Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2003., 14:48   #21
Re: Silovanje u vezi

Quote:
sky kaže:

On je covjek vaseg zivota, volite ga, obozavate i jedino s njim zelite seks, ali ne taj put!
Jel jos uvijek?!
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:50   #22
Quote:
ela kaže:
no comment. Ne znam kaj da ti kažem. Ako je to jedina svinjarija, ako je inače dobar nježan divan, ako ga voliš, onda bi prešla preko toga, al bi mu posolila pamet da mi tako nešto više ne radi (sigurno te boljelo).
Presla bi mu preko silovanja?!
Oke, a prek cega ne bi? Npr. pokusaja ubojstva?

Pameti...
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 15:39   #23
naslov nije pregrub!!!

ne,ne i NEEEEEE
nikada ne bih presla preko toga pa i da je "inace najbolji covjek na svijetu"

kakva je to veza/brak/ljubav kada je njemu svejedno sto ti mislis/zelis /osjecas?????ß

ma daj
eska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:23   #24
ma stanite malo, neka nam prvo definira svoj pojam "silovanja". ako je to nasilno iznudjen seks, nakon kojega ostaju masnice po tijelu, ako je decidirano rekla "ne", ako je pokusala pobjeci ili braniti se na bilo koji nacin, ali bez uspjeha, ako ima podlive svih tamnih nijansi i izgrizene djelove koze, i ponovno AKO JE DECIDIRANO REKLA "NE", za mene je to silovanje......
No, ako tu vecer njoj nije bilo do seksa i nije se jasno izrazila, jer svaka zena zna reci i pokazati "ne" ako tako zaista i misli, a on ga je zelio, a njena reakcija je izostala, njemu je kao muskarcu "dozvoljeno" da uvijek izokrene ono sto zeli cuti i sto zapravo cuje jer su na tom polju vecina njih jednosmjerni, a za nju je on i dalje njezin muskarac zivota, tko je tu lud.......
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:46   #25
Quote:
oona kaže:
ma stanite malo, neka nam prvo definira svoj pojam "silovanja".
mislim da je ovo kljucno. svaka od nas dozivljava stvari drugacije. ja bih osobno radije da me netko ubije nego da me siluje. znam da mnoge zene misle drugacije...
prisila na sex je jedno. sex kad nisi bas motiviran je drugo (ovdje ne mislim na prisilu). razlika je ogromna. za jedno bih ubijala, za drugo bih se samo posvadjala...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:47   #26
ne je ne.

Nema tu ali .

Cak i da ne kazem ne, moj partner vidi odgovor iz nacina na koji se drzim, ne sudjelujem .
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:52   #27
Quote:
Winona1 kaže:
moj partner vidi odgovor iz nacina na koji se drzim, ne sudjelujem .
slazem se. ali ja ne znam kako se doticna cura postavila, kako se njen tip postavio, kako je realno izgledala ta situacija. mozda ona nije jasno pokazala sto ne-zeli. mozda on nije shvatio (ako ju voli, sto ona misli da da, zar bi joj stvarno zelio nanijeti patnju?)
hocu reci, ipak mi izvana ne mozemo decidirano komentirati tudju intimu. (na srecu) ne znamo dovoljno.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 17:02   #28
Quote:
hocu reci, ipak mi izvana ne mozemo decidirano komentirati tudju intimu. (na srecu) ne znamo dovoljno.
tocno.

Zaboravila sam napisati da ovo sve komentiram iz svoje perspektive.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 17:37   #29
Quote:
Little Earthquake kaže:
primjerenosti ove teme, ali moraš shvatiti da Mr.Dotični definitivno nije čovjek tvog života i ništa, ali ama baš ništa, ma makar mu jaja otpala, ne daje mu pravo da to napravi...
Tako je. To je govno,a ne čovjek i ako ti se to dogodilo, makni ga iz svog života jer neće biti zadnji put! Nemoj patiti ni zbog kakve ljubavi prema njemu. Nije te vrijedan ak te sili na bilo što,a pogotovo na seks!!

I netko je rekao - "Ne je ne i nema ali" i to je točno! Gada ne možeš ubiti, ali odjebi ga iz svog života za sva vremena!!!! Prokleto govno!
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 17:55   #30
Quote:
Gada ne možeš ubiti, ali odjebi ga iz svog života za sva vremena!!!! Prokleto govno!

ok, ja i dalje ne znam sto se stvarno desilo u toj spavacoj sobi (imam ideju sto je bilo u njenoj glavi ali nemam nikakve ideje sto je realno bilo vidljivo,ako je cura sigurna da ju tip voli, mozda stvarno nije mislio da joj radi ikakvo zlo. kako rekoh, nemam pojma kako je situacija izgledala)...

sky, evo ovako:
ako TI mislis (osjecas) da te silovao (zanemari nase definicije), onda se SVAKAKO rjesi tog tipa. nekoj zeni nije nista dramaticno sexati se ako nije zainteresirana, nekima je to silovanje. moras sama odluciti sto o situaciji mislis i osjecas.

da ja mislim (ne bih mislila, mislim da bih odmah znala) da me netko pokusava silovati (makar ga poznam), vjerojatno bih se tako borila da bi on
- shvatio da necu i odustao
- morao me ubiti
- ja bih ubila njega
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:24   #31
Nisam imala namjeru omalozavati temu silovanja - kao sto netko rece, niti sam imala namjeru traziti od vas savjet tipa: Da li ostati s gadom ili ne?
Ja i on smo jako dugo zajedno, i zbilja se nikad, ama nikad nije desilo nesto slicno. Mnogo puta sam zbog ovih ili onih razloga bila nezainteresirana za seks i on je to prihvatao, ovaj put sam se mozda malo kasno predomislila.
Da ne ulazim u detalje, ukratko: nismo se vidjeli duze vrijeme, bila sam kod njega doma za vikend, pocelo je u dnevnoj sobi, ljubakanje koje se lagano pretvaralo u predigru , zeljela sam ga jako, medjutim u jednom momentu sam pomislila sto ce biti ako nam u sobu uleti netko od njegovih (kuca je bila otkljucana) i rekla sam mu da stane jer sam se zbilja neugodno osjecala, za njega je mozda bilo prekasno, ne znam, znam da se nije osvrtao na moje rijeci a kako sam bila u poziciji da nisam mogla da se branim, on je stvar zavrsio bez mene!
E sad, mozete reci da sam luda ili ne, no ovo je ipak nasilni seks, nisam se borila - jer nisam imala sansu, nemam modrice po tijelu jer on nije imao namjeru da me ozlijedi nego da me je** sto je i napravio. Nakon svega pitam se da li je moguce da muskarci ponekad razmisljaju iskljucivo kur***?
Ili ovo znaci da me vise ne voli, ili ovo znaci da ja vise ne volim sebe, tj. da sam u svim ovim godinama koliko sam s njim prestala misliti na sebe i mislim samo na njega, mislim prihvatanjem ovakve situacije nisam li sebe podredila njemu?
Netko je pitao da li sam jos s njim, jesam i dalje ga volim, ali ne mogu definirati sebe u svemu.
Trazim li opravdanje za njega ako kazem da sam sama kriva tome?
S druge strane ispadam li razmazena glupaca koja se osjeca silovanom nakon sto tipa napali do te mjere da se on vise ne moze suzdrzati?
Previse pitanja u mojoj glavi, a sve bi bilo drugacije samo da je zakljucao ta je**** vrata.
Ponovo velim , nisam zeljela omalozavati temu i nisam je mislila spustiti na razinu izbora pudera, ali pitam se koliko se zena nadje u ovakvim situacijama, koliko je zena zapravo svakodnevno silovano od strane muzeva, ljubavnika?
Bez obzira koliko ja svog momka volim, osjecala sam se odvratno bespomocno, prljavo. To sam i njemu pokusala objasniti i znam da me shvatio i da se takva stvar nece ponoviti ali zasto je do toga uopce doslo i zasto uopce dolazi do takvih stvari?
Ne mislim na manijake koji siluju nepoznate zene po mracnim ulicicama mislim na muskarce s kojima zivimo, nisu li svi oni potencijalni silovatelji?
sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:29   #32
Sky ovo sto si opisala i dalje ostaje silovanje.

Ma koliko ti trazila opravdanja za njega ( jer kao pa toliko smo dugo skupa, zar ta sitnica da me smeta )

Osim toga ne znam kak si se to predomislila u zadnjem casu, jel u tijeku vodjenja ljubavi ili neposredno prije ?

Quote:
nego da me je**
Dobro si se izrazila, on je htio jebati te, da li se i inace samo jebete ili vodite i ljubav ?

Da, ima razlike.

Quote:
S druge strane ispadam li razmazena glupaca koja se osjeca silovanom nakon sto tipa napali do te mjere da se on vise ne moze suzdrzati?
ma naravno, oni su slabici, nisu si mogli pomoci, mi smo krive jer smo ih napalile

Gdje su te nafilali ovakvim parolama ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:31   #33
Quote:
tipa napali do te mjere da se on vise ne moze suzdrzati?
Molim?
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:32   #34
Quote:
koliko je zena zapravo svakodnevno silovano od strane muzeva, ljubavnika?
cak i da znas, to bi za tebe i dalje ostala samo brojka. Bitno je ono sto se dogodilo tebi.

Quote:
osjecala sam se odvratno bespomocno, prljavo. To sam i njemu pokusala objasniti i znam da me shvatio i da se takva stvar nece ponoviti ali zasto je do toga uopce doslo i zasto uopce dolazi do takvih stvari?
njemu je bilo normalno da ti nisi uzivala ?

bilo mu je normalaln tvoj izraz lica kad ga je izvadio van ?

bilo mu je oke i ormalno da ti nisi svrsila ?

on bi to ponovio ?

i ti bi i dalje trazila za njega opravdanja ?

Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:45   #35
Malo si se kasno predomislila???? Molim???
Ja mislim da nije silovanje. Dapače, mislim da si ti njega htjela izmaltretirati ili obično. Nemaš se što ljubakati i baciti na predigru ako ne misliš dati da te pojebe.

Kakvo silovanje, kaj ti briješ?
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:54   #36
Tip je ocigledno pogrijesio, ali je i shvatio da je pogrijesio. Ja ga razumijem. Sto ne znaci da opravdavam njegov postupak. Vjerujem da ni on ne bi napravio to sto je napravio da je shvatio sto radi. Ponekad muskarci razmisljaju kurcem, pogotovo tijekom predigre. Dugo se vremena niste vidjeli, bio je zagorio, nije davao previse znacenja tvojem strahu od pojavljivanja rodbine, i napravio to sto je napravio.
Trebala si mu reci: Stani i zakljucati vrata. Ali lako je bit kapetan nakon bitke.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:54   #37
Quote:
sky kaže:

Da ne ulazim u detalje, ukratko: nismo se vidjeli duze vrijeme, bila sam kod njega doma za vikend, pocelo je u dnevnoj sobi, ljubakanje koje se lagano pretvaralo u predigru , zeljela sam ga jako, medjutim u jednom momentu sam pomislila sto ce biti ako nam u sobu uleti netko od njegovih (kuca je bila otkljucana) i rekla sam mu da stane jer sam se zbilja neugodno osjecala, za njega je mozda bilo prekasno, ne znam, znam da se nije osvrtao na moje rijeci a kako sam bila u poziciji da nisam mogla da se branim, on je stvar zavrsio bez mene!

Previse pitanja u mojoj glavi, a sve bi bilo drugacije samo da je zakljucao ta je**** vrata.


Bez obzira koliko ja svog momka volim, osjecala sam se odvratno bespomocno, prljavo. To sam i njemu pokusala objasniti i znam da me shvatio i da se takva stvar nece ponoviti ali zasto je do toga uopce doslo i zasto uopce dolazi do takvih stvari?
To je sve u glavi. Sama si odgovorila na svoje pitanje zašto dolazi do takvih stvari.

Zato što je pretežni stav društva da je sex u osnovi nešto sramotno i prljavo, čak i onda kada se događa između dvoje koji se vole.

Quote:
ali pitam se koliko se zena nadje u ovakvim situacijama, koliko je zena zapravo svakodnevno silovano od strane muzeva, ljubavnika?
Ne znam, podsjetila me ova priča na jednu zgodu iz mog života.

Muž (tadašnji dečko) me zgrabio u kupaonici dok sam prala ruke.
Moja mama je bila u dnevnoj sobi i čekala nas.

Ja sam najprije pomislila na mamu i htjela zbrisati, ali njegov dodir mi je sasvim promijenio perspektivu. I pomislila sam - baš me briga za mamu, ovo je predobro.

I tako, ne da sam se osjećala silovano već naprotiv, polaskano njegovom strašću.

Mislim da su te stvari jako podložne subjektivnom doživljavanju.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 12:57   #38
Quote:
VelmaX kaže:
Zato što je pretežni stav društva da je sex u osnovi nešto sramotno i prljavo, čak i onda kada se događa između dvoje koji se vole.
A i ovo je jako dobro.
Seve se i zecevi i ptice i ribe. I moji starci su se sevili, i da me vide da sevim nekog, sumnjam da bi ih stresao infarkt. Ne treba seks shvacati toliko ozbiljno, ako smijem primjetiti.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 13:06   #39
Quote:
sky kaže:
S druge strane ispadam li razmazena glupaca koja se osjeca silovanom nakon sto tipa napali do te mjere da se on vise ne moze suzdrzati?
Ovo je neizmjerno velika GLUPOST. Necu komentirati, nemam rijeci.

Quote:
sky kaže:

Previse pitanja u mojoj glavi, a sve bi bilo drugacije samo da je zakljucao ta je**** vrata.
Pa zasto nisi rekla npr. "Cekaj tren, samo da skoknem zatvorit vrata..."

Tako bi se sve rjesilo na zadovoljstvo oboje.
(Ovo je samo primjedba, ne mislim time niposto reci "Sama si si kriva sta nisi to rekla" - tek toliko da me se krivo ne shvati)
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 13:34   #40
Quote:
asa kaže:
Malo si se kasno predomislila???? Molim???
Ja mislim da nije silovanje. Dapače, mislim da si ti njega htjela izmaltretirati ili obično. Nemaš se što ljubakati i baciti na predigru ako ne misliš dati da te pojebe.

Kakvo silovanje, kaj ti briješ?
asa jelda da se salis ?

Nikad se nisi mazila, ljubila i bila gola s deckom ( baj d vej, mi spavamo goli, znaci da bi me trebao poseviti svaki put kad me vidi ili kaj ? ) a da to niste zavrsili penetracijom ?

Ako je tako ( nadam se da nije ) ja ti samo mogu poruciti - jadna
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.