Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 17:51   #841
Možeš ih skinuti i sa neta. Oni koji se dijele su malo drugačiji, ali samo pojedini kuponi u toj knjižici, ostatak je uglavnom s identičnom ponudom i s jednakim uštedama. Prokleti bili, sad ću svaki dan tamo jest.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:52   #842
Ne vidim da više ima tih kupona na netu. Neko vrijeme je bilo i pisalo je da se možete koristiti i tim kuponima.
Kaj je u ponudi? Isto što i uvijek?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:04   #843
Kak nema, ja sam maloprije gledao i tamo su.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:13   #844
Ja sam ćorava .
Sad vidim. Ooooooooooooooo, pa ima tu svega, nije ono staro, 4 kupona. A kaj, kad dođeš u McD dobiješ sve te neavedene kupone, njih 20 i nešto?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:42   #845
Captain Awesome is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:02   #846
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ja sam ćorava .
Sad vidim. Ooooooooooooooo, pa ima tu svega, nije ono staro, 4 kupona. A kaj, kad dođeš u McD dobiješ sve te neavedene kupone, njih 20 i nešto?
Ja sam ih danas našao u poštanskom sandučiću. Kao da su znali kome trebaju ubaciti.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:27   #847
Quote:
Šeik_90 kaže: Pogledaj post
baš kad se spominje MCdonalds samnom je radio jedan dečko u Bechtelu iz rijeke imao je negdje onda 30-31 godinu,to je bilo 2001-2003,znači da sada ima negdje oko 40-tak....i čuo sam da je ružno obolio,a nije izlazio iz tih Mdonaldsa i fastfoodova,a čujem da ima karcinom na želudcu....dok je samnom radio vječito je imao neki probvlem sa želudcom,čak su mu čirevi počeli pucati jednom na trasi auto ceste dok smo radili...
Nije MC kriv za njegovu bolest nego način života npr imam frenda koji ubije 2-3 litre vina(upitne kvalitete) i bar 3 kutije cigareta i to zadnjeg smeča švercanog iz bosne naravno jetra reš pečena pluča izgledaju ko asfaltna baza i naravno okrivio je LOŠE GABLECE tipa pizza iz pekare,čevapi,pečeni piceki i naravno tužil bude MC jer su oni najviše krivi za njegovo zdrastveno stanje a sudu bude priložio RAČUNE kao dokaz koliko se tamo hranio
mislim čovjek je bolestan i nije to za samijanje ali dajte ljudi malo zaokružite sliku kako i u kojim uvijetima živite pa onda okrivite nekoga za vaše problema
koliko got hrana u MC imala konzervansa(vjerovatno postoje podaci) nije ni do koljena STRESU sa kojim svaki dan živimo
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:29   #848
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ja sam ih danas našao u poštanskom sandučiću. Kao da su znali kome trebaju ubaciti.
Hhaha, ma daj! Kaj i toga ima?!
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:44   #849
U Zagrebu ima.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:54   #850
što vi jedete s menija?
jel nije to malo skupo
uzmem 5 onih cheesburgera, pomfrit i colu i bude lijep račun.
ispod 50kn se tamo nemogu najest.
 
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:00   #851
Ja osobno tamo nikad neću uć. Inače, već je davno poznata stvar da je McDonaldsova hrana teški otrov, te da se od nje nemoš najest... ali ja sad neću o tome jer vidim da se već pisalo o tome

Prema tome, ako ste toliko lijeni pa vam je teško otić u neki drugi Fast Food, slobodno se trujte.

Da nedođe do zabune to je ukusno... al, recimo kakav je to krupir koji može trajat - godinama
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:00   #852
Ja osobno tamo nikad neću uć. Inače, već je davno poznata stvar da je McDonaldsova hrana teški otrov, te da se od nje nemoš najest... ali ja sad neću o tome jer vidim da se već pisalo o tome

Prema tome, ako ste toliko lijeni pa vam je teško otić u neki drugi Fast Food, slobodno se trujte.

Da nedođe do zabune to je ukusno... al, recimo kakav je to krupir koji može trajat - godinama
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 00:01   #853
ja jednostavon nemugu da se ne ubacim....
mc donalds je teski otrov...iskreno po mom misljenju to meso od tamo kao i sve ostalo prolazi vece kontrole mesa nego bilo koji drugi fast food...ovi kvartovski sam bog zna odud je to meso i kak se cuva...a mc don. je preeveliki lanac hrane da se takvo nesto tamo moze dopustiti... je ta hrana je otrov ako cemo o kalorijama i tim stvairma...ali da cu se otrovat od hamburgera tamo...presmjesno..
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 02:12   #854
Quote:
Kiselozeljev kaže: Pogledaj post
Možeš ih skinuti i sa neta. Oni koji se dijele su malo drugačiji, ali samo pojedini kuponi u toj knjižici, ostatak je uglavnom s identičnom ponudom i s jednakim uštedama. Prokleti bili, sad ću svaki dan tamo jest.
Jel moze direktan link pliz? Nemrem nac na stranici
Moze i na pm

Tnx puno)
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 11:37   #855
Već sam spomenula da ne hodam baš u Mek jer mi sve skupa nije tolko fino (to meso mi ne paše) i nemrem se baš najest, preskupo me dođe, al lupila sam tam ohooo pomrita, chickena i pita. Više ne.

Al neki zbilja pretjeruju, spominju se teški otrovi i ko da ćeš crknut ak jedeš tam. Pa pol toga kaj jedemo svakodnevno je ionak otrovno, kaj Kraševe napolitanke nisu pune svega i svačeg, sve je filano sa xxxxxx aditiva, al nećeš tog smeća pojesti 5 kg na dan. Sama sam kontra, ali neki ga zbilja valjaju bezveze.

Ak imaš love, fino ti je, ne stigneš kuhat, usput ti je i hoćeš nešto na brzinu pojest, odi pa si mrkni nešto tu i tam, zašto ne Drugo je kad neki od toga rade sveto otajstvo pa im je prefinoooo..Kod nas u Vž je Mek naročito prepun nedjeljom, umjesto da jedu doma ručak, posebice međimurci nahrle ko da se radi o restoranu delux kategorije kaj mi je ipak žalosno.
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 11:54   #856
Tako ti je i u Zagrebu.


Btw, ne kužim ove koji kažu da se tamo ne mogu najesti; pa koliko ti mogu pojesti? (i onda se još čude kad im nakon toga bude loše, i kao McD je kriv, a ne to što se prežderu)
Ja jedva pojedem cijeli veliki BigMac menu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 13:51   #857
za sve koji se ne snalaze na McD stranici

http://www.mcdonalds.hr/worlds/01/ustedi/web_kuponi.pdf
audio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:41   #858
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Tako ti je i u Zagrebu.


Btw, ne kužim ove koji kažu da se tamo ne mogu najesti; pa koliko ti mogu pojesti? (i onda se još čude kad im nakon toga bude loše, i kao McD je kriv, a ne to što se prežderu)
Ja jedva pojedem cijeli veliki BigMac menu.
Jedan Meni od 29 kuna ima 1000 kalorija, što je za svaku zdravu osobu sa zdravom probavom čak i previše kalorija za jedan obrok i dosta da pola dana nakon toga više nisi gladan. Ovima kaj govore da se od toga ne mogu najesti preporučam odlazak liječniku jer sigurno imaju problema s metabolizmom ili možda i nešto ozbiljnije.

A to je uostalom i dosta jeftin način da se najedeš. Nek mi netko kaže u kojem to još fast foodu možeš dobiti Hamburger, krumpiriće i colu za samo 29 kuna?
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:53   #859
Quote:
Kiselozeljev kaže: Pogledaj post
Ovima kaj govore da se od toga ne mogu najesti preporučam odlazak liječniku jer sigurno imaju problema s metabolizmom ili možda i nešto ozbiljnije.

ja se recimo ne mogu najesti jer mi nije baš fino to meso, fali mi povrća, ona tri krastavca su mi premalo i pecivo pretanko Salata mi ne valja jer je premala, da imaju maslinovo ulje i ocat, onda bi još i jela jer mi je od tih 1000 otoka i sličnih stvari zlo Kad dođem u Mek trebam bar 10ak min da razmislim kaj bi uzela

Al vidiš kebab (pa čak i bez mesa), samo sa feta sirom i punoooo povrća mi itekak paše i sita sam da jedva dišem za 25 kn :manijakalni izjelica povrca:
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:34   #860
Ak ne pojedeš, onda se nebuš ni najela, to je bar jasno.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.