Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2003., 10:04   #81
Ako je decentno onda se ne vidi. Ako se ne vidi onda ce mislit da si nenasminkana. Ako si nenasminkana onda ce te tracat.
Najebala si u svakom slucaju
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 10:58   #82
Tol'ko ste sčatale temu da ja koja malo kasnim ne znam ima li uopće smisla išta napisati o mejkapu?

Šminkam se jer to volim i jer se dobro osjećam. Nemam bogomdan ten pa sam prisiljena zapravo stavljati puder. I to što kvalitetniji da to ne izgleda jeftino i prljavo. Svaka ženskica koja se bar jednom našminkala zna što znači staviti puder koji ipak promijeni boju tena i ne staviti ništa drugo od šminke na lice. Naime ja osobno izgledam bolesno i čudno. Moram staviti bar maskaru, i uvijek stavim neko decentno sjenilo. Volim istaknuti oči i to je, kako mi i drugi kažu, uvijek s ukusom. Ruž ne stavljam jer ne podnosim ništa na usnama. Šminkanje mi je dnevni ritual koji traje do 15-tak minuta. Volim njegovan izgled, žene koja drži do sebe i koja zna istaknuti što je lijepo. Neke žene su stvorene za biti bez šminke i ja im zavidim. Meni su svi koji me poznaju rekli da im izgledam isto i bez šminke, ali to je valjda neki moj osobni odjećaj....

Btw. ne kužim zašto je žena koja se našminka ona koja zapravo "prikriva svoje pravo ja" , glumi, boji se pokazati svoje "pravo lice", a žena koja se kupa u finim kupkicama, maže se finim kremicama, stavi fini parfem, kupi lijepe cipele i ode kod frizerke kao, ne prikriva svoje pravo "ja". To je normalno. Po meni je to jednako, ako idemo tom logikom Ajmo onda svi se ne prati, koristiti "prirodne" mirise, pustiti svoju kosu i nokte da rastu pa ćemo biti dosljedni sebi i samo svoji
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 11:13   #83
Ma nisam skuzila da ovdje itko govori protiv sminke
Sminkamo se sve, samo neke cesce a neke rjedje
Ako je tebi zadovoljstvo ne vidim razlog za bilo kakvu osudu ( a ni ne citam )
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 11:17   #84
ja neman tih problema! u mom selu se niko ne sminka, osin jedan put godisnje. onda se smnkaju i muski i zenske, to mi zovemo maskare. ako onda nisi nasminkan svi te cudno gledaju. ne volim gradove, bas zbog sminke
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 12:28   #85
Njaso ne lazi
Kastila su grad a ne sela vec 10-ak godina
Jesi li iz donji oli iz gornji?
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 14:04   #86
je kastela su grad kojeg tvore 7 sela. ja sam iz najstarijeg sela. mi u kastel starome smo se odlucili na autonomiju...

a sta se tice sminkanja u zagrebu, tu neman sta za rec, em se ne sminkan em nisam iz zegeja, em em end em
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 17:29   #87
Quote:
Stella kaže:
Ja nedjeljom ujutro gledam Dizalicu i Bemba (nenašminkana )
kaj je to ?

Ja nedjeljom ujutro spavam

( a nakon toga duuuuugo i polako doruckujem )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 18:33   #88
Dizalica je obrazovna serija za zene, koja ih uci na koje sve nacine mogu dignuti partnerovu kitu.
Bembo je krivo napisano, ne znam tocno kako se pise, ali to je naziv za fuficu, luk et dis bimbou, a to je pak vezano uz dizalicu.
Postoji jos jedna emisija, zove se Lizaljka. Sama zakljuci o cemu se radi.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 18:42   #89
Mora da je isto obrazovna

Da nije Bembo krivo napisano za Skembo/a narodski izraz za nekoga jelte sa skembicom...zato se i mora upotrijebiti metoda Lizalice jer Skembica nije vise za nis ( na muske se misli, zene su vijek barem za nekaj )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 19:23   #90
Exclamation

Daj, ne chatajte vise, sto mu gromova.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 19:47   #91
Quote:
Kiki kaže:
Daj, ne chatajte vise, sto mu gromova.
Stvarno Kiki uvedi tu reda jer ovo postaje prćija a ne forum
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 19:56   #92
Pah...ovo je prcija postalo cim se otvorilo.
Ne slusaju, chataju, kokodacu...Boz sacuvaj...a i ja skupa s njima.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 01:03   #93
zaista ste se uskokodakale


evo i mene!


dakle ja kao prava zagrebcanka, sam uglavnom bez sminke

kad odem na kavu na spicu odem u tenisicama i trenirci ili ako se bas necu tak klosarit cak obucem i traperice
i uvijek me svi gledaju
al to zato kaj sam ljepa
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 01:04   #94
Laze kolko je duga i siroka! Jucer je imala sminku.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2003., 01:08   #95
istina!!
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 13:55   #96
naravno da vise od pola grada ovdje mislim na zenski dio hoda nasminkan pa cak i na jarunu..tek nedavno s novim pomodarstvom sportskog looka su tetice malo smanjile kolicinu sminke no sve su to osobe nesigurne u vlastito lice jer cekaj treba se dobro prodati...mislim gluposti hodaj kako ti se hoda..ja osbno volim hodati slampava pa nek svi bulje...ja znam kako je doma onima koje su nasminkane od glave do pete...bljak!!!
tako da ZENO HODAJ I NE BRIGAJ STO TE NETKO GLEDA..PA STA GLEDAJU STALNO OVAKO I ONAKO...
Athena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 14:12   #97
danas sam se fino sredila za posao (uobicajeno) ali sam zaboravila staviti maskaru. ne znam kak mi se to dogodilo, ali je osjecaj bezvezan!!!!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 14:23   #98
bas asm divna sva sam se zbickala da je to za poooopizdit
Athena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 23:44   #99
uvjerljivo najbolja je bila "mankekenka" na biciklu na jaruu u stiklama, trapericama i ovo je najbolje sa torbicom prek ramena...
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 23:46   #100
e curke kak se vama da sminkat prek tjedna na posao???


pa meni se to nikak neda, jos da se nasminkam bi bilo svasta jer stalno nekaj kopam po ocima
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.