Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 22:52   #21
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
meni se seks popravio nakon djeteta, ona je postala slobodnija i najljepsi seks smo imali od rodjenja pa dok se nismo poceli raspadati.

postoje neke teorije da zene gube zelju nakon poroda jer je uvjetovano evolucijom tj ohladi se od oca kako bi se mogla zaljubiti i zanesti sa drugim muskarcem, a to potomcima daje vecu sansu radi vece genetske raznolikosti.
I nama se popravilo poslje bebe.

Mislim nakon tog procesa definitivno postaneš slobodni.
Pogotovo ako prisustvuje porodu.


Samo postane i teze izvedivo. Trebaš unaprijed isplanirati. Jer nikad ne znaš kad će se djete probuditi. Ili kad će uletit u sobu. Ali izvedivo je.

Naravno od puno zena sam čula da im se ne da seksat kad rode, kao umor. Ali mislim da nisu htjele ni prije nego je bilo rutniski.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:06   #22
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
vrlo lijepa znacajka karaktera
Nije to karakter nego nisam ćorava i vidim gdje živim.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:28   #23
Sve je dobro dok se žena ne odseli iz spavaće sobe da bi bila s djetetom 0-24 i onda to traje po 24-36 mjeseci. Uvijek mi je to bilo tužno čitati kako se neke žene po forumima sprdaju s vlastitim muževima jer nisu dobili po par mjeseci nakon poroda. Oporavak same žene nakon poroda ovisi o ženi i o težini poroda koji je imala. Kad sve prođe, uvijek postoji kontracepcija, makar " rikverc ".
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 07:52   #24
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Nije to karakter nego nisam ćorava i vidim gdje živim.
Gdje zivis?
Ja sam nepopravljivi optimist, a zivimo na istom mjestu.

Naucio sam se biti takav, lakse je.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 07:58   #25
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Mene zanima je li pad libida i neujednačena učestalost seksa (često - rijetko) bila i prije rođenja djeteta ili je tek njegovim dolaskom došlo do rapidnog pada? Je li želja i potreba za seksom bila i ranije periodična?
Prije trudnoće normalan libido, u trudnoći izrazito jak libido, a poslije poroda skoro nikakav. Da, definitivno te hormonske promjene rade svoje. Može biti da je netko manje osjetljiv, netko više pa zato i libido varira. Utjecaj svakako nosi i kolika je briga oko djeteta, što si više neispavan, umorniji i osamljeniji u toj brizi oko djeteta to ti je još manje do seksa.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:15   #26
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Gdje zivis?
Ja sam nepopravljivi optimist, a zivimo na istom mjestu.

Naucio sam se biti takav, lakse je.
Nisam ni ja neki pesimist, ali vidim da se dobar dio ljudi pretvara da su trudnoća i porod svim ženama sitnica i nemaju baš razumijevanja. Kako je rekao jedan forumaš na drugoj temi: malo si debela nekoliko mjeseci, onda te boli par sati i gotovo. Kako da ne.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:27   #27
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja neki pesimist, ali vidim da se dobar dio ljudi pretvara da su trudnoća i porod svim ženama sitnica i nemaju baš razumijevanja. Kako je rekao jedan forumaš na drugoj temi: malo si debela nekoliko mjeseci, onda te boli par sati i gotovo. Kako da ne.
Ne vidim to tako kao neki forumasi koje spominjes, ali za sve postoji rok i ne treba se cuditi muskarcima koji dignu ruke od svega zato kaj ih zena vise ne dozivljava kao partnera.
Ja sam cekao 6 mjeseci, nisam radio ni najmanji pritisak, vise je njoj bilo bed, a ja sam govorio da polako.
Vec sama njena briga oko toga mi je bila dosta jer je pokazala da misli, a ne da se opravdava.
Npr plavi safir je osoba koja me ne bi smirila. Mozda ne bi ni ti jer ne djelujes pretjerano konstruktivno i naskaces na mene bez razloga kao da ti ja nesto lose radim sa time sto tvrdim da je intimna komponenta jako bitna.

Projekt obitelj ima smisla samo ako ta obitelj opstane. Vjeruj mi znam jer vidim kolko moj sin pati.

Platit tetu cuvalicu, upregnut bake, planirati vrijeme skupa, pokazivati si kolko smo si vazni...
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:41   #28
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vec sama njena briga oko toga mi je bila dosta jer je pokazala da misli, a ne da se opravdava.
Npr plavi safir je osoba koja me ne bi smirila. Mozda ne bi ni ti jer ne djelujes pretjerano konstruktivno i naskaces na mene bez razloga kao da ti ja nesto lose radim sa time sto tvrdim da je intimna komponenta jako bitna.
Vjerojatno ne bi to uživo doživio kao naskakanje. Dopisivanje je defektna komunikacija, puno toga se ne prenese.

Slažem se da je intimna komponenta bitna, samo sam, kad sam vidjela naslov teme, napisala ono što mislim da je također bitno. A konstruktivno ne djelujem jer nisam ni pokušavala dati neke savjete kako se ponijeti u takvoj situaciji.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:52   #29
Flat
Ne kužim uopće zašto si naveo mene za primjer u raspravi da sasvim trećom forumašicom?
Odavno smo ustanovili da su nam razmišljanja totalno suprotna i stajališta su nam kao crno i bijelo.
Nije to ništa novo.



Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 08:55   #30
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ne bi to uživo doživio kao naskakanje. Dopisivanje je defektna komunikacija, puno toga se ne prenese.

Slažem se da je intimna komponenta bitna, samo sam, kad sam vidjela naslov teme, napisala ono što mislim da je također bitno. A konstruktivno ne djelujem jer nisam ni pokušavala dati neke savjete kako se ponijeti u takvoj situaciji.
Sad vec djelujes daleko konstruktivnije.

Inace se na zudu dogodi da svi idemo od svojih bolova pa se dizemo na zadnje noge cim nas se takne oko toga, a tu se onda moze puno toga iscitati o osobi, daleko sire od samog problema o kojem se prica.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:00   #31
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Flat
Ne kužim uopće zašto si naveo mene za primjer u raspravi da sasvim trećom forumašicom?
Odavno smo ustanovili da su nam razmišljanja totalno suprotna i stajališta su nam kao crno i bijelo.
Nije to ništa novo.



Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Ti si na mene naskocila vise puta jucer.
Pogledaj si ove dvije teme.
Ako hoces, ja ti mogu izvuci postove i razloziti tvoje besmislene reakcije. Nekaj te tu ocito boli tj imas blokadu kad refleksno i bez previse smisla naskaces.

Opet tvrdis da smo dijametralno suprotni pa me zanima gdje smo to dijametralno suprotni?

Ja mislim da ti ne znas biti konstruktivna i to nije samo radi ovih tema vec te znam godinama sa foruma.
Ako si takva i u vezama, onda je s tobom jako tesko.

Bez uvrede.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:07   #32
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ti si na mene naskocila vise puta jucer.
Pogledaj si ove dvije teme.
Ako hoces, ja ti mogu izvuci postove i razloziti tvoje besmislene reakcije. Nekaj te tu ocito boli tj imas blokadu kad refleksno i bez previse smisla naskaces.

Opet tvrdis da smo dijametralno suprotni pa me zanima gdje smo to dijametralno suprotni?

Ja mislim da ti ne znas biti konstruktivna i to nije samo radi ovih tema vec te znam godinama sa foruma.
Ako si takva i u vezama, onda je s tobom jako tesko.

Bez uvrede.
Nemam se zašto uvrijediti.
Da,nisam konstruktivna.
Moj tok misli je teško pratiti i ne može to svatko.
Stoga rijetki shvate što želim reći,a tako i ti.
Oprosti,ali meni komentiranje tvog posta ili bilo čijeg nije naskakanje.
Već obični komentar na komentar.
To je ljepilo svim temama inače se ni jedna ne bi razvila.
To što ti iza toga vidiš nešto sasvim treće i što smatraš da mene nešto žulja čim se obratim tebi je sasvim tvoj problem.
Moj nije.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:21   #33
A gdje smo dijametralno suprotni?

Meni su svi tvoji postovi skroz jasni. Vrati se i vidjet ces da sam na svakog smisleno odgovorio.

I necu se svaditi. Danas nije dan za to.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:36   #34
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A gdje smo dijametralno suprotni?

Meni su svi tvoji postovi skroz jasni. Vrati se i vidjet ces da sam na svakog smisleno odgovorio.

I necu se svaditi. Danas nije dan za to.

Sent from my D2403 using Tapatalk

Definitivno ne bi trebali.


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:57   #35
Quote:
brzi gonzales kaže: Pogledaj post
Prije trudnoće normalan libido, u trudnoći izrazito jak libido, a poslije poroda skoro nikakav. Da, definitivno te hormonske promjene rade svoje. Može biti da je netko manje osjetljiv, netko više pa zato i libido varira. Utjecaj svakako nosi i kolika je briga oko djeteta, što si više neispavan, umorniji i osamljeniji u toj brizi oko djeteta to ti je još manje do seksa.
Razumni razlozi. Hormoni mogu varirati i ostavljati posljedice. Možda ako takvo stanje potraje nije loše i ispitati njihovu razinu. Bar bih ja. A o zajedničkoj brizi, dogovoru i razgovoru s partnerom, neću ni govoriti.
Nemamo svi ni isto gledanje na seks. Nekome bitan, nekome ne bitan. Problema nema ako partneri to gledište dijele. Problem je ako se u njemu razilaze.
Nije u redu seks ne doživljavati, a partnera zavlačiti tražeći razno razne razloge.
Je li ti se s vremenom libido vratio ili je i nakon godinu - dvije ostao nikakav ( ako je uopće toliko vremena prošlo od poroda)?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:00   #36
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Flat
Ne kužim uopće zašto si naveo mene za primjer u raspravi da sasvim trećom forumašicom?
Odavno smo ustanovili da su nam razmišljanja totalno suprotna i stajališta su nam kao crno i bijelo.
Nije to ništa novo.



Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Nemoj se ljutiti . Baš ste mi ti i Flat bili poticaj za ovu temu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:21   #37
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Nemoj se ljutiti . Baš ste mi ti i Flat bili poticaj za ovu temu.
Zakaj?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:26   #38
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zakaj?
Na drugoj ste temi raspravljali da seks s dolaskom bebe nije isti. A u podsvjesti mi je ostala jedna stara tema u kojoj je Safir pričala o želji i potrebi prije djece.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:33   #39
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Na drugoj ste temi raspravljali da seks s dolaskom bebe nije isti. A u podsvjesti mi je ostala jedna stara tema u kojoj je Safir pričala o želji i potrebi prije djece.
Onda necemo imat bebu i bok ili cemo imati bebu pa se razvesti ako nejde.

Ako ona nemre vladati sobom, nek me ne zajebava i nek ne ocekuje da cu ja biti isti kao do sada ako se ona ne trudi biti dobra prema meni i ne pruza mi paznju.

Mislim, sa bebom dolaze nove okolnosti i trebamo se prilagoditi na njih, a ne da veza ode u kurac jer se njoj oce biti samo majka, a od mene ocekuje da budem samo otac.

A posle bu zevala i pitala se zakaj je brak otisao u kurac.

Ne pisem ni o kome specificnom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:42   #40
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Onda necemo imat bebu i bok ili cemo imati bebu pa se razvesti ako nejde.

Ako ona nemre vladati sobom, nek me ne zajebava i nek ne ocekuje da cu ja biti isti kao do sada ako se ona ne trudi biti dobra prema meni i ne pruza mi paznju.

Mislim, sa bebom dolaze nove okolnosti i trebamo se prilagoditi na njih, a ne da veza ode u kurac jer se njoj oce biti samo majka, a od mene ocekuje da budem samo otac.

A posle bu zevala i pitala se zakaj je brak otisao u kurac.

Ne pisem ni o kome specificnom.
Shvaćam te što govoriš. Zato sam i postavila temu.Neke su ženske dale svoje viđenje stvari. Pitam se koliko je nas žena spremno prvenstveno samoj sebi priznati zašto izbjegavamo seks. Opravdanje je uvijek lako naći, ali treba biti iskren s razlozima.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.