Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2009., 03:45   #2001
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
čista reklama,smiješno mi je to kako su baš na toj stranici koja se bavi prirodnom kozmetikom prolaznu ocijenu dobile isključivo kreme iz njihove branše.
Slazem se.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 12:48   #2002
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Sad sam skuzila svoju zadnju recenicu
Htjela sam rec da vjerujem da je passion bolja od vidca, ak mozes podnijet miris.
Vidac je fakat neocekivano suh, na cudno mastan nacin.
E jesam ga zakomplicirala
Aha, oki. Hvala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 18:24   #2003
jedna informacija što se tiče nanošenja okoloočnih kremica koju sam jučer doznala od profesionalke;

kremicu nanosite od ruba oka prema korijenu nosa, ne obrnuto! na taj način radite drenažu, slijedite prirodne puteve limfe, tako nešto.
ako nanosite kremu od korijena nosa prema vanjskom rubu oka zatežete kožu i stvarate bore!!!




možda ste vi već i pisali o tome, ne znam.ne da mi se tražiti ali ako i jeste nije na odmet ponoviti jer mi se čini dosta važno.
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 23:25   #2004
Mislim da se krema utrljava obrnuto, od korijena nosa prema vani, ja sam sa takvim načinom utrljavanja doslovno zapeglala svoje borice oko očiju.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 23:38   #2005
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Mislim da se krema utrljava obrnuto, od korijena nosa prema vani, ja sam sa takvim načinom utrljavanja doslovno zapeglala svoje borice oko očiju.
to je greška koju svi prirodno radimo. obrnuto!
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 23:49   #2006
ja radim iz vana prema unutra,nemam pojma šta je ispravno
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 23:49   #2007
Nemojte uopce utrljavati, samo njezno tapkajte, malim prstom ako drugim prstima ne mozete biti dovoljno njezni.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 10:39   #2008
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Mislim da se krema utrljava obrnuto, od korijena nosa prema vani, ja sam sa takvim načinom utrljavanja doslovno zapeglala svoje borice oko očiju.
možda je kod tebe ipak u pitanju dobra kremica pa djeluje? koju koristiš? baš sam u potrazi za nekom (došlo i to doba )
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 11:04   #2009
Ja sam koristila Eucerin s hijaluronskom kiselinom ali sad sam otkrila još bolju: Vichy Myokine
Jel zna netko neku STVARNO djelotvornu za podočnjake?
Jedino mi je pomagala krema za hemeroide alise ne smije stalno stavljat
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 12:38   #2010
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
možda je kod tebe ipak u pitanju dobra kremica pa djeluje? koju koristiš? baš sam u potrazi za nekom (došlo i to doba )
Koristim već dvije godine samo clinique all abour eyes rich. Mislim da je njen glavni cilj protiv podočnjaka.

@Pati, slažem se sa tobom da je najbolje samo tapkanje. Što manje razvlačiti kožu,a ako će se razvlačiti onda suprotno od stvaranja bora.

@jasmine, dobro radiš

Najbolji savjet: SPAVATI NA LEĐIMA!
Ako to radite u ljetnim mjesecima ,onda dobijete prištiće po leđima kao ja
Pa sad birajte!
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 12:40   #2011
Ne mogu spavat na ledjima, imam osjecaj da propadam kroz prostor, ne mogu zaspat tako, ne mogu ni na strani, samo face zabijene u jastuk ili madrac
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:00   #2012
Od kada spavam na leđima i jednom lagano anatomskom jastuku nestala je moja migrena koju sam dobila nakon poroda. I meni je slatko zabiti facu u jastuk, ali se natjeravam da to što manje radim.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 14:10   #2013
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ne mogu spavat na ledjima, imam osjecaj da propadam kroz prostor, ne mogu zaspat tako, ne mogu ni na strani, samo face zabijene u jastuk ili madrac
joj da i to mi je ta profa rekla da je istina, a ja isto ne mogu
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 23:58   #2014
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Od kada spavam na leđima i jednom lagano anatomskom jastuku nestala je moja migrena koju sam dobila nakon poroda. I meni je slatko zabiti facu u jastuk, ali se natjeravam da to što manje radim.
a da? pa što nevićeš
znači da probam anatomski jastuk kupiti poradi migrene.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:13   #2015
Joj ja na tom anatomskom ne mogu uopće spavati!
Kad legnem i zatvorim oči cijela soba se vrti oko mene
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:24   #2016
Probala sam anatomski jastuk i bio je grozan.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:32   #2017
ja bih možda probala radi migrene al što se tiće podočnjaka i ljepote tu nema kompromisa facu u jastuk i milina.nisam skužila da zbog toga imam veće ili manje podočnjake.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 12:16   #2018
Moj muž ima pravi anatomski jastuk, to su oni tvrdi, imaju uzdužno udubljenje za vrat. Ja isto ne mogu spavati na takvima. Moj je skoro pa normalni, samo je manji i u sredini ima proštepano okruglo udubljenje i u to lijepo zabacim glavu, a ispod vrata mi se uzdigne uzglavlje. Nije visok, mekan je i baš ga volim. Koštao je malo više od 100 kn.

jasmine, doktorica mi je odavno rekla tko ima problema sa glavoboljama da izbjegava spavanje na stomaku. Probaj, ništa te ne košta.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 23:22   #2019
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Joj ja na tom anatomskom ne mogu uopće spavati!
Kad legnem i zatvorim oči cijela soba se vrti oko mene
i meni je tako bilo u početku.. al sad sam se navikla i odgovara mi..

osim kad spavam na trbuhu, onda moram kompletno bez ikakvog jastuka..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 00:55   #2020
Extreme i Estee, kad kazete "podocnjaci" mislite na one ljubicaste ili na buhtlice pod ocima?
Ja imam te buhtlice, pa ak All about eyes pomaze bacit cu se u trosak :traziHGokoloocnu:

Mm ima taj anatomski, nekad ja spavam na njemu... naviknes se.
Meni je problem spavat na ledjima - imam nocne more. I pocnem hrkat
Nema do boka... al k vragu sve, ak smanjuje podocnjake probat cu.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.