Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 04:31   #81
Zdrava veza se ne gradi tako sto ces lagati da negdje ides i sredivati se da bi stala doma tako da se on "grize".
On ako je normalan nece se ni opterecivati gdje ces i sto imas svoj zivot jer bi bilo i normalno da ga imas. Ne da glumis da ga imas nego da stvarno imas svoj posao, prijatelje, hobi ili sto je ostvarivo vec od navedenog.
Ne mogu vjerovati nekad sto citam.
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:06   #82
Quote:
buddha-tree kaže: Pogledaj post
došla je 2018 godina....vremena kada su zene trebale nešto od muškaraca su debelo iza nas...

pametna si, lijepa...zena si, sreco ako ce netko htijeti da zivi sa tobom, bit ce on...kada mu dosadi taj cimer i kada se z studentskog zivota baci u ralje pravog zivota...

ali ti ces do tada vec biti kraljica, kuzis što ti želim reći ?

daj otkazni rok, nađi drugi posao koji god i di god, odi u inozemstvo...odi di te srce vuče, imaš ušteđevinu

a on će kad vidi tako preljepu sposobnu zenu, tako jaku i snažnu....sjetiti se tebe i poželjeti na ozbiljniji korak i zivot sa tobom, ili neće...ko ga šljivi

ne treba ti muškarac da si posložiš zivot....sve što trebaš je u tvojim rukama
Hahaaaa
Koja si ti vesela dusa
Djevojka ima ustedjevine za par mjeseci, mozda za 3 ili 33, znas li tocno za koliko pa joj tako bezbriznu buducnost pises.
Preseljenje u drugi grad, trazenje posla, osim ako nije deficitno zanimanje ili ako si bas strucnjak vrhunski tada je velika neizvjesnost i stres.
Ona koliko citam i sada cesto place a tek promjena, druga za kratko vrijeme, hm hmm, kako ce tek to djelovati.
Tako da, bolje da triput mjeri jednom reze, da bude jednom ta KRALJICA, konkurencija je velikaaa
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:21   #83
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Zdrava veza se ne gradi tako sto ces lagati da negdje ides i sredivati se da bi stala doma tako da se on "grize".
On ako je normalan nece se ni opterecivati gdje ces i sto imas svoj zivot jer bi bilo i normalno da ga imas. Ne da glumis da ga imas nego da stvarno imas svoj posao, prijatelje, hobi ili sto je ostvarivo vec od navedenog.
Ne mogu vjerovati nekad sto citam.
Znam ja to.
Al po ovom sta je napisala autorica djeluje ko da se bavi s likom a ne trazenjem posla za sebe hobijem.
Ako nema zanimaciju nek kaze da ima a ne da ispadne neka paćenica kojasamo ceka njegov poziv da useli kod njega xD
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:23   #84
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
nema gore nego ako musko ili zensko nanjuse da ih neko ganja ili ako neko smrdi na ocaj.

uvik se moras pravit da imas obaveza. makar sjedila doma i gledala videa od Britney Spears, reci da ides u setnju, offline i nek se misli dis "sredjena" odlutala i hoce li te neko upecat dok seces po gradu.
Da pa to i ima smisla jer ćeš i po nekoj ljubomori vidjet dal je nekome stalo do tebe. Daleko od toga da podržavam manipuliranje ali nekad se i to mora u određenoj zdravoj mjeri.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:36   #85
Mogu totalno skužit i da je 7 mj nekom prebrzo i da je nekom dovoljno za suživot i da nekom tko ne želi suživot to nije razlog za prekid i da nekom jest.
Ne može ti forum dati točan odgovor na to.

Ako je on ovime pokazao neke nepomirljive razlike, sama to znaš.
Ako su pomirljive i dâ ti ze pričekat, i to znaš.


Osobno, bila sam u toj situaciji, gdje sam doseljavala u grad u kojem je živio moj sadašnji muž i kad smo razgovarali o tome je li svjestan da je to doseljenje K NJEMU (jer nije se podrazumijevalo), sama sa sobom sam bila načisto da, ako kaže da mu to nije opcija, ostavit ću ga.
Očito, bio je presretan što ze želim doseliti k njemu pa je bilo lakše, ali da je oklijevao, sigurno bih ga ostavila. Jer je meni to u tom trenu bio deal-breaker (a bili smo u vezi manje od 7 mjeseci kad se vodila ta rasprava, čini mi se).
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2018., 14:09   #86
Bok!Ne znam koliko je ova tema još aktualna, ali u sličnoj sam (a opet i dosta različitoj) situaciji. Veza na daljinu. U mom slučaju, on me zove da živim s njim, ali zbog svoje "prtljage" i problema koje rješavam, odgađam to. Mislim da se on sa svim tim ne bi mogao nositi. Zadnje vrijeme malo komuniciramo. Njemu to nije problematično, ali ja se pitam ako nismo zajedno i ako se jedva čujemo, kakva je to veza?
Mislim da većina ljudi koja ovdje postavlja pitanja zna da treba okončati vezu. Samo, to je težak i bolan korak za koji im treba podrška. I uvijek je tu prisutan onaj trun nade da se nešto može popraviti (a najčešće se ne može).
Moj savjet je svakako otvoreni razgovor, konstruktivan. Gdje stojite, kako vidite budućnost. Ako se tu budete slagali, moći ćete se dogovoriti i o započinjanju ili odgađanju zajedničkog života. Ako se ne slažete, postoji samo jedno rješenje.
Inače, ovaj svoj savjet ne uspijevam sama primijeniti već više od godinu dana
Rezultat je razdoblje depresije i beznađa s povremenim svijetlim točkama. Dok ne udarim u dno vjerojatno se neću pokrenuti, a možda ni tada... Nadam se da će kod tebe sve to ipak bolje proći.

I još jedna stvar: osjećaj bliskosti je moguće ostvariti s više od jedne osobe, samo onu staru treba otpustiti, a novu pustiti u svoj život.
Zerra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 00:10   #87
Quote:
gamer314 kaže: Pogledaj post
E sad, mene muči činjenica da vidi koliko sam nesretna s poslom (znala sam dolaziti s posla sva uplakana) i da mi nikad nije rekao ajde zajebi to, doseli se kod mene (živi jako razvijenom europskom gradu, di ako i ne nađem posao u struci nije preteško naći drugi posao. Plus imam ušteđevinu. za koju on zna, uz koju mogu par mjeseci živjeti bez ičije financijske pomoći). Još više me smeta činjenica da mu je draže biti u vezi na daljinu nego živjeti sa mnom.
Danas ima mnogo ljudi koji vole veze na daljinu, jer u njima imaju vrlo malo (ili nimalo) obaveza i odgovornosti, dosta slobode i dobijaju ono najbolje od veze - uvek je uzbudljivo i zabavno tih nekoliko dana koje povremeno provedu zajedno. Ukoliko jedna od osoba želi nešto više - treba to rešavati dosta brzo. Inače, ljudi mogu izgubiti mnogo vremena, pa i novca (na putovanja i slično), sve u nadi da će se veza razviti u nekom ozbiljnijem pravcu, prerasti u zajednički život ili brak, da bi se samo razočarali na kraju.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2018., 14:41   #88
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Danas ima mnogo ljudi koji vole veze na daljinu, jer u njima imaju vrlo malo (ili nimalo) obaveza i odgovornosti, dosta slobode i dobijaju ono najbolje od veze - uvek je uzbudljivo i zabavno tih nekoliko dana koje povremeno provedu zajedno. Ukoliko jedna od osoba želi nešto više - treba to rešavati dosta brzo. Inače, ljudi mogu izgubiti mnogo vremena, pa i novca (na putovanja i slično), sve u nadi da će se veza razviti u nekom ozbiljnijem pravcu, prerasti u zajednički život ili brak, da bi se samo razočarali na kraju.
tocno, ali su obicno takvi ljudi neshvaceni, optuzivani da su povrsni, da se boju obaveza, ali u biti samo zelu slobodu, nisu od onih koji se vidaju svaki dan jer to prede u monotoniju. S druge strane vole i postuju tu osobu s kojom su, ali jednostavno nemaju potrebu za icim visim od toga.
Super si sročio/la u ovom boldanom dijelu te ljude.
Treba biti iskren i reci partneru kakva si osoba i kolike u biti se ima potrebe, u suprotnom ce se veza raspast. Autorici prijedlog za iskren ali bez ikakvog zamjeranja razgovor s momkom
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.