Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 13:07   #81
Moram podjeliti svoje oduševljenje Choose Me! lakom. Osim što presavršeno izgleda traje puna 3 dana na mojim noktima (s nadlakom naravno). Što je malo čudo jer mi svi lakovi već nakon jednog dana zgule.

Što se tiče Matt topcoata mogu reći da sam zadovoljna, dobro matira i osuši se za sekundu :-)
__________________
Ambicioznost je jadan izgovor za one koji nemaju dovoljno smisla za lijenost.
nanina is offline  
Old 01.11.2010., 16:42   #82
Metallics LE lakovi:


Jumbo olovka Copper Rulez je stvarno fantastična - nadam se, da će biti dobra baza za sjenila.

Kelj - meni se to nije još nijednom dogodilo, a upotrijebila sam ga već dosta puta.
__________________
Parokeets blog
gejba is offline  
Old 01.11.2010., 17:53   #83
Quote:
gejba kaže: Pogledaj post
Metallics LE lakovi:

Iron Goddess
__________________
Kada se cijeli svijet okreće, ti stani.
Mystic Rose is offline  
Old 01.11.2010., 17:57   #84
Iz ove Metallics mi se sviđa većina lakova, a i one jumbo olovke bi mi dobro došle

A iz ove nove mi je sve bzvz. Ajd napokon da je i takva LE došla
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 01.11.2010., 17:58   #85
Quote:
gejba kaže: Pogledaj post
Jumbo olovka Copper Rulez je stvarno fantastična - nadam se, da će biti dobra baza za sjenila.
Da li ju je netko isprobao? jer bi je i ja koristila kao bazu pa me zanima da li je jako masna? Jer su mi nyx olovke nazalost premasne
Galadriel is offline  
Old 01.11.2010., 18:29   #86
Ja se nadam, da ću moju sutra isprobati + Copper Rulez quattro.
__________________
Parokeets blog
gejba is offline  
Old 01.11.2010., 21:27   #87
Cure koje imate problema s matte top coatom, ako vam se događa da vam "rastopi" lak ispod, pa se mora dugo sušit, to je zato jer ste nanjele predebeli sloj top coata. Naime, i meni se to neki dan dogodilo s Catrice lakom, pa sam se razočarala, jer mi se prije nije to događalo, a probala sam na više različitih lakova... Skužila sam da kad nanesem deblji sloj, "rastopi" se lak ispod i treba se dugo sušit. Kad nanesem tanki sloj top coata, suho je u 30 sekundi. Pa eto, probajte tanji sloj stavljat.
TheEmpress is offline  
Old 02.11.2010., 00:26   #88
Ajme ovi lakovi iz Metallics kolekcije

Kad to dolazi kod nas?

Također, kad sam kod Vesne vidjela Choose Me! lak...

Nevjerojatno mi je da nešto toliko jeftino može biti toliko dobro i lijepo..Naučila sam se na to sa e.l.f.-om al ovo mi je novi shock

P.S. Vesna (elektra), blog ti je zaista odličan Keep on the good work
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Old 02.11.2010., 14:01   #89
Quote:
Legica OS kaže: Pogledaj post
evo ja se baš spremam u Muller provjeriti, pa ti javim za nekih sat vremena

Update: bila, vidjela, ne pronađoh ništa...
Thanks na izvještaju... Strpit ću se, strpit ću se, strpit ću se... jooj!
Mother Earth is offline  
Old 02.11.2010., 15:14   #90
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Cure koje imate problema s matte top coatom, ako vam se događa da vam "rastopi" lak ispod, pa se mora dugo sušit, to je zato jer ste nanjele predebeli sloj top coata. Naime, i meni se to neki dan dogodilo s Catrice lakom, pa sam se razočarala, jer mi se prije nije to događalo, a probala sam na više različitih lakova... Skužila sam da kad nanesem deblji sloj, "rastopi" se lak ispod i treba se dugo sušit. Kad nanesem tanki sloj top coata, suho je u 30 sekundi. Pa eto, probajte tanji sloj stavljat.
thanks na savjetu;kao što rekoh,trebam ga dobro iztestirati
Kelj is offline  
Old 02.11.2010., 16:41   #91
kupila sam novo rumenilo http://www.essence.eu/hr/proizvodi/l...uch-blush.html
izabrala sam ''secret it-girl'' nijansu, ona mi se u mülleru činila najsličnija boji breskve koju sam tražila
kako nije bilo testera, uzela sam na blef i, srećom, pogodila jako lijepa boja, nije prenarančasta, ima sasvim dovoljno šljokica u sebi, nije ni premat ni prešljokičasta,čini mi se tekstura malo brašnasta, ali nijansa je baš pogođena ''u sridu''! svidio mi je još jedan rozi ruž, no nisam ga uzela jer su svi oštećeni (očito je opet netko ''pametan'' gurao svoja prstiće unutra
hrčkica is offline  
Old 02.11.2010., 22:29   #92
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
kupila sam novo rumenilo http://www.essence.eu/hr/proizvodi/l...uch-blush.html
izabrala sam ''secret it-girl'' nijansu, ona mi se u mülleru činila najsličnija boji breskve koju sam tražila
kako nije bilo testera, uzela sam na blef i, srećom, pogodila jako lijepa boja, nije prenarančasta, ima sasvim dovoljno šljokica u sebi, nije ni premat ni prešljokičasta,čini mi se tekstura malo brašnasta, ali nijansa je baš pogođena ''u sridu''! svidio mi je još jedan rozi ruž, no nisam ga uzela jer su svi oštećeni (očito je opet netko ''pametan'' gurao svoja prstiće unutra
evo našla sam te hrčkice meni se to rumenilo čini više kao nešto što vuče na smeđe nego na breskvasto
dianna is offline  
Old 02.11.2010., 23:41   #93
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
evo našla sam te hrčkice meni se to rumenilo čini više kao nešto što vuče na smeđe nego na breskvasto
Ako budeš imala više sreće nego ja, naletit ćeš na tester pa probati
hrčkica is offline  
Old 03.11.2010., 08:30   #94
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
Ako budeš imala više sreće nego ja, naletit ćeš na tester pa probati
Ok potražit ću, gledala sam neki dan , u mom DM-u i Kozmu NITI JEDNO breskvasto rumenilo ni u essencu ni u catrice a baš mi to Catrice zapalo za oko
dianna is offline  
Old 03.11.2010., 14:06   #95
Pomoć cure pliz, jel' ima essence onaj crni kistić za crtanje i ako ima da mi netko javi di ga je vidio u Zagrebu?
Pearl_Jam is offline  
Old 03.11.2010., 14:08   #96
Crni kistić za crtanje? Na kaj točno misliš? :misli?
TheEmpress is offline  
Old 03.11.2010., 14:37   #97
Kad će doći Metallics lakovi kod nas? Super su
lunatico is offline  
Old 03.11.2010., 16:02   #98
Sva oduševljena si razmišljam kako mi treba Just Rock It lak, ali u biti imam It Blue My Mind od Catrice i ne mogu uopće opravdat kupnju ovog. A baš ga hoću. Možda probam Choose Me.

Naravno danas mi je pukao nokat i sad ih sve moram skratit. -_-
Maiya is offline  
Old 03.11.2010., 16:28   #99
I meni maloprije pukao jedan, a žao mi je sve ih kratit.
TheEmpress is offline  
Old 03.11.2010., 17:15   #100
Meni lakovi i nisu nešto ali bi svejedno uzela jedan zbog onog magneta, zanima me kako to čudo funkcionira.
mishevi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.