Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 20:46   #4781
Jbga, na 750K ljudi uvijek će povremeno izletiti ovakva vijest. Ipak, Zagreb je relativno sigurno mjesto (gradić).
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 21.04.2017., 21:49   #4782
Ma je znam. Tješim se i ja da to kod nas je ipak šokantan i ne toliko uobičajen događaj! Kad vidim kaj se sve događa po ostalim gradovima svijeta mi smo med i mlijeko. Sečam se lani kad su izbjeglice iz Sirije prolazile kroz Hrtvatsku nitko od njih nije štel ovdje ostat. Sreća po nas da smo tak mali!
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 22:44   #4783
jel' vam se kada dogodi da netko otvoreno na prvu odbija vaše ideje, ali onda ih s vremenom potiho preuzme i prezentira kao svoje i skuplja poene?

inače ne žalim za ničim što napravim, i rijetko kada mi dođe ona; 'mogla sam to pametnije', ali mislim da mi je došlo krajnje vrijeme da počnem puno više kalkulirati i birati kome ću koje informacije pružiti.
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 22:50   #4784
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
jel' vam se kada dogodi da netko otvoreno na prvu odbija vaše ideje, ali onda ih s vremenom potiho preuzme i prezentira kao svoje i skuplja poene?

inače ne žalim za ničim što napravim, i rijetko kada mi dođe ona; 'mogla sam to pametnije', ali mislim da mi je došlo krajnje vrijeme da počnem puno više kalkulirati i birati kome ću koje informacije pružiti.
WTF?WTF? Jesi rekla toj osobi kaj je ide?Ne postoji nikaj gore od toga! Imaš li dokaze da ti je ukrala ideju? Da li je prekid svake komunikacije opcija?
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 22:57   #4785
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
WTF?WTF? Jesi rekla toj osobi kaj je ide?Ne postoji nikaj gore od toga! Imaš li dokaze da ti je ukrala ideju? Da li je prekid svake komunikacije opcija?

nije, za sada, jer mi egzistencija ovisi o tome na neki način. ali na rubu sam one kapi koja preliva čašu i osjećam se baš loše. prema sebi ponajprije.
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 23:03   #4786
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
nije, za sada, jer mi egzistencija ovisi o tome na neki način. ali na rubu sam one kapi koja preliva čašu i osjećam se baš loše. prema sebi ponajprije.
Ajoj. Baš mi je žao. Jebat ga odvoji emociju od posla. Nažalost ljudi tamo vole koristit druge ljude i to dosta bezočno. No svaka škola se skupo plača. Bitno je samo da izvučeš neku pouku za kasnije. Na poslu teško možeš upoznat kvalitetnu osobu. Drugi puta kak sama veliš mrvicu pametnije.Nažalost proračunatije. Nije lijepo ali ta osoba koja ti je to napravila zaslužuje tvoju neiskrenost.
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 23:05   #4787
Kakve bi koristi imala od prezentiranja tih ideja kao tvojih? Konkretne koristi, ne govorim o osjećajima.

Tu imaš samo dvije opcije: ili nastaviti koristiti infrastrukturu cjeline u kojoj radiš, ili se odmetnuti i krenuti s promoviranjem svojih ideja kao solo-igrač. Reklo bi se da ti je jasno koliko je druga opcija neizvjesna i riskantna.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 23:10   #4788
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ajoj. Baš mi je žao. Jebat ga odvoji emociju od posla. Nažalost ljudi tamo vole koristit druge ljude i to dosta bezočno. No svaka škola se skupo plača. Bitno je samo da izvučeš neku pouku za kasnije. Na poslu teško možeš upoznat kvalitetnu osobu. Drugi puta kak sama veliš mrvicu pametnije.Nažalost proračunatije. Nije lijepo ali ta osoba koja ti je to napravila zaslužuje tvoju neiskrenost.

inače mi jako dobro uspijeva odvojiti emocije od posla. nemam čak problema s time da se netko 'kiti' mojim perjem, ali hoću od te osobe otvoreno ljudsko ponašanje, ne pizdunsko.
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 23:11   #4789
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
hoću od te osobe otvoreno ljudsko ponašanje, ne pizdunsko.
Rečenicu u kojoj govoriš o nekome o kome ti, na neki način, ovisi egzistencija, ne možeš započeti sa "hoću".

Jebiga, tako svijet funkcionira.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 23:13   #4790
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
inače mi jako dobro uspijeva odvojiti emocije od posla. nemam čak problema s time da se netko 'kiti' mojim perjem, ali hoću od te osobe otvoreno ljudsko ponašanje, ne pizdunsko.
Očito ovdje nisi u tome uspjela. Prematora si za takva razočarenja! Pokupi jajnike i sve bu bilo ok! Ni prva ni zadnja pizda na koju si naletjela! Samo dobro zapamti i nemoj slučajno da ti se ponovno dogodi nekaj sličnoga od tog govneta od osobe.
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 23:13   #4791
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kakve bi koristi imala od prezentiranja tih ideja kao tvojih? Konkretne koristi, ne govorim o osjećajima.

Tu imaš samo dvije opcije: ili nastaviti koristiti infrastrukturu cjeline u kojoj radiš, ili se odmetnuti i krenuti s promoviranjem svojih ideja kao solo-igrač. Reklo bi se da ti je jasno koliko je druga opcija neizvjesna i riskantna.

pa nisam budala da se igram s tanjurom iz kojeg jedem, ali nije stvar u tome.
stvar je u časti i časnim ljudima. mislim da u milijun godina ne bi nekoga poklopila jer iznosi neko mišljenje, a onda to isto mišljenje poturala kao svoje, jer sam shvatila da je osoba bila u pravu.
fuj.
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 23:15   #4792
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Rečenicu u kojoj govoriš o nekome o kome ti, na neki način, ovisi egzistencija, ne možeš započeti sa "hoću".

Jebiga, tako svijet funkcionira.
sve jasno. il' trpi il' odjebi. znam ja to.
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 23:18   #4793
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Očito ovdje nisi u tome uspjela. Prematora si za takva razočarenja! Pokupi jajnike i sve bu bilo ok! Ni prva ni zadnja pizda na koju si naletjela! Samo dobro zapamti i nemoj slučajno da ti se ponovno dogodi nekaj sličnoga od tog govneta od osobe.

o bome neće. jer od mene više sugestija neće dobiti.
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 23:27   #4794
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Moram priznati da razmišljam o toj slici. Teško je kada osoba ima malo kose.
Probaj pa javi.

Rider, jebiga, ima takvih situacija i takvih ljudi. Znam i odnose u kojima jedna strana to iskorištava tako što "podvali" nadređenome ideju koju ovaj onda progura kao svoju. Doduše, tu prva osoba doista nema ništa od uzimanja zasluga i samo joj je bitno da se to što hoće doista i ostvari.
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 23:31   #4795
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
o bome neće. jer od mene više sugestija neće dobiti.
Tooo! Odlično! Predlažem pikado strelice i sliku od dotične osobe na zidu kao metu za malo psiho-gimnastike!
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 23:33   #4796
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
stvar je u časti i časnim ljudima.
Radiš s njima. Ne udajes se za njih.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 23:36   #4797
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Tooo! Odlično! Predlažem pikado strelice i sliku od dotične osobe na zidu kao metu za malo psiho-gimnastike!
nije moj stil.
radije ću se razluftati na bajku i odmaknuti se mentalno od toga. moram promjeniti okruženje jednostavno. muhamed, brdo i te spike...
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 23:39   #4798
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
nije moj stil.
radije ću se razluftati na bajku i odmaknuti se mentalno od toga. moram promjeniti okruženje jednostavno. muhamed, brdo i te spike...
Odlično! Još bolje! Šteta zida i papira!
Joshua is offline  
Old 21.04.2017., 23:40   #4799
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Radiš s njima. Ne udajes se za njih.

teško mi se jako odmaknut od perspektive; ili si čovjek ili nisi, neovisno o kontekstu. ja dio sebe dam u bilo koji odnos; poslovni, ljubavni, prijateljski, pa puno očekujem od ljudi... možda previše...
wild rider7 is offline  
Old 21.04.2017., 23:48   #4800
Samo nemoj zabrazdit u to kako si predobra osoba...
Lord Byron is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.