Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2009., 12:33   #321
Nešto me zanima, palo mi je sad na pamet kako se meni to sve na vlasištu tek nedavno pojavilo a do tada sam se farbala, kada se pojavilo stopirala sam farbanje i zar se više neću smijeti farbati? ili bi se smijela jer se ne farbam baš često, znam to će mi samo iziritirati ali mislim pošto tome nema pravog lijeka zar je zbilja moguće da se ne bi smijela više nikad farbat? bemu miša i seboreji
Violet Stooge is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 18:19   #322
Quote:
Violet Stooge kaže: Pogledaj post
Nešto me zanima, palo mi je sad na pamet kako se meni to sve na vlasištu tek nedavno pojavilo a do tada sam se farbala, kada se pojavilo stopirala sam farbanje i zar se više neću smijeti farbati? ili bi se smijela jer se ne farbam baš često, znam to će mi samo iziritirati ali mislim pošto tome nema pravog lijeka zar je zbilja moguće da se ne bi smijela više nikad farbat? bemu miša i seboreji
ja imam seboreju i normalno se farbam. jedno vrijeme sam se cak farbala i svakih mjesec-dva (svaki put druga boja) i nije mi nista bilo (/kuc-kuc o drvo/ ). no moras paziti da se farbas u vrijeme kad nemas simptome. nikako nemoj stavljat farbu ako imas krastice ili crvenilo!!!
e sad,ovisi,mozda tebi koza drugacije reagira,ne mogu garantirat.
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 12:26   #323
Da svatko drugačije reagira ali svejedno sada mi je lakše, hvala
Netko je bio spomenuo termalnu vodu avene i stvarno je odlična, ne mogu vjerovat kako me uopće ne svrbi oko očiju i usana, crvenilo je skoro pa nestalo, odlična je, preporučam svima
Violet Stooge is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 15:24   #324
Da li bi što pomoglo brijanje glave?
myusername is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 15:39   #325
Nešto sitno, al to je opet zbog sunca koje više prodire do kože.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 13:25   #326
Hej ljudi, vidim ima puno žrtava seboreje ovdje. Trenutno mi seboreja uništava život jer sam toliko nesretna da ne mogu o ničem drugom razmišljati. Kako sam obožavatelj crne odjeće ogromna količina peruti koja otpada s moje glave je nesnošljiva i neprihvatljiva. Prije sam imala seboreju i to je bilo užasno. Pila sam kontracepcijske pilule 7 godina i bilo mi je super. Sve se povuklo i nisam imala nikakvih problema. Opće blagostanje. Sad sam prestala i izgledam ko krampus. Seboreja mi sad uništava život jer hodam okolo i skidam bijeli prah sa ramena, leđa, stolica.. Češanje glave da ne spominjem!! Sad mi se pojavila i iza uha. Užas. Očajna sam i trebam pomoć.. Naravno da mi i kosa otpada. Kupila sam inneov tablete i Dercos šampon. Imate još kakvu ideju? Novac nije problem..
NewArtist is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 17:50   #327
Newartist ovo za crnu odjeću te potpuno razumijem, isti slučaj je bio kod mene prije 2 mjeseca i onda sam kupila crni šampon koji se pokazao zbilja najbolji, ovdje ga svi preporučaju i evo od kad ga koristim uopće nemam više krastice koje se ljušte kada se svrbim po glavi, još uvijek malo svrbi ali je to ništa kako je bilo i naravno bez "peruti".
Violet Stooge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 20:08   #328
Quote:
Violet Stooge kaže: Pogledaj post
i onda sam kupila crni šampon koji se pokazao zbilja najbolji
koji je to?
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 23:09   #329
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
koji je to?

Dr. Tempt, samo da te upozorim nije baš ugodnog mirisa ali poslje pošpricaš malo laka po kosi i koga briga
Violet Stooge is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 00:29   #330
Jel' to onaj neki što "miriši" po naftalenu ili tako nečemu?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 00:37   #331
yup
Violet Stooge is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 00:49   #332
Quote:
Violet Stooge kaže: Pogledaj post
Dr. Tempt, samo da te upozorim nije baš ugodnog mirisa ali poslje pošpricaš malo laka po kosi i koga briga
uf...ne volim razlicite mirise po kosi....cak i pjenu za kosu pomno biram...
koliko kosta i koliko je djelotvoran? jel samo "prekriva simptome" ili ima relativno duze djelovanje?
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 08:17   #333
Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
uf...ne volim razlicite mirise po kosi....cak i pjenu za kosu pomno biram...
koliko kosta i koliko je djelotvoran? jel samo "prekriva simptome" ili ima relativno duze djelovanje?
Košta ti oko 50 kuna. Jako je djelotvoran (koristila sam ga prije) ali sam mislila da ne utjeće na seboreju nego samo na perut (al očit utjeće)..
Znači vraćam se njemu - ajde super.. Uvoznik tog šampona je jedna mala firma iz Sigeta (plava zgrada nasuprot Velesajma).. Uvijek imaju neke akcije pa prodaju taj šampon u ogromnoj boci za nekih 200ak kuna (ispadne ti kao da si dobio jednu bočicu gratis).. Samo kad perem kosu stara panično dolazi u moj stan i veli da se odjeti ko da plin negdje pušta
Smrdi užasno ali je jako djelotvoran (meni se glava prije znala u potpunosti očistiti). Sad sam mislila da ne djeluje jer sam oprala kosu s njim 2 puta i nije mi prošlo.. Pa sam kupila Vichy.. Ah..
NewArtist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 14:45   #334
Quote:
NewArtist kaže: Pogledaj post
Košta ti oko 50 kuna. Jako je djelotvoran (koristila sam ga prije) ali sam mislila da ne utjeće na seboreju nego samo na perut (al očit utjeće)..
Meni čak na bočici piše da je posebno namjenjen za seboreju, da zbilja je jako djelotvoran a i opet miris i nije baš neki kad se kosa posuši, dosta se izgubi ali užasan je kada ga se otvori i stavlja na ruku, užas živi
Violet Stooge is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 15:00   #335
Quote:
Violet Stooge kaže: Pogledaj post
Meni čak na bočici piše da je posebno namjenjen za seboreju, da zbilja je jako djelotvoran a i opet miris i nije baš neki kad se kosa posuši, dosta se izgubi ali užasan je kada ga se otvori i stavlja na ruku, užas živi
Hehe, mene jednom frizerka pitala dok mi je prala kosu dal sam koristila taj šampon (a prala sam kosu s drugim šamponom prije toga..) Užas.. AL super je.
NewArtist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 00:23   #336
Tata mi neki dan prao kosu s tim, ja reko - bokte, ćaća, šta s tijem kerozinom radiš

Mislim da ću mu ukrast malo kad ga toliko hvalite.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 09:28   #337
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Tata mi neki dan prao kosu s tim, ja reko - bokte, ćaća, šta s tijem kerozinom radiš

Mislim da ću mu ukrast malo kad ga toliko hvalite.
Peri s njim kosu barem 2 tjedna (recimo 4 puta ) i sigurna sam da će ti bit super.. Baj d vej ljudi, meni i ovaj Vichy Dercos pomaže (nakon 2 pranja nema više svrbeži, jedino je "perut" još tu ).. Kad potrošim cijeli šampon onda ću vidjet kak mi je, ak neće valjat vraćam se na smrdljivca
NewArtist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 09:35   #338
Evo ljudi, samo kratki brifing - dakle, zadnja 3 puta prala sam kosu sa Vichy Dercosom i smanjenje peruti je očigledno (ima još malo), nakupine ljuskica na glavi su minimalne i svrbeži (što je najvažnije) nema. Jako sam zadovoljna i nastavljam s njim.
Ako nekog zanima OT: pijem i Inneov tablete protiv opadanja kose i već nakon 10 dana uporabe primjećujem značajno poboljšanje ali i to da mi se lice čisti.. Toplo preporučam!
NewArtist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 12:52   #339
Evo da i ja malo izreferiram svoj razvoj stvari. Nakon očaja, doslovnog čupanja kose i sl. jer mi je seboreja pokrila u debelom sloju apsolutno cijelo vlasište, kupila sam crni šampon i prvi tjedan prala svaki dan kako piše na bočici.Rezultat je bilo strahovito suho tjeme, po cijelom vlasištu.To je bilo prestravično.Nakon toga sam na najgora mjesta mazala kantarionovo ulje i prestala sa svim kortikosteroidima i antimikoticima.

Stanje se smirilo, ili bar povuklo sa rubova čela ,što nikako nisam mogla sakriti. Sada još imam naslaga ali od iza pa me to toliko ne sikira.Ne koristim NIŠTA!!! Jer sam shvatila da i kad koristim i kad ne koristim stanje mi je isto, samo kad koristim više se sikiram oko ne djelovanja. Neki dan mi se počela razvijat krastica kod čela, skinula sam je uljem i nije se dalje razvijala.

Mislim da bilo koji šampon koji koristite, trebate naizmejenično sa nekim blagim.
Za ovaj crni, nemam pretjerane riječi hvale, osim da ga se ne treba pretjerano često jer meni je koma djelovao. Ali za povremenu uporabu je stvarno ok.
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 16:57   #340
Quote:
simba kaže: Pogledaj post
Mislim da bilo koji šampon koji koristite, trebate naizmejenično sa nekim blagim.
da,slazem se!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.