Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2008., 01:56   #201
možda te kuje zajebaju i sve je objašnjeno preko teorije zavjere
__________________
Izvadak iz pravila podforuma Glazba:
*napomena : Chronos je najveći metalac forum.hr-a
ChR0NoS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 13:57   #202
meni se isto takve stvari događaju, samo što sam ja doma u svome krevetu. isto vidim svašta, paukove, svinjske glave, neke niti koje se pružaju prema meni. budem zatečena i prestrašena, ali onda se pomolim i zamiolim za zaštitu pa bude sve ok.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 14:04   #203
Quote:
daruvar_punk kaže: Pogledaj post
ma sere...jbt...mogu i ja izmislit neznam sta......i ja sam bio na groblju sliko sam i ispala je neka faca i sta...buhu jbt
ipak postoji nesto,nemam blage sta dali su to duhovi ili nesto trece...meni se desilo prije nekoliko godina,otprilike 2-3 i jos se uvijek sijecam tog dogadaja kao da se jucer dogodilo..ovako bila je vecer,ja sam bila u dnevnom boravku i ucila ja mislim matematiku,nesto mi nije bas islo ucenje pa sam isla traziti tatu da bi on malo objasni....prvo sto sam napravila sam isla u kuhinju ali prije toga,dok sam hodala hodnikom sam vidjela neciju sjenu iza stakla i sjecam se da je imao kaput,ja sam pomislila da je tata pa sam sva vesela dotrcala kad ono prazna kuhinja,odmah sam se prepala a sigurna sam 100 posto da je netko bio unutra...tog dana mama je dezurala,samo je tata bio i baka u kuci koja je spavala usvojoj sobi...ima puno godina i jedva hoda stoga...kad sam izasla iz kuhinje vidjela sam tatu kako gleda televiziju u svojoj sobi...i on se bome prepao kad sam mu sve ispricala...nisam vidjela detalje kroz stakla jer je poluprozirno ali ta osoba ili sto vec,je bila visoka i nosila je nesto crno :S
zna mi se desiti ponekad,sada rijetko, da vidim istu scenu sto sam ja sanjala neku noc...potpuno isto i kako se ja hvatam za glavu od cuda...hahah smijesno,ne?
jednom dok sam slagala puzle od mona lise i bila sam pri kraju isla sam spavati kao da me netko natjerao i u snu netko mi je pokazivao koje puzle mi fale i gotovo se derao na mene da necu zavrsiti,ja sam bila sva ljuta jer sam pazila da mi niti jedna nebude progutana od usisavaca i taj glas koliko se sjecam je bio muski...pokazao mi je da ce mi faliti 3 puzle i na kojim mjestima i stvarno se to desilo isto dana kad sam zavrsila sa slaganjem...
sto mislite ??molim vas komentirajte :* =)
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 16:48   #204
Quote:
Jopa_od kaže: Pogledaj post
Kako jadno vise... ovdje je od 1000 ljudi 999 imalo paranormalna iskustva... vidanje duhova, vampira, nekakvih monstruma... onda bi po prosjeku trebalo svaki 2 covjek na svijetu imati nekakva paranormalna iskustva svaki dan.. pa ljudi da je tako onda bi bilo knjiga o tome na milijone... mislim da lazu ovdje puno... ono mislim da je 1 na 1000 ima neka mala iskustva... vise nemogu da citam i da se ne smijem... zalosno.. a ovoj curi cu reci tako je i meni bilo sve dok nisam izaso iz maste da sam ja glavni na ovome svijetu... ajd ti fino se pomoli i zivi svoj zivot... i jos da kazem da svaka kuca u hrvatskoj koja je starija od 20 godina je ukleta, puna duhova, sjena i tako... nemogu vise da slusam... kada budem kupovo kucu prvo cu pitati koliko je kuca stara... je li izgradena na indijanskom starom groblju... jesu li t bili nacisti komunisti ustase... pa je li bila ove vjere one... je li ovo je li ono... napravit cu spisak... ono stvari koje mi bivsi vlasnik mora odgovorit... ja ne kazem da nema paranormalnih stvari ali da se dogadaju svaki dan nema... evo ja svaku vecer ustajem u 3 ujutro i setam po livadama i divim se kako je mjesec fin i kako se sve sjaji... ne kazem da me je strah ali je predivno.. jesam li ja normalan... jesam li za ludnice... pa brate niste ne postoji ako ne umislis... tko je cuo za duhove kada si bio mali.. tek kada si slusao price i gledo horor filmove onda si dobo strah i poceo da umislljas... ja sam vjernik i nicega se ne bojim... ma pusti te malo mozak.. malo se opustite malo vjezbajte.. disite pravilno i vidjet cete da nista od toga ne postoji... u strahu su velike oci... sorry ako sam nekoga uvrijedio... morao sam ovo napisati...
Slazem se slazem,meni je isto cudno bilo kak se tu svima dogadjaju paranormalne stvari i to bas svima ono .A ova dea u oblacima je stvarno u oblacima,smanji malo konzumaciju marihuane ,ili si paranoicna pa halucijancije i ta sranja znas ono
Ša la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 14:10   #205
Ja mislim da ima nesto u tim stvarima. Ali pravo pitanje je ako poreknes svom prijatelju tu tajnu (ili sto si vec rekao) dali ce ta ˝negativna˝ energia nestati?
Jopach is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 14:31   #206
Quote:
zuzi_ri kaže: Pogledaj post
ipak postoji nesto,nemam blage sta dali su to duhovi ili nesto trece...meni se desilo prije nekoliko godina,otprilike 2-3 i jos se uvijek sijecam tog dogadaja kao da se jucer dogodilo..ovako bila je vecer,ja sam bila u dnevnom boravku i ucila ja mislim matematiku,nesto mi nije bas islo ucenje pa sam isla traziti tatu da bi on malo objasni....prvo sto sam napravila sam isla u kuhinju ali prije toga,dok sam hodala hodnikom sam vidjela neciju sjenu iza stakla i sjecam se da je imao kaput,ja sam pomislila da je tata pa sam sva vesela dotrcala kad ono prazna kuhinja,odmah sam se prepala a sigurna sam 100 posto da je netko bio unutra...tog dana mama je dezurala,samo je tata bio i baka u kuci koja je spavala usvojoj sobi...ima puno godina i jedva hoda stoga...kad sam izasla iz kuhinje vidjela sam tatu kako gleda televiziju u svojoj sobi...i on se bome prepao kad sam mu sve ispricala...nisam vidjela detalje kroz stakla jer je poluprozirno ali ta osoba ili sto vec,je bila visoka i nosila je nesto crno :S
zna mi se desiti ponekad,sada rijetko, da vidim istu scenu sto sam ja sanjala neku noc...potpuno isto i kako se ja hvatam za glavu od cuda...hahah smijesno,ne?
jednom dok sam slagala puzle od mona lise i bila sam pri kraju isla sam spavati kao da me netko natjerao i u snu netko mi je pokazivao koje puzle mi fale i gotovo se derao na mene da necu zavrsiti,ja sam bila sva ljuta jer sam pazila da mi niti jedna nebude progutana od usisavaca i taj glas koliko se sjecam je bio muski...pokazao mi je da ce mi faliti 3 puzle i na kojim mjestima i stvarno se to desilo isto dana kad sam zavrsila sa slaganjem...
sto mislite ??molim vas komentirajte :* =)
...bili oni duhovi,demoni,ili šta ja znam kaki frajeri ili frajle,imati će onoliku moć koliku im ti daš...nju naravno stječu preko čega drugog nego preko tvoga straha...tako je i u stvarnosti...što te se više neko boji,više ćeš njime moći manipulirati...ne daj se zuzi...nisi jedina kojima se događaju ili su se događale takve stvari...

...iz vlastitog iskustva vjerujem kako pojavljivanje same sjene ne predstavlja ništa pozitivno,ne želim te uplašiti,samo govorim o slučajevima sa kojima sam se ja susretao,a koja su sadržavala upravo tog negativca...

...kratko ću navesti dva slučaja koja su se dogodila osobama koje poznajem,jednu (radi se o odrasloj osobi u 40-tim god) jako dugo,a drugu (adolescent) osobu tek pola godine...oba iskustava su na neki način traumatična,jer ih je sjena fizički maltretirala...obe osobe,ne poznaju se,nikada se nisu vidjele,a kamoli poznavale ispričale su mi identična iskustva,bez da sam ja ispričao iskustvo jednoga drugomu...

...usret sa sjenom im se dogodio dok su spavale.Usred noći,valjda zbog osjećaja nelagode ili čega god već,probudili su se,i u kutu sobe stajala je osoba zavijena u crno...sjena,kako je već nazvana...nisu bili u stanju zvati nekoga,jednostavno nisu uspijevali izgovarati riječi...sjena im se polako počela primicati...popela se na krevet...osobi 1 sjela je na prsa te se ona počela gušiti,dok je osobi 2 ruke položila na prsa koja se također počela gušiti...to je trajalo neko vrijeme dok ih nije pustilo i naravno,našli su se sami u sobi...osoba 2 mi je spomenula šaputanje na uho za vrijeme gušenja,ali nije razumjela ni riječi koja joj je bila rečena...

...to naravno ne vodi na dobro...smatram da je teško,zbog straha i to,ali bilo bi potrebno ubuduće ako ti se dogodi nešto slično,postaviti se prema tome na pravilan način...ti ćeš znati na koji.......

...kao što sa rekao,ta sjena ili što god je već,ima samo ono što joj ti daš...
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 14:41   #207
Quote:
yagodica kaže: Pogledaj post
Ovako...Često kad idem kući iz škole umorna sam..idem popodne u školu i navečer kad idem kući jako sam umorna.Sjedim u busu i tišina je i mrak...Nerijetko zadrijemam,a kad otvorim oči priviđaju mi se stvari..Više puta sam vidjela kako mačka sjedi na sjedalu ispred mene,i jednom pauka(velikog)kako visi na onoj uzici od mreže..Kad sam se približila,njih naravno nije bilo,a sve je izgledalo tako stvarno...Što mi se dešava?Jel se nekome dogodilo išta slično?Strah me....
To ti se zove kroničan nedostatak sex-a
MaoaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 18:49   #208
A ja se bojim u sve vezano za magiju vjerovati.
A volio bih bez komplexa. Iz religiozne sam obitelji. To je veliki zajeb.
Imam par primjera iz osobnog života gdje zaista vrijedi ona "bolje da šutim da ne ureknem".
__________________
U kamenu ništa ljudsko, u ljudima sve kameno.
-- blacky -- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 02:43   #209
aj ti lijepo reci svom prijatelju ovako (strumpf nece dobiti sedmicu na lotu)
__________________
Kad se budem ženio pjevat ce mi grupa YouTube...jer svaku pjesmu znaju!!
strumpf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:18   #210
Quote:
yagodica kaže: Pogledaj post
pa dobro,istina,učim puuuno i možda stvarno i je od toga..a i fali mi željeza u krvi...dobro,ajd,već sam mislila da sam pukla...issse hvata me jeza od ovih misterija pa sam pomislila da....ajd hvala Bogu da nisam...tnx anyway
kao što sam već reko,modovi bi na početak "Alternative" trebali staviti upozorenje slično kao na početku filmova..."sadržaj podforuma Alternativa nije primjeren osobama mlađim od 18 godina,ili osobama slabih živaca i slabog želuca,isto kao niti osobama koje su podložne vjerovanju raznih priča"...nego,da se vratimo na temu,mislim da nisu nikakvi veći problemi u pitanju...odspavaj,odmori se,pusti mozag na pašu...ako se ti problemi i dalje nastave,posjeti lječnika...isto tako bi se složio sa izjavama dotičnog gospodina "Asezmar31" i rekao da je manifestacija entiteta moguća u svakakvim životinjskim oblicima,ali mislim da to kod tebe nije slučaj...meni se slično dogodilo kad sam jednom išao putem kojim svakim danom prolazim i odjednom sam osjetio takav intenzivan miris da sam morao doslovno začepiti nos,i na tom mjestu vidio crnu mačku koja nepomično sjedi na vrhu debla i promatra (što baš i nije tipično kod mačaka)...zanimljiva je stvar bila što nije bilo moguće da se miris odnekuda širio,odnosno to je bio miris kakvog nisam u životu osjetio,nebih nužno reko neugodan,ali jako intenzivan...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:35   #211
Ostavimo demone i ostale gluposti, to je samo potreba za snom i umor mozga. Kada je mozak kao i svi drugi misici umore i oslabe potrban im j odmor. A od prevelokog ucenja i opterecenosti i velikoga stresa od ispita mozak moze doci da stvara hulcinacije ili iluzije. Nikakvi demoni i ostale vjestice i uroci. Tebi je potreban veliki odmor. Znaci nikakvo misljenje o drugim stvarima koje te opterecivaju. Jos ako imas probleme sa znojenjem naglim trncima, drhtanjem i pritiskanjem u grudima onda mozemo reci da si opcenito pod stresom. A te mrlje sto ti se javljaju i nekakve izuzije su stvorene od mozga. Ako si gledala horor filmove onda se to prikaziva pred tvojim ocima. Mozak dolazi do gresaka kao i sam Deja vu.
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:39   #212
Quote:
Jopa_od kaže: Pogledaj post
Ostavimo demone i ostale gluposti, to je samo potreba za snom i umor mozga. Kada je mozak kao i svi drugi misici umore i oslabe potrban im j odmor. A od prevelokog ucenja i opterecenosti i velikoga stresa od ispita mozak moze doci da stvara hulcinacije ili iluzije. Nikakvi demoni i ostale vjestice i uroci. Tebi je potreban veliki odmor. Znaci nikakvo misljenje o drugim stvarima koje te opterecivaju. Jos ako imas probleme sa znojenjem naglim trncima, drhtanjem i pritiskanjem u grudima onda mozemo reci da si opcenito pod stresom. A te mrlje sto ti se javljaju i nekakve izuzije su stvorene od mozga. Ako si gledala horor filmove onda se to prikaziva pred tvojim ocima. Mozak dolazi do gresaka kao i sam Deja vu.
Možda samo tvoje mišljenje...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:45   #213
Quote:
Jopa_od kaže: Pogledaj post
Ostavimo demone i ostale gluposti, to je samo potreba za snom i umor mozga. Kada je mozak kao i svi drugi misici umore i oslabe potrban im j odmor. A od prevelokog ucenja i opterecenosti i velikoga stresa od ispita mozak moze doci da stvara hulcinacije ili iluzije. Nikakvi demoni i ostale vjestice i uroci. Tebi je potreban veliki odmor. Znaci nikakvo misljenje o drugim stvarima koje te opterecivaju. Jos ako imas probleme sa znojenjem naglim trncima, drhtanjem i pritiskanjem u grudima onda mozemo reci da si opcenito pod stresom. A te mrlje sto ti se javljaju i nekakve izuzije su stvorene od mozga. Ako si gledala horor filmove onda se to prikaziva pred tvojim ocima. Mozak dolazi do gresaka kao i sam Deja vu.
...a kaj smo joj mi drugi rekli...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:48   #214
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
...a kaj smo joj mi drugi rekli...
Malo sam vas nadopunio.
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:54   #215
Quote:
Jopa_od kaže: Pogledaj post
Malo sam vas nadopunio.
ok...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 18:28   #216
Kao neobicno vidjela lovca na ulici pa onda posegnula u frizider a tip prosa,al je treba cekat nju da opet pogledaOnda vidila majku sa bebomTo auto je jednostavno skrenulo dok ona nije gledala,a ovo o snovima to ne bi komentira.
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 22:40   #217
ohohoho!!!!
čini se da tvoje nasljeđe te je dostiglo....
ovo če biti interesantno.
u vezi mačke i pauka.
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 22:41   #218
ili sam u krivu ili....
__________________
I am the holder of light in the darkness for the
souls who cant find a way home.
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 20:18   #219
Quote:
yagodica kaže: Pogledaj post
Ovako...Često kad idem kući iz škole umorna sam..idem popodne u školu i navečer kad idem kući jako sam umorna.Sjedim u busu i tišina je i mrak...Nerijetko zadrijemam,a kad otvorim oči priviđaju mi se stvari..Više puta sam vidjela kako mačka sjedi na sjedalu ispred mene,i jednom pauka(velikog)kako visi na onoj uzici od mreže..Kad sam se približila,njih naravno nije bilo,a sve je izgledalo tako stvarno...Što mi se dešava?Jel se nekome dogodilo išta slično?Strah me....
pa idi psihijatru
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 22:55   #220
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
meni se slično dogodilo kad sam jednom išao putem kojim svakim danom prolazim i odjednom sam osjetio takav intenzivan miris da sam morao doslovno začepiti nos,i na tom mjestu vidio crnu mačku koja nepomično sjedi na vrhu debla i promatra (što baš i nije tipično kod mačaka)...zanimljiva je stvar bila što nije bilo moguće da se miris odnekuda širio,odnosno to je bio miris kakvog nisam u životu osjetio,nebih nužno reko neugodan,ali jako intenzivan...
Sad, ovo meni definitivno zvuci kao okultni napad...

Naravno, odmah cu pretpostaviti da ce mnogi reci kako je to glupo, nemoguce, bez ikakvog smisla, ali eto, za one koji vjeruju.

Ukratko, neugodni mirisi i inace se vezu uz okultne napade. Prva stvar je obraniti se, a onda vidjeti tko bi mogao vrsiti napad... I zasto. Ovisno o mnogo faktora, napad moze biti i cisto onako, ajde da se malo zezamo i nekog skenjamo.

Da li je to opasno? Pa, moze biti.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.