Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 19:53   #601
Muško-ženska prijateljstva

Ja sam imala nekoliko dugogodišnjih muških prijatelja , nije dobro prošlo...svaki od njih je u nekom momentu želio "nešto više " - tako da više u to ne vjerujem - osim u prijateljstva "od pelena " iako takvo nemam -

no moj muž ima prijateljicu koju smatra sestrom ..njihove su ih mame još u kolicima zajedno šetale , zajedno su išli u vrtić i jaslice a kasnije i u školu.
Ona je kao pridruženi član familije i prihvatila sam je tako.

Ja nažalost ,nemam tako lijepih iskustava ,iako je lijepo znati da su moguća.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:57   #602
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ja sam imala nekoliko dugogodišnjih muških prijatelja , nije dobro prošlo...svaki od njih je u nekom momentu želio "nešto više " - tako da više u to ne vjerujem - osim u prijateljstva "od pelena " iako takvo nemam -

no moj muž ima prijateljicu koju smatra sestrom ..njihove su ih mame još u kolicima zajedno šetale , zajedno su išli u vrtić i jaslice a kasnije i u školu.
Ona je kao pridruženi član familije i prihvatila sam je tako.

Ja nažalost ,nemam tako lijepih iskustava ,iako je lijepo znati da su moguća.
Ako ta prijateljica nije izgledom cemu, onda je moguce...

Isto tako zakljucujem da ti, izgledom, uopste nisi "za odbaciti", ergo i situacije sa "prijateljima"...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 18:07   #603
Imam ih nekoliko. Neki su nešto i pokušali, ali nije uspjelo međutim to nije razlog za odbaciti prijateljstvo.
sulavezi is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:24   #604
Nedostaje mi baš muški prijatelj, želim mišljenje iz muške perspektive, a oni misle da im se odmah nudiš. Sa prijateljicama ne možeš o svemu.
srnaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:10   #605
Quote:
srnaxx kaže: Pogledaj post
Nedostaje mi baš muški prijatelj, želim mišljenje iz muške perspektive, a oni misle da im se odmah nudiš. Sa prijateljicama ne možeš o svemu.
Normalno, što si drugo očekivala? Da će suhog kurca slušati tvoje monologe?
Nađeš pedera za muškog prijatelja i problem riješen.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 15:07   #606
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Normalno, što si drugo očekivala? Da će suhog kurca slušati tvoje monologe?
Nađeš pedera za muškog prijatelja i problem riješen.
Makar i pedera, nebitno. Nije valjda da svi muškarci reagiraju jednako. Onda vrijedi ono što o vama pričaju da ste svi isti, razočarana...
srnaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:05   #607
Quote:
srnaxx kaže: Pogledaj post
Makar i pedera, nebitno. Nije valjda da svi muškarci reagiraju jednako. Onda vrijedi ono što o vama pričaju da ste svi isti, razočarana...
Pa i vi ste predvidljive i stereotipne.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:45   #608
1:1
srnaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:45   #609
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Imam ih nekoliko. Neki su nešto i pokušali, ali nije uspjelo međutim to nije razlog za odbaciti prijateljstvo.
Baš to. Ionako se uglavnom radi o onim APP pokušajima. Teško je održati prijateljstvo ako se druga strana baš ono, zateleba. A to nije toliko često.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:54   #610
Ne vjerujem u musko-zenska prijateljstva. Bivsi boyfriend puno je imao prijateljica sto iz srednje, osnovne, djevojke iz susjedstva, prijateljica prijateljice, mamine frendice cerka itd. i svaku je gledao kao "potencijalnu." Priznao covjek u jednom trenutku.
Kikilliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 13:22   #611
A mislim da je to sve od osobe do osobe. Znam hrpu ljudi koji to ne bi mogli. Pogotovo muških iz očitih razloga.

Ja imam dvije prijateljice koje sam upoznao na faksu. Sad sam gotov s istim a mi smo se ostali družit. 7 godina u komadu. Mojoj ex curi je to smetalo sve dok ih nije upoznala.

Ali ne bih mogao sa bilo kojom curom imat takav odnos. Jednostavno smo se tako našli.
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 18:07   #612
Imam par prijatelja, redovan kontakt, redovna kava, i čest izlazak u većem ili manjem društvu.
S tim da sam s jednim od njih najbolja jer smo skupa išli na faks, znali iste ljude, i rekla bih najsličniji smo pričom i karakterom. Nikad, ali nikad nisam o njemu razmišljala na drugačiji način osim prijateljskog. A fizički je većini atraktivan, pa su znale cure koje bi nas viđale skupa dolaziti do mene i ono "koliko dugo mutite, sigurno mutite, mora da je bilo nešto, ložiš se na njega.. " a ono jednostavno nije moj tip , niti sam ja njegov.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:44   #613
Meni se NIKADA nije desilo da se tip kojeg sam iskreno zavoljela kao frenda nije zaljubio u mene. Ne zato sto sam ja nesto fatalna ili im dajem neke signale nego zato sto im dajem do znanja da su mi dragi, ljubazna sam i valjda priroda odradi svoje pa to sve pomijesaju.

U obrnutom smislu mi se desilo samo jednom da sam frenda pozeljela kao muskarca. I to se odjednom nakon par godina druzenja desilo obostrano.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.