Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2009., 13:06   #141
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Dragi moji , nakon desetak pokušaja da razgovaramo - ispada da ne ide dalje.
Gadno je kad shvatiš da za nekog nisi bio dobar muž/muškarac svih 15 godina braka. Priznajem to me ispizdilo i odustajem od bilo kakve borbe za ovaj brak, samo razmišljam kako da održim odnos s klincima. Rekao sam joj da ću se odseliti poslije Nove Godine i tada su počele prijetnje da neću moći dolaziti doma kada si to ja zamislim jer eto morat ću se najavljivati (a kuća zajednička), te da ne mogu viđati djecu svaki dan nego kada to sud odluči.
Jesem ti - probudila se ona najgora zvijer u njoj!!
A sve do sada kao da je ignorirala naš problem i moguću rastavu.
Dobrodošao u klub rastavljenih
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 18:12   #142
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Dragi moji , nakon desetak pokušaja da razgovaramo - ispada da ne ide dalje.
Gadno je kad shvatiš da za nekog nisi bio dobar muž/muškarac svih 15 godina braka. Priznajem to me ispizdilo i odustajem od bilo kakve borbe za ovaj brak, samo razmišljam kako da održim odnos s klincima. Rekao sam joj da ću se odseliti poslije Nove Godine i tada su počele prijetnje da neću moći dolaziti doma kada si to ja zamislim jer eto morat ću se najavljivati (a kuća zajednička), te da ne mogu viđati djecu svaki dan nego kada to sud odluči.
Jesem ti - probudila se ona najgora zvijer u njoj!!
A sve do sada kao da je ignorirala naš problem i moguću rastavu.

Luka, drž se i nedaj se....nećeš ostati sam, imaš klince i imaš puno lijepih stvari za dalje...doći će s vremenom....a ovo da shvačaš da nisi bio dobar je glupost koju ti je tvoja žena nabila na nos...jer (bez ljutnje ) vjerovatno ima nekog ili ga ima u planu,pa joj ništa Tvoje više ne znači...a da si robot vjerovatno ne bi bio na forumu, i bolila bi te ona stvar za sve....
lou reed_616 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 18:17   #143
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
I da li ti to polazi za rukom ?
I kako dati ljubav nekoj drugoj ako si tako ranjen ???
Samojedica,je lijepo napisala vrijeme+zadovoljstvo+sreća+ljubav unutarnjim sobom pa sve prema van i onda si shine on...
lou reed_616 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 22:30   #144
Quote:
lou reed_616 kaže: Pogledaj post
Samojedica,je lijepo napisala vrijeme+zadovoljstvo+sreća+ljubav unutarnjim sobom pa sve prema van i onda si shine on...
Itekako ide
Istina, taj bivši/bivša uvijek ti negdje diše za vratom jer imate zajedničku djecu a različite odgojne metode kao i kada bi bili u braku samo što ste sad dvije nepoznate suprotne strane.
Sve što znaš - znaš iz onog što ti dijete želi reći.
Nikada nečeš saznati zašto je došlo tužno ako ti tako izgleda, nekada nečeš znati da ti je klinac bolestan kada je kod drugog roditelja - no navikneš se.
Nekada iskočiš iz kože a onda se opet vratiš..
A novi partner ti tu uvelike pomaže, imate svoje vikende kada je dijete kod drugog roditelja, samo za sebe. Mislila sam da se na to neću naviknuti ali jesam. I priznajem - čak su i ti dani lijepi.
To su oni dani koje u braku (prvom) nisam imala.
A bitna je stavka za održavanje veze/braka.
Malo teže padaju duži periodi odvojenosti (ljetni i ostali praznici) ali i to preživiš.
Moja mala obožava mog supruga. Obožava njegovog sina iz prvog braka.
Baš ju jučer gledam kako se samo veselo smije uz njih dvojicu.
I sve pet.
Ima i loših dana ali uglavnom prevladavaju oni pozitivni.
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 15:19   #145
Quote:
Samojedica kaže: Pogledaj post
Treba vremena ali ide uspješno. Ni ne nadaš se a onda se desi...nečije oći ti zaiskre i ako kliknete jedan drugom--ide dalje...uspješno.
Ekipo ,
moram priznati da su se riječi Samojedice i ostvarile,kao neko čudo - nisam uspio dočekati i odseliti se poslije Nove Godine, napravio sam to prije.
Iznajmio stan , razgovarao s klincima , pokupio prnje i otišao iz kuće - koma čovječe.Strašnih tjedan dana iako sam klince viđao svakodnevno, mislim ni sada mi nije lako ali već nekako ide. I upravo tada kada nisam ni o čemu razmišljao osim o tome kako da preživim dan po dan - sreli smo se i nešto se dogodilo između nas i znao sam da sam to tražio cijeli život. Nježna je , pažljiva ima razumijevanja i znam da me voli a ja sam za nju spreman svijet okrenuti.Nikad to nisam osjećao s Ex. Poznavali smo se duže vrijeme ali nikad tu nije bilo ničega više osim prijateljskih razgovora (priznajem da mi se sviđala ali ja sam imao svoju obitelj). Ljudi moji ispunjen sam, sretan - i klinci to vide a i EX. Živim ko podstanar i uživam u životu, ona se širi u našoj kući od milju € (ta investicija će ionako ostati klincima) i to mi više ništa ne predstavlja, idem sve ispočetka - nije mi bed.
Ostaje mi samo da dobijem i službeni papir da više nismo skupa i nastavljam dalje ali ovaj puta imam sve konce u rukama - klinci , ona i ja.
Svima želim isto to , olakšanje, sreću, ljubav !
Luka1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 18:42   #146
čestitam luka
moram priznati da si brz,ali ako osjećaš da je to istinska sreća zgrabi je...
sretno
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 21:09   #147
luka, sretno vam
robotina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 21:39   #148
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Tipično ženski, da je još istušira, izmasira itd
Bravo xedos stvarno su ženske otišle u nekam več
kamasutra11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 21:00   #149
Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
Nikada neću shvatiti zašto ljudi čuvaju kompromitirajuće poruke?!
Da bi ih netko mogao naći i pročitati?
pokeraško_lice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.