Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 20:27   #21
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim damama. Nadam se da admin neće ubiti temu. Postam ovdje jer trebam ženski savjet, pa ovdje su najveće šanse za dobit jedan.

Dakle volio bi neki parfem kupiti jer znam da sve volite da fino mirišemo.

Samo do sad nisam osobno nikad kupio parfem. Dobio sam poslije brijanja dosta mirisa ali to nije to i nitko ne voli kad muškarac previše miriše po tim sredstvima.

Čuo sam da u Mulleru ima? Ne znam možda ima li po Av. Mall ili takvim centrima kakvih parfemerija.

Znam da mnoge dame kupuju svojim boljim polovicama parfeme pa...

Uglavnom.

Koji parfem preporučujete? Možete nabrojati par. Hvala.
Razlikuje se od osobe do osobe, preporuke su individualno krojena stvar, jer uvijek je najbolje onaj kojega nosi njen stari ili brat

Spominjalo se na nekoj temi...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 16:49   #22
Joj dans (inaće radim u coworking prostoru) doće jedna cura do mene i kao neš promrmlja ne vidim na daljinu, ja on nasmijem se kaj? I brzo ode smješkajući se. Inaće ju nikad nisam vidio s naočalama.

Kad ona skontam ja u liftu smo se mimoišli došla onda pomirista hahah.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 01:46   #23
Ovaj, njušila u Mulleru.

https://youtu.be/ohHxujH5HPY
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:55   #24
Valissa, kad su te već mirisi namamili ovamo, kad se spominje INA po raznim padežima kako se to piše?
Kako bi napisala rečenicu u kojoj je INA u genitivu?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 15:23   #25
Pa valjda ako se već kupuje parfem, kupuje se da tebi miriše, tj. da sam sebi mirišiš i da ti odgovara a ne nekoj potencijalnoj ženi.

Ako bi žene teoretski privlačio miris govna, bi li muškarci išli tako daleko da bi se špricali govnom?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 15:29   #26
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa valjda ako se već kupuje parfem, kupuje se da tebi miriše, tj. da sam sebi mirišiš i da ti odgovara a ne nekoj potencijalnoj ženi.

Ako bi žene teoretski privlačio miris govna, bi li muškarci išli tako daleko da bi se špricali govnom?
Pa naravno da uzmeš ono što tebi miriše, zato prvo provjeravam koji od tih koji su njima neodoljivi a da pašu meni. I onda odaberme taj! To je dobitna kombinacija.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 17:59   #27
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Mali broj. Velik broj muškaraca uopće ne drži do oblačenja ili parfema. Negu se spreme onak da izgledaju ok i stave dezić.

Neki ne razmišljaju da i cure vole da je frajer skockan, modno obučen, fino miriše, frizura. Mislim ako voliš cure kad se skockaju, pete, uske haljinice i to onda se i ti uredi da izgledaš kao muškarac, a ne balavac.
Potpis do neba.
Inače meni je Armanijev Acqua di gio nenadmašan, znam da je isfuran ali to mi je parfem za muškarc ekoji uvijek prolazi
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 22:34   #28
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Potpis do neba.
Inače meni je Armanijev Acqua di gio nenadmašan, znam da je isfuran ali to mi je parfem za muškarc ekoji uvijek prolazi
Potpis na ovo, najbolji ikad... znala sam ga i krasti svom partneru
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 21:13   #29
dior sauvage..novi najdrazi
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 11:49   #30
Moj omiljeni:



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.