Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2009., 19:56   #181
Quote:
orah99 kaže: Pogledaj post
mirna 07,,sama interpretacija,,je u kontradikciji sa atmosferom dogadjaja,,?
Čuj i ja sam u kontradikciji sama sasobom i ja bi voljela da to nije bilo tako i da sam mogla napisati da sam djecu ostavila baki, a da smo se muž i ja odvezli u neki šumarak na dobar provod kao u počecima, ali nažalost opisala sam nešto drugo što sam vidjela.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 09:39   #182
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Čuj i ja sam u kontradikciji sama sasobom i ja bi voljela da to nije bilo tako i da sam mogla napisati da sam djecu ostavila baki, a da smo se muž i ja odvezli u neki šumarak na dobar provod kao u počecima, ali nažalost opisala sam nešto drugo što sam vidjela.
Ništa ne pišeš kaj se dalje događa ????
Pusti nevjernike
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 10:17   #183
Nedvojbeno je da, jedan osjecaj radja drugi...
Prvotno zaprepascenje prelazi u ocaj, ocaj u povrijedjenost, povrijedjenost u ljutnju, ljutnja u nedefinirani stav...itd.

Stvari su takve kakve su, ono sto pripada proslosti promijeniti se ne moze. Ali, na buducnost se jos da utjecati. Zajednickim naporom.

Mene bi Mirna, jako zanimalo da sad na kraju svega, otkrijem sta se to u stvari dogadjalo u dusi mojega naizgled savrsenog muza. Ja bih sa svom svojom urodjenom radoznaloscu nastojala da mu se priblizim iz neke druge dimenzije, da, cak i da ga zagrlim da bih ga ohrabrila da se potpuno otvori. Ma kopala bih mu po dusi toliko dugo dok sve iz sebe ne bi izbacio...
Ne zaboravi, sok koji je prouzrokovao i vjerovatno sram koji osjeca, tjera i njega da maskira svoje osjecaje, te tako on svoju odbranu pretvara u napad...
Lakse bi bilo da je to ucinio sa zenom. Tad bi sve opcije bile otvorene...Jer, to je nesto sto se mnogima desava otkad je svijeta i vijeka, malo boli u pocetku, ali kasnije se sve nekaqko iskristalise...Kad se izvaga sve ZA i sve PROTIV, pa kako prevagne.

Ali, ova situacija zahtijeva malo psiholoske akcije. Cisto da ti u svojoj glavi sve malo bolje poslozis. Sad si u totalnom emocionalnom haosu...Mozda bi ti nakon njegovog iskrenog razgolicivanja ipak bilo lakse.

Jer, homo IPAK nije prirodan, ma sta ovaj ludi svijet cinio da to ljudskoj populaciji priblizi. No eto, desava se svuda oko nas, htjeli mi to prihvatiti ili ne. Samo psiholog moze doci do kakve takve spoznaje o desavanjima u dusi takvih osoba. Pokusaj, neces nista izgubiti, a mozda i sebe iznutra prosvijetlis.
bossnasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 08:56   #184
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Imala si malu djecu?
Da, dijete od 3 godine. Možda je stvar bila u tome što mi dvije godine prije službenog razvoda već nismo živjeli zajedno
lara32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 11:59   #185
Evo dolaze praznici, a ja sam nakon dvije rasprave na sudu uspjela dogovoriti raskid svih pravnih veza sa svojim mužem.

Rasplet događaja je bio jako dobar čak odličan, djeca su ostala prema dogovoru samnom, sva imovina stečena u braku ide napola- tako da stan u kojem smo živjeli ide napola.

Bivši mi izgleda nekako olinjalo-mama mu je došla malo pomoći da si sredi život.
E da čak je pristao i to je sam predložio da plaća alimentaciju-jer su to njegova djeca.
Dobro sam prošla.

Nekako mi ga je žao-ali čim ga izgubim iz videokruga zaboravim da postoji.
Nekako mi sve djeluje nestvarno i čudno i moram priznati da sam se nekako pomirila stim, a još k tome moram priznati da se osjećam živom.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 12:08   #186
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Evo dolaze praznici, a ja sam nakon dvije rasprave na sudu uspjela dogovoriti raskid svih pravnih veza sa svojim mužem.

Rasplet događaja je bio jako dobar čak odličan, djeca su ostala prema dogovoru samnom, sva imovina stečena u braku ide napola- tako da stan u kojem smo živjeli ide napola.

Bivši mi izgleda nekako olinjalo-mama mu je došla malo pomoći da si sredi život.
E da čak je pristao i to je sam predložio da plaća alimentaciju-jer su to njegova djeca.
Dobro sam prošla.

Nekako mi ga je žao-ali čim ga izgubim iz videokruga zaboravim da postoji.
Nekako mi sve djeluje nestvarno i čudno i moram priznati da sam se nekako pomirila stim, a još k tome moram priznati da se osjećam živom.
E ovo me smeta "tako da stan u kojem smo živjeli ide napola." kao da djeca ne postoje i da nijh ne pripada ništa pa ćak ni pravo na mišljenje. Vi ste se dogovorili a oni su kao i ostala imovina
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 22:59   #187
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
E ovo me smeta "tako da stan u kojem smo živjeli ide napola." kao da djeca ne postoje i da nijh ne pripada ništa pa ćak ni pravo na mišljenje. Vi ste se dogovorili a oni su kao i ostala imovina
Žena se možda nije dobro izrazila.
robotina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 23:19   #188
Quote:
robotina kaže: Pogledaj post
Žena se možda nije dobro izrazila.
I ja vjerujem u to, ali jbg mene smeta a i ne šutim
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 02:11   #189
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Vidim da sam nakraju ja ispala lažljivica i neuvjerljiva ludača koja sebe veliča i ne misli na djecu.

U svakom slučaju opisat ću to malo drugačije pa možda budem uvjerljivija. Živim u Baštijanovoj tj živjela sam, sestra mi živi u jednom kvartu u N. Zagrebu otišla sam po nju i odvezla u Petrovu u rađaonu, mislim da sam napisala da sam bila uzbuđena kao da sam ja u pitanju i da sam s druge strane bila sva u strahu jer je to prvo djete. Kod kuće sam ostavila djecu i muža i željela sam s njima poslije izaći prošetati. Naglasila sam da kad sam se vraćala kući zbog nekog zastoja i prometne sam otišla preko mosta Mladosti u N. Zagreb. I gle čuda vidim da netko tko liči na mog muža i vozi isti auto kao i moj muž parkira se negdje gdje ga nebi zamislila. I što bi netko od vas učinio ništa vjerujem, ali ja jesam otišla sam vidjeti jesam li se zeznula ili ipak ima istine u tome i bilo je istine. Možda sad ovi frajeri koji jako brane mog muža shvate da je pored Save oko mosta mladosti seksi okupljalište za dećkiće i mog muža. I da budem točnija to jutro je padala kiša, a ja sam nažalost izletjela van i požurila u običnim platnenim tenesicama i osjetila sam mokre noge i tekako.
Meni je nevjerojatno da netko iz Petrove ide u Baštijanovu koja je na Trešnjevci preko Mosta Mladosti i N.Zagreba? Tu nešto ne štima.
Zatim muž se parkira gdje? na mostu? ili ispod mosta u šumarku? kako ga je onda mogla slučajno vidjeti, pa morala je biti noć, ne bi se valjda u po bijela dana sastajao s ljubavnikom? Mislim da je ova priča izmišljena da izazove rasprave oko homoseksualaca ili da objavi kako se dečki sastaju ispod mosta.
little wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 03:24   #190
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
S
Razmišljam o njemu i on je za mene bio muškarac snova lijep, dobar,..

... držao je do svog izgleda-oblačenje prekrasno i uvijek sa stilom.
Meni je ovo upalo najviše u oči jer moj se muž oblači katasrofa
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 04:00   #191
pročitala sam uvodni post i sori ako je objašnjeno, ali nije mi janso što na kraju seksa razmjenjuju brojeve mobitela?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 22:55   #192
Pa da se ponovo nađu.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:29   #193
Da li djeca imaju pravo dati svoje mišljenje imaju u svakom slučaju i dali su ga.
Nisu bili izolirani od toga i nebi to ni željela-u raspravi su sudjelovali ravnopravno. Ne kažem da im je divno i da su najsretniji na svijetu-znam da su izgubili obitelj. Moj bivši je izjavi da je to iz moje sebičnosti-možda i je iz moje sebičnosti, ali da bi normalno mogla živjeti morala sam biti sebična.


Inače čudan put mog povratka i nije tako čudan, ako kreneš iz Petrove prema Slavonskoj na koju se zbog prevrnutog kombija nisam mogla popeti na čvoru na folnegovićevom pa sam plave glave otišla na most mladosti i spustila se s njega u Zapruđu i krenula uz Bundek jezero i naravno gdje sam vidjela muža da se parkira na parkiralištu pored nekih nebodera.

To gdje se okupljaju dećkići uopće me nije bilo briga niti me je briga sad, ali u tom trenutku kad sam vidjela nekog nalik mom mužu itekako me je bilo briga.

Iskreno danas mi je sasvim svejedno tko je i što je tko ispod kože-evo prošlo je ipak dosta i moram priznati da se osjećam bolje nakon svega.

A sad da li je nešto izmišljeno ili nije-to me na neki način podsjeća na mog bivšeg koji mi je govorio da umišljam i da sam luda, a sad se pitam zašto je tako brzo pristao bez ikakve borbe od svega-vjerojatno zato što sam ja ludača koja izmišlja, a možda i je tko zna.

Iskreno lijepo se uvijek oblačio i prije nego sam ga upoznala i za vrijeme našeg braka uvijek je sve bilo u skladu s trendom-picajzla (čak i gaće su morale biti iste boje kao i recimo košulja).
Šišanje svaka dva tjedna, zbilja prekrasna osobina i moram priznati da sam se i ja pitala čemu onda taj odlazak u taj šumarak kad sve to ne može pokazati i čemu ta izmjena brojeva nakon obavljenog posla. Pretpostavljam da je to valjda procedura ako je bio dobar seks onda se na kraju izmjene i brojevi kako bi se moglo ponoviti.

U svakom slučaju vani pada snijeg i baš sam sretna što će biti bijeli Božić i što ću ga provesti sa svojom djecom.
mirna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:32   #194
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
Da li djeca imaju pravo dati svoje mišljenje imaju u svakom slučaju i dali su ga.
Nisu bili izolirani od toga i nebi to ni željela-u raspravi su sudjelovali ravnopravno. Ne kažem da im je divno i da su najsretniji na svijetu-znam da su izgubili obitelj. Moj bivši je izjavi da je to iz moje sebičnosti-možda i je iz moje sebičnosti, ali da bi normalno mogla živjeti morala sam biti sebična.


Inače čudan put mog povratka i nije tako čudan, ako kreneš iz Petrove prema Slavonskoj na koju se zbog prevrnutog kombija nisam mogla popeti na čvoru na folnegovićevom pa sam plave glave otišla na most mladosti i spustila se s njega u Zapruđu i krenula uz Bundek jezero i naravno gdje sam vidjela muža da se parkira na parkiralištu pored nekih nebodera.

To gdje se okupljaju dećkići uopće me nije bilo briga niti me je briga sad, ali u tom trenutku kad sam vidjela nekog nalik mom mužu itekako me je bilo briga.

Iskreno danas mi je sasvim svejedno tko je i što je tko ispod kože-evo prošlo je ipak dosta i moram priznati da se osjećam bolje nakon svega.

A sad da li je nešto izmišljeno ili nije-to me na neki način podsjeća na mog bivšeg koji mi je govorio da umišljam i da sam luda, a sad se pitam zašto je tako brzo pristao bez ikakve borbe od svega-vjerojatno zato što sam ja ludača koja izmišlja, a možda i je tko zna.

Iskreno lijepo se uvijek oblačio i prije nego sam ga upoznala i za vrijeme našeg braka uvijek je sve bilo u skladu s trendom-picajzla (čak i gaće su morale biti iste boje kao i recimo košulja).
Šišanje svaka dva tjedna, zbilja prekrasna osobina i moram priznati da sam se i ja pitala čemu onda taj odlazak u taj šumarak kad sve to ne može pokazati i čemu ta izmjena brojeva nakon obavljenog posla. Pretpostavljam da je to valjda procedura ako je bio dobar seks onda se na kraju izmjene i brojevi kako bi se moglo ponoviti.

U svakom slučaju vani pada snijeg i baš sam sretna što će biti bijeli Božić i što ću ga provesti sa svojom djecom.
Ajde se opusti malo za ove praznike, i pozabavi se sa djecom. Sad im treba pažnje
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:37   #195
daj nemoj filozofirat pa nije niko umro,ima puno gori stvari
johny777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:06   #196
Quote:
johny777 kaže: Pogledaj post
daj nemoj filozofirat pa nije niko umro,ima puno gori stvari
Je ima, ali nam baš i ne hvale
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 16:09   #197
Quote:
mirna07 kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju vani pada snijeg i baš sam sretna što će biti bijeli Božić i što ću ga provesti sa svojom djecom.
lijep zaključak priče
pročitala sam (svih 5) stranica i mogu ti reć da bi reagirala isto..
za tako nešto nema oprosta.. svaka čast na hrabrosti!
sretno
__________________
Albumčić 1 :) ili malo prošireno u Albumčić 2 ;) Moguć dogovor!
iwoncha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.