Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2009., 21:49   #201
Zgodno. A jel piješ vodu koja je od jutra do mraka bila na sunčevoj svjetlosti?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 22:37   #202
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
...
Kao moj pravi doprinos ovoj temi, odlucio sam da postavim deo svog dnevnika i iskustva kroz koja sam prosao i koja prolazim piseci ga dalje.
...
Svaka čast na trudu!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 11:49   #203
Lightbulb AloHa

da trebalo bi pit vodu bar ja pijem nije bas ista ko voda iz slavine ali sam primjetio neke stvari kad stavis vodu na sunce ,prvi put kad sam je stavio nakon nekog vremena kad sam dosao u vodi su bile neke crne mrlje , to mi se dogodilo par puta . sunce cisti vodu istina ziva probajte i vi stavit neku vodu pa cete vidjet ....... osim ako vec nije cista ofcourse.. moja preporuka ako je stavite na sunce ne pijte je do kraja jer ce se necistoce skupljaat skroz dole tako da pijete samo 2/3 vode odozgore... peace and lots of love people
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:44   #204
pa kaj misliš zakaj voda smrdi po kloru kad ju ostaviš na suncu?
zapravo, to ovisi i u kojem si gradu, al opet.

ja ju popijem cijelu.. važna je energija koja se skupi u vodi, bar po meni.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 08:37   #205
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
pa kaj misliš zakaj voda smrdi po kloru kad ju ostaviš na suncu?
zapravo, to ovisi i u kojem si gradu, al opet.

ja ju popijem cijelu.. važna je energija koja se skupi u vodi, bar po meni.
Smrdi po kloru zbog MMSa (tak se valjda nekak zove onaj izbljeljivač kojeg piju kao univerzalni lijek)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 08:37   #206
Quote:
shamman kaže: Pogledaj post
e da i da ne zaboravim pocmite pit puno caja (dobro cisti tijelo) pa cak i kad budu visoke temperature (ne piju ljudi u pustinji bez veze caj na 40° razmislite malo) ..
-"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene." buda
-"Kad se lijepo upakovana gomila laži uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom nekoliko hiljada godina - onda se istina smatra totalnom besmislicom, a onaj koji ju propovijeda - totalnim ludakom"

SAMO LJUBAV LJUDI SAMO LJUBAV

meni izgleda da si ti napokon uša u pubertet no hurt feelings

nisam ja od nevjernih toma i uistinu me zanima ovaj sungazing, ima podosta logike u tom svemu. Sunce nas sve pokreće i ono je naš glavni izvor energije i stoga gledanje u njega i upijanje njegove energije mislim da može čuda da uradi. osim toga nema tu nikakve reklame niti itko traži novce,to nam je dostupno svima samo treba imati mjeru. a što se medicine tiče,sasvim je logično da oni to zataškavaju i ne priznaju,jer ako ćemo svi biti zdravi oni će završit na ulici..
ja još nisam u prilici isprobat sungazing ali čim se razbolim odoh čekat sunce
val211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 11:42   #207
Smile

19. dan (jutro) 09. mart 2009. god.
Sunce je izaslo u 06:05 min. ali sam ja gledao u njega tek od 07:30 jel je bilo dosta oblaka. Sungazing je uradjen u trajanju od 190 sekundi ili 3 minuta i 10 sekundi. Osecam da mi kundalini u meni varira, dize se spusta. Sve u svemu samo uzivam u mom trenutnom stanju.

19. dan (vece) 09. mart 2009. god.
Oblacno je vreme i opet je fotonsko nebo, belo od fotona i zraka.... sungazing je uradjen u trajanju od 190 sekundi ili 3 minuta i 10 sekundi. Moram da napomenem da sam danas malo jeo vocne salate i pio dosta vode. Osecam se ekstra i bas mi je super

20. dan (jutro) 10. mart 2009. god.
Sungazing uspesno obavljen u trajanju od 200 sekundi ili 3 minuta i 20 sekundi. Osecam se ekstra, pomalo mi variraju energije u meni i najvise mi se svidja ona faza kad me ispuni onaj osecaj kad se pokrene sila u meni od nogu pa kad me udari u glavu u sam vrh mozga. Znaci pogotovo je tad osecaj ekstra. kroz vene mi struji energija i osecam, vidim i znam da sam potpuno ziv.

20. dan (vece) 10. mart 2009. god.
Hm... pomalo oblacno vreme, belo fotonsko nebo, ali me ni to nije sprecilo da odradim svoj sungazing u trajanju od 200 sekundi ili 3 minuta i 20 sekundi. I dalje se dopunjavam energijom, brzina mi je na zavidnom nivou, pijem dosta vode, po ceo dan pomalo i ode od 8- 12L vode. Nemam neku potrebu za cvrstom hranom. Kad osetim da mi zeludac trazi neku hranu, odem i kupim vocnu salatu i ta konzerva mi traje i po dva dana (koja finansijska usteda a? ) LoL.

21. dan (vece) 11. mart 2009. god.
210 sekundi ili 3 mniuta i 30 sekundi
Bez posebnog unosa. osecam se fenomenalno!!!

22. dan (jutro) 12. mart 2009. god.
220 sekundi ili 3 minuta i 40 sekundi. Sungazing uspesno obavljen, ali ovaj put u 8:00 sati tacno, UV je na 0!!! Sunce je bilo po prilicno jako i snazno, htelo je da pokaze svu svoju silinu i snagu, bljestalo je strasno i veoma jako. Kad sam ga gledao imao sam osecaj koliko sam ja samo jedna mala zamisao u linearnom i vecnom vremenu koje je PRASTVORITELJ namenio za mene, nas... Svi smo sve i sve u svima, sve se kroz sve prozima i jedno bez drugog ne moze. Osecam se bas ekstra, iz dana u dan je sve jaci i jaci taj osecaj. jos malo i nece biti granica tome sta mogu uraditi i uciniti. pocecu i leteti, ali ne sa zgrade !!! Snaga sunca, onako jakog i silnog je u meni. Sta mi moze stati na put? ko me moze pobediti? Mracne sile, gospodari tame, ljudi koji mi zele zlo? NE- NIKO!!! Neka se silina i jacina sunca oslobodi kroz mene, neka probude moje trece oko, neka nadrazi sve moje chakre, neka se kundalini pokrene potpuno, mora se uskoro putovati. znam da me put zove... put u nepoznato i jos ne istrazeno za mene, ali ja tamo pripadam. Neka je slava nasem PRASTVORITELJU sto ima individualni plan za sve nas.

:klap::klap:
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 12:27   #208
jel možeš ti meni dati neki pametni razlog zašto gledaš u sunce u 8h, ako je lijepo rečeno da se gleda samu u prvih sat vremena nakon izlaska ili prije zalaska?
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 13:04   #209
MOGU! zato sto je do tad bilo bas oblacno, da se nije videlo ni fotonsko nebo (moj izraz za bele oblake od suncevih fotona)

i jos jedan razlog HRM (Hira Ratan Manek) nije rekao da se ne sme gledati posle prvog sata, nego je rekao da se moze gledati BILO KOJE DOBA KADA JE UV NA O!!!!

Rekli ste da u Sunce treba gledati 270 dana. Što ako živimo u zemlji u kojoj nema toliko sunčanih dana? Može li se gledati u sunce iza oblaka?

HIRA RATAN MANEK: Mnogi vježbaju s prekidima. U Hrvatskoj ima mnogo ljudi koji ovo prakticiraju, kao i drugdje u Europi. Nekim ljudima su trebale tri godine da vježbu dovedu do kraja. Nije apsolutno nužno da je radite svaki dan. Rezultate ćete postići i ako radite u intervalima s prekidima. Može se, dakle, raditi svugdje, bez obzira na klimatske uvjete, čak i dok je Sunce iza oblaka. Ako oko osjeća toplinu Sunca, čak i kad je Sunce zaklonjeno ili se vidi samo djelomično, ono svejedno upija Sunčeve fotone. Na kugli zemaljskoj gotovo ne postoji nijedno mjesto gdje bi bilo manje od 300 dana Sunčeva svjetla.
Ne treba misliti da nema Sunca jer je oblačno. Prema našim istraživanjima, u gotovo svim dijelovima svijeta ima bar 300 sunčanih dana godišnje, jedina iznimka je pojas blizu Sjevernog pola, gdje možda ima samo 200 sunčanih dana godišnje. Svugdje drugdje naći ćete bar 300 dana sa Sunčevim svjetlom, samo ga treba potražiti. A svaki djelić ovog planeta dobiva 180 dana čistog Sunčeva svjetla. To je dovoljno da kroz dvije-tri godine postignete rezultate.
Nemojte se prisiljavati, bavite se i drugim svojim obvezama, jednostavno kad vidite Sunce, vježbajte. Potražite Sunce. Potražite dob dana kad je indeks ultravioletnog zračenja manji od 2, tada vam gledanje u Sunce ne može naškoditi. Vježbajte kad je to moguće, nemojte žuriti. Neka vam vježbanje bude ugodno i vježbajte kad to vama odgovara. Nemate što izgubiti, ovo vježbanje ne košta ništa.


Ovo ste već spomenuli, ali ja ću vas još jednom pitati, zbog ljudi kojima je jednostavno nezamislivo da bi netko mogao živjeti samo od Sunca, da li je moguće izlagati se recimo velikim sportskim naporima ili raditi teške fizičke poslove, a da se ne jede na konvencionalan način. Je li to moguće?

HIRA RATAN MANEK: Želio bih nešto naglasiti. Ovo je vježbanje posve besplatno i ne treba se opterećivati takvim sumnjama i pitanjima. Treba jednostavno gledati u Sunce, nemate što izgubiti. Nema odricanja, nema ograničenja. Jednostavno vježbajte i uživajte u tome. Zašto sumnjati u nešto prije nego što ste uopće počeli?
Ako unaprijed razmišljate o tome da li ćete dostići cilj, nećete nikad stići na cilj. Ovo vježbanje ništa ne košta, nema nikakvih ograničenja; ako vjerujete, vježbajte, i rezultati će doći.


Je li štetno gledati izravno u Sunce, zašto to treba raditi samo rano ujutro ili u suton?

HIRA RATAN MANEK: U Sunce treba gledati samo u doba dana kad je to sigurno: prvi sat danjeg svjetla i posljednji sat danjeg svjetla. Isto tako zirni i u svako vrijeme kad je indeks ultraljubičastih zraka manji od dva. Na primjer, ako ne stignete gledati u Sunce ujutro ili navečer, gledajte u Sunce u vrijeme kad je indeks ultraljubičastog zračenja manji od dva.

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 15:54   #210
ja sam na 12-tom danu gledanja u sunce
osjećam se super
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 18:12   #211
Arrow aloha ma people

Samo naprijed ljudi ja sam na 25 min gledanja , vjeruj te mi nemate sto izgubit samo cete JAKO TOGA PUNO DOBIT , od telepeatije to telekineze itd. , sve je to istina ljudi .... PROBUDITE SE .... na vama je, nitko vas nece probudit ako vi ne probutie sami sebe SRETNO SVIMA
shamman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 21:07   #212
23. dan (jutro) 13. mart 2009. god.
230 sekundi ili 3 minuta i 50 sekundi. Jutro je, nebo je belo, fotonsko nebo sa jako puno oblaka, gledao sam u 08:15 minuta UV je na nuli. Cim sam se konektovao sa suncem punjenje je pocelo, osecao sam se ekstra... smiren sam, jako sam smiren na burne situacije i na probleme gledam sa olaksanjem, ne postoji problem koji ne mogu da resim, imam resenje za sve probleme sa kojima se susrecem u zivotu. Uzivam u zivotu, uzivam u svom stanju, svaki momenat i trenutak mi je sve laksi... nista me ne mrzi, nemam vise one unutrasnje depresije koja me je pratila jedno vreme, spavanje mi se normalizovalo i ne osecam vise kad ustanem iz kreveta kao da sam orao i kopao po celu noc. Pijem dosta vode zato sto mi telo tako trazi. Osecam sta mi moje telo porucuje i govori, sta je dobro za njega, a sta nije. Potpuno sam izbacio kafu jel mi smeta, jedem malo vise slatkisa ali mozda je to sto nam i master HRM kaze da telo gubi i do 40% glukoze i secera, pa ga na ovaj nacin u ovom trenutku sungazinga nadoknadjujem.

23. dan (vece) 13. mart 2009. god.
230 sekundi ili 3 minuta i 50 sekundi. Napolju je padala kisa, nebo je oblacno ali i fotonsko mene ni to nije sprecilo da gledam u bele oblake kroz koje su se probijali suncevi fotoni, ti izvori energije i hrana svemu sto je zivo na zemlji. Uzivao sam u gledanju, tih 3 min. i 50 sekundi mi je proslo jako brzo, vreme mi je proletelo i kad mi je zazvonio alarm koji sam navio na 3 minuta, odbrojao sam jos 50 sekundi gledajuci u nebo, nakon toga sam sklonio svoj pogled u stranu zatvorenih ociju da mi oci upiju svaki zrak i svaku sliku koja mi se javila ispred ociju. Dakle, njegovo velicanstvo JA koji sam BOG po svojoj predodredjenosti i prirodi, se oseca ekstra, kako bih rekao bas bozanski. Ja jesam BOG ali nisam PRASTVORITELJ, on je jedan i jedini, znam da sam deo njega kao sto je on deo mene jel naselio svog DUHA u moje telo. Osecam ga svakim danom, osecam njegovo prisustvo, on je pravi dzentlmen nije nasilnik, blag je spor ali isto tako snazan i jak. Njegova iskonska energija, probudjena sungazingom struji mojim venama menjajuci me u svakom pogledu, dajuci mi neverovatan mir. Osecam i cujem kako mi kuca srce, usporeno disem, a onaj ko sporije dise manje je napet i s time u vezi duze i zivi. Covek je po prirodi i simbiot to znaci da jos jedan ne zavisan ali potpuno zavisan za zivota, deo njega, entitet boravi u njemu i jako je vazno da se izjednace frekvencije prvo sa samim sobom kako ljudi kazu, a ja kazem vase fizicko telo koje je samo nosioc tog simbiota i sam on simbiot, kako ga ljudi inace zovu i dusa. Kad dusa napusti svoje prevozno sredstvo ili ljudsko telo ona sama ide gde joj je namenjeno a samo telo propada i nestaje u nestavilu zemlje, kasnije i celog kosmosa. Mi smo, tj. nasa sustina svesti je bas u tom simbiotu u nasoj dusi, telo nam sluzi samo za ovaj fizicki trodimenzionalni svet. Neka je slava PRASTVORITELJU sto je usadio tu besmrtnu energiju u nas, koja nas i pokrece.

:kl ap:
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 16:23   #213
24. dan (jutro) 14. mart 2009. god.
4 minuta tacno! Ekstra se osecam, necu da pisem dnevnik za danasnji dan jel hocu samo da uzivam u ovom predivnom osecaju kad ti kundalini struji telom tolikom brzinom da znas da kad dodje vreme ces i poleteti u visine

24. dan (vece) 14. mart 2009. god.
4 minuta tacno! Ekstra se osecam, necu dalje da pisem dnevnik za danasnji dan jel hocu samo da uzivam i dalje po ceo dan i noc u ovom predivnom osecaju kad ti kundalini struji telom tolikom brzinom da znas da kad dodje vreme ces i poleteti u visine

25. dan (jutro) 15. mart 2009. god.
Ekstraaaaaaaaa... sunce je izaslo konacno oko 5:55 minuta, ustao sam u pola sedam i odradio svoj sungazing u trajanju od 4 minuta i 10 sekundi, sunce je bilo jace i nemojte misliti da posto je zvanicno jos zima sunce nije tako jako i da mozete da gledate u njega koliko hocete- E, PA JAKO JE I NEMOJTE DA GLEDATE KOLIKO VI MISLITE DA MOZETE, DA NE BISTE OSTETILI VID ILI OSLEPELI!!!! ZNACI SVAKO NEKA SE PRIDRZAVA PRAVILA I NEKA GLEDA KOLIKO TREBA ZA TAJ DAN DA GLEDA!!! Osecam se zaista ekstra, super mi je, energija struji kroz mene i smiruje me, izmirio sam se na cudan nacin sa svima sa kojima sam bio u zavadi, ali ne da bi izgledalo tako da sam ja ponizen ili gubitnik, bas nasuprot sami su ti ljudi dosli kod mene i dok sam ja nasao na neki cudan nacin solomonsko resenje za nase probleme, pomirenja su pala! Znaci niko nije na gubitku, svi su na dobitku samo!!! Tako zamislite da kad bi ceo svet radio sungazing ne bi bilo vise svadje, podela, a time ni ratova, maske bi pale... bas ono sto ce se i desiti od 2012 godine. znaci mnogo bolje vreme za covecanstvo.

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 18:43   #214
25. dan (vece) 15. mart 2009. god.
Sungazing izvrsen, gledajuci u fotonske bele oblake u trajanju od 4 minuta i 10 sekundi. Stanje i dalje ne promenjeno, osecam se bas bas ekstra!

26. dan (jutro) 16. mart 2009. god
Danas sam odgledao 4 min i 20 sekundi u fotonsko nebo punih belih oblaka, cim sam se konektovao na sunceve fotone dopunjavanje je pocelo, osecam se ekstra, pijem i dalje dosta vode, ali nesto cudno mi se desava povodom apetita, odjednom postajem u zadnje vreme gladan i uzmem nesto malo da jedem, ali to je samo mozda peti deo za razliku od ranije. Dakle ne nazderavam se kao pre i ne prejedam, uzmem pomalo hrane jel puno ni ne mogu Na primer pre sam jeo pola kg. hleba i 300 gr. salame, sad mi je dosta samo pola kriske hleba i samo 2- 3 kruga salame, jeo sam po 2- 3 tanjira supe, sad jedem samo pola tanjira.... znaci zaista mi se potreba za onom ne ljudskom gladju smanjila. Kao sto se i vidi iz mog unosa nisam potpuno ukinuo hranu, ali sam je smanjio na peti deo nego ranije. Uvek sam bio iskren sa vama pa sam i sad

26. dan (vece) 16. mart 2009. god.
Ekstra vreme za sungazing od 4 min i 20 sekundi. Sunce je bas ekstra sijalo, konektovao sam se na sunce i dopunjavao njegovom energijom. pijem i dalje dosta vode, ali po malo. Danas u opste npr. nisam nista jeo i nemam ni potrebu za jelom danas, samo za bistrom, svetlom i energijom napunjenom vodom. Slusam za mene neku novu muziku za nadrazivanje chakri ali i za podizanje kundalinija, najomiljenija pesma mi je Atman- spirit, ali ima i ostalih poput: 01 Muladhara 2, 02 Svadistana 4, 03 Manipura 2, 04 Anahata 2, 05 Visuda 2, 06 Ajna 3, 07 Sahasrara, Meditation - Osho - Chakra Sounds, Osho - Kundalini_stage 01, Osho - Kundalini_stage 02, Osho - Kundalini_stage 03, Osho - Nataraj 1st stage - 40 Minutes Music.... evo vam neke pesme pa probajte naci po mojoj preporuci negde na internetu, skinite i videcete kako ce vam celo telo zatitrati od uzbudjenja na ovu muziku. I samo da podvucem nesto sto je za ove prostore jako vazno, ja nisam promenio veru niti cu, ja sam univerzalista koji veruje u jednog i jedinog prastvoritelja koji je nacinio ceo kosmos, duhovni svet, i koji je sve to sam on, i sve u svima, koji je PRASTVORITELJ za svu nasu vanzemaljsku bracu i sestre takodj, dakle ne pozivam nikoga da prihvati neku drugu kulturu, samo da ako zeli i ko zeli skine ove ili neke druge pesme koje ce mu podizati raspolozenje u celom telu.
:jump ing:
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 12:04   #215
Quote:
po ceo dan pomalo i ode od 8- 12L vode
Jel to racunas i vodu koju potrosis za umivanje i pranje ruku? Inace bi to bilo svakih 10min 2dcl vode. Mislim da tako radis svaki dan zeznuo bi si zdravlje i umro. WTF?
Nisi li malo preuranjeno poceo zamisljati pozitivne simptome sun gazinga?
strumf78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 13:56   #216
Quote:
strumf78 kaže: Pogledaj post
Jel to racunas i vodu koju potrosis za umivanje i pranje ruku? Inace bi to bilo svakih 10min 2dcl vode. Mislim da tako radis svaki dan zeznuo bi si zdravlje i umro. WTF?
Nisi li malo preuranjeno poceo zamisljati pozitivne simptome sun gazinga?
lol

Ne strumfe, da si veliki strumf onda bi to bolje razumeo... ovako samo jedan mali obicni strumf ne moze to da razume, i jos da i ti sungejzas razumeo bi me jako dobro. Po ceo dan pijuckam po malo vode pa ode od 8 a nekad i do 10 ili 12 L iste ali ne odjednom, po ceo dan!!! ok sad? ajde ovako, jako mi se puno suse usta, pa uzmem po 2- 3 gutljaja vode, jedem mozda 5% za razliku od ranije, jako se puno i znojim....

Dakle sve u svemu jako brzo i puno i mrsavim... e, zato mi telo trazi toliko vode... jel sad to ok?
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 14:03   #217
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
lol

Ne strumfe, da si veliki strumf onda bi to bolje razumeo... ovako samo jedan mali obicni strumf ne moze to da razume, i jos da i ti sungejzas razumeo bi me jako dobro. Po ceo dan pijuckam po malo vode pa ode od 8 a nekad i do 10 ili 12 L iste ali ne odjednom, po ceo dan!!! ok sad? ajde ovako, jako mi se puno suse usta, pa uzmem po 2- 3 gutljaja vode, jedem mozda 5% za razliku od ranije, jako se puno i znojim....

Dakle sve u svemu jako brzo i puno i mrsavim... e, zato mi telo trazi toliko vode... jel sad to ok?
a reci, kolko kila si imao na pocetku?
kakav ce muskarac od tebe ostati? kosturko?
Al opet, to je jako puno vode. Znam neke sto su se natakali vodom pa imali probleme s elektrolitima, mjehurom i sl. Al dobro, znam, ja ne razumijem jer sam mali strumf
Ajde samo ti hrabro do 9mjeseci pa ako prezivis onda cemo i mi za tobom
strumf78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 15:08   #218
Heh, ja sam tek poceo, vidjeti cu sto i kako ce izgledati, ali odmah moram reci da ne stojim bos na zemlji. Em bi bilo malo nezgodno naci komad zemlje (gole, bez trave), em mi se bas i ne da biti bos, da budem iskren. Mozda grijesim, vidjeti cemo.

I tu sad ima jedan zgodan efekt, a to je kako vrijeme ide dok gledam sunce. Recimo, danas sam trebao gledati 30s, pa sam pogledao na sat kad sam mislio da je proslo nekih 10-20s max, a kad ono, 50s je proslo. Uopce nisam imao osjecaj da je tako brzo vrijeme proletjelo. Dakle, interesantno.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 16:20   #219
Vidi... radeci ovu praksu tvoje telo ide na sasvim jedan nov nivo, tako da nasa saznanja bas i ne vaze ako radite ovu praksu!!! S tim hocu da kazem da ako jedete uvek cvrstu hranu, onda morate imati i drugi pristup, ali ako zivite od sunceve hrane opet su drugaciji zakoni!!!

probajte nista vas ne kosta- bar probajte evo 15 dana samo i videcete sta ce vam se vec za to kratko vreme desiti... najlakse je samo teoretisati kako ovo? zasto ovo? to tako ne moze? itd... e, probajte pa cete videti kako je to potpuno novi nivo u svakom pogledu!!!
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 19:41   #220
ja nemam želju buljiti u sunce, ali radim u principu istu stvar ko i kod sungazinga, samo što praktički meditiram dok gledam nekuda i sunce sije. koncentriram se da upijam sunčevu energiju i da ona teče kroz mene.
dakle to je u principu meditacija/sunčanje xD

s tim da ne radim to svaki dan jer nema sunca a i nemam baš vremena.

ne znam. buljenje u sunce mi se ne čini prelogičnim. zašto bi pobogu morao gledati u sunce da upiješ njegovu energiju?
ono je uvijek tu, i širi svoju energiju posvuda, trebaš ju samo znat iskoristit.
kaj su oči neš tipa solarnih čelija il kaj?

ne znam, daj mi objasnite taj dio jer mi fakat nejde u glavu.
mislim, oke, radih stvarno friki stvari i nebum se čudil kaj god mi velite, tak da sam velite kaj je točno da znam.
jer ovak neš tipa:
"gledaš u sunce i oko ti upija sunčevu energiju i onda nemoraš jest jer ti treba samo voda i zemlja",
mi govori da ću se transformirat u biljku od toga xD
http://2.bp.blogspot.com/_Q1sSB7Fz9H...ow-root-00.jpg

bez uvrede il ikaj. sam me zanima detaljnije.

btw. ak vam se dešavaju "nuspojave" sungazinga, tipa telepatija, recite na koji se način to manifestira.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.