Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2023., 14:54   #2601
Možeš biti sve što želiš @ KunstTeatar

Kratko i slatko. Brzo, bezobrazno i britko. Meta- i međuigra, skeč, frustracija i autoironična provokacija za salonske ljevičare, jer nitko drugi neće platiti 10 eura za društveno kritičnu predstavu u minijaturnom kazalištu. Osvježavajuće!
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2023., 20:50   #2602
Je li netko gledao predstavu Da sam ptica?

Inače moje preporuke za predstavu Tesla - Prilagođavanje anđelima, u kojoj igraju Momčilo Otašević i Vladimir Posavec Tušek. Dobra gluma i zanimljiva radnja, jedino da nas je bilo 10-ak u publici pa nije bila neka atmosfera.
Genya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2024., 02:03   #2603
Moji tužni monstrumi u Gavelli.

Vrlo dobra predstava!

Slažem se otprilike sa dobrim i preciznim review-om ovdje:
https://www.novilist.hr/ostalo/kultu...ja-iz-fikcije/


samo kaj sam ja manje zahtjevna i učena publika od Nataše...manje kužim šta je moglo biti bolje....i čega fali a čega je too much.
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 23:01   #2604
Hvala za info o Monstrumima.

Zadnje, HNK Pustolov pred vratima.

Čitala sam kojekakve kritike, i dobre i loše, meni osobno se predstava svidjela. Dosta je atmosferična, puno se režiser igra zavjesama koje lelulaju, pismima koje nosi vjetar i slično, a uz to je glazba odlično ukompnirana i predstava je dosta atmosferična.

Cijeli ansambal od 12 glumaca, jako dobar, svatko na svoj način, a Jadranka Đokić u naslovnoj ulozi genijalna. Ta žena je stvorena da bude glumica. Jako mi se dopala njezina gluma.

A i dopadaju mi se sve te glumice jer su uglavnom sve jako zgodne.
Elektron3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2024., 16:19   #2605
Frendica je dobila neke karte za predstavu u Exitu, Početak pa smo otišle, bez ikakvih očekivanja.

Predstava je simpatična, o ljubavnom paru koji se upoznaje na nekom tulumu i hvata sve one glupave trenutke upucavanja ima i neke životne mudrosti i svštanešto, uglavnom dosta dobro, gledalište je bilo puno!

Ono što me najviše oduševilo je fenomenalna gluma, ponajprije glumice Dijane Vidušin i solidnog Dražena Šivaka.

Kako ne idem često u kazalište onda su mi oni bili manje poznati, ali baš su me oduševili, posebno ona. Ne mogu reći da su "old school" kad nisu stari, ali stvarno su odlični. Kad vidim takve glumce shvatim koliko nesposobnih glumaca gledamo.
Elektron3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 10:32   #2606
Molim preporuku, napokon slobodan petak i išla bi u kazalište:

Komedija - Velo Misto ili Histrioni - Igra u dvoje?

Hvala puno
Keksić... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.