Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2004., 21:34   #81
hvalaa
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 21:37   #82
nema na cemu, pokusavam nacin neki slip, ali nista, ma ne mos falit. prekoputa ti je ona zgrada s smedjim kamenom i hrpom stakala, a malo dalje nama i konzum.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 21:39   #83
Quote:
tilla kaže:
nema na cemu, pokusavam nacin neki slip, ali nista, ma ne mos falit. prekoputa ti je ona zgrada s smedjim kamenom i hrpom stakala, a malo dalje nama i konzum.
ma valjda cu naci... isprintat cu si ove tvoje natuknice pa cu se po njima ravnati
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 21:44   #84
pa dubrava je zivopisna, ne znam kako bi bolje objasnila
da napisem da trazis zlatarnu rodic, dodic i company vrlo vjerojatno bi fulala jer se sve tako zovu
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 23:48   #85
Quote:
tilla kaže:
nema na cemu, pokusavam nacin neki slip, ali nista, ma ne mos falit. prekoputa ti je ona zgrada s smedjim kamenom i hrpom stakala, a malo dalje nama i konzum.
a na kojoj je to strani av. dubrave? dakle ako se od okretišta ide prema dubcu - desno ili lijevo?
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 07:22   #86
na lijevoj strani odmah par kuća iza Konjščinske. neke velike plokružne bijele stepenice su ispred dućana.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 11:33   #87
taj dizelov outlet je mene užasno razočarao! Mislim, majce od prošle godine(nije da moraju biti najnovija moda, ali očekujem da su turbo snižene ako su prošlogodišnje) koje su prošle godine u dizelovim dućanima bile, recimo, 600 kuna u outletu su po 450!
Neš ti sniženja!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 11:39   #88
je i mene

ruksak koji je kostao jesenas 700kn, ja sam platila u 2 mj. 210kn.

tocna adresa je dubrava 11a.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2004., 21:44   #89
neznam o kojim outletima ti pricas,ali moji su super...i ne nije second hand ni najmanje!recimo moj najbolji outlet je woodberry cmns.ima butiga od bebe do versace i recimo stvar koja inace dode 500$je ovdje 250 ili manje...obicno nesto sto nije otislo u normalnom ducanu ,a stigla je nova posiljka...pa kud s tim nego u outlet!
jel ide netko od vas ny ljudih tamo????????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2004., 21:44   #90
neznam o kojim outletima ti pricas,ali moji su super...i ne nije second hand ni najmanje!recimo moj najbolji outlet je woodberry cmns.ima butiga od bebe do versace i recimo stvar koja inace dode 500$je ovdje 250 ili manje...obicno nesto sto nije otislo u normalnom ducanu ,a stigla je nova posiljka...pa kud s tim nego u outlet!
jel ide netko od vas ny ljudih tamo????????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2004., 16:35   #91
..novootkriven...barem za mene outlet kod Beca...imenom McArthur Glen Desinger outlet Parndorf...oko 30 min A4 prema Budapestu...jos uvijek relativno skup za moj dzep, ali se stvarno nade predobrih i dosta jeftinih stvarcica...


...molim i drugi put
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2004., 14:55   #92
Ne znam da li je spomenut-Killer loop i Playlife kraj Rabuiesea u Italiji,odmah nakon granice kada se ide iz Istre.
Ima i nekih cipela-mislim da je Bata.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 20:37   #93
Talking Outlet store

Sigurno svi znate barem 1 outlet store u Zagrebu...
Predlažem da ovdje napišemo adrese ili mjesta za one koje znamo...

Evo ja ću napisati one koje ja znam:
-Dr.Martens,Nike, Reebok,Sketchers-KOD MERCATONEA
-Diesel-na Aveniji Dubrava
-Americanino na trgu...



.......
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 22:46   #94
Da nadopunim, taj "reebok martens" zove se wulf sport. Imaju i web na kojem možete vidjeti točnu adresu.

Pokoji outlet nije outlet nego najobičniji dućan na kojem piše "outlet", pa pišite samo one u kojima ste bili i nešto i kupili.


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 23:12   #95
outlet???

hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 23:22   #96
Quote:
hana kaže:
outlet???

Odjeća određenog dućana s markom (npr.Nike,Diesel,itd) koji ima posebne dućane nazvane ''outlet'' u kojima prodaje svoju odjeću od prošle sezone po prilično jeftinijim cijenama.
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 23:25   #97
Eh,da
samo u nas baš i nije toliko jeftinija(osim Diesela) i katkad je to samo zamaskirano da misliš da dolaziš u outlet a onda ti seviraju cijene o-la-la.
Npr.Nike kod Mercatonea,mislim da oni imaju i novu kolekciju i ''nove'' cijene,ali bitno je da se nazivaju outletom
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 23:27   #98
Quote:
Lorelai kaže:
Odjeća određenog dućana s markom (npr.Nike,Diesel,itd) koji ima posebne dućane nazvane ''outlet'' u kojima prodaje svoju odjeću od prošle sezone po prilično jeftinijim cijenama.
thx
ja trazim one dieselice shuze-tenisice onako napred su malo na kockasto vise i imaju dvije pruge onako sa strane (djir ko sketchersice oblik) a vise se ne proizvode ocito... jel mogu to nac u outlet diesel ducanu?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 00:13   #99
Diesel je inače toliko skup da ni sa sniženjem u outletu nije prihvatljiv, barem za moj džep...

inače nisam bila na dubravi u njihovom shopu... kakve su cijene?
__________________
Tko šuti, taj se slaže... (Qui tacet, consetit...)
Annette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 01:26   #100
Quote:
Annette kaže:
Diesel je inače toliko skup da ni sa sniženjem u outletu nije prihvatljiv, barem za moj džep...

inače nisam bila na dubravi u njihovom shopu... kakve su cijene?
Ja sam tam kupio traperice za 250 i 350, majicu za 50 i jaknu (dugu pernatu) za nekih 500 kn. Doduše bar pol godine nisam bio tam... Al kad god sam bio - našlo se ponekaj dobro i povoljno..
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.