Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2015., 13:50   #5281
Meni je banggood super!!
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:07   #5282
I meni.Prvo iskustvo odmah pozitivno
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 10:08   #5283
Dresslink,sammydress,ebay- sta vam je najdraze,odakle ste najzadovoljnije


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 11:53   #5284
Jel se moze naruciti sa Zalanda u HR? Ikojeg? vidim uk i de ne moze..
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 22:58   #5285
Cure je li koja narucivala s ove stranice www.accesssories.net ? Poslala mi cura ime i prezime, nasa u Pozegi i uplata na racun pa me zanima je li tko kad narucivao....
EjlaiDžondalar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 00:32   #5286
pozdrav,

jel netko vracao odjecu kupljenu preko www.gap.eu?
ne pase mi jedan prsluk, ali vidim da je vracanje iskljucivo preko dhl-a, pa da ne ispadne postarina skuplja od kupljenog
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 11:35   #5287
Quote:
EjlaiDžondalar kaže: Pogledaj post
Cure je li koja narucivala s ove stranice www.accesssories.net ? Poslala mi cura ime i prezime, nasa u Pozegi i uplata na racun pa me zanima je li tko kad narucivao....
Pa to je ebay sa uber-nabijenim cijenama

npr vidla sam haljinu koju je frendcia kupila za 45kn, ovdje je 179, o ostalom da ni ne pricam.... radije si sama naruci, cekanje ne kosta 100+kn
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 20:55   #5288
Jel tko od vas dobio na Romweu giveaway kupone preko nagradnih na facebooku? Ako da, jel to stvarno onda sve besplatno ili je ipak da se mora platiti nešto tj. poštarina?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 23:44   #5289
cure, koja je procedura kad mi item nije dosao?obavila sam vec destak kupovina po ebayu i sve je stiglo osim jedne ogrlice, danas je 30 dan od narudze i estimated delivery je od 14.4 - 5.5. . e sad dali ja vec otvaram case ili sto mi je ciniti?? jel se treba javiti selleru? nije mi sad jasan onaj rok kad otvorim pay pal pa pise 180 dana, a znam da sam citala na temi 45 dana?? hvala, pozzz
bubica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 08:48   #5290
Quote:
bubica44 kaže: Pogledaj post
cure, koja je procedura kad mi item nije dosao?obavila sam vec destak kupovina po ebayu i sve je stiglo osim jedne ogrlice, danas je 30 dan od narudze i estimated delivery je od 14.4 - 5.5. . e sad dali ja vec otvaram case ili sto mi je ciniti?? jel se treba javiti selleru? nije mi sad jasan onaj rok kad otvorim pay pal pa pise 180 dana, a znam da sam citala na temi 45 dana?? hvala, pozzz
Rok estimated delivery nije još uvijek prošao, ono što bih ja obično napravila jest da bih pričekala još nekoliko dana do 2-3 dana prije kraja ovog estimated delivery. Ako ni tad paket ne bi stigao, onda bih se javila selleru i rekla mu da ništa nisam dobila i predložila da mi vrati novce (bez otvaranja casea na ebayu), a da ću ja uplatiti ako paket stigne. 2x je prošlo bez problema kod 2 različita sellera, i oba puta su paketi stigli nakon nekih 10ak dana i samo sam im se javila i uplatila nazad koliko sam dugovala.

Prije se trebao case otvoriti u roku od nekih 42 dana (mislim da je tako nešto bilo), ali čini mi se da se to promijenilo i da je sad da se moraš javiti selleru u roku 30 dana ili unutar tog razdoblja estimated delivery (znači, imaš vremena do 5.5.). Za ovo nisam 100% sigurna, tako mi je prijateljica rekla pa to još provjeri na ebay-u
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 09:25   #5291
iz nedavnog iskustva sam naucila da case otvaram cim prodje estimated delivery i trazim povrat novca

za romwe - jednom sam dobila bas od njih kupone i sve je bilo besplatno
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:56   #5292
Koji online dućani drže Fly London cipele? Nešto kao da sam vidjela prošle godine na The Hutu, ali sad ihviše nemaju...
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 20:03   #5293
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Koji online dućani drže Fly London cipele? Nešto kao da sam vidjela prošle godine na The Hutu, ali sad ihviše nemaju...
Ja naručujem s ove stranice Stignu za nekoliko dana. Imam sreću da sam 37, pa stvarno povoljno kupujem probne modele
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 16:48   #5294
http://www.macys.com - itko iskustva s njima? bilo kakva - frendica oce naruciti cipelice paa ju zanima....
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 18:21   #5295
Ne bi trebalo biti nikakvih problema, jedan od najpoznatijih americkih department storeova. Samo ne znam koliko se isplati obzirom na cijenu shippinga, PDV, carinu.

EDIT: Bas sam isla malo pogledati, sandale koje su 500kn ubacila u kosaricu, ubacila kod za 25% off, izadju 375kn. Medjutim shipping + tax

coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 20:08   #5296
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Ne bi trebalo biti nikakvih problema, jedan od najpoznatijih americkih department storeova. Samo ne znam koliko se isplati obzirom na cijenu shippinga, PDV, carinu.

EDIT: Bas sam isla malo pogledati, sandale koje su 500kn ubacila u kosaricu, ubacila kod za 25% off, izadju 375kn. Medjutim shipping + tax


uf, uf kkoma..prenjet cu joj
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 19:49   #5297
Jel ima netko iskustva s [url]http://www.boohoo.com
tratinčica185 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 19:58   #5298
Quote:
tratinčica185 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko iskustva s [url]http://www.boohoo.com
Imaš cijelu temu
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 20:50   #5299
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Imaš cijelu temu
hvala
tratinčica185 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 09:48   #5300
Stilago.hr

Ekipa, trebam pomoć...Ovakva je situacija: naručila sam cipele preko Stilago.hr, koje sam uredno i u roku vratila jer su mi bile male. Putem e-maila dobila sam povratnu informaciju da je paket zaprimljen u njihovo centralno skladište, koje je u Slovačkoj i da očekujem povrat novca o čemu će me obavijestiti. Kod povrata paketa upisala sam tražene podatke, između ostalog i broj računa za povrat novca. Dobila sam od njih mail da mi nisu izvršili uplatu jer broj računa ne odgovara mom imenu?! (nisam baš takva tuka da nisam 3x provjerila brojeve), i da im ponovo pošaljem broj, što mi je odmah bilo sumnjivo (btw, frendica koja radi u banci mi kaže da je to glupost jer oni to ne mogu vidjeti). Broj sam imo poslala, no u međuvremenu dobijem mail da se Stilago.hr gasi i od tada su nedostupni i na mail i na telefon...Uglavnom, ništa od love, čini mi se. Ima li tko slična iskustva s njima i kako je riješio situaciju? E, još mi je zadnji pokušaj poslati im preko FB poruku na slovačku stranicu....
ssandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.