Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2010., 23:37   #41
Quote:
Velma kaže: Pogledaj post
što, epilator? ma epilator je zakon i ak nemaš prejak korijen, niš ni ne boli (o nogama pričam, bikini zona i pazusi are off limits)
znači na nogama je ok, ali ostalo ?!!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:40   #42
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
znači na nogama je ok, ali ostalo ?!!
Ja i prepone bez beda epilatorom. Nema šanse da bi to britvicom.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:42   #43
Quote:
simone kaže: Pogledaj post
kada (bi)ste vi svojoj kćeri prvi put obrijale noge
Prvo, ne bih brijala ja. Nije to špansko selo, gel + britvica nisu nešto pretjerano zahtjevan alat. Kupi joj u dm-u Balein paketić za start i nekakav pink gelić. Bit će ti zahvalna.
A kad... Ne znam. Mislim da gusti tepih dlaka nije (nužno) definiran godinama. Možda nije baš OK da se brije u četvrtom osnovne, ali ako je 7-8 razred i zbilja je dlakava - zašto čekati ?

Quote:
simone kaže: Pogledaj post
kada ste vi prvi put obrijale svoje?
13 godina, sjela sam u kadu i temeljito učinila kožu savršeno glatkom. Odjednom je sve oko mene bilo . Ne mislim da sam time išta loše učinila. Neki dan promatram žensku sa posla kako se presvlači, pokrivena je veprovskim gustim crnim dlakama po cijelom tijelu. Znam da bih ja izludila i tražila način da nestanu. Dok ne nestanu.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:48   #44
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ja i prepone bez beda epilatorom. Nema šanse da bi to britvicom.
i ne boli te?!! Budi iskrena, možda me nagovoriš da si kupim jedan !
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:51   #45
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
i ne boli te?!! Budi iskrena, možda me nagovoriš da si kupim jedan !
U početku je bolilo, sada jedva i osjetim. Navikneš se, dlačice postanju tanje, a korijen slabiji i jednostavno te ne boli više toliko. Jedino me živciraju urasle dlačice.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:52   #46
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
znači na nogama je ok, ali ostalo ?!!
Ma o čemu to vi?! Pa vidite da je ženi bed i brijanje nogu, a kamoli...nekih drugih dijelova.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 00:28   #47
Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
Prvo, ne bih brijala ja. Nije to špansko selo, gel + britvica nisu nešto pretjerano zahtjevan alat. Kupi joj u dm-u Balein paketić za start i nekakav pink gelić. Bit će ti zahvalna.

Potpis, ne znam zašto bi mama brijala curu u 7. ili 8. razredu. Nema tu nikakve filozofije. Objasniš kako ide i ona sama radi.

A što se tiče epilatora, koristila sam ih (čak ih dva imam) i katastrofalni su mi samo zbog jedne stvarčice - urastanja dlaka. Nema što nisam pokušala i stvarno treba to pažljivo odradit ne možeš s njim u svim mogućim smjerovima i kutovima . (Na nogama me nije bolilo, ali prepone i pazuh su bili totalno druga priča.) Blažena šećerna depilacija!
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 00:49   #48
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post

Potpis, ne znam zašto bi mama brijala curu u 7. ili 8. razredu. Nema tu nikakve filozofije. Objasniš kako ide i ona sama radi.

A što se tiče epilatora, koristila sam ih (čak ih dva imam) i katastrofalni su mi samo zbog jedne stvarčice - urastanja dlaka. Nema što nisam pokušala i stvarno treba to pažljivo odradit ne možeš s njim u svim mogućim smjerovima i kutovima . (Na nogama me nije bolilo, ali prepone i pazuh su bili totalno druga priča.) Blažena šećerna depilacija!
o honey Šećerna je ok? Ja nisam probala, samo vosak, al boli u tri p.m : , da sam bar prije počela s tim
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 00:50   #49
da imam kćer depilirala bih ju ako bi dlake bile izražajne i jako vidljive, grozno je vidjeti dlakavu odraslu ženu, kamoli curu, meni izgleda prljavo, uz sva pomagala dlakavo hodat okolo mi je neukusno i seljački, imala sam jednu susjedu dlakavu koja je ljeti hodala u vrućim hlačicama, nešto odvratno, ja imam dečke i preporučam im da otklone dlake pazuha, čišće je i djeluje urednije, barem ljeti kad se i više znojimo, al kad se jednom počne onda je to pod normalno, po potrebi
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 00:51   #50
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Ma o čemu to vi?! Pa vidite da je ženi bed i brijanje nogu, a kamoli...nekih drugih dijelova.
pa kad tad će morat počet i sa ostalim djelovima, zašto ne ubit to na samom početku, bit će joj kasnije lakše, pa znaš indijke, njima je nepojmljivo da žena ima dlake igdje na tijelu, od malih nogu se depiliraju pastom koju rade doma po cijelom tijelu ( čak i lice) da budu glatke i savršene
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 00:53   #51
Prošlo ljeto sam vidila curu, kojih 12-13 godina, obrijala si potkoljenice, a natkoljenice dlakaveeeeeeeeee

Mislila sam joj nešto reći, ali sam odustala.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:03   #52
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ja i prepone bez beda epilatorom. Nema šanse da bi to britvicom.
Dobro, ja prepone ne depiliram uopće. Ima par bijelih dlačica i to je to

Ma epilatorom ne boli po nogama, velim, ako ti dlačice nisu preedebele. Ako i jesu, s vremenom se stanje pa ne boli. Jednom sam krenula na biki zonu i.. hm.. e to je bilo bolno. Upjela sam par puta 'protrčati' da bar malo prorijedim, ali to je to. Ne bih preporučila.
A pazuh... no way pedro!


NEGO, žene, pa dobro što je vama? Jebemu, odgovori su vam ovdje ko da će zena, a kamoli curica koja je tek ušla u pubertet, izgledati ko vukodlak, ako se ne obrije od glave do pete. Take it easy... Imat će cijeli zivot, pustite je da počne s potkoljenicama. Ioanko je to vjerojatno više stvr osjećaja odraslosti nego stvarne velike potrebe.
Velma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:05   #53
Ja da bikini zonu ne depiliram, dopirala bi mi do pola natkoljenice.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:07   #54
Ma bikini zonu i ja da , ali ne same prepone, kao unutrašnji dio bedri. Imam sreće pa su mi i inače dlake na nogama trči-trči pa evo je.
Velma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:34   #55
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
pa kad tad će morat počet i sa ostalim djelovima, zašto ne ubit to na samom početku, bit će joj kasnije lakše, pa znaš indijke, njima je nepojmljivo da žena ima dlake igdje na tijelu, od malih nogu se depiliraju pastom koju rade doma po cijelom tijelu ( čak i lice) da budu glatke i savršene
Indijke? Valjda muslimanke. (sunan al-fitra)
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:43   #56
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Indijke? Valjda muslimanke. (sunan al-fitra)
Ma klinac , koka, indijke! Tipa Aishwarie Rai
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:47   #57
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
i ne boli te?!! Budi iskrena, možda me nagovoriš da si kupim jedan !
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nemoj joj ništa vjerovat, ona je Borg!

Boli k'o sam Vrag i Isus i Otac i svi skupa!

Ja jedva izdržim noge, ostalo kremom.


Netko već reče..život na moru..ne briješ noge??!!
Pa sam ih obrijala jadna tatinim žiletom i sapunom...još imam đir kraj kičice nakon 15 god.

Bilo je ljeto, 7. na 8. razred.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:49   #58
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Ma klinac , koka, indijke! Tipa Aishwarie Rai
Šećerna pasta i threading su s Bliskog Istoka.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:53   #59
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Indijke? Valjda muslimanke. (sunan al-fitra)
Indijke također.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:54   #60
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Šećerna pasta i threading su s Bliskog Istoka.
A bemu, ne znam , znam 100 % da se tamo negdje od malena moraju depsat jer to tako mora bit, može bit da su i s D. Istoka , whatevet, bitno je da ti upražnjavaju od malena i vjerujem kad imaju godina kao i ja ( 29) da im više nije bad
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.