Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2023., 14:37   #4781
Quote:
bugbugbug kaže: Pogledaj post
Znate li gdje kupiti tenisice što imaju one lampice na dnu, a da nisu ekstra šarene, šljokaste i milijun likova iz crtića po njima? Veličina 25-26.
Ne znam gdje sad ima za kupiti ali naše iskustvo je bilo sljedeće
Skechers - radile od prvog do zadnjeg dana vrlo pouzdano
Neke no-name iz Kauflanda (za puno manje novaca) - radile kako-kada, malo jedna malo druga malo obje... iskreno te su sinu bile jako drage, uvijek smo ih komentirali kad se koja umorila pa sad malo ne svijetlil, on se veselio svaki put kad bi neka proradila "jer se odmorila" itd Nikad dosadno s njima

Ponekad su te "s greškom" stvari u stvari bolje/zabavnije od onih ispravnih... Te iz Kauflanda nisu bile kičaste ali to je bila jedna od onih prigodnih prodaja. Ne možeš na to računati da uvijek ima.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2023., 14:37   #4782
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ali one meni spadaju u ekstra šarene i šljokaste
Da, njihove sam vidjela i nisu mi baš. Ali hvala na prijedlogu. Ima li nešto suptilnije?
bugbugbug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2023., 14:44   #4783
Suptilno a obuća svjetli?!

hahhaha.....nekak mi to nejde skupa; tak da je boja, moguće, manji problem.

A i kaj će djeci suptilno, djeca trebaju boje, veselje - da što duže ostanu djeca, da zauvijek imaju dijete u sebi, i kada budu veliki.
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2023., 14:44   #4784
Nama su i Lidl i Deichmann svijetlile do kraja. A Deichmann bile u vrtiću za po igralištu, u pijesku, ma svašta. pozitivno me iznenadile


Inače jedva čekam da prođe hype tih svjetlećih
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2023., 16:56   #4785
Quote:
2cofleka kaže: Pogledaj post
Suptilno a obuća svjetli?!



hahhaha.....nekak mi to nejde skupa; tak da je boja, moguće, manji problem.



A i kaj će djeci suptilno, djeca trebaju boje, veselje - da što duže ostanu djeca, da zauvijek imaju dijete u sebi, i kada budu veliki.
Pa neće je tenisice učiniti manje djetetom, ne kužim baš poantu opaske. Nismo bež obitelj, samo su mi te sketchers baš jako ružne i kičaste pa gledam ima li alternativa ili su generalno takve te svjetleće.

Hvala svima na preporukama, budem pogledala po dućanima, uvijek zaboravim na Deichmann, tj. da imaju i za male klince.
bugbugbug is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2023., 23:19   #4786
Možda njoj nisu grde i rado bi ih nosila....samo to. 27,28 bro obuće , to su već i neke podsta verbalne godinice....
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2023., 11:42   #4787
Quote:
2cofleka kaže: Pogledaj post
Možda njoj nisu grde i rado bi ih nosila....samo to. 27,28 bro obuće , to su već i neke podsta verbalne godinice....
Nego šta! Znaš moju, samo skečersice i da svijetle.
I sad 30.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2023., 13:11   #4788
Na kraju smo kupili roze geox sa svjetlima broj 25.
Ona oduševljena, a bome i ja.
bugbugbug is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2023., 07:08   #4789
Dobili smo od prijatelja sandalice koje je koristila njihova kćer. Biti će mojoj kćeri koja je tek prohodala taman sad kad krene toplije vrijeme.

Da li je štetno s ortopedske strane nositi obuću koja je već korištena?

Sent from my Pixel 6a using Tapatalk
guli ha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.