Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 10:41   #1
Kako postati cool?

Ja sam maloljetan pa bih zelio kolege/inice priupitati za savjet kako da postanem cool osoba?

Imam nekakvih razmisljanja o tom pa cu ih iznijeti a molim Vas da me ispravite ako grijesim ili da mi date po koji dobar savjet.

Odlucio sam ubacivati rijeci iz engl. recimo cool, shoping, lalapaluza i sl. Dalje ako odem u Split otici cu u cajka diskoteku, to je tamo moderno. Pocecu pisati na ZK. Ne cek do mene do mene, rekao sam da cu postati cool a ne bez mozga.
Oticu u crkvu i heklati po pametnom telefonu. Za NG necu nikoga nazvati svima cu poslati istu poruku (Vrijeme je novac).
Nabavicu televizor i gledati sapunjare, to svi rade. Otici cu na neki forum i otvoriti topik kako postati cool u kom cu pisati kako cu otici na neki forum i otvoriti topik kako biti cool

Nosicu brendiranu odjecu, znaci morao bih skociti do pijace u Istambulu. Nekako mislim da cu izbjegavati lokalne kurve koje udaraju samo po pametnim telefonima, ali ako nece Muhamed brijegu, mozda Muhamed promijeni misljenje
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:07   #2
esi pustio bradu
to su evi hipsteri
oni su kul
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 19:35   #3
čilaj



skuliraš u spidu





sutra ću obimnije, sad mi se ne da, danas sam si skroz kuul
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 06:35   #4
Eleme sta mi krades ideje za teme rekao sam da smijes otvoriti onu a ne ovu. I hausfrau mi ukrala jednu ideju nedavno. Niste u redu, to je minus swag points.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:22   #5
edi: hipsteri? hip su kukovi...ter je zemlja..znaci kukovi na zemlji..ja zelim biti cool a ne peder
cm: ne vidim dobro tvoju avataru..kakva je ovo zenska do tebe
kuruza: znas kako se kaze..ko prvi djevojci njemu....hm...dijete

nastavak...mogao bih ici po forumima i citati tudje teme da ne odogovaram na njih..da znam o cemu se radi..babama po autobusu necu ustati ( i ja sam platio kartu).. oticu u tunis na godisnji (jeftino je a mogu reci da sam bio preko grane)..otvaraju mi se novi horizonti i sire dijafragmazoni..osjecam..postajem cool
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:27   #6
Mariachi, ti si najbolji sociolog analiticar foruma😘
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:32   #7
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Mariachi, ti si najbolji sociolog analiticar foruma😘
jesam..sto jest jest
odoh samo pogledati sto znaci socijolog..pretpostavljam nesto sa sdp-om
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:35   #8
uclanis se u havc i kazes svima da se ides pretplatit na feral trubune. kati kazu alo momak nema vise ferala pocnes neutjesno ridat jer ne znas kako biti kul.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:56   #9
7n: feral su nekad bile dobre novine..avantgardne..satira im je bila kishonovska..no nisu shvatili da je doslo do globalnih promjena a nastavili su piliti lokalno tako da ih je njihova vlastita revolucija pojela.. isto kao recimo T Torbarina ..nekad se Danas kupovao zbog nje..i nista novo nije naucila pa je zato tu gdje i jest sad..

nego politiku na stranu..zasto se cesto ubacuju strane rijeci u postove..kao kad citate nekog ruskog klasika koji ubacuje francuske ili njemacke rijeci..razumijem ove sto su otisli u njemacku pa tako govore jer ne znaju dobro ni njemacki ni svoj..ali je li zbilja cool osoba koja tako radi u svojoj drzavi ili je to komplex nize vrijednosti
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:58   #10
Treba da se slikas u WC pred ogledalom, u spavacoj na krevetu, i onda kacis te slike i videa po Instagramu. Naravno to nije dovoljno. Moraju privuci sto vise pratilaca. Onda si faca i cool.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 11:59   #11
eleme zar eto nije isto
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 12:02   #12
kul je kad te netko nazove a ti mu poklopis slusalicu dvaput

e da sad sam se sjetila necega kad sam imala oko 23 godine nazove mene neki frajer i pita da izadjemo, a ja ni pet ni sest: kakve su ti namjere? a on ce zbunjen: kako to mislis? pa lijepo rekoh, mislis li se upucavati ili ne? kaze on da, a ja kazem onda nista, pi-pi-pi-pi. kul.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.

Zadnje uređivanje pjegava i prgava : 27.02.2017. at 12:14. Reason: dvaput je dvaput
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 12:04   #13
kul je i -20
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 12:04   #14
A kaj nije kul ignorirati pozive, poruke, a istovremeno biti vidljiv online?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:43   #15
Kul je korijen rijeci kultura, a kultura je slozenica od kul i tur sto znaci hladna guzica, a kad je rijec o sibilirizaciji onda je to slozenica od kul i tura sto znaci hladni djir, a moze znaciti i hladna runda pica.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:57   #16
sotona: u srpskom jeziku ima izraz.."otisla na remont"..to je za zene koje imaju sve plasticno pa kad to dotraje idu na tehnicki..to ti meni nudis, јесу ли теби виле у главу
edi: hm..jel znas ti bosansku teoriju relativnosti?
pjegava: nisam te bas dobro razumio..ti si 2x poklopila slusalicu tom sto te htio POVALITI..je li drugi put bar promjenio pricu..ono dvije rijeci i tako to
veneraV: ispricacu ti jednu istinitu urbanu legendu..pogledaj recimo vrijeme registracije sotone i mene i jos nekih forumasha..svima je isto..svi smo se u isto vrijeme prebacili sa jednog drugog foruma koji je zatvoren..ali bio je jedan tip koji to nije htio..pricalo se da je plovio po topicima starog foruma kao ukleti Nizozemac, prkoseci i Bogu i forumasima..pricalo se jos ponesto..(ne znam je li istina pa necu reci zasto nije htio prijeci na novi forum)..e pazi sad..koja je svrha kod njega biti vidljiv online? i je li puknuta grana proizvela zvuk u sumi u kojoj nikog nije bilo? beresh me?
prgava: kod tebe sve etimoloski vuce na bulju Pravo znacenje rijeci kulture je sljedece..naravno ovo kultura je balkanizirano a vodi podrijetlo iz latinskog i francuskog..dakle Qultura )moze se napisati i samo qltura)..Qu je muski spolni organ ..l je clan u francuskom..a tura je ..tura..dakle to je ono kada Qu krene u l turu..kakvo znacenje takva nam i kultura

dodao: silvestre..ono tura nema veze s guzicom..vec vise je to nesto kao djir okolo..nekako i ja dodjoh do guzice..ucio sam od najgorih
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 14:08   #17
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
7n: feral su nekad bile dobre novine..avantgardne..satira im je bila kishonovska..no nisu shvatili da je doslo do globalnih promjena a nastavili su piliti lokalno tako da ih je njihova vlastita revolucija pojela.. isto kao recimo T Torbarina ..nekad se Danas kupovao zbog nje..i nista novo nije naucila pa je zato tu gdje i jest sad..
biljeznica robija k bila je nesto najbolje stoj izaslo iz pera viktora ivancica, bez obzira da se s tim kriplom ne slazem ni u cemu. a feral je propao kad se od umetka slobodne pretvorio u zasebne novine.

Quote:
nego politiku na stranu..zasto se cesto ubacuju strane rijeci u postove..kao kad citate nekog ruskog klasika koji ubacuje francuske ili njemacke rijeci..razumijem ove sto su otisli u njemacku pa tako govore jer ne znaju dobro ni njemacki ni svoj..ali je li zbilja cool osoba koja tako radi u svojoj drzavi ili je to komplex nize vrijednosti
hja upali radio, otvoreni, antena, bilo koji hipsterski paces cut da zemske danas sopingiraju, da kuhaju po dizajnerskim receptima by ana ugarkovic, salju kisi-kisi i tak dalje. jebiga mislim da je povezano sa zescom retardacijom al nije to uputno rec naglas.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:01   #18
robi k... je bio dobar..ali opet ta vremenska dimenzija..kada ce robi odrasti i poceti se baviti problemima ..ili pak mozda Viktor I ne zeli odrasti..uostalom sve je manje osoba koje mogu razumjeti Robija..mislis da ove glupacice sto udaraju po pamkacima (pam. telefon) po tramvajima to mogu razumjeti..njihovi mozgici su digitalno isuseni..
sto se tice radia i sl..u francuskoj se to rjesi zakonom..recimo 60% pjesama mora biti na fra. jeziku i mora se govoriti francuski..a te kvazi novinarke sto su dosle na radio i tv preko kreveta treba cijeniti kao i tv na kojoj rade..ni drzavna tv na zalost tom nije imuna..
u holivudu se odmah skida reklama sa odjece, jer ne zelis dzabe reklamirati tamo neke..kod nas sto se vise vidi reklama to je bolje..tako da obicno manekenke nadju nogometas..inteligencija tog para = inteligenciji dvije krave

kako sam danas romantican...pjego..reci mi nesto ruzno
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:10   #19
eleme nesto ruzno...a da nisi ti malo previse pojeo oko blagdana?

ne eleme, nisam ja njemu poklopila nego on meni. ja sam jedna ohola osoba i prvi put sam mislila da je do telefonskih linija (a kakva je tvoja linija? ), a drugi put mi nije bilo jasno da meni netko moze poklopiti. sad kad spominjes, mozes li mi dati misljenje iz muske perspektive, mislis da mi je poklopio dvaput jer je mislio da ga samo hocu povaliti?

ovaj kultur je u redu, kod guzice je slaba cirkulacija i normalno da je kul. mene vise brine hottur, sto kada kultur postane hottur, jel to znaci da su kulturalni djelatnici presli na silvestrovu stranu? i sto znaci kada nekome kazes da je kul, ali da nije hot i obratno?
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:35   #20
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
Kul je korijen rijeci kultura, a kultura je slozenica od kul i tur sto znaci hladna guzica, a kad je rijec o sibilirizaciji onda je to slozenica od kul i tura sto znaci hladni djir, a moze znaciti i hladna runda pica.



tko je Silvestre?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.