Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 23:22   #1
Tračare

Ženline kako se nosite sa tračevima....zivim u nekoj zatucanoj sredini a da toga do skoro nisam bila svjesna...
E ovako...znaci zasto neke zene ne osjecaju da nesto pogrešno rade ako tračaju nekog ali istovremeno su spremne prevrnuti svijet naopacke ako cuju da se nesto o njima prica...znaci dvostruka mjerila.
Evo npr. Kod mene situacija imam najbolju jaranicu tj. Bivsu najbolju jaranicu jer vise ne mogu za nju ruku u vatru staviti a sa druge strane javlja se sestra mog muza te su njih dvije iznenada postale nove najbolje jaranice pa iz neke dosade ili cega vec oplele su po meni. Kako znam? Citam izmedji redova...vidim da su neke stvari poznate i jednoj i drugoj a za koje samo jedna ili druga trebaju da znaju i sl... uglavnom nije mi smetnja njihov odnos ali se obje pribojavaju i konstantno ispituju da li su i one tema traca i d li ja prenosim njihove stvari izmedju njih dvije....nisam ovo bas najbolje objasnila ali mislim da me razumijete...znaci jako klizav teren... a uh to uzimaju si za pravo da me opominju ako nesto i kazem a sto smatram bezopasnim stvarima, znaci nije.trac. medjutim ja zelim sa obje odrzati kakav takav normalan odnos i ne pada mi na pamet bacati kost izmedju njih mada to mogu zavrsiti u par recenica.
Kako se nositi sa ovom situacijom jer mi pocinju ici na živce.
hurmašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:59   #2
Istrolaj ih kontradiktornim informacijama o sebi.

Tračevi o meni su mi zabavni i žao mi je što češće ne dođu do mene. Zabvno mi je i tračanje ljudi koje znam iz viđenja i s kojima nisam bliska, ali kad mi jedna bliska frendica krene tračati drugu, to mi je ful neugodna situacija, najčešće samo šutim i mrštim se pa brzo prestane.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:10   #3
O jednoj i drugoj samo najbolje.
Boli te uho, ni jednoj ni drugoj nemoj previše intime iznositi i stvari koje drugi nebi trebali znati.
Nemoj dopustiti da te uvlače u pizdarije.

A takva instant prijateljstva brzo propadaju, vjeruj mi.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:22   #4
tračevi su mi među ogavnijim stvarima. ono koji vam je kurac da vas toliko zanimaju tuđi životi

dođem k frendici i ona mi kaže - eeee javili su mi da si na forumu napravila ovo...

ja :wtf: tko ti je javio i zašto pobogu. koji je to mentalni sklop kojem se da trećoj osobi slat moje postove s foruma :zbunj:

prije dvije sam godina isto tako saznala da je jedan forumaš moj sin. ni više ni manje. pazi ja, koje svugdje pišem da nemam djece, odjednom imam sina. dajte ono kad već izmišljate gluposti onda barem to kvalitetno odradite

evo voljela bih da mi netko (bilo tko) objasni što bi ga nagnalo na tako nešto, jer meni stvarno ne ide u glavu
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:28   #5
atlantis, ja sam tebe jednom vidjela na tv-u (prepoznala sam te po psu) i rekla sam mužu: Ova ženska je forumašica atlantis, jednom je bila predmet kontroverzne rasprave o articama.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:41   #6
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Istrolaj ih kontradiktornim informacijama o sebi.

Tračevi o meni su mi zabavni i žao mi je što češće ne dođu do mene. Zabvno mi je i tračanje ljudi koje znam iz viđenja i s kojima nisam bliska, ali kad mi jedna bliska frendica krene tračati drugu, to mi je ful neugodna situacija, najčešće samo šutim i mrštim se pa brzo prestane.
Ja imam frendicu, cura je puna informacija, ali ih iz nekog razloga ne iznosi dok se ne dotaknem teme.
Rijetko tračamo, eventualno ako se dotaknemo nekog onda podjelimo informacije.
Ali meni je fascinantno da ta moja frendica nikad nije loše o drugima rekla, ako nekog ocrni ocrni sebe.

Prijatelje ne tračam, ni poznanike, ma ubiti uzivo jako jako malo tračam i znam.

A tračaju me, znam ko, gdje, zašto, kako.

Prošli mjesec me muz varao, i to u tjednu kad je bio taljenjem za krevet, teoretske šanse nema, ali vidjela je njega jedna na svoje oči. Prije tog se htio rastaviti od mene jer trošim previše.
A nama lipo.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:28   #7
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
tračevi su mi među ogavnijim stvarima.
to. A i dosadnijim stvarima.
Međutim, tu i tamo se dohvatim nekoga (ipak, nisam sigurna da li je to trač), ali ta osoba o kojoj razgovaram mi onda mora biti (iz nekog mog razloga) posebno bitna u životu.

Postoje tračare i tračare, ipak. Zlonamjerne zlobne fukare mi se stvarno i doslovno gade.
S druge strane, imam kolegicu koja satima može raspravljati o manje ili više joj poznatim ljudima, ali nije zla. Ne znam čemu joj trebaju te informacije, djeluje kao da ih samo arhivira tako da ima o čemu govoriti.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:10   #8
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
atlantis, ja sam tebe jednom vidjela na tv-u (prepoznala sam te po psu) i rekla sam mužu: Ova ženska je forumašica atlantis, jednom je bila predmet kontroverzne rasprave o articama.


Sjećam se kad je atlantis imala sina

Kod mene se na poslu dosta trača, uvijek ista ekipica. Imam dojam da uopće ne pričaju o drugim temama.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:22   #9
Moja je mama znala reći:

" Za dobrim se konjem prašina vije, za jadnim je kljusetom nije"


Ljudi tračaju. Bitno je da zlobno ne kleveću a trač mi ne smeta.
Ne hodam po babinjacima i ne znam kaj susjedi rade
Živim i puštam živjeti.
Uglavnom i zapravo:
Svi žele biti voljeni, odobravani, prihvaćeni. Osim pozitivex. Nju boli guzica za to.

To je vrlo pozitivan životni stav.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:09   #10
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad je atlantis imala sina
Sad će još ispasti da to svi znaju osim mene
:tračbabuskara
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:16   #11
Ima trača i trača. Moje babe i ja se viđamo i zajedno i svaka sa svakom pojedinačno pa i izmijenimo informacije o drugima ako ih ima. Ne uvijek ali ako se dotaknemo, kaže se. Ne smatram to zlobnim ni nekim tračom. Ne smeta nas. Ionako bi i same rekle. Nekad nam i blesavo ako se propusti reć pa bude kao kak to ne znaš o meni, kaj ti xy nije rekla. Dođe skoro ko uvreda...niste me se dotakle
Zlobni trač, stalno pričanje o drugima i izmišljanje scenarija mi je grozno i nepoznato. Odvratno. Izbjegavam ljude koji kave i druženja koriste samo i jedino za to. A ima ih.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:40   #12
Vrlo tesko, no hvala Bogu u tamo gdje sam vecinu vremena provela gotovo da toga i ne postoji jer druga je kultura pa....
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:42   #13
Sve zene tracaju, vise ili manje, a najgore su one kojima kao smeta tracanje i to im je ispod casti, ali u biti pricaju najsocnije traceve
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:02   #14
Ne znam zašto al uvijek mi se čini da odrasli ljudi ne tračaju, odnosno da ih postojanje tračeva ne zamara i ne moraju razmišljati kako se "nositi" s njima. Ovo više djeluje kao problem 17-godišnjakinja.
Meni "trač" uvijek zvuči kao da mu je namjera da bude totalno zloban, ali nije da osobno neću nikad ništa prokomentirat o nekom. Ne na zloban način nego eto, podijeliti sa svojim babama informaciju

Najveća tračara koju poznajem je single muškarac od 35 godina
nervous wallaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 09:01   #15
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Sve zene tracaju, vise ili manje, a najgore su one kojima kao smeta tracanje i to im je ispod casti, ali u biti pricaju najsocnije traceve
Tracaju i muski. I to oh koliko !
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 09:20   #16
To da muški tračaju više od žena je iluzija kojom se žene tješe.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 09:25   #17
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
To da muški tračaju više od žena je iluzija kojom se žene tješe.
I ja mislim. Ne mislim da se tješe, nego eto čisto da nešto kažu. Ima i babastih muškaraca, ali većina ipak nije takva.
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 15:37   #18
Meni se čini da je tračanje “instant bond” između određenih vrsta osoba.
Jednako tako ,takvi odnosi u istom revijalnom tonu i propadnu - pa se nemoj previše zamarati.

Prijateljstva se grade ,održavaju i njeguju godinama i temelje se na stotim stvarima, a ne tračanju treće osobe.

O njima samo lijepo govori no nemoj više niti jednoj od njih dati svoje povjerenje - obje su te jako jeftino prodale - po mom mišljenju.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 15:40   #19
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
dođem k frendici i ona mi kaže - eeee javili su mi da si na forumu napravila ovo...

ja :wtf: tko ti je javio i zašto pobogu. koji je to mentalni sklop kojem se da trećoj osobi slat moje postove s foruma :zbunj:
Wtf?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:10   #20
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Sad će još ispasti da to svi znaju osim mene
:tračbabuskara
ni ja nisam znala da atlantis ima sina.

Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Sve zene tracaju, vise ili manje, a najgore su one kojima kao smeta tracanje i to im je ispod casti, ali u biti pricaju najsocnije traceve
takvi su obično muškarci.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.