Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2013., 14:03   #581
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
mozda sam ja u krivu, mozda zenska nije predebela,moguce da je krupnije gradje, ali to je ipak BMI preko 26, znaci ne spada u granice normalne tjelesne tezine.
sa bmi preko 26 ne spada u normalnu težinu, da, ali to kak ona zapravo izgleda ovisi o tvom i mom ukusu. meni na primjer mršavi ljudi nisu nimalo napeti pa ja nju, s njenih 75 kila na 168, zamišljam kao vrlo privlačnu. oke, skinula bih joj 5 kila i utegnula ju da ne bude mekana i takva bi meni bila prekrasna.
s druge strane, kad čujem da odrasla osoba ima 45 kila, zamislim si kostura, bez obzira na visinu. a nekome je to totalno seksi i super.
a najružnije su mi žene koje imaju "normalan" bmi a salaste su i mekane.

ama bila je negdje ona slika sa ženskama od anoreksično mršave do fakat debele, kad ju nađem zakeljim ju ovdje pa se možemo prepucavati oko toga koja je premršava a koja predebela
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 14:43   #582
ma kaj bi se prepucavale

nisam mislila na nijanse tipa obline vs vitkost, to mi sve spada u neku normalu kako je ljudsko tijelo priroda zamislila da bi trebalo izgledati ukoliko se ne prejeda junka ili ne izgladnjuje dijetama.

samo mi je cudno da netko sebe pogleda i ne zna da li je u toj normali, ili ispod ili iznad.

valjda je zato i zamisljen taj BMI, da pokrije najveci dio ljudi i odredi neke granice normalne tezine u odnosu na visinu.

a sad normalno da se prema njemu ne mogu ravnati svi, jer jedan bodybuilder od 190 cm i 120 kila ce po BMI ispasti pretio.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 16:42   #583
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
samo mi je cudno da netko sebe pogleda i ne zna da li je u toj normali, ili ispod ili iznad.
Mene svaki put iznenadi kada se pogledam na fotkama to što imam pozamašnu glavu
Nedavno sam par dana dragog nervirala da mi iskreno prizna je li mi glava baš toliko neproporcionalno velika u odnosu na tijelo (kontam slikar je pa se razumije u proporcije )
I generalno se nekako osjećam daleko manjom, sitnijom, nego što jesam, oblačim se u skladu sa građom, ali kunem se da mi ta odjeća kad nije na meni djeluje veća nego što bi trebala biti za mene ovako "sitnu"
Htjedoh reći da mogu shvatiti da se neko objektivno ne može doživjeti onako kako ga drugi vide.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 22:02   #584
danas sam se fotkala u badiću (nema doma veliko ogledalo, pa se jedino na taj način mogu vidit ) i zaključila sam da ipak nisam tako strašno deblja nego prije.. mislim, razlika je očita (meni, jel), al tko me dugo nije vidio (svi ljudi jerbo ne izlazim) neće ni skužit neku razliku
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 18:34   #585
Trebala bih se vec javiti.
Negdje pocetkom osmog mjeseca zakljucila sam da sam predebela i odmah se bacila na rigoroznu dijetu.
Do kraja osmog mjeseca smrsavila sam 5kg. Time sam imala 70kg i 168cm i bila sam taman normalne tezine. U devetom mjesecu smrsavila sam jos 3kg.

Te kilograme nisam vratila. I dalje namjeravam paziti na prehranu, iako vise nije rigorozna kao u osmom mjesecu.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 21:05   #586
Meni BMI kaže kako imam idealnu težinu, ali nisam zadovoljna. Smatram se mršavom. Visoka sam 174, na 60 kg...često mi varira kilaža jer imam problema sa štitnjačom. Idealna bi mi trebala biti 66 kg...tako kažu, dok negdje piše 58-64...kako gdje...nisam opterećena time jako, ali bih htjela koju kilu više
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 14:19   #587
Quote:
Selectra kaže: Pogledaj post
(zašto je uopće bitno biti mršava... )
this is gonna be good.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 20:17   #588
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Meni BMI kaže kako imam idealnu težinu, ali nisam zadovoljna. Smatram se mršavom. Visoka sam 174, na 60 kg...često mi varira kilaža jer imam problema sa štitnjačom. Idealna bi mi trebala biti 66 kg...tako kažu, dok negdje piše 58-64...kako gdje...nisam opterećena time jako, ali bih htjela koju kilu više
Također.
Par kila bi mi dobro došlo.
Nadam se da će to doći s godinama.

Tako se tješim već 6-7 godina.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 14:58   #589
predebela
sramota me napisati visinu i težinu
znam da bih trebala smršaviti oko 20 kg da bih bila zadovoljna,ali ne znam kako
svi pokušaji uspješno propali
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 21:13   #590
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
predebela
sramota me napisati visinu i težinu
znam da bih trebala smršaviti oko 20 kg da bih bila zadovoljna,ali ne znam kako
svi pokušaji uspješno propali
ne treba te biti sram jer to je ipak samo tvoje tijelo
jesi pokušala pronaći se u nekom sportu/rekreaciji? kako se hraniš?
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:22   #591
ljudi moji...hahahahahaha....jeste zivi....
vi koji ste pricali s mnom?
imam par stvari za rec....khm....ali iskoristit cu ih samo, ako je ova tema aktivna
bar s ovima s kojima sam pricala, bar da su mi oni aktivni ...
ako jeste....jesam li smanjila stomak? pitanje za milijun kuna
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 21:13   #592
Amen!

saurs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.