Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 10:04   #5941
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
izrazito sam protiv da mladi ljudi odlaze iz Hrvatske...pokušavam nekako pronaći i nešto pozitivno , ali toliko toga negativnog se nakuplja da je i nama pozitivcima teško pronaći razlog da ti ljudi ipak ostanu doma...

toliko me onda sve to žalosti jer znam što smo prošli u tom usranom ratu i kolko je ljudi tu dalo svoje živote da bi gamad radila ovo kaj radi

((
da slažem se, ja radim za bijednu plaću, u inozemstvu bi vjerojatno imao bolje uvjete i uređenu državu, ovdi mi dođe da se ubijem kad odem na bankomat vidit lovu na računu, a opet nekako ne želim otić, neznam, nemam ni žene ni dice, nemam nekog razloga za ostat, a ostajem zasad, možda sam bolesni mazohista
bijeli prah is offline  
Old 16.10.2017., 14:00   #5942
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
kum mladjeg daltona bivši glasnogovornik partizana...na svadbi ih zabavljala rada manojlović...vjerojatno ima tu još toga, ali vjerujem da je dosta i ovo...

a ekipa dolazi ovdje i nama kenja o nekakvoj jugoslaviji i o tome da smo kontra Hrvatske itd....ma nemam više uopće riječi
Daj mi reci u cemu je problem. Ja tu ne vidim problem. To je tocno preslika ovog drustva, licemjernog drustva. Preslika i prosjecnog desnicara. Ti koji prozivaju imaju identican mindset ko i cetnik. Identican, nema razlike. Kvazi domoljubi, komunisti i srbi su rak rana i u 2017oj, slusaju se cajke i cirilica. Nakon njih red Thompsona, jos jedan domoljub koji za 500.000 eura mijenja svoja uvjerenja i stavove.
Ukratko slika i preslika naseg drustva bio je taj sabanluk na svadbi. Prosjecnom rvatu sav taj kic i sabanluk jako je privlacan i simpatican.
bijesprvi is offline  
Old 16.10.2017., 16:59   #5943
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Daj mi reci u cemu je problem. Ja tu ne vidim problem. To je tocno preslika ovog drustva, licemjernog drustva. Preslika i prosjecnog desnicara. Ti koji prozivaju imaju identican mindset ko i cetnik. Identican, nema razlike. Kvazi domoljubi, komunisti i srbi su rak rana i u 2017oj, slusaju se cajke i cirilica. Nakon njih red Thompsona, jos jedan domoljub koji za 500.000 eura mijenja svoja uvjerenja i stavove.
Ukratko slika i preslika naseg drustva bio je taj sabanluk na svadbi. Prosjecnom rvatu sav taj kic i sabanluk jako je privlacan i simpatican.
potpis, a sad jos malo off topic, nadam se da mod nece zamirit, ali moram prokomentirat, jer ne znan di bi inace napisa, kad vec spominjes thompsona, prosli tjedan sam na fb naletia na neki intervju od pere eranovica (toboze neki glumac, sad ako je stvarno covik zavrsia nesto u tom smjeru, neka me neko ispravi). Znaci ono je sve ikad Na kraju klipa recitira Thompsona sa nekim macem ako nadem postat cu tu negdi Sta je najlude sican se da je isa redovno na nas sjever prije nekih 7-8 godina.
ovi_jedan is offline  
Old 16.10.2017., 17:27   #5944
Da se razumijemo. Nemam ja nista protiv doticnoga nego sam ga ubacio u post jer je to takav ludi mindset di rulja koja voli doticnoga istu noc kasnije zavrsi na cajkama jer tomo postane previse soft kad se malo vise popije. I di ce onda takvi zamjerit Radu Manojlovic kad i sami "cepaju" zile na nju? Di ce zamjerit kuma cetnika kad se i sami lizu sa cetnicima, bilo po nasim gradovima, dijaspori ili u Beogradu kad se izadje u program po splavovima? Sve je to postalo gluma i isfuravanje, srbi i komunisti dodju dobro samo kao izlika i dobar pr potez jer mutavaca debila koji ce to popusit nikad ne manjka. Evo i Todoric skriven u neku rupu prijeti se tuzbama i narice da ga politicki progone. U ovoj drzavi svaki krimos do sada je plakao kako ga politicki progone. Svaki.
bijesprvi is offline  
Old 16.10.2017., 18:08   #5945
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Da se razumijemo. Nemam ja nista protiv doticnoga nego sam ga ubacio u post jer je to takav ludi mindset di rulja koja voli doticnoga istu noc kasnije zavrsi na cajkama jer tomo postane previse soft kad se malo vise popije. I di ce onda takvi zamjerit Radu Manojlovic kad i sami "cepaju" zile na nju? Di ce zamjerit kuma cetnika kad se i sami lizu sa cetnicima, bilo po nasim gradovima, dijaspori ili u Beogradu kad se izadje u program po splavovima? Sve je to postalo gluma i isfuravanje, srbi i komunisti dodju dobro samo kao izlika i dobar pr potez jer mutavaca debila koji ce to popusit nikad ne manjka. Evo i Todoric skriven u neku rupu prijeti se tuzbama i narice da ga politicki progone. U ovoj drzavi svaki krimos do sada je plakao kako ga politicki progone. Svaki.
pa to je to, potpis od rici do rici!
ovi_jedan is offline  
Old 17.10.2017., 00:43   #5946
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
da slažem se, ja radim za bijednu plaću, u inozemstvu bi vjerojatno imao bolje uvjete i uređenu državu, ovdi mi dođe da se ubijem kad odem na bankomat vidit lovu na računu, a opet nekako ne želim otić, neznam, nemam ni žene ni dice, nemam nekog razloga za ostat, a ostajem zasad, možda sam bolesni mazohista
Imaš. Emociju, roditelje, ekipu, nešto četvrto. A takvi akumulirani slučajevi (računajući potencijalni pristojni život vani, ništa glomazno) na kraju budu na najvećem gubitku. Da ne govorin o Herojima, njihovim familijama i svim ljudima koji vuču posljedice odtada, koji sve ovo gledaju iz dana u dan..

Kaže Elemental 2004.-e "kol'ko nisko idemo, moze li uopce nize", a Kroatistan svake godine odgovori watch me now.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Old 17.10.2017., 10:30   #5947
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Daj mi reci u cemu je problem. Ja tu ne vidim problem. To je tocno preslika ovog drustva, licemjernog drustva. Preslika i prosjecnog desnicara. Ti koji prozivaju imaju identican mindset ko i cetnik. Identican, nema razlike. Kvazi domoljubi, komunisti i srbi su rak rana i u 2017oj, slusaju se cajke i cirilica. Nakon njih red Thompsona, jos jedan domoljub koji za 500.000 eura mijenja svoja uvjerenja i stavove.
Ukratko slika i preslika naseg drustva bio je taj sabanluk na svadbi. Prosjecnom rvatu sav taj kic i sabanluk jako je privlacan i simpatican.
woodoo je pital kaj se desilo, pa sam mu ukratko objasnio o čemu je riječ...tak da nema nikih problema

nego ne vidim nigdje ove što nas prozivaju a na neki način brane lik i djelo štovanog vođe...mislim da im nikako nije sjela ova nova čagica daltona na radu bubamaru
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Old 17.10.2017., 11:52   #5948
Kako u zadnje vrijeme pišem najčešće (par puta godišnje) na ove teme, evo nastavit ćemo s par crtica o Zlatku Daliću iz mog posrednog iskustva.

Rođen je vrlo mlad i ko i svi bio je lud za loptom, baš ono "daj mi loptu da me gura kroz život" i dobro mu je išlo.
Poslije hrvatskih epizoda trebalo je negdje naći posao i učiti pa se javlja (ako se ne varam) bratu Vahe Halilhodžića kojeg je znao iz Veleža...

On ga zove na istok gdje ima posla za trenere ovog podneblja jelte, vodi taj emiratski klub, pekao zanat sa svojim timom, koliko se to tamo uopće može, bio uspješan...

Samo da naglasim! U nogometu se svi međusobno znaju stoga je debilno pričati "znam ja njega, bio je dobar s onim kojeg ja ne volem, zato je sad tu...". zna se na šta aludiram.

Elem, Dalić je tamo zaradio vele i ne treba mu više (ako ostane dobar i pravi čovjek kao što jest). Interes za nogomet i znanje mu rastu pozitivnom krivuljom, kažu ljudi koji znaju o čemu pričaju, koji su nogomet 0-24.

I tako ga ubaciše na naše izborničko mjesto. A realno koga ćeš drugog majke ti, ko će drugi to radit u ovim uvjetima?!
Za razliku od Čačića koji je ipak solidan znalac, ali starog kova i tamo je bio "čovjek na plaći", prika od igrača... ne ide to tako.

Dalić love ima i nema njega šta svlačionica s podsmjehom gledat jer zarađuju cifre deset puta veće nego on. On nije (nadam se) samo čovjek koji je došao pokupiti svoj odrezak plaće i pokušat se igrati Managera 2017 live.

Situacija s utakmice. Rakitić na aut liniji pada i simulira, Dalić je blizu i samo podvikne: "Diži se". Ovaj se diže i ode... haha a jeb ga tako je nekako bilo. To meni kao laiku pridržava vodu o priči kako je Dalić drugačija vrsta mangupa koja neće imat "ćao prijatelju" odnos s igračima.


Sve su ovo neka zapažanja od ljudi koji Zlatka znaju godinama i ovo malo što visi na izborničkoj klupi koliko se da procijeniti.
Ima hrpa priča koja je privatna i nije za forumsko laprdanje, ali čini se da je Dalić ok tip, čini se. Drugog nemamo. Debeli dragi Carlo? Daj molim vas...

...dok si se ti borio za probitak Luca je Jaranu pušila qurac... tako se i ja osjećam džaba pišući vama, ali bit će vajde jednog dana kobogda.

PS-viđeh da je neki padobranac (vjerojatno odavde) uletio na temu televizija/peti dan. Sigur načuo da se pričalo o nogometu, pa da on to izvidi i zasoli malo. Zamolio bih dotičnog forumaša s juga, koji će se prepoznati, da se makne s onakvih tema radi svog obraza. Širi jednoumlje negdje drugo.

BVB
padre pagani is offline  
Old 17.10.2017., 12:01   #5949
jako dobar PR

a zanimljivo da su "ljudi koji znaju zlatka" izostavili dio o njegovu primanju para za guranje pojedinih igrača. ili su to spomenuli ali si to fino izostavio

i ja ću tebe zamolit da se zbog svog obraza ne pojavljuješ više ovdje s ovakvim proljevskim pamfletima. unaprijed hvala
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Old 17.10.2017., 12:15   #5950
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Daj mi reci u cemu je problem. Ja tu ne vidim problem. To je tocno preslika ovog drustva, licemjernog drustva. Preslika i prosjecnog desnicara. Ti koji prozivaju imaju identican mindset ko i cetnik. Identican, nema razlike. Kvazi domoljubi, komunisti i srbi su rak rana i u 2017oj, slusaju se cajke i cirilica. Nakon njih red Thompsona, jos jedan domoljub koji za 500.000 eura mijenja svoja uvjerenja i stavove.
Ukratko slika i preslika naseg drustva bio je taj sabanluk na svadbi. Prosjecnom rvatu sav taj kic i sabanluk jako je privlacan i simpatican.
dno jebenog dna i jos nize.. ja uopce nemam iluzija, jednako kao i ti, kolikom broju ljudi je ovo simpaticno..mi smo opcenito postali jako degenericno drustvo koje je izdalo sve bitnije moralne i eticne principe radi jeftine populisticke price..

ono sto mene jos donekle "boli", dam se kladiti da je na toj svadbi bilo i onih ljudi koji jesu branitelji. vise nista nije bitno, masa ih je stala u red za prodaju nekih svetinja. nemam emocije3 prema bilo cemu. bas kako si rekao, slika i prilika naseg drustva
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 17.10.2017., 12:19   #5951
Quote:
padre pagani kaže: Pogledaj post
Rođen je vrlo mlad ...
Benjamin Button se okreće u grobu ... ili čemu već. :klap:

Inače, Dalić najavljuje 5 novih/"novih" igrača:

https://www.vecernji.hr/sport/zlatko...-mamic-1201593

Uglavnom, slažem se za Vlašića i Leovca, ne kužim zakaj se Barišića navodi kao "novog" igrača, dok sam skeptičan prema Striniću i Rebiću.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 17.10.2017., 12:22   #5952
samo tonson.

tonsona ne volim ni najmanje, baš je ljigav lik. vjerojatno je negdje nekad zamračio pare (iskreno, nisam pratio to, al nešto se pisalo) i ako je, neka odgovara za to. kao što bi trebali i svi drugi.

ali, jedno mu se mora priznati.

sjajno je iskoristio situaciju i prosječnog hrvata i zaradio gadnu lovu.
papirlova is offline  
Old 17.10.2017., 12:23   #5953
Quote:
padre pagani kaže: Pogledaj post
Kako u zadnje vrijeme pišem najčešće (par puta godišnje) na ove teme, evo nastavit ćemo s par crtica o Zlatku Daliću iz mog posrednog iskustva.
probaj smanjit i tih par puta godišnje
papirlova is offline  
Old 17.10.2017., 13:46   #5954
Uskoro će ždrijeb, a padobranaca sa pdf-a politika nigdje
Seascape is offline  
Old 17.10.2017., 13:50   #5955
Pa jel bi ti bio ovdje da to ne znaš? Nisi razumio pitanje? Hvala lijepa.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 17.10.2017., 14:02   #5956
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
jako dobar PR

a zanimljivo da su "ljudi koji znaju zlatka" izostavili dio o njegovu primanju para za guranje pojedinih igrača. ili su to spomenuli ali si to fino izostavio

i ja ću tebe zamolit da se zbog svog obraza ne pojavljuješ više ovdje s ovakvim proljevskim pamfletima. unaprijed hvala
U Rijeci se upravo na taj način namlatio para, to zna svaka štraca sa Korza
deepwater is offline  
Old 17.10.2017., 14:08   #5957
odličan ždrijeb
papirlova is offline  
Old 17.10.2017., 14:08   #5958
Bankomattići će igrat protiv Grčke.

Prva doma.

Exhumator is offline  
Old 17.10.2017., 14:11   #5959
Grčka. Protiv njih imaju najmanje šanse. Te cigane ni repka ni klubovi ne znaju pobijediti.
trener morskih pasa is offline  
Old 17.10.2017., 14:16   #5960
ajmo Gekas i Samaras
khneza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.