Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2012., 15:42   #361
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
On a kontrary miss Anais! Žena nakon 30 naučila je da smanjuje kriterije, jer je oni visoki obavezno vode k razočaranju i pokažu se bespotrebnima. Vrijedi i za muške rekao bih, mene recimo.
Dok niski kriteriji vode do toga da se u jednom trenu osjetis nesretnim. Niti jedan extrem zapravo nije dobar al nemati kriterije ili smanjiti one koji te kasnije mogu uciniti nesretnim, nema pretjerano smisla.

Kao sto nije tocno da visoki kriteriji vode k razocaranju i bespotrebni su, generalizacija bez pokrica jer kriterij je nesto individualno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 16:04   #362
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Al uvjeren sam da nisam ja taj koji komplicira.
Ajd da pretpostavimo da je tako u RL.

Ovdje si definitivno znao zabrazdit pokoji puta u komplikaciju
Prdimahovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 16:08   #363
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
On a kontrary miss Anais! Žena nakon 30 naučila je da smanjuje kriterije, jer je oni visoki obavezno vode k razočaranju i pokažu se bespotrebnima. Vrijedi i za muške rekao bih, mene recimo.
Zbilja? A o čemu je onda ova tema? Zašto bi netko tražio ključ za otvaranje žena koje ionako imaju niske kriterije dakle lako ih je zbarit?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 16:14   #364
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
To je iz iskustva Frey.

Imao sam dragu koja mi je bila ideal (i ja njoj) po eto tim svim stavovima i.. krepali smo od dosade nakon par mjeseci. Sve 5 ali toliko smo si pasali po karakteru da smo krepali od dosade.

I ono drugo naravno, neidealno. Bili skupa 5 godina, uživali u svemu do maksimuma i još nam je trebalo par godina nakon prekida da se zaboravimo.Eto to je (samo) jedan od primjera gdje je barem mene život naučio da to što ja želim može značiti "ništ". Ispunjenje naših ideala je zadovoljstvo kratkoga vijeka. Život stvara naše ideale, ne mi
OK ali to samo znači da ti nije valjalo ni jedno ni drugo i da nisi našao svoj ideal (mrzim tu frazu koja se uvukla u postove, kakav ideal, koji klinac ). Nije li bit promatranja sebe i drugih i sebe s drugima upravo shvaćanje ili poimanje onoga što te čini sretnim i težnja za tim? Ili želiš reći da čovjek ne zna što ga čini sretnim i da se i to mijenja iz dana u dan?

Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Kad cura kaže "volim da je dečko 'svoj'".. ustvari želi reći da je najbolje da uopće nije građen po njenim idealima.
Paaa ne, to ne znači to. Zapravo, ta fraza kod mene nema značenje koje si ti naveo. Tu frazu bih upotrijebila za osobu koja je izgrađenog karaktera, zna što želi, ima neku svoju furku, zanimljiv je na neki način i poseban

Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Pop-quiz question: Zašto smo sami? Pa zato jer gradimo život na utemeljenim idealima. Smatramo da su nam oni važniji od onih nekih drugih ideala, onih nadomak ruke.
Definitvno ne gradim život na utemeljenim idealima, zapravo upravo suprotno i ne mislim da sam radi toga sama. Jednostavno se tako dogodilo, tako su se karte podijelile i tako sam odigrala ne težim idealima i ne temeljim svoja razmišljanja na njima.
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 16:40   #365
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zbilja? A o čemu je onda ova tema? Zašto bi netko tražio ključ za otvaranje žena koje ionako imaju niske kriterije dakle lako ih je zbarit?
Žena ima niske kriterije dok me ne odbije. Onda ima visoke i nerealne!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 16:51   #366
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Žena ima niske kriterije dok me ne odbije. Onda ima visoke i nerealne!
Drznica sociofobična.

Eto, to je više manje sukus teme.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:12   #367
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Dok niski kriteriji vode do toga da se u jednom trenu osjetis nesretnim. Niti jedan extrem zapravo nije dobar al nemati kriterije ili smanjiti one koji te kasnije mogu uciniti nesretnim, nema pretjerano smisla.
Nitko nije ni pričao o ekstremima. Samo o onim bespotrebnim kriterijima.

Tipa ne znam.. da voli rozu boju, da ima madež ispod brade i još povrh svega da vozi Audi A8. Registriran.

Ma zna se kaj sam štel pripovedat, ne.. valjda.


Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zašto bi netko tražio ključ za otvaranje žena koje ionako imaju niske kriterije dakle lako ih je zbarit?
Tema nije o "barenju" već o "emocionalnoj otvorenosti i zatvorenosti" - nečemu mnogo višljemu od barenja. Nečemu što će ti možda biti teško dokučiti prije 30-e. Kasnije će ti sve bit kristal clear - ako ostaneš solo do tada naravno.

I nije da nema kriterija ili da su niski. Samo da su smanjeni. Molim ne tako hirovito nagađat.

Ovo nije tema kako poševit SS+30 nego kako se uvući nekome SS+30 u dušu no, uživat povjerenje i takve stvari, da se pojave kvalitetni temelji za mogući suživot until death tear us apart.

Nešto što mnogima u 20-toj nije ni kraj pameti. Mislim je.. al kasnije je malo vrlo ozbiljnije na pameti
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:13   #368
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Nitko nije ni pričao o ekstremima. Samo o onim bespotrebnim kriterijima.

Tipa ne znam.. da voli rozu boju, da ima madež ispod brade i još povrh svega da vozi Audi A8. Registriran.

Ma zna se kaj sam štel pripovedat, ne.. valjda.

No, tu opet dolazimo do krucijalne stvari, tko si ti ili ja da nekom drugome kazemo da mu je kriterij bespotreban?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:31   #369
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Eto, to je više manje sukus teme.
Dobro ovo je primjer površnog gledanja na malo konkretnije stvari..


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Žena ima niske kriterije dok me ne odbije. Onda ima visoke i nerealne!
A ovo još bolji...


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
No, tu opet dolazimo do krucijalne stvari, tko si ti ili ja da nekom drugome kazemo da mu je kriterij bespotreban?
Do spoznaje promijene kriterija osobe dolaze.. same. Mi nikome ne govorimo ništ. Jer nerijetko.. "ćutanje je zlato."
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:43   #370
Meni i dalje nije jasno kako žena koja te odbije jer je navodno emocionalno zatvorena ima niske kriterije. Valjda ima visoke kriterije inače bi pala na bilo kakvu spiku.

Teško da meni nije jasno, uostalom nisam ni daleko od tridesete. Prije će biti da tebi nije jasno jer sad već miješaš pojmove, a sve se svodi na to da zapravo generaliziraš jer je to lakše nego zaviriti u sebe.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 17:46   #371
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post

Do spoznaje promijene kriterija osobe dolaze.. same. Mi nikome ne govorimo ništ. Jer nerijetko.. "ćutanje je zlato."
Ako je tako, onda ovo nema smisla:

Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
"Žena nakon 30 naučila je da smanjuje kriterije, jer je oni visoki obavezno vode k razočaranju i pokažu se bespotrebnima. Vrijedi i za muške rekao bih, mene recimo."
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:08   #372
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni i dalje nije jasno kako žena koja te odbije jer je navodno emocionalno zatvorena ima niske kriterije. Valjda ima visoke kriterije inače bi pala na bilo kakvu spiku.

Teško da meni nije jasno, uostalom nisam ni daleko od tridesete. Prije će biti da tebi nije jasno jer sad već miješaš pojmove, a sve se svodi na to da zapravo generaliziraš jer je to lakše nego zaviriti u sebe.
Da ali nemam zašto zaviriti u sebe jer - ne idem s curama van. Prezaposlen sam za ljubav, čak i za sebe. Dakle - nema me tko odbiti. Bijah tek 2x vani, napisao sam to već. U 5 godina! Jednom prihvaćen jednom odbijen. I to je to.

Moja "ljubav" su sada neke druge stvari. Trenutno barem. Zato sam i solo.

I ovaj topik postavljen je poradi spoznaja koje sam stekao o ženama +30 ovdje baš na ovom forumu. Baš ovdje. Ima na tone materijala. Od emancipacije, kuhanja, soleraja, pogledaj samo US. I utemeljeno na postovima nekih muškaraca koje su snašle teškoće u tome tipa "zgodna, uspješna, a totalno sama - kako je zavesti" npr. Znatiželja

Postavio sam ga da pitam žene ovdje, one +30 uglavnom, u prijevodu - zašto su same? Dakle gdje je ključ njihova srca - da nebi bile same.

A uglavnom dobijem odgovor da nešto ne valja sa mnom

ps: ovo je ustvari tema za +30 solere, i srećom bilo ih je dovoljno da se otkriju neke stvari, i meni da saznam više o vršnjakinjama.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:11   #373
Nakon ovoliko stranica ti tvrdiš da tema nema nikakve veze s tobom nego je zapravo sociološka amaterska studija? Obično su to ljudi znali reći na prvoj stranici uz prigodno pičkaranje, ali ovako nešto. Gle, kad postaviš temu ovako osobne prirode teško da je možeš prodati pod nešto što je izolirano od tebe i tvog iskustva. Nije uvjerljivo i često nije istinito.

Druga stvar, koje su to zatvorene +30 forumašice, kako ti znaš, jesi ih pokušao otvoriti?
Ili je ovo zapravo tema "zašto su žene danas tako emancipirane" ?

Ali nema veze, ipak se ova tema uopće tebe ne tiče, ti si samo zabrinut za svoje usamljene kolegice.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 18:41   #374
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
..ti si samo zabrinut za svoje usamljene kolegice.
Ne znam kakav oblik ovome svemu želiš dati, ali samo izvoli. Siguran sam da će bit ispravan.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 23:33   #375
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nadam se da stvarno ne misliš da im tvoja pažnja i beskrajno razumijevanje imponiraju. Jebote, prožvakale su više XY materijala nego Ber Grils životinjskih strvina. Sve što imaš za reći čule su već tisuću puta. Neće ti pomoći prednost domaćeg terena niti nekoliko litara tekućeg samopouzdanja, jer nemaš prednost. Drže te za jaja otkad im se obratiš do lagano plasiranog odjeba nakon kojega ćeš se zajedno sa svojim egom oporavljati pola godine. Govoriš o nekakvom zalijevanju cvijeća? Samo ti zalijevaj prijatelju, kad izraste emancipirana mesožderka i ostavi te u lokvi krvi odgriženog penisa, neke stvari će ti biti mnogo jasnije.
što se tiče ovog posta mogo bi pisat o tome 5 dana

nema veze što su prošle puno i prožvakale svega, svakoj je nježnost potrebna
i da se razumijemo ne da to pali nego uvjek pali a to što će se neko oporavljat od nečega pola godine, kako ko

neko će se brzo okrenut drugoj nego se oporavljat, u biti kolko im daješ tolko ti vrate al uvjek treba bit na oprezu
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU

Zadnje uređivanje bajker23 : 13.05.2012. at 23:44.
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 17:54   #376
žene 30+

zasto je toliko tesko sa neudatin curama iznad 30 god.
nikad za nista nemaju vremena, pa nije zgodno, pa je puko nokat, pa traze savrseno vrijeme za ic van, pa sve neka preseravanja savrsenosti. ono... ko da imaju viska vremena i sad su posebne.
hej, ja sam zensko, govorim o svojim dragim prijateljicama koje su neudate iznad 3 i nemoguce su....
molim objasnjenja
motofoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 18:00   #377
niman pojma, ja nisan takova
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 18:03   #378
Imaš sličnu temu "Koji je ključ za otvaranje super single žena iznad 30" s puno kvalitetnih odgovora na tvoje pitanje.

Šta si starija, uglavnom više znaš što hoćeš i ne da ti se dublje ulazit u išta što se s time ne poklapa.
Što je u redu, njihova stvar, ne?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 18:04   #379
i ja nisam takva..ne mogu nać više nikog za vanka...ova jedna još ajde ok..ali druge-u braku i no chance za van čak ni za kavu-rijetkost-ne sjećam se kad ex put...a s godinama neznam postanemo izbirljiviji s više mušica i mana
redrose3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 18:07   #380
Sto vrazi unj'man
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.