Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 12:53   #4641
Uljana repica!
Takvog žutog žutila nema ni u dućanu za kupiti! Još u kontrastu sivo ižmikano nebo...
Almost Rosey is offline  
Old 18.04.2017., 13:18   #4642
Na Netflixu dokumentarac Abstract, prva epizoda o liku zbog kojeg mi doslo da kupujem najzucu zutu. Kako on to lijepo i jednostavno slozi.

Sjecam se tih polja prema Budimpesti. Auto, sef i ja. Pa me bude sram zaspat u autu jer to mi je sef i necu da vidi kako slinim, a redovito bi bila neka kisa, sivilo, dan taman za spavanje i uz cestu ogromna zuta polja. Na kraju bi ipak zaspala, ni gumeni bomboni ne pomognu.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.04.2017., 13:44   #4643
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
...Ustajem, odlazim do maloga, pruzam mu ruku na razmjenu par "upoznavajucih" gesti i vodim ga do stola za kojim se u hrani ubivaju roditelji. Podsjecam ih na njihovu odgovornost za dijete i vracam se za svoj stol. Klinac opet pocinje cendrati, ovi ubrzo napustaju restoran. Namignem i mahnem malome, a majka- uvrijedjeno i uz zastrasujucu grimasu- izjebe mi mater.
U miru nastavljam svoj nedjeljni rucak.
Aww. Koja dražesna familija.

Quote:
Eto, streljajte me na dotrscini zbog revolucionarnog ovog ispada.
Nikad nisam bio tamo priznajem. A želio bih se prošetati tim parkom.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 18.04.2017., 16:36   #4644
Ni ja. Zabrinjavajući mi je taj manjak samoglasnika.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.04.2017., 17:07   #4645
Ispričavam se. Nisam sakupio dovoljno da kupim sve samoglasnike.

http://i66.tinypic.com/6id8xd.jpg
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 18.04.2017., 18:03   #4646
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Ispričavam se. Nisam sakupio dovoljno da kupim sve samoglasnike.

http://i66.tinypic.com/6id8xd.jpg
Zašto, pa nisi ti daom ime DoTRŠČiNi?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 18.04.2017., 18:22   #4647
Ah, grešan brak palatala i ostalih prosto perverznih oralnika.
Pretpostavih budući da si se nadovezao na moj komentar da se je odnosilo na moju negramatiku.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 18.04.2017., 22:41   #4648
Znate ono kad vas osoba x podsjeća na osobu y samo u jednoj jedinoj facijalnoj ekspresiji? I to ne vizualno, nego nekako...više dojmom, ne znam... Malo me strefilo.
Gledam u seriji Jeffreya Deana Morgana, u jednoj se sceni nasmijao i BAM. Bivši. Ništa nepreboljeno, ništa komplicirano, ali... Bam.
Almost Rosey is offline  
Old 18.04.2017., 23:40   #4649
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Znate ono kad vas osoba x podsjeća na osobu y samo u jednoj jedinoj facijalnoj ekspresiji? I to ne vizualno, nego nekako...više dojmom, ne znam... Malo me strefilo.
Gledam u seriji Jeffreya Deana Morgana, u jednoj se sceni nasmijao i BAM. Bivši. Ništa nepreboljeno, ništa komplicirano, ali... Bam.

taj lik je pljunuti javier bardem.
zna mi se to dogoditi. i onda mozgam da li riječ o nekom de-ja-vu.u ili čemu i obično tek kasnije povežem.
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 00:27   #4650
Jeffrey je zgodniji od tog Javiera.
I od bivšeg, al dobro sad.
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 08:28   #4651
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Bam.
Nije ni forum što je nekad bijo

Savršeno otvoreni bokovi za pouku i poduku. Nisi ti njega preboljela. Sve je to samo denial. Javimuse. Nemožeš zavarati srce. Suoči se sa svojim demonima, nemoj bježati od njih. Šta ti tu sad nešto preboljeno, nekomplicirano - kote pita, znamo mi!!!!!11!!

Ajde lijepo priznaj, pa će Đuro itditditd...
Lord Byron is offline  
Old 19.04.2017., 09:13   #4652
Ja isto ne znam šta se čeka. Pa da na trećoj stranici bijesno objašnjavam da ga nemam što kontaktirati jer se vjerojatno u međuvremenu vratio ženi...
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 16:01   #4653
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Jeffrey je zgodniji od tog Javiera.
I od bivšeg, al dobro sad.
sada kada malo bolje promotrim... dammnn! da, ima čovjek neku jako zanimljivu vibru u sebi. i lijep bam efekt osmijeh.
možda bi ipak trebala otvoriti temu. neku. sjećam se od nekoć neke tvoje teme, nešto 'out of my league' ili tako nekako. znam da se bila razvila kvalitetna diskusija oko toga..
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 16:13   #4654
Temu o bam osmijesima?
Imala sam ja svakakvih...započimanja...
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 16:35   #4655
Evo, da se iJa okusam u te forme stilu:
Ti si zapravo zavidno nesretna sto je on ipak odabrao nju iako sebe boljim izborom smatras. Zulja te sto su svi njihovi -cinilo se nerjesivima- problemi, naposljetku otklonjeni pomirbenim sexom- intenzitetom kakvog tebi nikad nije pruzio. Ne zavaravaj se, on nikad nije bio samo tvoj. Ta razmisli, vecinu vremena ionako si ga "imala" tek u slucajno napisanoj rijeci kad bi, rasterecen bracnih duznosti, tebi trunkicu paznje poklonit uopce mogao/zelio.
No, tako to obicno biva s vama-skartiranim preljubnicama Muskarci ipak ne odlaze od svojih zakonitih zbog malo picke saStrane, unatoc svim moguce odigranim ulogama zrtve koje kao adut -na vasu naivnost i kurca zeljnost- vade iz slica....rukava, pardon. Sta sve (i kome) necete popusit za malo paznje
Uostalom, karma je kurva(kazu, ima vas jos ), stoga ne cudi da places na filmove, u zamisljenim scenama njega pronalazis...i kad vec bas sve podsjeca te na ono sto se nije, i nece, dogoditi.

Ha? Kak mi ide?
Mozda jos da ubacim poneki od onih vjecnoispisivanih forumskih prokusanosti - blokiraj ga na fejsu- pocni pit- upisi se u planinarsku il plesnu sekciju
scarletlemur is offline  
Old 19.04.2017., 16:43   #4656
Djecu mi rodi! i odi kvragu usput, zapljuvala sam ekran
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 16:45   #4657
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Temu o bam osmijesima?
Imala sam ja svakakvih...započimanja...
a da?
to bi bilo zanimljivo čuti. orient express i fatalni stranac, usputni violinist u metrou....
bam efekt kao novi početak, iliti što vas motivira da skočite iz US stanja u nepoznato?
wild rider7 is offline  
Old 19.04.2017., 16:50   #4658
Ma mislim, započimanja tema.
Fale mi zadaćnice.
Almost Rosey is offline  
Old 19.04.2017., 16:53   #4659
Sta nepoznato. Svi su oni isti.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 19.04.2017., 17:07   #4660
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ma mislim, započimanja tema.
Fale mi zadaćnice.
aaa, ok.
malo da, moram reći. ne znam zašto su ukinute...


Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Sta nepoznato. Svi su oni isti.
wild rider7 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.