Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2009., 13:21   #1
Prijatelji nakon rastave?(staro društvo)

Zanima me u kakvim ste odnosima sa prijateljima iz bivšeg života?Da li su vas parovi otkantali?Mene jesu,iako su svi znali da smo ex i ja na rubu već odavno-i to njegovom krivnjom.
Sva sreća u muci se poznaju junaci,hvala onima koji su ostali!
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 14:27   #2
vidis moj ex i ja imali smo svatko svoje prijatelje
podijelili se mi, pa i oni
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 17:54   #3
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Zanima me u kakvim ste odnosima sa prijateljima iz bivšeg života?Da li su vas parovi otkantali?Mene jesu,iako su svi znali da smo ex i ja na rubu već odavno-i to njegovom krivnjom.
Sva sreća u muci se poznaju junaci,hvala onima koji su ostali!
Pravi prijatelji su ostali, oni drugi nisu ni bitni (uglavnom su isti) ali pojavila se kristalizacija koja je izmjenila gledanja na prijatelje. Malo je pravih prijatelja i onaj koji ih ne može smjestiti na prste jedne ruke može reći da ih ima puno.
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 08:30   #4
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Zanima me u kakvim ste odnosima sa prijateljima iz bivšeg života?Da li su vas parovi otkantali?Mene jesu,iako su svi znali da smo ex i ja na rubu već odavno-i to njegovom krivnjom.
Sva sreća u muci se poznaju junaci,hvala onima koji su ostali!

Mji prijatelji su tu,uvijek bili i ostali
Naši zajednički komuniciraju i sa njim i sa mnom,zapravo meni je glupo uopće bilo i očekivati da oni biraju strane.
Njegovi su uz njega...recimo...
Zapravo on ni nema nekog pravog prijatelja s kojim može pričati il što već...
Ima jedan par koji pere po meni i ako je to pomaganje njemu nek sam peru...
Al nikad neznaš što ti život nosi !
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 10:32   #5
Zanimaju me tuđa iskustva jer se ponekad osjećam totalno poniženo-iako znam da nemam razloga.Nisam se nadala da će ljudi koji su nam bili prijatelji 20.g, hodali smo zajedno,ostavljali im prazan stan jer su oni bili sa starcima,družila nam se djeca-zaboraviti.Ja sam u početku mislila da im je možda neugodno i nazvala par puta-ali ko ne treba mena ja njega još manje.
Pogotovo što mi je ex iz malog grada i svi njegovi frendovi iz mladosti su bili-mislila sam i moji.Gostovali su kod nas sa ženama i djecom,djeca bila kod nas kad su bili prijemni i dok se nisu snašli za stan.Kad bi netko dolazio doktoru ili u bolnicu-opet kod mene.Davali smo im i ključeve od stana i kada mi ne bi bili u ZG.
Bilo mi je drago pomoći!
Dočekala sam to da od takvih ne dobijem niti SMS za novu godinu.

Pravi frend je pravi frend,ali ne mogu se ne sjetiti nekih "prijatelja"!

Sreća moja da sam nepopravljivi optimist,i kako kažu Bosanci-kad ti je najteže onda pjevaj!
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 14:40   #6
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me tuđa iskustva jer se ponekad osjećam totalno poniženo-iako znam da nemam razloga.Nisam se nadala da će ljudi koji su nam bili prijatelji 20.g, hodali smo zajedno,ostavljali im prazan stan jer su oni bili sa starcima,družila nam se djeca-zaboraviti.Ja sam u početku mislila da im je možda neugodno i nazvala par puta-ali ko ne treba mena ja njega još manje.
Pogotovo što mi je ex iz malog grada i svi njegovi frendovi iz mladosti su bili-mislila sam i moji.Gostovali su kod nas sa ženama i djecom,djeca bila kod nas kad su bili prijemni i dok se nisu snašli za stan.Kad bi netko dolazio doktoru ili u bolnicu-opet kod mene.Davali smo im i ključeve od stana i kada mi ne bi bili u ZG.
Bilo mi je drago pomoći!
Dočekala sam to da od takvih ne dobijem niti SMS za novu godinu.

Pravi frend je pravi frend,ali ne mogu se ne sjetiti nekih "prijatelja"!

Sreća moja da sam nepopravljivi optimist,i kako kažu Bosanci-kad ti je najteže onda pjevaj!
ne shvaćam zbog čega te to uopće muči
ja recimo volim turbulentna vremena u kojima se sasvim jasno očituju stvari i ljudi
mogla bih čak reći da perverzno uživam u tome
sad se sve otkriva, tko ti je prijatelj, drug, brat, ljubavnik, partner, roditelj, kolega...
sad ćeš otkrit tko su oni na koje uistinu možeš računat, kao ljubitelja istine jako me raduju ta razotkrivenja ma kako mučna bila
i baš je super što se kroz život događaju i takve filtracije
pijesak vani, grumen stoj (onaj zlatni)

što reće negdašnji vladika neprijateljske nam i omražene zemlje :
nije došlo vrijeme da se gine, nego da se vidi tko je kakav
u dobru je lako dobrim biti, na muci se poznaju junaci ...
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.