Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2008., 19:09   #21
Quote:
hope21 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam danas umirala od bolova u jajnicima. Trebala bih dobiti otprilike 23.03. Ne znam zasto me toliko boli ,nisam mogla sjediti nikako ni hodati moram se namjestati ..strasno ko da mi je neko objesio utege na njih.
Ovo mi je 2-3 put da me tako boli ali mislim da je sad najvise.Bila sam kod ginekologa zadnji put kad me ovako bolilo i kaze nije nista nema upale i na kraju nista nije a mene boli za poluditi.
Btw spavala sam prvi put s momkom pocetkom mjeseca i ponovili smo jos par puta i svaku put smo koristili zastitu. Pa ne znam do cega bi moglo biti.
je li se kome desilo slicno?
možda si se prehladila,trebaš čuvati bubrege i ne nositi kratke maje. čarape i papuče na nogama nositi,možda si negdje na hladnome sjedila... čuvaj se djete...!
__________________
Ne vjeruj im srećo,idi sada znaš. Istina je ljubav naša,sve je drugo laž.
pashazg is offline  
Old 10.03.2008., 19:27   #22
Quote:
pashazg kaže: Pogledaj post
možda si se prehladila,trebaš čuvati bubrege i ne nositi kratke maje. čarape i papuče na nogama nositi,možda si negdje na hladnome sjedila... čuvaj se djete...!
Ako se iko cuva to sam ja,niklad nisam obukla majicu bez potkosulje i dugog kaputa preko zime ,i ne sjedim na hladnom uvijek pazim bas zbog toga sto imam problema kad dobijem M.
Imam zabacenu maternicu pa jos gore..svaki drugi put se onesvijestim od bolova..
i eto opet mi nije jasno kako to da ja koja se toliko pazim imam takve probleme za razliku od cura koje citavu zimo hodaju "gole"
hope21 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.