Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2014., 21:56   #1
Cottage




Cottage je stigao i kod nas.
Pakiranje im je baš super
Da li ste već probale neke njihove proizvode?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 22:11   #2
Ja sam probala piling za tijelo karamela, sitna su zrnca, ali dobar mi je, bude meka koža. Jedino mi miris baš nije nešto. Htjela bi još isprobat neki gel za tuširanje ili losion za tijelo, no malo mi je preskupo, pa možda uzmem ako bude na nekom sniženju. I meni je baš super pakiranje.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 22:27   #3
Ja imam gel za tuširanje od vanilije, prekrasno miriše. Sestra mi ima od ljubičice, ko voli takve mirise, isto je lijep. Ona ima i mlijeko od ljubičice, baš je fino, miriše satima, njega taman za sada, brzoupijajuća i lagana. Ja planiram kupit gel od bazge idući. Pakiranje mi je famozno iako sam ih zamišljala većima, uživo su mi pićušni
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 23:25   #4
Preslatki su, ali su im cijene paprene
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 23:35   #5
Mene privlače apsolutno sve tuširalice i mazalice koje sam vidjela kod nas i ne znam od koje da počnem, još ni jednu nisam kupila
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 23:38   #6
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Mene privlače apsolutno sve tuširalice i mazalice koje sam vidjela kod nas i ne znam od koje da počnem, još ni jednu nisam kupila

Mene najviše mami Ocean Blossom. Sviđa mi se i vanilija (iako ju inače ne volim baš). Bila mi je zanimljiva jagoda-metvica, ali ne osjećam metvicu uopće, samo jako slatku jagodu.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 23:44   #7
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Ja planiram kupit gel od bazge idući.
Koji je to od bazge? Njega nisam skužila.
Mene najviše privlači ljubičica, iako su mi i ostali mirisi zanimljivi (Ocean Blossom me pak jedino ne zanima).
Šteta što su im cijene tako visoke
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 23:55   #8
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post

Mene najviše mami Ocean Blossom. Sviđa mi se i vanilija (iako ju inače ne volim baš). Bila mi je zanimljiva jagoda-metvica, ali ne osjećam metvicu uopće, samo jako slatku jagodu.
Losion od vanilije uzimam definitivno Gelovi su im nekako preskupi za to malo pakiranje, zato ih još nisam ni kupila...ali preslatki su i znam da ću popustiti
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 03:33   #9
koja je fora, zasto su tolike cijene?
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 07:37   #10
Ja ga nisam vidila, ali sestra mi je rekla da postoji. Ja ih još nisam ni vidila uživo, u moj dm nisu došli, ona mi je kupila ovaj od vanilije. Ne mogu vjerovati da ljubii nije još nijedan kupila.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 10:20   #11
meni je odličan argan, ovaj prvi koji proviruje na slici ima poseban miris koji je kombinacija orijentalnog i gurmanskog, ali ne guši i ne udara u glavu, nego je baš prozračan. e to se bome teško nalazi. recimo yves rocher argan kolekcija mirisom nema apsolutno nikakve veze s ovim, ko ni preparati za kosu sa arganom koje sam imala priliku isprobati. miris se također lagano zadržava na koži.

što se tiče ovih koji su dostupni kod nas, sviđaju mi se karamela za hladnije vrijeme i ocean blossom za sad bazgu nisam vidjela al i to bi mi se moglo svidjeti.

Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
koja je fora, zasto su tolike cijene?
i u inozemstvu su otprilike ovakve cijene
vjerojatno na cijenu utječe to što se bočica može reciklirati, ekološka priča, visok postotak prirodnih sastojaka te specifični mirisi koji su ipak nešto dugotrajniji nego kod klasičnih gelova. sam sastav je generalno prosječan. al opet, ako netko zna dobro upakirati priču i prodati, to su francuzi. idealan primjer je nuxe. s druge strane, ako se usporede cottage i npr. fa, koji skoro triput jeftiniji, mislim da je donekle jasno zašto je ovo skuplje jer razlika ima.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 10:34   #12
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Ja ga nisam vidila, ali sestra mi je rekla da postoji. Ja ih još nisam ni vidila uživo, u moj dm nisu došli, ona mi je kupila ovaj od vanilije. Ne mogu vjerovati da ljubii nije još nijedan kupila.
Danas ćemo to ispraviti
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 10:55   #13
Ja sam kupila karamel piling i mlijeko za tijelo jer obožavam taj miris. Volim mirisat po bombonima/kolačima valjda. Miris stvarno dosta dugo ostaje. Cijena je veliki minus, ali ako se ulovi na nekim akcijama i sl. može proći. Meni je jagoda sljedeća na listi želja.
__________________
To nisam ja! To je moja Schauma!
la_nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 12:29   #14
Da li budu došli i u ostale dućane osim DM-a?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 15:11   #15
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Losion od vanilije uzimam definitivno
Jesi ga isprobala? Baš me zanima kakav je. Imam njihov gel za tuširanje od jagode, dobila ga na poklon, odličan je! Super miriši! Pakiranja su im stvarno preslatka.
daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 19:12   #16
Quote:
daylight kaže: Pogledaj post
Jesi ga isprobala? Baš me zanima kakav je. Imam njihov gel za tuširanje od jagode, dobila ga na poklon, odličan je! Super miriši! Pakiranja su im stvarno preslatka.
Nisam još isprobala, javim dojmove kad probam
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 19:37   #17
Može, jedva čekam da čujem dojmove!
daylight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 11:52   #18
kod mene ih još nema, pa kolike su im cijene?
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 14:15   #19
ovo je Ljubii napisala, pa budem samo kvotala.

Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
Gelovi su od 30 do 35 kn, piling 35, kreme za ruke oko 30 kn i losioni za tijelo 40-60 kn
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 21:40   #20
Quote:
daylight kaže: Pogledaj post
Može, jedva čekam da čujem dojmove!
Isprobah danas Uopće nije gust kao mlijeko ili losion, nego se rasprši kao sprej za tijelo. To mi je super za ove vrućine jer ga ne treba puno razmazivati i odmah se upija. Miris je divan (vanilija), a njega je ok za ovo doba godine, za zimu bi mi bio preslab
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.