Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 19:18   #5861
Quote:
kartel kaže: Pogledaj post
neki? koji? oni bbb koji na tribini nose sliku Stepinca, zastave HOS-a? malo si pobrkao, to je ono o čemu ja pričam. jednostavno nisi informiran. svi vi godinama umjesto da stanete na stranu ispravnih dečki i podržite ih, potkopavate ih godinama izmanipulirani od sustava koji štiti jedino priljev novca.
Ali kak ne kuzis, kak bi oni mogli stati na nasu stranu kad nas zna nekad podrzati index.hr? Pa nisu oni instrumenti politike ko mi kojima iz sjene upravlja matija babix,sdp i ostali za kije ne znam kak se zovu ali slusam njuhove naredbe...

Priznajte rade svi zajedno sami sebi da ste izabrali liniju manjeg otpora koju sre maskirali politikom i plakanjem o tome kako se nista ne moze promijenti, jer borba i ne odustajanje od svojih ideala i ciljeva je ipak vama pretesko.

I onda ako ste i sami svjesni svega losega sto se dogada, nemojte nama prati mozak sa svojim sranjima i izlikama...
Zgmarac is offline  
Old 11.10.2017., 19:31   #5862
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Ne smatram da su svi oni izmanipulirani, ili da su u potpunosti izmanipulirani. Ali neki jesu ili jesu barem djelomično. To je ona priča o laži koja sadrži elemente istine. Recimo, očita je istina da je Mamić kriminalac i ratni profiter, ali onda u paketu s tom istinom netko odnekud () plasira teze u stilu: ...a uz njega najveći problem su nam rvatine, nacionalisti, Bozanić, crkva, Hercegovci, Vlaji, Bosanci, lažni branitelji, domoljubi a svima bi nam bilo bolje da uskrsne drug Tito i sl. I onda masa ljudi skupa s istinom popuši i maglu, pa dobiješ ljude koji u istoj rečenici jebu majku Mamiću, Bozaniću, Glogoškom, Tuđmanu i kome sve ne. I onda se čudimo podjelama na kužere i žderače kupusa, nema nade za nas.
Covjece dragi, pa o cemu ti pricas? Kakav Tito, Bozanic, Tudman, Glogoski
WilsonEduardo28 is offline  
Old 11.10.2017., 19:37   #5863
Quote:
WilsonEduardo28 kaže: Pogledaj post
Covjece dragi, pa o cemu ti pricas? Kakav Tito, Bozanic, Tudman, Glogoski
Jebi ga, kako sad da to sve svedem na jednu rečenicu? Nekim ljudima se pod krinkom potpuno opravdane borbe protiv kriminala mogu prodati i razna druga sranja koja oni olako popuše, a nisu ni svjesni toga. Eto, jel sad ok?
Ziggy Pop is offline  
Old 11.10.2017., 19:43   #5864
još jedan u nizu izbornika koji se osjeća kao da ga svi napadaju
sad ćemo opet mjesec dana gledati preseravanja i prenemaganja, nećemo ih smiti krivo pogledati.

ko mu kriv kad nije znao prepoznati čega se hvata i gdje dolazi
Ajutokintumi is offline  
Old 11.10.2017., 19:45   #5865
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Jebi ga, kako sad da to sve svedem na jednu rečenicu? Nekim ljudima se pod krinkom potpuno opravdane borbe protiv kriminala mogu prodati i razna druga sranja koja oni olako popuše, a nisu ni svjesni toga. Eto, jel sad ok?
A ti probaj shvatiti kako svi ti spinovi u ovih 7 godina dolaze iz jedne te iste kuhinje. Sve sa ciljem postizanja raslojavanja, nesloge, svadje, podjela i svega onoga sto ce rezultirati paralizom oporbe i zadrzavanja statusa quo. Sve su to prokusane metode od prije 20 godina. Samo sta su danas ljudi pokvareniji i u vecem kurcu nego tada pa danas negdje lova napravi pukotinu.
bijesprvi is offline  
Old 11.10.2017., 20:07   #5866
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Jebi ga, kako sad da to sve svedem na jednu rečenicu? Nekim ljudima se pod krinkom potpuno opravdane borbe protiv kriminala mogu prodati i razna druga sranja koja oni olako popuše, a nisu ni svjesni toga. Eto, jel sad ok?
Kojim ljudima?
WilsonEduardo28 is offline  
Old 11.10.2017., 20:12   #5867
Quote:
WilsonEduardo28 kaže: Pogledaj post
Kojim ljudima?
Naivnim i povodljivim.
Ziggy Pop is offline  
Old 11.10.2017., 20:43   #5868
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Naivnim i povodljivim.
Pa i jeste naivni i povodljivi kad vas uvjere da su ultrasi orjunaši i mrzitelji hrvatske...pogotovo kad su oni koji vas uvjeravaju dezerteri i ratni profiteri...

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk
Ataman is offline  
Old 11.10.2017., 20:47   #5869
Quote:
Ataman kaže: Pogledaj post
Pa i jeste naivni i povodljivi kad vas uvjere da su ultrasi orjunaši i mrzitelji hrvatske...pogotovo kad su oni koji vas uvjeravaju dezerteri i ratni profiteri...

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk
Pročitaj malo bolje moje postove i ne trolaj.
Ziggy Pop is offline  
Old 11.10.2017., 21:07   #5870
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Iako je ovo klasična hrvatska podjela tipa tko nije hdz, onda je sigurno sdp.
I ako nisi ustaša onda si jamačno partizan..., zaboravlja se možda i ključna stvar.

A ta je da su ljudi koje se danas naziva hejterima prvi i jedini upozoravali na sukobe interesa, kriminal, nepotizam, probleme u Dinamu, HNS-u..., borili se protiv toga i bili proglašeni narodnim neprijateljima, mrziteljima svega hrvatskog, huliganima(iako mnogi to nisu), poručivalo im se da si osnuju svoj klub, a prosječni posjetitelj Zapada ali i Istoka ih je etiketirao kao propalice koje se žele dočepati love jer je Dinamo zahvaljujući Mamiću pun kao brod.

Branilo se Zdravka jer je šatro imao rezultat, svršavalo se na milijune koji su doduše, eto dijeljeni pred bankom, u banci, na kajmanima ili..".ne sjećam se gdje i kada i kako"...

Ali nebitno. Te ljude se etiketiralo, a ti ljudi su bili stopostotno u pravu.
Bili su mladež sdp-a, orjuna, huligani bez zuba.

A bili su u pravu. Dakle netko je prvi krenuo s etiketiranjem i jaz je sada predubok.
Problem dolazi uvijek s iste strane. Iz redova lažnih domoljuba koji potežu izlizanu tezu o tome kako bi svi mi na Mamićevom mjestu isto.

E ne bi. bi ovi lažni domoljubi, lažni Hrvati, lažni branitelji i svi oni koji pokušavaju hejt ove i ovakve reprezentacije nazvati protuhrvatskom propagandom. Nemam ništa protiv da netko uživa u lovrenu, daliću ili modriću. Ali čin podrške tim spodobama nije čin domoljublja.

Nema ničeg domoljubnog u saši matiću, utaji poreza, laganju na sudu, pomaganja u kradji i pranju novca, u klubu gdje si se afirmirao. Nogomet je biznis, a podrška takvoj reprezentaciji, u najboljem slučaju, čin osobne zabave ili uživanja u adrenalinu koji se podiže tijekom gledanja utakmice.

Ti ljudi mene ne predstavljaju ni na koji način. Osobito ne moje moralne vrijednosti jer ja svoj porez plaćam, ne kradem, na lažem po sudovima i ne nazivam samog sebe ishodištem hrvatstva dok polugol odvaljujem na srpske cajke. I imam pravo domoljubno im pokazati srednji prst.

nemam problem s nekim tko gleda repku i navija, ne razmišljajući previše. Ove lažne domoljube treba tjerati od sebe jer su uništili zemlju i prisvojili je, odredjujući što je domoljubno, a što ne.
Sa srpskom cajkom na usnama i pokradenim hrvatskim milijardama po džepovima.

Njih jedino nazivam četnicima. Gorim od najgoreg srpskog četnika.
Jer oni uvijek započinju s podjelama, a domoljublje im je potpuno strano.
Postoji samo deklarativno jer im Hrvatska uvijek služila kao krava muzara.

Oni BI krali da su na Mamićevom mjestu. Oni to i čine.
I kad mi takav mjeri domoljublje prema tome kakav je moj odnos prema nakupini nekakvih random nogometaša, dvojbenog morala s pokojim ok dečkom, minumum minimuma je stjerati ga u tri pizde materine. Lažno domoljubne.

Jedno je kad govna vladaju, drugo je kada ti govno popuje i moralizira.
A ne palim ni baklje niti prekidam utakmice. Samo istinski prezirem vas lažne Hrvate.i repkicu koja me predstavlja isto toliko koliko i todorićev agrokor.
Nek se jos jednom vidi, bravo momcino

https://www.youtube.com/watch?v=25e6Hn-44R8

Vidi kako je orjuna docekala zlatne vaterpoliste na prepunom Poljudu, kako se doceka ponos nase zemlje...

A prcija priko koje nasmrkano neskolovano lopovsko smece prodaje igrace i priko koje onaj izrod Suker putuje po svitu i trosi nase novce nikad nece imat takav docek ni podrsku, bas zato sta VOLIMO Hrvatsku i svaki kamen na njoj.

I bas zato sta je volimo ce vaterpolisti, gimnasticari, atleticari, veslaci, plivaci, rukometasi i kosarkasi bit docekani ka lordovi

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=gZaly3AA1iM

Evo i Boysa koji se bore protiv ''repke'' i Glave, mrze sve rvacko, vidi se na njima, siklja in krv iz ocnjaka

Zadnje uređivanje Ronnie147 : 11.10.2017. at 21:19.
Ronnie147 is offline  
Old 11.10.2017., 21:34   #5871
Quote:
Cirka Oko kaže: Pogledaj post
Iako je ovo klasična hrvatska podjela tipa tko nije hdz, onda je sigurno sdp.
I ako nisi ustaša onda si jamačno partizan..., zaboravlja se možda i ključna stvar.

A ta je da su ljudi koje se danas naziva hejterima prvi i jedini upozoravali na sukobe interesa, kriminal, nepotizam, probleme u Dinamu, HNS-u..., borili se protiv toga i bili proglašeni narodnim neprijateljima, mrziteljima svega hrvatskog, huliganima(iako mnogi to nisu), poručivalo im se da si osnuju svoj klub, a prosječni posjetitelj Zapada ali i Istoka ih je etiketirao kao propalice koje se žele dočepati love jer je Dinamo zahvaljujući Mamiću pun kao brod.

Branilo se Zdravka jer je šatro imao rezultat, svršavalo se na milijune koji su doduše, eto dijeljeni pred bankom, u banci, na kajmanima ili..".ne sjećam se gdje i kada i kako"...

Ali nebitno. Te ljude se etiketiralo, a ti ljudi su bili stopostotno u pravu.
Bili su mladež sdp-a, orjuna, huligani bez zuba.

A bili su u pravu. Dakle netko je prvi krenuo s etiketiranjem i jaz je sada predubok.
Problem dolazi uvijek s iste strane. Iz redova lažnih domoljuba koji potežu izlizanu tezu o tome kako bi svi mi na Mamićevom mjestu isto.

E ne bi. bi ovi lažni domoljubi, lažni Hrvati, lažni branitelji i svi oni koji pokušavaju hejt ove i ovakve reprezentacije nazvati protuhrvatskom propagandom. Nemam ništa protiv da netko uživa u lovrenu, daliću ili modriću. Ali čin podrške tim spodobama nije čin domoljublja.

Nema ničeg domoljubnog u saši matiću, utaji poreza, laganju na sudu, pomaganja u kradji i pranju novca, u klubu gdje si se afirmirao. Nogomet je biznis, a podrška takvoj reprezentaciji, u najboljem slučaju, čin osobne zabave ili uživanja u adrenalinu koji se podiže tijekom gledanja utakmice.

Ti ljudi mene ne predstavljaju ni na koji način. Osobito ne moje moralne vrijednosti jer ja svoj porez plaćam, ne kradem, na lažem po sudovima i ne nazivam samog sebe ishodištem hrvatstva dok polugol odvaljujem na srpske cajke. I imam pravo domoljubno im pokazati srednji prst.

nemam problem s nekim tko gleda repku i navija, ne razmišljajući previše. Ove lažne domoljube treba tjerati od sebe jer su uništili zemlju i prisvojili je, odredjujući što je domoljubno, a što ne.
Sa srpskom cajkom na usnama i pokradenim hrvatskim milijardama po džepovima.

Njih jedino nazivam četnicima. Gorim od najgoreg srpskog četnika.
Jer oni uvijek započinju s podjelama, a domoljublje im je potpuno strano.
Postoji samo deklarativno jer im Hrvatska uvijek služila kao krava muzara.

Oni BI krali da su na Mamićevom mjestu. Oni to i čine.
I kad mi takav mjeri domoljublje prema tome kakav je moj odnos prema nakupini nekakvih random nogometaša, dvojbenog morala s pokojim ok dečkom, minumum minimuma je stjerati ga u tri pizde materine. Lažno domoljubne.

Jedno je kad govna vladaju, drugo je kada ti govno popuje i moralizira.
A ne palim ni baklje niti prekidam utakmice. Samo istinski prezirem vas lažne Hrvate.i repkicu koja me predstavlja isto toliko koliko i todorićev agrokor.



Točno u sridu. Ima Boga. SP prčija neće vidjeti.
stoler is offline  
Old 11.10.2017., 22:02   #5872
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Dečko, jesi ti završio osnovnu školu? Čuj mladež HDZ-a, haha.
Ista vam je retorika....
Ataman is offline  
Old 11.10.2017., 22:03   #5873
Otvoreno upravo. Tema nogomet, šok terapija, cveta cveće u naše preduzeće. Tu je i Ćiro, a tu je splitski bard Pezzi. Ima'l bolje zabave pred počinak?
otrovnik ljuti is online now  
Old 11.10.2017., 22:37   #5874
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Otvoreno upravo. Tema nogomet, šok terapija, cveta cveće u naše preduzeće. Tu je i Ćiro, a tu je splitski bard Pezzi. Ima'l bolje zabave pred počinak?


Skoro sam prebacio, onda sam vidio da je Šapit tu pa ostavio
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 11.10.2017., 22:56   #5875
Imam osjećaj da se Šapit svaki put kad kaže "mi" za repstaciju štipa ispod stola.
LeGriffio is offline  
Old 11.10.2017., 23:04   #5876
Vise puta sam procitao Sapit ovo, Sapit ono. Decko jasno daje do znanja kako je za promjene u nasem nogometu, to niti ne skriva. Nisam stekao dojam da ide bas toliko daleko da navija za neuspjeh i slicno ko mi ovdje. Vise mi baca da je jedan od onih koji su svjesni pogubnog utjecaja cetnika ali svejedno navija za repku i zeli joj najbolje.
bijesprvi is offline  
Old 11.10.2017., 23:11   #5877
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Vise puta sam procitao Sapit ovo, Sapit ono. Decko jasno daje do znanja kako je za promjene u nasem nogometu, to niti ne skriva. Nisam stekao dojam da ide bas toliko daleko da navija za neuspjeh i slicno ko mi ovdje. Vise mi baca da je jedan od onih koji su svjesni pogubnog utjecaja cetnika ali svejedno navija za repku i zeli joj najbolje.
Same here, zašto je onda nekima teško objasniti da i mi takvi postojimo?
Ziggy Pop is offline  
Old 11.10.2017., 23:47   #5878
Ima takvih dosta ipak...pogotvo u krugu ljudi kojine prate sve ovo na dnevnoj bazi ko ki ovdje, a opet nisu zatucani debili. Jbg za takve i kuzim da jos navijaju za repku, kad ovo sve pratis previse i osjetis sam na svojoj kozi to svo zlo tesko je navijat za njih.
Zgmarac is offline  
Old 11.10.2017., 23:52   #5879
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Same here, zašto je onda nekima teško objasniti da i mi takvi postojimo?
Znam da postojite iako mi niste jasni ali nimalo. Nikad nigdje nije doslo do promjena dok se postojece stanje nije urusilo. Da bi doslo nesto novo staro mora umrijeti, propasti, krahirati, dozivjeti debakl. Ne samo u nogometu nego i inace u zivotu po pitanju drugih stvari. Ali zadrzimo se ovdje na nogometu. Slozit cemo se kako vecina zaziva promjene. Mozda se ja varam, mozda me drzi neutemeljeni optimizan zbog supstanci, ali dojma sam kako stvarno vecina ljudi pizdi i zeli nesto novo. To novo tesko da ce doci dok ce igrati velika natjecanja, imati siguran dotok novca. Kataklizmu i lom za stakore donosi samo neuspijeh ovih na terenu. Tad se otvara prostor za djelovanje i jos jaci pritisak, tad ces dobiti na svoju stranu i obican narod. Tad i neki koji su drzali ledja okrenut ce se na drugu stranu. Takav nekakav mega kiks stvarno bi mogao biti tocka na i, posebno jer su vec sada naceti i ocajnicki pokusavaju ispasti zrtve. Ako ce sve biti idilicno po pitanju rezultata tad ne mozemo niti ocekivati nekakve promjene. Jednostavno biti dio anti zm price i svejedno drkati za uspjeh gnk ili repke za mene osobno teska je kolizija i nespojivo jedno sa drugim. Tu su mi puno jasniji ljudi koji otvoreno drkaju na mamica, njima je sve ovo do jaja i oni svim srcem navijaju za ovakav klub i repku, to je ono sto zele i odbijaju prihvatiti kako se radi o mafijasu i krimosu. Dio njih zna vrlo dobro kako tulumu dolazi kraj ako klub ili repka dozive debakl, samim time trese se stolica i njihovom idolu. Sa njima sam nacisto i tu se radi o nepomirkjivim razlikama. Ovakvi poput tebe potpuno ste mi nejasni i ne tnam sto bih mislio o vama.
bijesprvi is offline  
Old 12.10.2017., 00:37   #5880
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Znam da postojite iako mi niste jasni ali nimalo. Nikad nigdje nije doslo do promjena dok se postojece stanje nije urusilo. Da bi doslo nesto novo staro mora umrijeti, propasti, krahirati, dozivjeti debakl. Ne samo u nogometu nego i inace u zivotu po pitanju drugih stvari. Ali zadrzimo se ovdje na nogometu. Slozit cemo se kako vecina zaziva promjene. Mozda se ja varam, mozda me drzi neutemeljeni optimizan zbog supstanci, ali dojma sam kako stvarno vecina ljudi pizdi i zeli nesto novo. To novo tesko da ce doci dok ce igrati velika natjecanja, imati siguran dotok novca. Kataklizmu i lom za stakore donosi samo neuspijeh ovih na terenu. Tad se otvara prostor za djelovanje i jos jaci pritisak, tad ces dobiti na svoju stranu i obican narod. Tad i neki koji su drzali ledja okrenut ce se na drugu stranu. Takav nekakav mega kiks stvarno bi mogao biti tocka na i, posebno jer su vec sada naceti i ocajnicki pokusavaju ispasti zrtve. Ako ce sve biti idilicno po pitanju rezultata tad ne mozemo niti ocekivati nekakve promjene. Jednostavno biti dio anti zm price i svejedno drkati za uspjeh gnk ili repke za mene osobno teska je kolizija i nespojivo jedno sa drugim. Tu su mi puno jasniji ljudi koji otvoreno drkaju na mamica, njima je sve ovo do jaja i oni svim srcem navijaju za ovakav klub i repku, to je ono sto zele i odbijaju prihvatiti kako se radi o mafijasu i krimosu. Dio njih zna vrlo dobro kako tulumu dolazi kraj ako klub ili repka dozive debakl, samim time trese se stolica i njihovom idolu. Sa njima sam nacisto i tu se radi o nepomirkjivim razlikama. Ovakvi poput tebe potpuno ste mi nejasni i ne tnam sto bih mislio o vama.
A što fali ljudima koji ne idu u otvoren rat protiv HNS-ZM-Bandić-HDZ-Šuker ekipe? Što bi trebali, u državi u kojoj ima x problema za kojih isto ne dignemo guzice kao narod, nego si isto zbrajamo krvna zrnca kao i ovdje.

Očito je da interes za reprezentaciju pada, to vide svi, a pokazatelj je broj navijača na utakmicama. To se isto može reći za Dinamo, tako da po mom mišljenju tihi bojkot postoji.

Ono što je problem i u čemu se apsolutno slažem je da su financije ključ svega. Dok god se pipa ne zatvori, a osiguravaju odlasci na natjecanja, sadašnja garnitura će kupiti vrhnje i ne pomišljati o odlasku. Još je gora situacija kod Dinama, gdje Bandy plaća KOMPLETNI omladinski pogon koji je bio najunosniji projekt u HR nogometu, zlatna koka na kojoj se opralo love i love u transferima, što možete iščitati iz suđenja zna se komu iako ga trenutne strukture moći nikad neće osuditi, a pravosuđe nam neovisno da neovisnije ne može biti.

Opet, većina to ne podržava, tribine su prazne, a nogomet se igra radi para, a ne navijača. Kao da idu na termin, jedino za velke pare.

Sad dolazimo do mene osobno.
Ne mogu reći da navijam protiv reprezentacije. Ali zbog ekipe koja drma nogometom na isti način ko KPH(HDZSDP) ne navijam za nju. Na utakmici nisam bio od Andore, kad sam bio dijete. Nakon toga nikad, em zbog cijene i ostalih pizdarija nisam želio ići na utakmice, jednostavno sam indiferentan. Uživam u klubu za koji navijam koliko mogu, a i to je teško, a ovo pratim sporadično. Dinamo, iako sam mu geografski blizak, ne pratim, pogotovo zato što poznajem neke za koje mislim da su trebali dobiti priliku, a nisu iz razloga što su neki drugi imaii bezbroj prilika koje nisu iskoristili.

Jedino što me iznervira je to što neki vole sprdat pa reći odkad je reprezentacija repka da je sve otišlo u kurac. Za mene je taj naziv uvijek bio odmiljenica, nešto što poštujem, što ne mogu reći za ovu garnituru, kao ni za neke stare lopove. Nije to niti repka niti reprezentacija, nego privatni projekt ekipe koja stavlja igrače u izlog da bi ih prodali( sad već dugo i predugo projekt za prodaju Dinamovih(Mamić menadžer i Mamić senior uz gore spomenute). Pa nije Bandić debil, čovjek dobiva anonimne donacije.

Ono što mene zanima, pošto narod nema uporišta ni sudstvu, zakodnodastvu, izvršnoj vlasti, što bi trebali mi valjda obični navijači trebali napraviti? Zagovarati kretanje od repa prema vrhu? Ili odsijecanje glave? Zašto bi si jedni drugima trebali zamjerati, kad eto većina podržava istu stvar?
__________________
"You are what you eat but I don 't remember eating a sexy beast in the morning."
TeenWindfucker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.