Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 14:39   #61
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
da je baba muško ne bi trebala dedu
ja sam drugačije čula...

da baba ima kitu..zvala bi se deda
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 14:51   #62
Quote:
djipster kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Ajmo malo ohrabrit / obeshrabrit jedni druge "anketom"

Koliko ste godina imali kada ste poceli ulagat u fondove?
S koliko ste love poceli?
Koliko sad imate godina?
Kolko sad imate love u fondovima?
Da li vam je zao sto niste ranije krenuli?

Pozdrav

imala sam 32 god
počela sa 20 somova
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 15:24   #63
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
ja sam drugačije čula...

da baba ima kitu..zvala bi se deda
Ne ide ni tako. Nego "da je baba muško, zvala bi se Duško".
FORUMASH78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 16:21   #64
1. Neki dan uplatio prvi put u PBZ Equity fond. Imam 27
2. 20 000
3. Isto 27
4. Isto 20 000
5. Aha
_wes_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:54   #65
Plimpač, zašto tebe kao ''straog'' ulagača nema s odgovorima ovdje???
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 19:26   #66
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Plimpač, zašto tebe kao ''straog'' ulagača nema s odgovorima ovdje???
kako ne, pogledaj prvu stranicu

i otkud taj odjednom probuđen interes?

uglavnom... imam sve manje, a uskoro ništa
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 22:24   #67
27 g, od 02.2006 u fondovima u RCE i EAE prešišao 50%, nije neka glavnica ali ok je, svaki višak love stavljam u fondove, trenutno sam u 4 fonda i to je to, samo da potraje....
krivo mi je što nisam krenuo ranije, ali ok... sjećam se kao srednjoškolac, tamo polovicom 90-tih, kako klinci smo razgovarali kako bi trebalo kupiti dionice....ali dobro je...
novi002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 16:28   #68
poceo pred godinu dana sa 5x, sad imam 6x u fondovima.. jebiga..
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 16:29   #69
a krajem godine vjerojatno 0x
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 15:12   #70
Quote:
otvorio novi nik kaže: Pogledaj post
Otvorio novi nik i pisem iz internet caffea da mi nitko ne moze uci u trag, jer ko zna tko sve ovo cita
svi najvise vole brojeve pa evo par brojeva
nakon ovog posta ovaj nik se ukida



pocheo u veljachi proshle godine, sa 36 years
ulozio 325.000 kn
sada imam oko 414.221,70 kn
of course, da sam krenuo ranije vec bi bio milijunas
Hm, uvijek si mi bio sumnjiv Edgare.
Nije ni cudo da si u Balastu.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 23:56   #71
kreno sa 21 godina u stambene stedionice, prvi ulog u fondove mi je bio sa 22 godine, oko 10k kuna. sa 23 sam krenuo u dionice. prvi ulog mi je bio 40k kuna. negdje oko 12. mjeseca prosle godine. trenutno raspolazem sa 70k kuna, i podnosim zahtjev za margin kredit od 60k kuna. jeli mi zao da nisam krenuo ranije? iskreno ne. i ovako si sjebajem mladost glupim pizdarijama i zivciranjima oko debilnih korekcija izazvanih retardiranim fondovima. prvom prilikom povlacim sve iz dionica, uplacujem u fondove i nastavljam zivjet ko sto bi svako normalan morao zivjet. jebem si mater kolko sam glup. samo da produ T-HT i HEP, i necete me vise vidjet.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 00:10   #72
Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
Hm, uvijek si mi bio sumnjiv Edgare.
Nije ni cudo da si u Balastu.
ja da imam 36?

Koje li uvrede...........
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 00:16   #73
a zajebajem se. glup sam, i nacugan. subota navecer je. cekam ekipu da me dode pokupit. nemojte nista zamjerit. ali gledano objektivno, zivci koje ja gubim na dionicama su preveliki, i kad pomislis da nekoga placas samo 0,2% portfelja godisnje da za tebe kupuje dionice koje rastu, i prodaje dionice koje padaju, i uz to ta osoba ima dovoljno kapitala da iako nema pojma koje ce dionice rast ili padat moze samovoljno simulirat rast ili pad doticnih dionica, izgleda mi totalno besmisleno ...iskreno zaboravio sam sta sam htio rec. uzivakjte. cujemo se sutra.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 00:27   #74
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
a zajebajem se. glup sam, i nacugan. subota navecer je. cekam ekipu da me dode pokupit. nemojte nista zamjerit. ali gledano objektivno, zivci koje ja gubim na dionicama su preveliki, i kad pomislis da nekoga placas samo 0,2% portfelja godisnje da za tebe kupuje dionice koje rastu, i prodaje dionice koje padaju, i uz to ta osoba ima dovoljno kapitala da iako nema pojma koje ce dionice rast ili padat moze samovoljno simulirat rast ili pad doticnih dionica, izgleda mi totalno besmisleno ...iskreno zaboravio sam sta sam htio rec. uzivakjte. cujemo se sutra.
eh, mladost, ludost... a još ima i para...

ja se vraćam iz vana, a on tek ide...

P.S. dobro da me žena uopće pusti van...
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 17:55   #75
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
a zajebajem se. glup sam, i nacugan. subota navecer je. cekam ekipu da me dode pokupit. nemojte nista zamjerit. ali gledano objektivno, zivci koje ja gubim na dionicama su preveliki, i kad pomislis da nekoga placas samo 0,2% portfelja godisnje da za tebe kupuje dionice koje rastu, i prodaje dionice koje padaju, i uz to ta osoba ima dovoljno kapitala da iako nema pojma koje ce dionice rast ili padat moze samovoljno simulirat rast ili pad doticnih dionica, izgleda mi totalno besmisleno ...iskreno zaboravio sam sta sam htio rec. uzivakjte. cujemo se sutra.
ja se ne zivciram.. otkad sam u dionicama, imam vece prinose.. planiram 200-300% prinosa u sljedecih godinu i pol dvije.. a onda bumo vidli.. mozda kupim kucu.. ili dvije..
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 19:37   #76
Svi smo dobri Trudim se ne mislit na fondove kad nisam na kompu al moram priznat da ne ide. Nadam se da ću skupit za stan u Rijeci (kod mene su preskupi) i tada dignut stambeni kredit. Napokon tračak nade i zato, grizimo dok ide Uglavnom, sretno svima
nick4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 19:46   #77
Quote:
plimpi kaže: Pogledaj post
eh, mladost, ludost... a još ima i para...

ja se vraćam iz vana, a on tek ide...

P.S. dobro da me žena uopće pusti van...
Hm, čitajući vaše postove ispada da baš nisam normalan. Ove igrice oko fondova, dionica doživljavam kao hobi,rast me veseli,korekcije me ne bacaju u bed. Zvuči glupo, ali najljepše mi je kositi travu u firmi i malo ,u glavi, analizirati vijesti iz svijete fondova, dionica. Vrtim nekakvu lovu i uživam u svom hobiju i ne pijem normabele i ostale gluposti. Držim se one stare: što gluplji seljak-to deblji krumpir!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 20:06   #78
a možda da malo čitaš između redova

Meni upravo oni koji pišu katastrofične i neurotično zabrinute postove djeluju kao da se samo dobro zabavljaju...a sve one uberkulere aseritivnih izjava protkanih miroljubivom koegzistencijom koji do atoma analiziraju burzovna stanja naprosto posprdno gledajući na one koji brinu nad svojih par k eura, zamišljam do krvi izgriženih noktiju od brige

A on topik - žensko, previše godina, premalo novaca, da, žao mi je što nisam krenula prije bar 8 mjeseci, a ne zabrazdila u portfelj. Iz kojeg se još uvijek ne mogu iskoprcat
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 22:14   #79
Amen sister!
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 01:29   #80
Evo me tema toliko isprovocirala da sam se i registrirala. Prvo da odgovorim onoj gospodi od +40 da nas zena ima jako puno i u fondovima i u dionicama, a i u njenim godinama
Ja vam sa svojim fondom nisam imala srece, naravno iskljucivo svojom krivnjom. Odlučila kao totalna pocetnica, bez ikakvog znanja zaigrati u drugom mjesecu na novi svjezi fond sa 4kkuna. Nakon dvomjesecnog preznojavanja izasla prije neki dan sa 70 kuna dobiti. Zaključak: drugi put ću pametnije
nicky3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.