mirisa.



Schauma Cream&Oil balzam mi se nije svidio, na kosu mi nije imao apsolutno nikakvo djelovanje tako da sam ga na kraju potrošila za depilaciju nogu i pazuha britvicom.

Dove Purely Pampering gel za tuširanje s bademom – volim Dove gelove jer me ne isušuju pretjerano tako da ni ovaj nije bio iznimka.

Garnier Neril šampon protiv ispadanja kose me nažalost nije oduševio, očekivala sam puno od njega no to nisam dobila. Nisam primjetila nikakvo pozitivno djelovanje kod pretjeranog ispadanja kose.

Herbal Essences šampon orhideja i kokos mi je bio grozan, daleko najlošiji šampon koji sam ikad isprobala iz jednostavnog razloga – od njega sam dobila perut kakvu nikad u životu nisam imala.

Bourjois Invisible deo u spreju – djelovanje neloše no miris mu je prejak i zagušujuć.



Nivea gelovi za tuširanje Frangipani&Oil i Lemongrass&Oil – obožavam Nivea gelove, čak bih rekla da su mi njihovi gelovi najdraži jer su im mirisi prefini, a gelovi prilično nježni prema koži i isušuju minimalno. Oba su mi se svidjela.

Lady’s Code blazinice mi nisu bile dobre jer su mi bile pretanke, tekućina bi u sekundi probila na drugu stranu i blazinica bi postala neupotrebljiva.
__________________
makeupnaopacke.wordpress.com
hySTeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 14:31   #7360


Miyu AntiAc Intense je krema o kojoj sam pročitala puno hvalospjeva prije no što sam je odlučila naručiti tako da sam imala izuzetno velika očekivanja od nje no meni nažalost nije djelovala. Bila mi je ugodna na licu, lijepo se upila u kožu, ostavljala lice mekim i dovoljno nahranjenim no na prištiće/akne mi nije imala apsolutno nikakvo djelovanje.



Afrodita Mineral Water mlijeko za tijelo je jako lagano, izuzetno rijetke/tekuće teksture i finog je i nenametljivog mirisa. Nije pretjerano hranjivo tako da sam ga potrošila za toplijih dana, kroz zimu mi sigurno ne bi bilo dovoljno.

Subrina Strawberry Sorbet gel za tuširanje – dobar no ništa posebno. Nije me isušivao no miris me nije oduševio, podsjeća me na mix jagoda i nečeg mliječnog u čemu taj mliječni miris prevladava. Bilo bi mi draže da se jagode osjete malo više.



Experience Impulse parfem napravljen je po uzoru na Jil Sander Style Soft i u više navrata su ga ljudi hvalili kad bi ga osjetili na meni. Bila sam zadovoljna, dugo drži, postojan je, a nije skup.
__________________
makeupnaopacke.wordpress.com
hySTeria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.