Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2017., 15:59   #201
Ovo s muzem su me vec pitali i rekla sam im da je nas brak formalan i dok muz i ja funkcioniramo tako ne vidim nikakav problem u tome.

A pitanje isto tako:
"Tata sam s djetetom?" (začuđujuće). Na sto sam odgovorila da kad moj muz ne bi bio sposoban brinuti o svom sedmogodisnjem sinu vjerojatno tom sinu ne bi imao pravo prici na 200 metara.


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:59   #202
@DoA - drži se. Ne prekidaj s terapijom jer tvoje zdravlje je vrlo važno. Imaš dijete.

Iskoristi ovu situaciju da izvučeš pouke o ljudima koji te okružuju, a koji su loši za tebe.

Razmisli zbog čega si mislila da taj lik zaslužuje tvoje povjerenje. Ako imaš mogućnosti odi na psihoterapiju, da si osvjestiš stvari.

Ti si centar svega. Ti si moćna i možeš mijenjati stvari. Ti si najvažnija.

Vidi u udruzi koju su ti linkali da li postoji mogućnost psihoterapije. Prvenstveno pod stručnom paskom, nikako nekakve amaterske skupine samopomoći koje čine više štete nego koristi.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:18   #203
Nije mi jasno zašto taj ginekološki nije bio prva postaja nakon prijave? Ili prije prijave? Možda su se mogli utvrditi znakovi ozljeda.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:33   #204
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Ovo s muzem su me vec pitali i rekla sam im da je nas brak formalan i dok muz i ja funkcioniramo tako ne vidim nikakav problem u tome.

A pitanje isto tako:
"Tata sam s djetetom?" (začuđujuće). Na sto sam odgovorila da kad moj muz ne bi bio sposoban brinuti o svom sedmogodisnjem sinu vjerojatno tom sinu ne bi imao pravo prici na 200 metara.


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Kao covjek shvacam da ti je tesko, ali ako zelis da pravo i pravda izadje na vidjelo i u konacini bivsi decko dobije zasluzenu kaznu u punom opsegu moras biti jaka i ovaj proces proci sto trezvenija. Sto kazem, nije lako zbog svega sto si prosla i nadam se da ja sad ne ispadam D'oh ili Captain Obvious...

Budi spremna da ce te napasti s svime i svacime, tako da se posluzi sto odvjetnickom sto podrskom u sebi samoj, bliskim ljudima da to prebrodis.
Znaci od tvog psiholoskog stanja do ne zelim ispast zadrt, ali i odnosa gdje zivis u ekonomskoj zajednici.
Shvati da zivimo u jos uvijek konzervativnoj sredini i sve sto odskace od ustaljene norme ili necega sto vidjamo svaki dan, to ce drugi posluziti kao protuargument u cilju da te se oblati. Znaci oni ce sve iskusati samo da ti prikelje stigmu cudnjakuse i osobe koja je sve ovo izmislila. Lutat ce od kvazi argumenta do kvazi argumenta.
Ti da(ako) i imas aktivan nocni zivot, i to bi ti pokusali prisit pod umobolnom izlikom tko zna s kim se druzi.

Pripremi se na sve.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 19:18   #205
Pitati će sigurno i to da li je taj bivši dečko samo prijatelj ili i povremeni ljubavnik. I kopati po tom odnosu. Koji po opisanom zvuči komplicirano.
Već sam htjela pitati zašto je post ostavljen na ovoj temi samo mi se to činilo kao nebitna stvar. Ali realno ako ste prijatelji ili bivši partneri onda je ovo silovanje bez "u vezi smo" dijela. A tema ima i na pravu i na psihologiji o tome što raditi i di prijaviti....
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 02:30   #206
Ma nista me nije briga.
Neka kopaju po meni ko po antilopi kojoj je lav već požderao utrobu. Nek me seciraju ko već raspalo truplo.

Sta sam ja uopce. Ionako ne postojim.

Neka me demoniziraju.

Pa on je žrtva. Kao i uvijek.
Te plave okice i odijelo skrojeno po mjeri.

Siroce. Kako neizmjerno sad patis u strahu od presude.
Ajde... igraj na emocije. Ajde budi potišten i jadan. Ajde fotkaj opet svoj pistolj na stolu pored kutije cigareta kao sto to cinis svaki put kad se moras suociti s onim sto jesi.

Jebemti mater ... mater ti jebem... sta se treses ko picka zbog pritvora i prijetis suicidom..
A ja??? Šta mene ceka??? Resetke u ludnici zbog svih trauma koje si mi nabio??
Ti se usudujes prijetiti suicidom gade odvratni poremeceni!!!!!! Ti!!!!
TI KOJI GURAŠ KURAC U PIČKU PSIHIČKI NESTABILNE ŽENE KOJA JE VEC IMALA POKUSAJE SUICIDA ZA KOJE ZNAS I KOJA PLAČE PRED TOBOM!!! TI TAKVU ŽENU VUČEŠ ZA RUKU I BACAŠ NA KREVET ZA JEBAČINU!!!!!

Ogavan si ogavan!!!!!

Šalješ mi svoju ženu da me vuče za ruku kod vasih odvjetnika i psihijatara koji bi lažirali nalaz.
Ajde molim te jos mi i shizofreniju stavi na vrat.
Al sta serem... pa da sve ovo barem je jebena shizofrenija a ti si samo jedan mali zločesti imaginarni prijatelj koji ce nestat uz pomoc plave..zute...zelene... pilule... i ja cu reci... ajme koja nocna mora i zapalit cigaretu u miru.
Ma kurac... jos uvijek si tu i jos uvijek mi se povraca od tebe...
I sta? Sta ja imam od svega toga.
Za tebe nije zatvor. Za tebe je jebeni centar za liječenje i apsolutnu resocijalizaciju.
Al da...
Sta??? Sta ja imam od tvog pritvora zatvora kurceva kad sam ja jebeno MRTVA I UNISTENA!!!
SEREM TI SE NA PRITVOR KUKAVICO KUKAVICKA SEREM TI NA ZATVOR KAD SI TI BOLESNI NEIZLJECIVI MANIJAK!!!!
Ja imam dijagnozu. Istina. I moja dijagnoza je barem poštena ti jedno sadističko smeće!!! Ja sam postena pa ubijam sebe a ne druge.
Jer za razliku od tebe JA ZNAM DA NISAM GOSPODAR TUĐEG TIJELA I TUĐEG ŽIVOTA!!!
Tebi nije bilo dovoljno gospodariti nad mojom pickom nego si me i mentalno morao silovati.
Jos jedan prekrseni zakon o zastiti dusevnih bolesnika. Bravo. Ajde izjebi i razjebi luđakinju kad je ionako luda tko ce joj vjerovat.
I taj jebeni zakon... jebes zakon kad me NIJE ZAŠTITIO OD TEBE!!!
Jebes zakon i policiju i drzavu i sve kad je moj život NIKAD GORI ZATVOR U KOJEM ZIVIM I KAD JE MOJE TIJELO JEBENA TAMNICA!!!
BOJIS SE ZATVORA??? MRS U PICKU MATERINU. JA SAM IZA RESETAKA OTKAD SI TI ODLUCIO PREUZETI KONTROLU NADA MNOM. MANIPULACIJAMA. PRIJETNJAMA. SVOJIM BOLESNIM ODVRATNIM UVJERENJEM DA IMAS PRAVO NA SVE I SVAKOGA!!!
Tvoj prokleti kompleks Boga... igras se Boga? Pa gade jebeni budi barem posten Bog i štiti ono što imaš. Al neeeee! Ti moras biti sta? Jebeni Marduk! Jebeni Bog kaosa i entropije.
KAOS!!! TO JE TVOJE USRANO BOZANSTVO!!! KAOS I NERED I PRLJAVSTINA. FUJ!!!!
Sta ja sad imam... kakav zivot kad zivim u spoznaji da postoje takvi poput tebe. Hladni bezosjecajni gadovi.

I...?
Nadas li se sad da cu nož potegnuti preko žila?
Ionako si mi uvijek govorio da sam slatka tako suicidalna... awwwww... jebeno sexy!!!
Al sad ti nisam sexy...
Nadas li se da cu sad uspjeti u jebenom samoubojstvu kako bi ti mogao odahnuti?
Molis li se za moju smrt koju cu sama uzrokovati ili zoves "prijatelje"?
Koga ces kupiti i poslati mi na vrata da me malo prodrma?

Šalji koga hoćeš. Šalji plaćene ubojice, opake nabildane i naoruzane tipove. Ma šalji jebemti mater neka pucaju u mene ionako sam vec mrtva od tvoje ruke. Štedi metke za nekoga na kome ce djelovati. Pucati u mrtvaca poput mene ti je gubitak novaca i vremena i truda. Al boli me kurac sta ces i kako ces. Tvoj zivot tvoj odabir.


ŠTETA ŠTO JA NISAM MOGLA BIRATI!!!!!

Nista ti ne zelim... nista... ni zlo. Pa cak niti taj zatvor. Ko te jebe. Ti si nepopravljiva šteta.

Plati ... to je sve sto znas. Plati i policiju i odvjetnike i suce. Plati ih isto kao sto placas kurve. Ma plati ih sve.
Al čime ces platiti kad stanes pred ogledalo duše i shvatis da ce odraz ostati jebeni monstrum koliko god tih svojih eura bacio na njega.
Ma nista ti u zivotu ne zelim nego razinu svijesti i objektivnu percepciju. To je kazna koju želim za tebe. Da napokon progledaš i ugledaš ruševine koje si sam stvorio. Da progledas i vidis sebe onakvim kakav uistinu jesi. Želim ti čitav spektar ljudskih emocija u tom trenu. Svih emocija koje sociopati poput tebe nisu okusili. Zelim ti da dobiješ dušu napokon i zdrav razum. I suočavanje sa svime sto si dosad ucinio. Mislim da gora kazna od te ne postoji. I kad bi znao što znači imati savjest ... ne bi se bojao metalnih rešetaka. Jer one prave rešetke nisu čelika. One prave rešetke su one iza kojih ja prezivljavam iz dana u dan, a u koje si me ti utrpao. I ove sekunde bih se mijenjala s tobom. Ti preuzmi moje rešetke satkane od jebene agonije u kojoj mi je srce tempirana bomba a pluća mi plivaju u fosfornoj kiselini. A ti meni daj taj svoj jebeni zatvor kojeg se toliko bojis da napokon zaspem u miru i probudim se bez boli s osjecajem jebene slobode koju sam izgubila kad onaj dan kad sam ko zadnja glupača oboljela od usrane ljubavi ne prema tebi vec prema onome sto si mi servirao na zlatnom pladnju da jesi...odnosno prodala dušu vragu. Idem i u pritvor i u zatvor umjesto tebe pod uvjetom da mi vratiš ono što je moje. Idem u tvoju ćeliju pod uvjetom da mi jebeno vratis MENE!!!!
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 02:42   #207
Uopce se ne bojim suđenja niti ispitivanja vise.

Ja sam sve što kažu da jesam jer sam ionako nitko i nista.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 07:56   #208
Nisi nitko ni nista dokle god si u stanju pustiti glas. I to ti dobro ide. Ako zasutis, prestanes postojati.

Ne znam sto bi jos dodala jer su mi forumske vibre i zagrljajcici preglupa fora za ovu situaciju.

Za pravnike: da li mogu (neki stari) forumski postovi biti dokaz na sudu?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 08:33   #209
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Uopce se ne bojim suđenja niti ispitivanja vise.
Samo hrabro! Već si možda spasila neke buduće cure sad kad on vidi da se ne može tako.
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Za pravnike: da li mogu (neki stari) forumski postovi biti dokaz na sudu?
Ne bih se igrala s tim, mislim da bi njegovi odvjetnici tu omastili brk.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 08:39   #210
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Uopce se ne bojim suđenja niti ispitivanja vise.

Ja sam sve što kažu da jesam jer sam ionako nitko i nista.
Nisi, ali ne možemo te mi ovdje uvjeriti u to. Viči, plači, vrišti, bilo što, ali za nešto se drži.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:43   #211
Ljudima je teško objasniti što depresija ustvari jest i kako odražava na području ne samo psihe nego i motoričkih funkcija.

Zasto nisi vristala? Zasto ga nisi udarila? Itd...itd...

Zato jer nisam imala tu sposobnost.

Osobi koja se bori sa suicidalnim mislima vecinu vremena i letargicna je ....bla bla... vec sam se umorila.

Meni se ne ide na taj sud bez psihijatra sudskog vjestaka koji je upoznat s problematikom objektivno i kome se ne treba dodatno objasnjavati nesto.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:33   #212
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Ljudima je teško objasniti što depresija ustvari jest i kako odražava na području ne samo psihe nego i motoričkih funkcija.

Zasto nisi vristala? Zasto ga nisi udarila? Itd...itd...

Zato jer nisam imala tu sposobnost.

Osobi koja se bori sa suicidalnim mislima vecinu vremena i letargicna je ....bla bla... vec sam se umorila.
Da, vecini ljudi je to zaista nepojmljivo. Mislim da mi kao ljudi iskreno ni ne zelimo znati koliko gadne bolesti mogu biti. Mislim da se osjecamo sigurnije i zasticenije ziveci u neznanju. Dok ne dohvati nas ili bliznje.

No, ima ljudi koji te razumiju
Dobar znak je da si u stanju tipkati.
Drzi se
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:54   #213
Silovanje u vezi - Nedopustivo.

Muškarac koji to učini ne može biti ljubav života neke žene i tu nema ljubavi. Samo obmana i manipulacija.
Iako, i muškarac i žena sudjeluju u takvom ponašanju muškarca. Mislim, oboje su odgovorni (netko više, netko manje).
Žene se zbog raznih razloga vežu za (takve) muškarce.

Kad muškarac voli ženu, prema njoj se odnosi s poštovanjem i uvažava njeno mišljenje i potrebe. To mu je važnije nego njegove sexualne potrebe.
__________________
Svaka vodoravna površina ubrzo postaje prenatrpana.
paulownia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 17:34   #214
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
On ima zabranu pristupa na 50 metara.
Pa mi je poslao svoju ženu s navedenom fiks idejom.

Pa kak ce djeca bez tate mjesec dana dok je u pritvoru.
Mooolim? On tebi šalje ženu da te nagovori da povučeš prijavu? I ima djecu? Ne želim nagađati o tome što se zbiva u toj obitelji.

Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Ajde fotkaj opet svoj pistolj na stolu pored kutije cigareta kao sto to cinis svaki put kad se moras suociti s onim sto jesi.
O Isuse i mili Bože. (A ja sam ateist, tako da...)

Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Ionako si mi uvijek govorio da sam slatka tako suicidalna... awwwww... jebeno sexy!!!
No, krasno.

Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
kad sam ko zadnja glupača oboljela od usrane ljubavi ne prema tebi vec prema onome sto si mi servirao na zlatnom pladnju da jesi...
Dajem ruku u vatru da to nikada nije bila ljubav. Vjerojatno strah, kojeg si pogrešno protumačila kao uzbuđenje, a onda je sve preraslo u štokholmski sindrom. Sjećam se nekih tvojih starih postova i imam filing da se radi o ponavljajućem obrascu. Ne znam što su svi ti silni psiholozi i psihijatri radili s tobom, a da ti nisu uspjeli ukazati na par stvari. Drago mi je da nemaš ženske djece jer takvi se kuršlusi lako prenose na sljedeću generaciju.

Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Uopce se ne bojim suđenja niti ispitivanja vise. Ja sam sve što kažu da jesam jer sam ionako nitko i nista.
Koliko god zvuči blesavo, to je skroz dobar osjećaj za imati prije suđenja. Samo hrabro.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2020., 09:41   #215
Mitovi i zablude o silovanju - što kaže policija

Koristan pamflet australske policije koji pobija mitove i zablude o silovanju.

https://www.police.vic.gov.au/sites/...ceptions_1.pdf
__________________
I’m just a soul whose intentions are good / Oh Lord, please don’t let me be misunderstood
Glamora is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.