Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2007., 19:24   #21
ja sam se odmah ogradila i rekla da ako me nešto bude zanimalo ili nešto ne budem znala- pitati ću!

svekrva je pokušavala proturavati svoju "staru" odgojnu školu i nametati mi kako da odgajam dijete! jasno sam joj stavila na znanje da me ne zanima i da ne pokušava sama sprovoditi svoje metode nad mojim djetetom!

i mamu sam otpilila na startu ali sam ju zato svako malo zvala kada bih se suočila s problemom s kojim ne mogu izaći sama na kraj.


nedavno je jedna moja kolegica rodila a ima jaaaako puno rodbine i prijatelja i svi su je počeli tušiti istovremeno.

požalila mi se na to a ja sam joj rekla da ih "otpili" jer svaka majka ima urođene instinkte koji je vode a u puno buke ne možeš ih čuti!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 08:39   #22
Ima li ikoga koga nisi otpilila? Što je s tatekom, možda si i njega otpilila ?

Šalim se, nhf.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 10:38   #23
Talking

Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Ima li ikoga koga nisi otpilila? Što je s tatekom, možda si i njega otpilila ?

Šalim se, nhf.


njega sam prvog "otpilila2 što se tiče brige za dojenče "jer su njemu babe rekle da se dijete od dva mjeseca može hraniti sarmom!"
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:30   #24
Odgovor na tvoje pitanje je vrlo jednostavan: NE!

Mislim da zaista nitko ne voli da im se ITKO (s putrom ili bez) miješa u ono "najsvetije" - npr. odnos između djece i roditelja. Jer, vjerovatno svi to miješanje doživljavamo kao kritiku, a još nisam srela nekog tko voli kritiku (osobito onu koju interpretiramo kao negativnu, i to još u onom prodručju kojeg uzimamo vrlo osobno!) I naravno, prvi instinkt je otpilit i odgrist glavu - onome kome možemo, naravno.

Međutim, svatko zna da o takvim "kritikama" treba porazmislit i hladne glave (dakle, barem dvaput) i vidjet ima li tu nekog temelja ili nema. Pa čak i kad ta kritika dolazi od nekog tko ima putra na glavi.


Apropo ovog sa putrom na glavi.... Imam sestričnu... pedagoginju... ravnateljicu jedne škole k tome. Vrlo cijenjena u svom poslu i, kad ju malo bolje poslušaš, vidiš da joj je svaka na mjestu. Međutim, njezina kćer je sve samo ne odgojena kako treba. Tako da... ona možda svoje savjete nikad nije primijenila, al ne znači da su joj savjeti za odbacit.
Inge de meni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 23:12   #25
Quote:
impoSIBILA kaže: Pogledaj post
njega sam prvog "otpilila2 što se tiče brige za dojenče "jer su njemu babe rekle da se dijete od dva mjeseca može hraniti sarmom!"
isuse
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 23:51   #26
ja sam sa dva mjeseca jeo sarmu
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 08:34   #27
Talking

Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
ja sam sa dva mjeseca jeo sarmu
jadno dite!
impoSIBILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 14:19   #28
Puno baba kilavo dite

mene kad nešto zanima,pitam
dat cu savjet ako me ko šta pita ili ako prepričavamo iskustva
nitko se sveznajuc nije rodio,p sramota pitat nije

ALI mrzim kad mi se drugi petljaju u zivot i odgoj klinaca

nakon udaje odmah smo odselili 200 km daleko od svih i to je bilo super
jednom me mamica moja preko telefona izvikala da di sam ja cilo jutro,sta se ne javljam
e onda sam popizdila i ocitala joj bukvicu s tim da sam rekla da sam bila na kurvanju (ustvari sam imala u školi roditeljaki sastanak)
i od tada sam goooodinama mirna
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.