Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2010., 17:26   #201
koliko je d. visoka?
moja je cca 90 cm i taj najniži položaj joj je dosta nizak..

ugl, probala ona, malo joj nestabilno, fino ga prevrnula i počela hodati po njemu, onda je fino sjela na njega tako na podu (na ovu letvu - ramu) i rekla da joj se baš sviđa tako sjediti prava sportašica
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 10:09   #202
d. je oko 80 cm, nećak je bar 92. vozi ga k'o lud, ali trebalo mu je par dana da skuži princip. budući da on ima klasičan bicikl, prvi put kad je sjeo na dorin je blenuo u čudu i rekao 'nema padale' (mi smo rikavali od smijeha), onda mu je bilo čudno kako 'dovin kikon stalno pada' (jer sa svog s pomoćnim kotačićima siđe i kikon ostane stajati,a ovaj se sruši), onda bi ga navažao po par koraka pa spustio...nakon par dana je skužio princip i sad se zalaufa, digne noge i pičiiiiii...

d. je sjela na njega dva i pol puta, nezainteresirana skroz. fina guza, hoće samo original
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 11:41   #203
Quote:
BlackOlive kaže: Pogledaj post
Ne znam je li ovo dozvoljeno, ali ja to moram objavit svijetu; nedavno smo kupili našem sinu (sad ima dvije i pol godine) drveni biciklić bez pedala i svaki dan smo sve oduševljeniji i sretniji! Postao mu je najdraža stvar na svijetu, pa smo se čak i jučer, dok je kišica lagano škrapala, išli voziti po ulici..
Zove se like a bike i najbolja je stvar koju smo mu ikad kupili
Toplo preporučujem!
jucer ti je bilo na potrošackom kodu da e taj biciklic povlaci iz prodaje u nekim zemljama EU, nešto kod volana ne štima pa se klinci mogu ozlijediti....
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 17:52   #204
Uglavnom.....BeeBoo like a bike u Intershparu dodje samo 299kn

Mi kupili nash prvo u Mulleru gdje je koshtao 399kn, pa skuzili isti dole u Shparu 100kn jeftiniji, u Mulleru su bili super i vratili nam lovu, pa kupili za 299kn

Evo nasheg...vech smo ga ukrasili, samo chekamo lijepshe vrijeme i kacigu

Click image for larger version

Name:	P1010063.JPG
Views:	760
Size:	9.1 KB
ID:	11033


Jel zna netko gdje kupiti ne tako skupu, a opet kvalitetnu kacigu, thnx
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 18:45   #205
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
d. je oko 80 cm, nećak je bar 92. vozi ga k'o lud, ali trebalo mu je par dana da skuži princip. budući da on ima klasičan bicikl, prvi put kad je sjeo na dorin je blenuo u čudu i rekao 'nema padale' (mi smo rikavali od smijeha), onda mu je bilo čudno kako 'dovin kikon stalno pada' (jer sa svog s pomoćnim kotačićima siđe i kikon ostane stajati,a ovaj se sruši), onda bi ga navažao po par koraka pa spustio...nakon par dana je skužio princip i sad se zalaufa, digne noge i pičiiiiii...

d. je sjela na njega dva i pol puta, nezainteresirana skroz. fina guza, hoće samo original
aj, znači, ni on nije odmah ubrao spiku kako se to vozi..
ja već zabrijala da je moja curka totalni antitalent
hoće ona to, ali da je držim stalno.. a meni kičma (uz išijas i 7. mjesec trudnoće) puca.. pa smo onda pomalo svaki dan na njemu i neki napredak ja baš i ne vidim.
već sam mislila puštat joj na youtube-u da gleda kako drugi klinci to voze kod nas nitko od klinaca to nema pa nije imala priliku uživo vidjeti...
ali, ima nade
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 19:17   #206
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Uglavnom.....BeeBoo like a bike u Intershparu dodje samo 299kn

Mi kupili nash prvo u Mulleru gdje je koshtao 399kn, pa skuzili isti dole u Shparu 100kn jeftiniji, u Mulleru su bili super i vratili nam lovu, pa kupili za 299kn

Evo nasheg...vech smo ga ukrasili, samo chekamo lijepshe vrijeme i kacigu

Prilog 11033


Jel zna netko gdje kupiti ne tako skupu, a opet kvalitetnu kacigu, thnx
I mi smo se malo zeznuli i uzeli u Mulleru. Al dobro. Obozava ga Prvih par dana se samo gurao. I sad kad ne mozemo van i voza ga po doma, poceo je dizati nogice
Takoder smo u potrazi za kacigom.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 21:26   #207
Tanita ti to pričaš o ovom malom iz Mullera? Mi danas kupili!!!
__________________
07/2008

"Whenever people agree with me I feel I must be wrong."
sanja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 21:35   #208
mislim isto taj kupiti u intersparu ali ne znam dali smo već previše veliki za to (2,8 god.) mislim do koliko god. se može s njim voziti...sada je pitanje dali da joj već kupim normalni bicikl ili ovaj like a bike
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 21:51   #209
Moj zvrk ima 2,6 god i kupila mu taj biciklić.. on sad ima 91 cm.

I ne kuži onaj taj biciklić.. prvi put kad je sjeo samo se prevruno u stranu.. sad se već odgura par metara.. i onda samo spusti biciklić i ode svojim poslom. A bic mi je puno ljepši uživo nego na slici. Mamu sam zadužila da nam napravi još jednu sjedalicu u plavoj boji i sa malo debljom spužvom. Čak mi palo na pamet da uzmem boju za drvo pa ga ofarbam

A kacige imaju u Inter sportu.. neki dan sam u sandučić dobila reklamu.. došla ko naručena.. dječje kacige u 2 boje za cure i dečke.. oko 50kn.. 49 i nešto.. I ima po veličinama.. mislim od 48-52 i još neka veća ne znam točno mjere. Mislim da ćemo tu uzet jer mi se čini čist ok.. samo da ju uživo pogledam.

I jel mislite vi uzimat samo kacigu ili i one štitnike za koljena i laktove?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 21:55   #210
Quote:
foresst kaže: Pogledaj post
kupila maloj danas ovaj, za 299 kn! (akcija u intersparu)

sad imam praktično pitanje - koliko visoko treba biti sic? da su nogice ispružene ili onako polusavijene.. imam osjećaj da ako joj je sic niže, da joj je teže dići noge i malo se i voziti
ili treba isprobati sve visine?
kako ste vi podesili visinu?
Meni zvrk 91 cm.. i ostavila sam sic ovako kako je na slici. I čini mi se da su mu noge tako ok.. samo da on skuži malo bolje šta i kako treba radit. Noge su mu onako polu savijene. Nisu skroz savijene a nisu ni ispružene. Čini mi se baš onako kako bi trebalo.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 22:36   #211
Moj je 97 i jos je na najdoljnjem polozaju jer kad povisim malo je zbunjet, teze mu se odgurivat. Tako da je zasada ovako
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 22:39   #212
Ja ne znam koliko je visok moj miš, ali ima 22 mjseca. Mislite da je malo rano? Vidim da ga je malo strah kada mu se biciklić klima.
__________________
07/2008

"Whenever people agree with me I feel I must be wrong."
sanja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 22:51   #213
Ne znam, vidjet ces po njemu. Jer koliko ja znam biciklic je za dvogodisnjake pa nadalje, a on je dosta blizu Al kazem, najbolje ces sama procjenit. Moj ima 2 god i 2mj. Biciklic je dobio prije nekih mjesec. Tako da nije to velika razlika
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 22:54   #214
Na 26. minuti spominju biciklić. Da li je to baš naš iz Mullera ili se odnosi na sve modele???

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=217
__________________
07/2008

"Whenever people agree with me I feel I must be wrong."
sanja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 22:58   #215
Ne znam. :/
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 23:03   #216
Da se zaglavi rukica djetetu, ali nisam skužila gdje. Da li je netko imao takvu nezgodu???
__________________
07/2008

"Whenever people agree with me I feel I must be wrong."
sanja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 23:22   #217
zabranjen je samo taj model samo tog proizvođača koji je prikazan na fotografiji. samo taj model nosi taj rizik.
i, ne, to nije taj iz mullera.

pia lolla, nemrem vjerovat da su vam vratili lovu u mulleru! jeste vozili bic prije nego što ste ga vratili?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 23:25   #218
Quote:
sanja77 kaže: Pogledaj post
Na 26. minuti spominju biciklić. Da li je to baš naš iz Mullera ili se odnosi na sve modele???

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=217
Koliko vidim to nije u dlaku isti biciklić.. i kažu da su u Danskoj zabranili bicikliće proizvedene u Njemačkoj.. sad sam išla gledat kutiju.. na mom piše da je Made in China iako je Njemačka firma.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 23:59   #219
Quote:
sanja77 kaže: Pogledaj post
Tanita ti to pričaš o ovom malom iz Mullera? Mi danas kupili!!!
nisam posebno obracala pažnju dal se radi o određenom proizvođacu ili svima ali taj mali drveni, viđala sam ih u masi ducana kod nas, neš iznad prednjeg kotaca i guvernala ne štima, tak su bar rekli, i da se klinci mogu lako ozlijediti...
pogledaj i vidi...možda taj vaš nije taj...

evo sad ponovo preslušala...kažu samo, proizvedenog u njemackoj a, ne i proizvođaca....
u krajnjem slucaju oblijepi taj prednji dio sa necim da nema gdje gurnuti rukicu,

Zadnje uređivanje tanita : 17.05.2010. at 00:10.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 07:17   #220
Probala ja gurnuti ruku u sve proreze na biciklu i nigdje se ne može zaglaviti ruka. Ovaj naš ima zaatvoren taj dio ispod guvernala o kojem pričaju u kodu. Ajde dobro, već sam se prepala.
__________________
07/2008

"Whenever people agree with me I feel I must be wrong."
sanja77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.