Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 22:59   #461
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ne onako kako ti misliš
Šta, ne drkaju ti kurac? Ovo je strašno.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:06   #462
Opet si spomenuo kurac Zamolio bi te da pripaziš malo na riječnik, morao sam djecu u drugu sobu odvest
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:08   #463
Zagasi zvučnike.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 19:07   #464
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Druže kakve su ovo teme? Koja ti je to rekla da si sladak?

Može značit svašta, ne mora nužno bit ono najgore
Ma frikusa neka. Pogodilo me strasno bilo. Gdje tako nesto meni da kaze.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 18:06   #465
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Kako ovo tumaciti?

Malo sta me iznervira kao kad ovo cujem. Pa nisam dijete ili kucni ljubimac da budem sladak.
Neka ženska bića olako govore muškim bićima da su im slatka, ponekad samo da bi vas se otarasile.

Nije toliko do same reči koliko je do osećaja koji neko izaziva u meni, a ta reč samo služi da opiše taj osećaj. Kada o nekom mislim da je sladak onda je u pitanju nešto dosta lično; ličnije nego kada bih za nekog samo rekla da je zgodan ili pametan pošto je to objektivna procena, a ovo je prijatan subjektivan osećaj koji me iznutra greje.

Ne bih poželela bliskost sa muškarcem koji mi nije sladak. Ne bih poželela da bolje upoznam nekog ko mi nije sladak.

Način na koji se umiljavam ljubimcima i životinjicama generalno vrlo je sličan načinu na koji se umiljavam ljudima. Kod mene ne postoje oštre granice u tom smislu. Slično im i tepam. Ponekad moram da se iskontrolišem da ne pomisle svašta.
Ne bih imala ništa protiv da se neki meni dragi ljudi prema meni ponašaju kao da sam njihov kućni ljubimac. Jednostavno ne primam od njih dovoljno nježnosti.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.