Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 00:40   #5881
Quote:
Ziggy Pop kaže: Pogledaj post
Naivnim i povodljivim.
Valjda nakon onako konkretnih tvrdnji mozemo dobiti i konkretne ljude na koje se to odnosi.

Evo npr konkretnih ljudi na koje se po internetu obicno usmjeravaju takve etikete, zajedno s njihovom klubom koji su jebeno od nule osnovali bas kao antipod odnarodenom dinamu i reprezentaciji. Ne mora biti tocno od tebe ali recimo nekako generalno iz "vaseg" tabora, ako je ovo "nas".

Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=gZaly3AA1iM

Evo i Boysa koji se bore protiv ''repke'' i Glave, mrze sve rvacko, vidi se na njima, siklja in krv iz ocnjaka
WilsonEduardo28 is offline  
Old 12.10.2017., 01:15   #5882
Btw, kad smo vec kod youtubea, dozvolite da vam prikazem realno stanje u stvarnom zivotu zagreba i hrvatske godine gospodnje 2012:

https://m.youtube.com/watch?v=XiaiuxyfXds

A vi nastavite u 2017. godini voditi virtualne ratove iz 1945. I podrzavajte ratne profitere, kriminalce, pljaskase i njihove suradnike koji aktivno kvare i unistavaju zivote ljudi u ovoj zemljo, jer bolje njih za svaki slucaj nego da vam nekakav index i orjunasi podmetnu uskrsnuce druga tita i vrate jugoslaviju. U 2017. godini.

Zadnje uređivanje WilsonEduardo28 : 12.10.2017. at 01:45.
WilsonEduardo28 is offline  
Old 12.10.2017., 07:18   #5883
Još se klobučari nisu vratili u rupice

Dobro je netko napisao-garant većina njih ima člansku iskaznicu "zna se" koje stranke ili su im vjerni glasači. To je taj mentalitet.

Sinoćna emisija klasična HRT limunada. Šapit je na našoj strani ali mu se ne dobiva otkaz. Ostali su dio močvare. Razina prosutih floskula je bila fascinantna. Ona ishlapjela prdonja Ćiro za svakoga rabi sintagmu "on je jedna moralna vertikala" A pnaj smrad Pezzi mrtvo hladno ustvrdi da je nebitna taktika ako "igrači ne žele pobjediti" Bas me zanimaju te provedene večeri sa Ivićem Šjor Ivić sav u zanosu nesto tumači a Pezzi valjda kopa nos i misli si "šta ovaj trabunja".
Mister Yellow is offline  
Old 12.10.2017., 09:32   #5884
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Vise puta sam procitao Sapit ovo, Sapit ono. Decko jasno daje do znanja kako je za promjene u nasem nogometu, to niti ne skriva. Nisam stekao dojam da ide bas toliko daleko da navija za neuspjeh i slicno ko mi ovdje. Vise mi baca da je jedan od onih koji su svjesni pogubnog utjecaja cetnika ali svejedno navija za repku i zeli joj najbolje.
Pa ono nije budala, zna di se nalazi i na kakvoj je poziciji. Ne zeli dobiti otkaz i biti nezaposlen do kraja zivota. On to odradjuje iznutra sve. Orjuna
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 12.10.2017., 10:19   #5885
Vidin rasprava opet ošla u k....

Šta san ja tio reć na samom početku, je da ima ljudi (po mom skromnom sudu i podosta takvih) koji su u ovoj borbi uz navijače, uz ove koji trpe represiju i idu glavom kroz zid. Ljudi kojima se gade žvaljava usta našrmkanog, kojima se povraća kad vide tupavu tikvu brendiranog na tribini, ljudi koji nisu ni HDZ ni SDP, ni Bujke ni Dežulović, jednostavni obični pošteni ljudi koji su previše okupirani svojim životnim problemima/obvezama da bi ušli dublje u borbu zajedno s ovim hardcore ultrasima. Ali koji bi uredno podržali bilo kakav pokret otpora, pa makar to bilo usmenom predajom i uključivanjem u rasprave s pobornicima gore navedenih. Nije neki doseg, al jbg, ja imam dvoje dice i glavno mi je da imaju šta pojist i u šta se obuć. HNS je jedino u glavi kad se u birtiji pokrene tema, ili kad igra Hrvatska. I tu dolazimo do problema. Takav čovik se možda neće moć natirat da navija protiv Hrvatske. Jbg, možda mu dovoljno vidit zastavu, ili čut himnu. Unatoč svemu, ne more protiv. Znan da je teško ovo shvatit ovim Avangardnima (kojima svaka čast), ali bar nisu zaslužili epitete. Moje mišljenje
ballonja is offline  
Old 12.10.2017., 10:54   #5886
Daj odjebite natrag na Politiku do iduće utakmice "repkice". Da hoću ovakve rasprave čitati tamo bi otišao...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 12.10.2017., 15:19   #5887
Kako su odvratni

http://hns-cff.hr/news/16980/velika-...c-dalic-suker/
__________________
MOST je najbolja stvar koja se dogodila Hrvatskoj.
Irfani is offline  
Old 12.10.2017., 15:29   #5888
Obrisao sam stotinjak postova. Nasrali ste svega i svačega, preko svake mjere. Molim stalne članove podforuma da jednostavno ne odgovaraju gospodi koja sve zna, ali se pojavi, kao muha na svježem govnetu, samo na temama gdje se negativno piše o hrvatskom nogometu, naravno, ako se ispune preduvjeti - siguran sam da ih ne bi bilo da je rezultat u Ukrajini bio drukčiji. Ali nebitno.

Svako sljedeće spominjanje politike, HDZ-a, SDP-a, jugodesnice (), Dežulovića, Markovine, Linića, Milanovića, Todorića (tko su, u kuratz, ti ljudi i zašto bih ja ili netko drugi zainteresiran za stanje u hrvatskom nogometu, brinuo o njima i pisao o njima na podforumu Nogomet) povlači ban.
mitch is offline  
Old 12.10.2017., 15:31   #5889
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post

Odlično šta su ovako uzdižu u nebesa prije utakmice dodatnih kvalifikacija. Neka sami sebi pjevaju hvalospjeve i kurče se. Davor Šuker najbolji predsjednik nekog nogometnog saveza ikad, Zlatko Dalić nakon jedne utakmice je veliki trenerski ekspert, a Kramarić napadač kalibra ispred kojeg su trenutno samo Aguero, Cavani i Suarez
Seascape is offline  
Old 12.10.2017., 15:40   #5890
Branko Stipković, tu sam prestao čitati. Uffff
otrovnik ljuti is offline  
Old 12.10.2017., 16:15   #5891
Fuj fuj fuj fuj
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 12.10.2017., 17:01   #5892
Gledajući moguće suparnike Hrvatske u dodatnim nekako mi Irska najbolje izgleda gledajući rezultate u kvalifikacijama.

Po meni su imali najslabiju skupinu od ove 4 ekipe, dali su najmanje golova, a više od jednog gola na utakmici uspjeli su zabiti samo Moldaviji i jedan put Srbiji na samom početku kvalifikacija.

Sjeverna Irska ima 2 poraza od Njemaca i poraz u zadnjem kolu protiv Norvežena u potpuno nebitnoj utakmici. Predzadnja protiv Njemačke je također realno bila nebitna.
Primili su 6 golova od toga 5 od Njemaca i jedan od Norvežana u toj zadnjoj utakmici. Jedina slabost koju su prikazali je nemoć protiv vodeće momčadi skupine, no ipak su to bili prvaci.

Grci klasika, remi u Belgiji njihov najveći rezultat.

Šveđani u realno najtežoj skupini, zabili ali i primili najviše golova, dobili Francuze. Najveći kiks je bio poraz od Bugarske koji daje nadu u slučaju da ih izvučemo, ali realno najgori protivnik.

Rekao bih da smo protiv Iraca favoriti, Sjevernih Iraca i Grka 50-50, protiv Šveđana smo u podređenom položaju.
ncnc is offline  
Old 12.10.2017., 17:06   #5893
Čovik vam je sve objasnio:
Quote:
Neovisno o tome što se radi o najmarkantnijoj, interkontinentalno najpoznatijoj veličini nogometa u Hrvata. Svaka šuša, napose hrpa medijskih jurišnika među kojima ne manjka psihopata, istrese se na čovjeka kome se doista klanjaju širom globusa.
Ovo nisu istine
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 12.10.2017., 17:36   #5894
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Čovik vam je sve objasnio:


Ovo nisu istine
Što je krivo rekao? Garant voliš Ostoju i Dežulovića! :domoljub:
Seascape is offline  
Old 12.10.2017., 17:48   #5895
Ne razumijem etiketiranje pojedinih navijača klobučarima, kiselokupusašima i slično, kada s druge strane imamo:





I tako bliže i tako dalje. No opet, navikli smo na licemjerstvo da ta ...
quadro33 is offline  
Old 12.10.2017., 17:48   #5896
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Čovik vam je sve objasnio:


Ovo nisu istine
Ova konstrukcija je čisto zlato...
Quote:
Hrvatska pamti dvojicu izbornika za po jednu utakmicu: Dražana Jerkovića koji je 1978. godine Jugoslaviju u Skoplju vodio protiv Grčke (4:1) i Vlatka Markovića koji je s Hrvatskom 1993. u Zagrebu porazio upravo Ukrajinu (3:1). Nije rasvijetljeno spada li u taj uski uzorak i Tomislav Ivić koji je 1994. bio na klupi u Palermu kad je Hrvatska svladala Italiju (2:1), ali tada suspendirani boss Miroslav Blažević tvrdi da je po njegovim napucima ravnao Branko Ivanković.
Koje besramno pišanje po najvećem treneru u rvata

Prvo izmišljanje titule "izbornik za jednu utakmicu" pa onda stavljanje Vlatka Markovića koji je pobijedija nekakvu Ukrajinu isprid Ivića koji je u gostima pobijedija viceprvaka svita te godine da bi poentira da je Ivić ustvari bija svojevrsna verzija Čačića kojem je netko iz zatvora (koja ironija) priko poslušnika na klupi sastavlja i vodija momčad.
jordi is offline  
Old 12.10.2017., 17:56   #5897
Quote:
quadro33 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem etiketiranje pojedinih navijača klobučarima, kiselokupusašima i slično, kada s druge strane imamo:

[IMG]http://www.poslovni.hr/media/cache/98/bb/98bb6023b00998dc1043ccbc5c4df5f7.jpg/IMG]

[IMG]http://www.slobodnadalmacija.hr/Archive/Images/2014/03/05/PSD/Pipi/01.jpg/IMG]

I tako bliže i tako dalje. No opet, navikli smo na licemjerstvo da ta ...
Pojmovi klobučar i slično ne odnose se na nošenje istoimenog artikla i konzumiranja određenih proizvoda već se simbolički referiraju na određene stavove, mindset i generalno level neinteligencije kakvog se vrlo vjerovatno može nać i unutar tvoje lubanje.
Seascape is offline  
Old 12.10.2017., 17:59   #5898
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Pojmovi klobučar i slično ne odnose se na nošenje istoimenog artikla i konzumiranja određenih proizvoda već se simbolički referiraju na određene stavove, mindset i generalno level neinteligencije kakvog se vrlo vjerovatno može nać i unutar tvoje lubanje.
Zahvaljujem na detaljnom pojašnjenju!
quadro33 is offline  
Old 12.10.2017., 18:02   #5899
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Pojmovi klobučar i slično ne odnose se na nošenje istoimenog artikla i konzumiranja određenih proizvoda već se simbolički referiraju na određene stavove, mindset i generalno level neinteligencije kakvog se vrlo vjerovatno može nać i unutar tvoje lubanje.
Dovoljno je pogledat tipu avatar i sve ti je jasno. Zreo za komentatora na portalu večernjeg lista.
WeberI is offline  
Old 12.10.2017., 18:05   #5900
Quote:
WeberI kaže: Pogledaj post
Dovoljno je pogledat tipu avatar i sve ti je jasno. Zreo za komentatora na portalu večernjeg lista.
Pa vjerojatno je tamo i administrator...
jordi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.