Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2009., 23:11   #1941
Sve i svasta...

Draga Lucija! A i ja san u samin nekin pripreman a iman 101 stvar uz to. Sudbeno se vjencajem u 1.misecu pa ovin svabama treba 20000 dokumenata i 100 pizd...a tako je sad Cudno da mi nemozes slati poruke...hm..A da, poslala san mailove za gliser, za rasvjetu...blabla i mislis da san primila jedan odgovor - NISTA!!! To mi nije jasno, nikako!!! Ovo ti je meni Tomo iz studio in posla i to smo onda i tako dogovorili. ovo je jedan paket. dakle sada ako zelis dodatne slike za roditelje, pa slike od gostiju pa pa pa...sve ti je extra ali mi necemo nikakve dodatne usluge i ovo je dovoljno. Sada nisan sigurna za putne troskove, sigurno ces morat nesto platit a zadar nije bogu iza leda...

Cijena za fotografiranje i snimanje vjenčanja je 1200 € u što je uključeno:

-kožni album s 200 fotografija različitih formata 20x30, 15x21 i 13x19.

-sve fotografije snimljene taj dan i tu večer dobijete na dvd-u a tu bude oko 1500-2000 fotografija

-dvd u trajanju od 3 sata s uvodnim spotom, slike iz djetinjstva, predstavljanje roditelja, spot kod mlade, spot kod mladoženje, dance mix i spot na kraju vjenčanja sažetak svih događaja

-sve kazetice snimljene na taj dan (znači sirovi neobrađeni materijal).

Zahvalnice se naplaćuju 8 kn/kom.
Ostale stavke određivate sami, znači sami sebi kreirate paket prema Vašim željama ovisno želite li albume za roditelje i kumove, dodatnog fotografa ili snimatelja, skraćenu verziju DVD-a.

Drage mlade, splicanke, dalmatinke, bivse mlade... trebaju mi informacije za rasvjetu? Jeli mi mozete preporucit nekoga i koliko se tu troskovi krecu??? Za svaki info thanks!

Eto mlade moje, jos skinit koje kilo ajme meni..i onda potraga za haljinom...juhuuuuuuuuuuuuuu

Pozdrav svima...adio!
mlada2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 09:04   #1942
Jutro svima, treba mi mala pomoc.....vasi komentari za bend.... flash ili prva liga....zelimo dobru muziku, dobru atmosferu i kratke pauze, bez cajki....ali s dosta zabavne dalmatinske glazbe, pokojom slavonskom i pokojim halidom.....
luna1010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 11:41   #1943
moze jedna preporuka Jessy band... ja sam ih uzela 1500 e njih 5 i sviraju sve po zelji...........
indiferentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 11:46   #1944
Quote:
luna1010 kaže: Pogledaj post
Jutro svima, treba mi mala pomoc.....vasi komentari za bend.... flash ili prva liga....zelimo dobru muziku, dobru atmosferu i kratke pauze, bez cajki....ali s dosta zabavne dalmatinske glazbe, pokojom slavonskom i pokojim halidom.....
sumnjam da vam itko sad može pomoći da se odlučite...oba benda imaju svoje preporuke, a vi bi trebali poslušati i jedan i drugi pa se odlučiti....ja sam bila na svadbama gdje je svirala prva liga i ja bi njih, ali i za flas sam čula sve pozitivne komentare, iako ja osobno nisam nikad bila na svadbi gdje su oni svirali...jeste ijedne čuli ranije???? obično se band posluša prije nego se uzme....

Quote:
indiferentna kaže: Pogledaj post
moze jedna preporuka Jessy band... ja sam ih uzela 1500 e njih 5 i sviraju sve po zelji...........
nisam čula za njih...valjda će netko imati više iskustva
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 12:09   #1945
je je poslusat cemo ih ovih dana... cisto sam mislila da mi netko da svoju preporuku..... hvala puno....

samo mi je muzika i bitna....
luna1010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 12:19   #1946
Quote:
mlada2010 kaže: Pogledaj post
Draga Lucija! A i ja san u samin nekin pripreman a iman 101 stvar uz to. Sudbeno se vjencajem u 1.misecu pa ovin svabama treba 20000 dokumenata i 100 pizd...a tako je sad Cudno da mi nemozes slati poruke...hm..A da, poslala san mailove za gliser, za rasvjetu...blabla i mislis da san primila jedan odgovor - NISTA!!! To mi nije jasno, nikako!!! Ovo ti je meni Tomo iz studio in posla i to smo onda i tako dogovorili. ovo je jedan paket. dakle sada ako zelis dodatne slike za roditelje, pa slike od gostiju pa pa pa...sve ti je extra ali mi necemo nikakve dodatne usluge i ovo je dovoljno. Sada nisan sigurna za putne troskove, sigurno ces morat nesto platit a zadar nije bogu iza leda...

Cijena za fotografiranje i snimanje vjenčanja je 1200 € u što je uključeno:

-kožni album s 200 fotografija različitih formata 20x30, 15x21 i 13x19.

-sve fotografije snimljene taj dan i tu večer dobijete na dvd-u a tu bude oko 1500-2000 fotografija

-dvd u trajanju od 3 sata s uvodnim spotom, slike iz djetinjstva, predstavljanje roditelja, spot kod mlade, spot kod mladoženje, dance mix i spot na kraju vjenčanja sažetak svih događaja

-sve kazetice snimljene na taj dan (znači sirovi neobrađeni materijal).

Zahvalnice se naplaćuju 8 kn/kom.
Ostale stavke određivate sami, znači sami sebi kreirate paket prema Vašim željama ovisno želite li albume za roditelje i kumove, dodatnog fotografa ili snimatelja, skraćenu verziju DVD-a.

Drage mlade, splicanke, dalmatinke, bivse mlade... trebaju mi informacije za rasvjetu? Jeli mi mozete preporucit nekoga i koliko se tu troskovi krecu??? Za svaki info thanks!

Eto mlade moje, jos skinit koje kilo ajme meni..i onda potraga za haljinom...juhuuuuuuuuuuuuuu

Pozdrav svima...adio!
Draga, većina naših poduzeća i ostalih pravnih osoba ima mail jer su mu informatičari kad su instalirali program usput i to napravili.. ali ga niti ne koristu.. ništa od toga, uzmi tel u ruke i zovi!!
Fala ti za info studia in..
Jesi li pitala prvu ligu imaju li što od rasvete i efekata?? Moji imaju.. Tribali bi i oni.. ili njima reci da ti nabave što želiš, da ćeš im extra platiti.. svaku obvezu koje se možeš riješiti, riješi je se.. mi smo ipak mlade, tribale bi prvenstveno uživati u tome a ne se ovako živcirati sa milijun sitnica.. Uživaj mi draga i sretno u potrazi!!!!!!
lucija0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 18:26   #1947
koliko ste vi trebali čekat da vam fotografi razviju slike i videa (i koga ste uzeli)? meni se nekako dosta odužilo
__________________
05. 09. 2009. welcome to Dreamland
gatito is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 19:05   #1948
Vjencanje u Splitu

Dobra vecer svima,

vjencajem se iduce godine u Splitu i sve moram organizirati iz Njemacke, jer tu zivim. Trebam vasu pomoc: tko od vas zna bend 021? Jel znaju praviti stimung? Nama je vazno da se sviraju nase zabavne pjesme...
Puno hvala na odgovoru!
Pusa
Ivana
Ivana 1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 20:12   #1949
Quote:
Ivana 1982 kaže: Pogledaj post
Dobra vecer svima,

vjencajem se iduce godine u Splitu i sve moram organizirati iz Njemacke, jer tu zivim. Trebam vasu pomoc: tko od vas zna bend 021? Jel znaju praviti stimung? Nama je vazno da se sviraju nase zabavne pjesme...
Puno hvala na odgovoru!
Pusa
Ivana
draga imaš temu već na korisnima u dalmaciji pa tamo možeš dosta toga saznat
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 22:12   #1950
Quote:
gatito kaže: Pogledaj post
koliko ste vi trebali čekat da vam fotografi razviju slike i videa (i koga ste uzeli)? meni se nekako dosta odužilo
Hola! Meni su rekli da cu trebat cekat 3-4 tjedna, mislin da je to ok, ili...kod nekih se ceka po 6 miseci (naprimjer art studio) ali su onda slade
mlada2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 00:15   #1951
Quote:
Ivana 1982 kaže: Pogledaj post
Dobra vecer svima,

vjencajem se iduce godine u Splitu i sve moram organizirati iz Njemacke, jer tu zivim. Trebam vasu pomoc: tko od vas zna bend 021? Jel znaju praviti stimung? Nama je vazno da se sviraju nase zabavne pjesme...
Puno hvala na odgovoru!
Pusa
Ivana
Dobra večer Ivana, ja sam ti ih neki dan kaparila.. Sviraju ti i strane i domaće, meni su stvarno ok!! Ne bi ih uzela da nisu..
A što se tiče repertoara, sve se s njima možeš dog..
lucija0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 07:59   #1952
Quote:
gatito kaže: Pogledaj post
koliko ste vi trebali čekat da vam fotografi razviju slike i videa (i koga ste uzeli)? meni se nekako dosta odužilo
Ja sam uzela Studio in,slike sam dobila cca nakon 7 tjedana,kao i video....je da je dugo,al isplatilo se
maza9.9. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 19:25   #1953
Dobra večer svima

Pomno sam pratila ovu temu koja mi je stvarno puno pomogla iako nisam ništa pisala. Nešto me ponukalo da se registriram i komentiram. Grupa 021!

Ovako, mi smo angažirali grupu 021 nakon pira na kojem smo bili i bili smo oduševljeni, ALI kad je došao naš pir, KATASTROFA. To uopće nije bila postava te grupe!! Samo bubnjar i basista! Svirali jesu što smo mi tražili ali meni je štimung ispao pravi debakl. Ne ponovilo se!
Dijele DVD-ove s jednom postavom a dolaze na pir s drugom!
Zato cure drage oprezno da vam se ne desi što i nama

Pozdrav
noname111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 09:09   #1954
Grupa 021

Dobro jutro svima,

tko ima slicno iskustvo sa grupom 021? Tesko je naci nesto o njima u internetu, pa evo provam na ovaj nacin!
Hvala!
Ivana 1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 11:41   #1955
Evo mene sa jednim savjetom; pripazite cure kad ugovarate arnžman sa Hrvatskim kolacem; Torta i kolaci su dobri i ukusni, ali mene je ona žena oderala..Izabrala sam godinu dana unaprijed jedan stalak a ona meni na dan vjencanja posalje nesto sasvim deseto! Muz i ja smo poludili kad smo vidili sta nam je servirala u sali..Jos sam joj donijela sliku vjencanice da vidi boju haljine (bijelo -roza) i kazem joj; hocu bijele torte sa rozim detaljima ukrasenu..ona mene zove 3 dana prije pira i kaze da ima viziju; totalno nesto drukcije sta ide uz haljinu, kazem joj hajde moze, misleci na dekoraciju, a ona meni servira neke sugave ogromne ljubicaste masne i drugi stalak! I da ne kazem da mi je tortu naplatila skuplje 500 kn! I onda mi je jos naplatila pakiranje kolaca sat-dva pakiranja, ona meni naplati 600 kn!!! Nesto sto bi vec moralo bit uracunato u cijenu kolaca koji su 90kn/kg!!!
Tako da oprezno sa gđom Brankom, sva je preljubazna a onda vas zezne i pravi se blesava i u šoku a sve vam naplati i onda do nje stoji oni njezin sin koji je brani!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 12:02   #1956
Quote:
majamcic kaže: Pogledaj post
Evo mene sa jednim savjetom; pripazite cure kad ugovarate arnžman sa Hrvatskim kolacem; Torta i kolaci su dobri i ukusni, ali mene je ona žena oderala..Izabrala sam godinu dana unaprijed jedan stalak a ona meni na dan vjencanja posalje nesto sasvim deseto! Muz i ja smo poludili kad smo vidili sta nam je servirala u sali..Jos sam joj donijela sliku vjencanice da vidi boju haljine (bijelo -roza) i kazem joj; hocu bijele torte sa rozim detaljima ukrasenu..ona mene zove 3 dana prije pira i kaze da ima viziju; totalno nesto drukcije sta ide uz haljinu, kazem joj hajde moze, misleci na dekoraciju, a ona meni servira neke sugave ogromne ljubicaste masne i drugi stalak! I da ne kazem da mi je tortu naplatila skuplje 500 kn! I onda mi je jos naplatila pakiranje kolaca sat-dva pakiranja, ona meni naplati 600 kn!!! Nesto sto bi vec moralo bit uracunato u cijenu kolaca koji su 90kn/kg!!!
Tako da oprezno sa gđom Brankom, sva je preljubazna a onda vas zezne i pravi se blesava i u šoku a sve vam naplati i onda do nje stoji oni njezin sin koji je brani!
nemoj se uvridit ali ti si luda ako si platila tu cifru...!
da kraj nje stoji sin ma daj...a di ti je bija muz?? utrpa bi mu sve kolace niz grlo!
zasto si platila ako nisi bila zadovoljna...
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 12:33   #1957
Quote:
PONISTRA kaže: Pogledaj post
nemoj se uvridit ali ti si luda ako si platila tu cifru...!
da kraj nje stoji sin ma daj...a di ti je bija muz?? utrpa bi mu sve kolace niz grlo!
zasto si platila ako nisi bila zadovoljna...
Polovicu smo platili vec prije, tj. kaparali...Bija je muz samnom, žalili smo se i rekli da nismo zadovoljni, a ona da je njoj zao, da joj je tesko, da su moji kolaci dosli kasno pa da je morala platit zenu da to pakira u subotu ujutro, da nam moze kao vratit 100 kuna .... Mozda nismo trebali platit, ali s njom sam raskrstila i ne bi je nikome preporucila i to sam joj rekla! Ovo sam napisala samo da upozoim cure da sve moraju utanacit a ne da vam ona bubne okvirnu cijenu npr 6000kn i onda ispadne vise!
Kako nam je pir prosao odlicno i bio dobro organizira, ovo je bila jedina zamjerka, ali su kolaci i torta bili ukusni, pa sam pustila...
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 12:45   #1958
Quote:
majamcic kaže: Pogledaj post
Polovicu smo platili vec prije, tj. kaparali...Bija je muz samnom, žalili smo se i rekli da nismo zadovoljni, a ona da je njoj zao, da joj je tesko, da su moji kolaci dosli kasno pa da je morala platit zenu da to pakira u subotu ujutro, da nam moze kao vratit 100 kuna .... Mozda nismo trebali platit, ali s njom sam raskrstila i ne bi je nikome preporucila i to sam joj rekla! Ovo sam napisala samo da upozoim cure da sve moraju utanacit a ne da vam ona bubne okvirnu cijenu npr 6000kn i onda ispadne vise!
Kako nam je pir prosao odlicno i bio dobro organizira, ovo je bila jedina zamjerka, ali su kolaci i torta bili ukusni, pa sam pustila...
Nije Vas problem sta je ona vec nekog platila... u poslu se moraju preuzet rizici... Dobro da si napisala post upozorenja ali ja joj osobno ne bi platija!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 12:45   #1959
Quote:
majamcic kaže: Pogledaj post
Evo mene sa jednim savjetom; pripazite cure kad ugovarate arnžman sa Hrvatskim kolacem; Torta i kolaci su dobri i ukusni, ali mene je ona žena oderala..Izabrala sam godinu dana unaprijed jedan stalak a ona meni na dan vjencanja posalje nesto sasvim deseto! Muz i ja smo poludili kad smo vidili sta nam je servirala u sali..Jos sam joj donijela sliku vjencanice da vidi boju haljine (bijelo -roza) i kazem joj; hocu bijele torte sa rozim detaljima ukrasenu..ona mene zove 3 dana prije pira i kaze da ima viziju; totalno nesto drukcije sta ide uz haljinu, kazem joj hajde moze, misleci na dekoraciju, a ona meni servira neke sugave ogromne ljubicaste masne i drugi stalak! I da ne kazem da mi je tortu naplatila skuplje 500 kn! I onda mi je jos naplatila pakiranje kolaca sat-dva pakiranja, ona meni naplati 600 kn!!! Nesto sto bi vec moralo bit uracunato u cijenu kolaca koji su 90kn/kg!!!
Tako da oprezno sa gđom Brankom, sva je preljubazna a onda vas zezne i pravi se blesava i u šoku a sve vam naplati i onda do nje stoji oni njezin sin koji je brani!
Ja sam se zenia prije godinu i po dana. Meni je žena bila zadovoljna s H.kolačima, spominjala je da su skuplji, mada smatram da najskuplje prodjes kad nisi zadovoljan
Vidim da su pocele i kritike padat na forumu, aj neka, nadam se da nitko neće nas kritizirati
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
chunky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 14:38   #1960
Quote:
PONISTRA kaže: Pogledaj post
Nije Vas problem sta je ona vec nekog platila... u poslu se moraju preuzet rizici... Dobro da si napisala post upozorenja ali ja joj osobno ne bi platija!


Ja sam iz foruma najbolje stvari naucila kad su (na zalost ljudima stvari lose na piru odradjene) ljudi ovakva upozorenja pisali jer su ona proizvod iskustva...Zahvaljujuci forumu, znala sam se postavit i sa kamermanom i fotografom i sefom sale...
Gdja Branka iz Hrvatskog kolaca je uvik gadila Ivicu iz Bolera a on nam je sve, ama bas sve savrseno i korektno odradio sto smo se dogovorili; i pica zestoka i dodatni meni i vegetarijanski meni, ama bas sve je odradio korektno i profesionalno i kako smo se dogovorili!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.